Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Gyúrás a.k.a. Body Building


gaga017

Recommended Posts

-StiF-

fogalmam sincs, hogy lehet-e fertõzést kapni nyers tojástól, ha tényleg csak a belsejével érintkezel, de a tippem az lenne, hogy nem. az a baj az ilyen dolgokkal, hogy hiába keresel rá. ha rá kell keresned -> nem értesz hozzá -> nem tudod megítélni, hogy az illetõ, akinek a cikkét olvasod, ért-e hozzá. :D

na, pont ez az. :D

[GSF] Picture

ez a cucc mennyire hatásos?

Link to comment
Share on other sites

TheSerialkiller

na, pont ez az. :D

[GSF] Picture

ez a cucc mennyire hatásos?

olyan izmos leszel tõle mint a képen látható valaki

Link to comment
Share on other sites

Raven

HG5hPaF-cVs



végre megmozdult a fekvenyomásom
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Shudzsi

cigit letettem 3 hete, mindig az elsõ hét volt a bukás, tehát úgy érzem tényleg abbahagytam, sikerült átbilleni.

de....

elektromos cigi?

Neten keresgélek de ugyanaz mint mindig, van ahol fuj fujj, az se jó, van ahol azt irják hogy nem gáz mert ugye nem rakódik le semmi se a tüdõdbe. még tömegnövelõ stádiumba vagyok, heti 3 edzés.

eszek rendesen, csak a szükséges dolgokat veszem magamhoz, bagót is ezért tettem le mert nem akartam rontani a lehetséges fejlõdésen. ha ezt se lehet na bumm, nem halok bele.

de mi a helyzett az elektromos cigizéssel?(vaping)

Link to comment
Share on other sites

TheSerialkiller

cigit letettem 3 hete, mindig az elsõ hét volt a bukás, tehát úgy érzem tényleg abbahagytam, sikerült átbilleni.

de....

elektromos cigi?

Neten keresgélek de ugyanaz mint mindig, van ahol fuj fujj, az se jó, van ahol azt irják hogy nem gáz mert ugye nem rakódik le semmi se a tüdõdbe. még tömegnövelõ stádiumba vagyok, heti 3 edzés.

eszek rendesen, csak a szükséges dolgokat veszem magamhoz, bagót is ezért tettem le mert nem akartam rontani a lehetséges fejlõdésen. ha ezt se lehet na bumm, nem halok bele.

de mi a helyzett az elektromos cigizéssel?(vaping)

Jó döntés volt letenni a cigit. Az elektromos az tisztább sokkal de azért az sem hegyilevegõ. Az ismerõseim akik átálltak elektromosra 1-3 hónap után ugyanúgy szívták a hagyományos cigit. Úgyhogy szerintem ha végleg le akarsz szokni akkor hagyd az elektromost is.

Most nézem 1000Ft egy doboz cigi... nemsemmi. Annyiért már lehet venni 10kg krumplit :D =GAINZ

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

Jó döntés volt letenni a cigit. Az elektromos az tisztább sokkal de azért az sem hegyilevegő. Az ismerőseim akik átálltak elektromosra 1-3 hónap után ugyanúgy szívták a hagyományos cigit. Úgyhogy szerintem ha végleg le akarsz szokni akkor hagyd az elektromost is.

Most nézem 1000Ft egy doboz cigi... nemsemmi. Annyiért már lehet venni 10kg krumplit :D =GAINZ

nem azért szoktam le mert leakarok, csak az edzést, és a célt h normálisabban nézzek ki azt fontosabbnak tartom. ha nem lenne negativ hatása az edzésre, ugyanúgy szívnám. az elektromosat se azért akarom hogy segitsen leszokni, csak egyszerüen én ha tehetném még most is bagóznék. de amúgy nem para, azóta nem gyujtottam rá, nem is fogok szerintem, túl jó most a cél....

itt kint(anglia) ha boltba veszel cigit az kb 6-7 font, de mind1 milyen márka -bár haver egyszer vett 9 fontért malbit, lengyel boltokba 4 font :D.

pia és a cigi drága nagyon, a legolcsóbb saját márkás vodka is 10 font, holott itthon tesóm 2 ezerért már nemiroffot hozott.

persze itt is van sok olcsó megoldás, meg pult alól stb, de most megemlitettem hogy ha hivatalos forrásból veszel akkor annyi az annyi.

btw: a krumpli szar nem?:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Raven

Rvz_rCkbrHg

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Nem semmi :) Gratula :) Jól megerõsödtél!

Link to comment
Share on other sites

Raven

GwSDc4qtBzE




Nem semmi :) Gratula :) Jól megerõsödtél!

thx. most tesztelem a maxomat a 3 gyakorlatban (+ talán OHP). hétfõn elvileg guggolás, de még nem biztos.
Link to comment
Share on other sites

Raven

aHcN2L--Vqo



és ezzel végeztem a max teszteléssel, jövõ héttõl újra rendes edzés
Link to comment
Share on other sites

Raven

5eMHbtT_T4w



...és a sikertelen próbálkozások mindhárom gyakorlatból
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Mariachi

Crosfitet próbálta már valaki ? :) Én most erre kaptam rá. Már pár hónapja lejárogatok, majd ha belejövök a gyakorlatokba, akkor egyedül is tervezek edzeni. Egyelõre jobb csoportban. Bár rossz látni, hogy köröket vernek az emberre. Elnézve az alábbi videókat le se merem írni milyen súlyokkal tolom. :P

Link to comment
Share on other sites

Tomiee17

Raven nem vagy semmi.Amikor utoljára láttam valamelyik videódat 130 kg val húztál fel azt hiszem. Hogy fejlõdtél ennyit kíváncsi lennék rá.

Link to comment
Share on other sites

Razon

Crosfitet próbálta már valaki ? :) Én most erre kaptam rá. Már pár hónapja lejárogatok, majd ha belejövök a gyakorlatokba, akkor egyedül is tervezek edzeni. Egyelõre jobb csoportban. Bár rossz látni, hogy köröket vernek az emberre. Elnézve az alábbi videókat le se merem írni milyen súlyokkal tolom. :P

Nem nagyon vagyok oda érte, de figyelj hogy jó formád legyen az edzéseknél vagy tönkrevágod az izületeid. Inkább lassabban és könnyebb súlyokkal mint aztán 2 hetet kihagyni valami probléma maiatt. Ez minden sportra igaz, de szerintem crossfitre duplán.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Raven

felhúzás 215kg & 220kg! :D

RH3A-h55GsU

Raven nem vagy semmi.Amikor utoljára láttam valamelyik videódat 130 kg val húztál fel azt hiszem. Hogy fejlõdtél ennyit kíváncsi lennék rá.

hát, mire vagy kíváncsi? nem volt semmi trükk benne, csak rendszeres edzés és a súlyok emelése apránként. az 1.25 kg-s tárcsák jó barátaim voltak az elmúlt években

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Raven

mA6OvSmFuxI

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Razon

Tegnap sikerült a cél amit kitûztem 2015re (1x100Kg bench press), és túl is léptem, 2x105kg lett belõle. Nem nagy szám de jó érzés volt átlépni a 100at.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
-Arch-

Gratula!

Én februárban újrakezdem (megint), mivel augusztus közepe óta nem voltam lent...kifogásokat nem is keresek...

-_-

de BUÉK mindenkinek :)

n1GUQVo1Lps

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
moody

Hétvégén így egy év után benéztem a konditerembe. Másnap az az izomláz... pedig csak egy átmozgató laza edzést csináltam. Most jelenleg csak hétvégén tudok eljárni, de ki fogom tolni heti 3 teljes testedzésre. Remélem hamar visszarázódok a régi formámba. :D

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Öt éve voltam utoljára. Tervezem, hogy heti 2-3 alkalommal elmegyek, meg kellene mozgatnom magamat kicsit. Teljesen be vannak állva az ízületeim.

Link to comment
Share on other sites

moody

Szerencsére ahol lakom 10 percre van bicóval a kondi + ingyenes is. Csak nálam az a baj, hogy 6ig dolgozok hétközben, aztán utána lusta vagyok elmenni... :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...