Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Gyúrás a.k.a. Body Building


gaga017

Recommended Posts

mad363

igen ez nekem is a furcsa.vannak saját hormon termelést elõsegítõ gyógyszerek is.igaz azért az orvos csak tudja mit csinál (bár jó néha kételkedni :) )

Link to comment
Share on other sites

dante_zoli

Sziasztok!

Kérdés: Hyper Mass 5000 tömegnövelõt ajánlott nekem ismerõsöm és most 66 adagos van akcióban a Byotech-nél! Szerintetek megéri venni, vagy hasonló árkategóriában van-e Sytech-ben jobb tömegnövelõ? Tapasztalatok a termékkel kapcsolatban esetleg?

Link to comment
Share on other sites

gaga017

A 66 adagos az az 5 kilós kiszerelés? Mennyibe kerül akciósan?

Link to comment
Share on other sites

CastleCRS

A 66 adagos az az 5 kilós kiszerelés? Mennyibe kerül akciósan?

body.builder.hu vagy bárhol@google.hu :), nézd meg itt a terméket, le van írva mik vannak benne, adagolás, lejebb kérdések illetve vélemények. Igazából sokszor orosz rulett ez, ismerek olyan aki jumbo-tól nőt, meg olyat is akinek azzal is alig jönnek a kilót. Emberre válogatja.

Link to comment
Share on other sites

dante_zoli

A 66 adagos az az 5 kilós kiszerelés? Mennyibe kerül akciósan?

10000 ft és igen öt kilós.

Link to comment
Share on other sites

gaga017

Szerintem annyiér simán megéri belõle venni akár több darabot is, ha ennyire olcsó.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
skygt90

halihóó...valaki próbálta már a Muscletech Muscle Building Stack-jét ? mik voltak a tapasztalatok ? És még annyit hogy valaki tud olyan oldalt ahol lehet még kapni a Gaspari 4Most anabolic arsenal kit-et ?

Gondolkoztam rajta hogy beruházok egyre...persze kajak teljesen rendbevan..napi 240gramm fejérje (ebbõl 3adagtejsavó a többi mind csirkemellbõl vagy halból megy) 350CH ,,,

Link to comment
Share on other sites

gaga017

...

2 Gr fehérje testsúly kgonként elég. Ha a kaja rendben van, akkor max kreatint vennék meg vitamint, más szerintem felesleges. De ha nem fejlõdsz eléggé akkor a Ch lesz a kevés, mivel fehérjét tolsz bõven, még sokat is.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
n0n4m3

hogy a témát feldobjam: ezt valaki próbálta esetleg? http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=7304 mert naná, hogy nincs sok pénzem, + a szájtekrõl is elég sok rosszat hallani( bár elsõsorban nem ez a lényeg, hanem vmi gazdaságosat keresek). a cytogent meg megszüntetik, mert az legalább olcsó volt és sok, jóminõségû, helyette pedig valami full force nutrition lesz, ami szar és drága...

Link to comment
Share on other sites

mad363

Körül néznék a helyedbe más helyen is a neten .vannak olcsóbbak is mint a shop.builder.

Link to comment
Share on other sites

n0n4m3

hát.. csak bennük azért bízom, hogy nem adnak szemetet (annyira :D ) az ilyen bear muscle, és egyéb román dolgokban mégkevésbé bízom. amúgy ti miket használtok? mindenki szájtek, bájotek, gaszpari?

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

hát.. csak bennük azért bízom, hogy nem adnak szemetet (annyira :D ) az ilyen bear muscle, és egyéb román dolgokban mégkevésbé bízom. amúgy ti miket használtok? mindenki szájtek, bájotek, gaszpari?

Én kóstoltam már párfélét, az összes ízt a Scitec 100% Whey Protein Professionalbõl (beleértve az LS és Delite verziókat is), a Peak Whey Fusion-jét, a Twinlab 100% Whey Protein Fuel-jét és újabban anyagi megfontolásból a PowerTrack Power Proteinjét. Ez utóbbi kivételével mind tejsavó (a Scitec csak koncentrátum, a másik kettõ koncentrátum és izolátum keveréke). Ízben a Scitec termékei köröket vernek a többire. Vannak persze olyan ízesítések, amiktõl majd kifordul az ember gyomra pl. a banános Whey Pro, de a többi íz teljesen rendben van. Sõt, a vaníliás LS az FINOM. Én két kanállal szoktam rakni 3 deci vízbe, úgy teljesen olyan, mint valami vaníliás tej. Már vagy a harmadik vödörrel fogyasztom.

A másik két tejsavó papíron kicsit jobb, mint a Scitec-é, viszont drágább és (fõleg a Peak) szar ízû. Én nem adnám ki érte azt a plusz pénzt. De jobban belegondolva, ilyen szintem, ahol mi vagyunk itt a topicban, bõven jó egy sima koncentrátum is edzés utánra. Majd esetleg ha nagyon meggazdagszom, akkor veszek izolátumot és VitarGO-t, de úgysem csak ezen az egy étkezésen múlik a dolog.

A Power Protein az nagyon durva cucc. Az illata baromi jó, mintha igazi kakaó lenne. Az íze már erõsen hagy kívánni valót maga után... Ne szépítsük, fûrészpor íze van. De amitõl nagyon durva, az a sûrûsége! A szokásos arányban (3 deci víz, két kanál fehérjepor, ami úgy 60gr, speciel ezt le is mértem) keverve olyan az állaga, mint a puding, ami már meg van dermedve. Inni gyakorlatilag nem lehet. Úgyhogy edzés utánra nem alkalmas. Meg amúgy is kevert fehérje. Napközben, egy kis édesítõszerrel és/vagy gyümölccsel felturbózva viszont egész jó desszert, a sûrûségénél fogva egyszerûen telíti az embert és nem lesz éhes.

Úgyhogy én jelenleg úgy csinálom, hogy edzés után Whey Pro, nap közben meg Power Whey. Ha ez utóbbi elfogy, akkor a Scitec ProMix-ét terveztem még kipróbálni, hátha annak jobb íze van.

Link to comment
Share on other sites

skybot

hát.. csak bennük azért bízom, hogy nem adnak szemetet (annyira :D ) az ilyen bear muscle, és egyéb román dolgokban mégkevésbé bízom. amúgy ti miket használtok? mindenki szájtek, bájotek, gaszpari?

Bájotek :D Nitro egész jó, ittam étcsokist az gané' volt, most viszont van erdei gyümölcsös, ami egész jó, igaz 3 kanál kell 2,5 deci vízhez h vmi íze is legyen. Burtalos Muscle On volt a legfinomabb eddig epresbe, de többi ízt is dicsérik. Igaz drága, de törzsvásárlóival ott van, mint Scitec Whey Pro. Ha aszpartám menteset akarsz meg van 100% Iso Whei, vaníliás egész finom, de végére már undorodik ember tõle. :D

Link to comment
Share on other sites

fifaboy

Helló-halló. légyszi segítsetek, már majd 1hónapja ki van halva a jobb csuklóm és emiatt nem tudok bicepszre edzeni fõleg, és olyan gyakorlatokat végezni ahol a súllyal, befele nyitott tenyérrel kell dolgozni és tartani vagy emelni azt. kedden vettem ilyen ízületvédõ cuccot, de úgy látszik nem értem sokat vele mert ma próbáltam edzeni , de nem értem semmit mell edzésem után bicepszre nem birtam emelni a súlyt a fájdalom miatt. milyen orvoshoz menjek el vele? gondolom röntgen is lesz

Link to comment
Share on other sites

skybot

Helló-halló. légyszi segítsetek, már majd 1hónapja ki van halva a jobb csuklóm és emiatt nem tudok bicepszre edzeni fõleg, és olyan gyakorlatokat végezni ahol a súllyal, befele nyitott tenyérrel kell dolgozni és tartani vagy emelni azt. kedden vettem ilyen ízületvédõ cuccot, de úgy látszik nem értem sokat vele mert ma próbáltam edzeni , de nem értem semmit mell edzésem után bicepszre nem birtam emelni a súlyt a fájdalom miatt. milyen orvoshoz menjek el vele? gondolom röntgen is lesz

Milyen cuccot vettél? Ugye tudod, hogy általában 2 hónap mire hatnak? Ja és pihentetni kell. Használj csuklószorítós kesztyût, vagy még a bandázs is elég jól fogja, amit boxkesztyû alá tekernek emberek kezükre. Semmiképpen se erõltesd. Az sem baj ha orvosnak megmutatod.

Link to comment
Share on other sites

mad363

nekem titan thp csukló bandázs van ( itt van ) na ez olyan mintha begipszelnék a kezed :) persze vannak olcsóbbak is más márkába de csak gumisat vegyél !

Link to comment
Share on other sites

fifaboy

arthro guard pro bioteches stuff, am köszi az ajánlást mad, anyámmal vetetek ilyen cuccot az 100 :D

Link to comment
Share on other sites

skybot

arthro guard pro bioteches stuff, am köszi az ajánlást mad, anyámmal vetetek ilyen cuccot az 100 :D

Szedjed csak én is olyant toltam. De napi 3 tabinál ne add alább. Nekem ez az adag vált be.

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni... van két db 3 napos edzésterv, melyek közül nem tudom melyik lenne a jobb/hatásosabb. Ebben szeretném a segítségetek kérni. A 2 edzésterv: http://www.bodysport.hu/3_napos_halado_edzesterv és http://body.builder.hu/edzestervek_reszletes.htm4?id=75

Ha esetleg van vkinek jobb háromnapos (esetleg négynapos) edzésterve, az légyszíves ossza meg velem! Elõre is nagyon szépen köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

gaga017

Sziasztok!

Sztem egy mell-bicepsz hát-tricepsz váll-láb 3 naposba 4 naposba ugyan ez csak váll-vádli és külön nap comb ahogy tetszik, én igy csinálom (a 4 naposat). Ja és nekem minden edzésen van has

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Sztem egy mell-bicepsz hát-tricepsz váll-láb 3 naposba 4 naposba ugyan ez csak váll-vádli és külön nap comb ahogy tetszik, én igy csinálom (a 4 naposat). Ja és nekem minden edzésen van has

persze, has az nekem is megvan minden edzésen, sõt még otthon is, plusz krav maga edzésen is van rendesen. egyébként köszi szépen a választ. : :)

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

nekem titan thp csukló bandázs van ( itt van ) na ez olyan mintha begipszelnék a kezed :) persze vannak olcsóbbak is más márkába de csak gumisat vegyél !

Pont a gumis az, ami szart sem ér. Ha csuklószorító, akkor csakis a merev!

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni... van két db 3 napos edzésterv, melyek közül nem tudom melyik lenne a jobb/hatásosabb. Ebben szeretném a segítségetek kérni. A 2 edzésterv: http://www.bodysport.hu/3_napos_halado_edzesterv és http://body.builder.hu/edzestervek_reszletes.htm4?id=75

Ha esetleg van vkinek jobb háromnapos (esetleg négynapos) edzésterve, az légyszíves ossza meg velem! Elõre is nagyon szépen köszönöm!

Számomra kicsi fura, hogy ilyen módon vannak szétbontva az izomcsoportok, de mindkettõben van ráció.

Viszont a kérdésed értelmetlen. Nincs olyan, hogy egyik vagy másik edzésterv jobb. Ez egyrészt egyéntõl is függ, hogy kinek mi jön be (lehet, hogy egyes gyakorlatok neked csak kellemetlenséget, netár sérülést okoznak, míg más meg tökéletesen tudja edzeni vele a kívánt izmot), másrészt idõnként nem árt cserélgetni a gyakorlatokat.

Az elsõ és legfontosabb, hogy helyesen tudd végrehajtani az alapgyakorlatokat, aztán jöhet a többi.

Link to comment
Share on other sites

mad363

Pont a gumis az, ami szart sem ér. Ha csuklószorító, akkor csakis a merev!

Igen ezt honnan veszed? :) a gumist úgy meghúzom hogy az olyan lesz mint a gipsz, a csuklód meg nem mozdul az tuti, de ha akarom akkor meg lazábban hagyom.ezt merevvel tuti nem csinálod meg :) eddig csak merevet láttam lecserélni gumisra és nem fordítva ...vajon miért?... persze lehet te vagy a kivételt erõsítõ szabály :)

Link to comment
Share on other sites

jetine

Sziasztok!

Lehet már írtam ide, de most komolyan is gondolom a dolgot.

Szeretnék hízni, 180 cm magas vagyok és 60 kg, és gyors az anyag cserém, így szinte semmit nem hízok, bármennyit is eszek (viszont ha keveset eszek se fogyok).

Nem tudom, hogy valami fehérje por, vagy táplálék kiegészítõ van-e, ami bevállhat (akár tapasztalat alapján)? Vagy egyéb tippek, csokit is ehetek bármennyit, kenyeret is eszek mindent, de annyira nem akar menni a dolog :S.

Esetleg amit lentebb írt egy emberke, hogy valami vizsgálaton vesz részt, hogy a szervezete, rendesen feldolgozza-e az ételt, vagy az emésztést vagy valamit, hogy normális-e? Hol tudnám azt elvégezni (debrecenbe), vagy milyen néven lehet erre a vizsgálatra rákeresni? Hogy kell-e beutaló, vagy ingyenes-e ilyesmi érdekelne.

Tudom kicsit zavarosan kérdeztem, de ebben a témában nem vagyok semennyire itthon :S bocsánat, ha sok hülyeséget kérdeztem.

Link to comment
Share on other sites

n0n4m3

nem csak a kaja menniységére hanem a minõségére is figyelni kell, és legalább 5x enni egy nap, sok husi, satöbbi.. ezeket már 50x leírtuk, olvass vissza. Továbbá érdemes lenne mellé edzeni, hogy alamivel azért kényszerítsed a sejtjeidet a tápanagfelvételre. Az emésztéssel a gasztroenterológus (jólírtam?) foglalkozik, de n mhinném h bármi bajod lenne. ill. írták még az endokrinológust, de hormonális zavarod mégkevésbé lehet, annak lenne más jele is. írdbe a gúgülbe hogy alapismeretek, és az elsõ találat lesz a megfelelõ :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...