Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Psp


trut

Recommended Posts

CrW

zsír, és akkor gyakorlatiag vezeték nélkül menne a net a psp-men mondjuk ha elmennék nyaralni vagy hasonló?

wireless router csak arra jó hogy otthon tudj netezni a pspvel... de persze ha ott is van wlan ahova mentek akkor lesz neted :smile:

Link to comment
Share on other sites

Bubuyod

sztem tök fölösleges PSPn netezni...na joo egyszer kiprobálod 1 nyiános helyen h milyen azt utána már felesleges...és h ebbe még pénzt öljél amikor ott van otthon a DSL.... :smile:

Link to comment
Share on other sites

trut

:D ... arra ott van a Xilisoft Video Converter 3...szerintem ez az igazi profi video konvertben...

PSP videó konvertálásnál a legjobb amit ajánlani tudok: PSP Movie Creator. Nagyon felhasználóbarát, gyors, minden minőség beállítható, stb.

ja, és persze azonmód áttölthetőek a videók psp-re, ahogy kész a konverzió. Nem kell a folderekkel bajlódni, átnevezni, stb.

Link to comment
Share on other sites

Bubuyod

ok köszi a tippet...én eddig PSP video 9-cet és PSP video express-t és PSP media playrt használtam...de akkor rákukkantok erre a progira is :tongue:

Link to comment
Share on other sites

trut

video 9-cel én is sokáig toltam, de sajna van néhány formátum, amit nem tud rendesen kezelni.

Link to comment
Share on other sites

ManuelCalavera

PSP videó konvertálásnál a legjobb amit ajánlani tudok: PSP Movie Creator. Nagyon felhasználóbarát, gyors, minden minőség beállítható, stb.

ja, és persze azonmód áttölthetőek a videók psp-re, ahogy kész a konverzió. Nem kell a folderekkel bajlódni, átnevezni, stb.

én is azt használtam a Xilisoft Video Converter 3 elött.... tényleg jó progi, de nem ismer mp4-en kívül mást... ha le tudjátok vhonna tölteni a Xilisoft Video Converter 3-et (teljes verzióban (ez nagyon fontos mert az ingyen verzió nagyon kevés cuccot ismer...) akkor mindenképpen csak ajánlani tudom

Link to comment
Share on other sites

gigawatt

Én is a movie creatort használom (tegnap óta :D ). Már kezdek belejönni.

Link to comment
Share on other sites

Bubuyod

én meg már nem is rakok videot a PSPre inkább legyen rajta 1 GB zene;)

nekem már felesleges :smile:

Link to comment
Share on other sites

gigawatt

én meg már nem is rakok videot a PSPre inkább legyen rajta 1 GB zene;)

nekem már felesleges :smile:

Bubuyod, msn?

Nekem a konvertálással az a problémám, hogy egy mondjuk 15 perces videó három 5 percesre konvertál...

Tud valaki segíteni? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Bubuyod

most nem.... mert 15en rámszálnak és megint nem lessz időm visszairogatni neked<_< :sad:

Link to comment
Share on other sites

gigawatt

most nem.... mert 15en rámszálnak és megint nem lessz időm visszairogatni neked<_< :sad:

okok... <_<

Link to comment
Share on other sites

Bubuyod

meg hát most nekem meg is hal az MSN...nem tok bejelentkezni!!! :o :o :o :o

Link to comment
Share on other sites

ManuelCalavera

meg hát most nekem meg is hal az MSN...nem tok bejelentkezni!!! :o :o :o :o

nem vagy egyedül

Link to comment
Share on other sites

Bubuyod
:smile: akkor dumáljunk itt!!! :smile:
Link to comment
Share on other sites

Bubuyod

IPB Image

na Capone itt a PSP-m :tongue:

Link to comment
Share on other sites

kocsitomi

IPB Image

na Capone itt a PSP-m :tongue:

szép darab.

amúgy meg egy ilyen kütyü?

mennyibe kerül hozzá egy játék?

Link to comment
Share on other sites

Bubuyod
:smile::smile: hát 6 ezer-től 16 ezerig van a skála... a GTA a legdrágább az majdnem 16000+!!!! :angry: :angry: :sad::sad:
Link to comment
Share on other sites

ManuelCalavera

jejeee... sikerült átkonvertálni a horrorra akadva 3-at :D

Link to comment
Share on other sites

Bubuyod

:D sok tehetség nem kell hozzá XD

Link to comment
Share on other sites

ManuelCalavera

:D sok tehetség nem kell hozzá XD

jólvan, de azt nem tudod hogy nekem mien formátumba volt meg a cucc :D

Link to comment
Share on other sites

Bubuyod

jah-jah.... az tééelg más :huh::smile:

Link to comment
Share on other sites

gigawatt

Segítsen valaki! :sad: Nem megy a konvertálás, mármint nem találok egy normális konvertáló programot se..

Meg van a Psp movie creator, de csak trial változatban és teljesben nem találom anélkül hogy ne kéne fizetni érte. A psp video 9-nél meg installnál bejönn az a k'rva zenélő ablak amivel senki sem tudja mit csináljak és már teljessen kivagyok ettől az egyész konvertálástól. Mármint nagyon szeretnék konvertálni különben nem szarakodnék vele ennyit. Tud nekem segíteni valaki abban hogy mond egy olyan konvertáló programot ami teljes és nem kell fizetni érte? Msnenen is várok válaszokat ha valakinek kényelmessebb lenne: gigawatt@freemail.hu :unsure::sad:

Link to comment
Share on other sites

ManuelCalavera

Segítsen valaki! :sad: Nem megy a konvertálás, mármint nem találok egy normális konvertáló programot se..

Meg van a Psp movie creator, de csak trial változatban és teljesben nem találom anélkül hogy ne kéne fizetni érte. A psp video 9-nél meg installnál bejönn az a k'rva zenélő ablak amivel senki sem tudja mit csináljak és már teljessen kivagyok ettől az egyész konvertálástól. Mármint nagyon szeretnék konvertálni különben nem szarakodnék vele ennyit. Tud nekem segíteni valaki abban hogy mond egy olyan konvertáló programot ami teljes és nem kell fizetni érte? Msnenen is várok válaszokat ha valakinek kényelmessebb lenne: gigawatt@freemail.hu :unsure::sad:

már 1 párszor mondtam de akkor most mégegyszer:

Xilisoft Video Converter 3, szed le vhonnan torrentről a crackolt verzót, és hidd el, maximálisan meg fox vele elégedve :smile:

Link to comment
Share on other sites

Bubuyod

jah ez télleg nagyon joo!! B)

Link to comment
Share on other sites

gigawatt

már 1 párszor mondtam de akkor most mégegyszer:

Xilisoft Video Converter 3, szed le vhonnan torrentről a crackolt verzót, és hidd el, maximálisan meg fox vele elégedve :smile:

Hát ezzel csak az a baj hogy én nem nagyon értek ehhez a torrentezéshez... Ha neked megvan akkor nem tennéd azt meg nekem hogy e-mailbe átküldöd az installját? E-mail címem: gigawatt@freemail.hu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...