Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Psp


trut

Recommended Posts

kocsitomi

Na de ha én vennék egy Value Pack ot és ahoz 2 gb s kártyát? az nem jobb???

Valaki adjon linketet hogy honnan érdemes megvenni de lehetőleg olcsó legyen és na vmi drága előre is

THX

nagyobb kártya nincs???

Link to comment
Share on other sites

gigawatt

PZoley! Írtam privátot. :smile: B)

nagyobb kártya nincs???

De, van 4 gbos is, de annak az ára már az eget verdesi ha érted mire gondolok :D

Link to comment
Share on other sites

ManuelCalavera

úgy néz ki, hogy megveszem a cuccot, a PsP-m hez, hogy tudjak netezni...

csak annyi kérdésem lenne, hogy van rá lehetőség hogy bekapok vmi vírust a psp-re? és ha igen, akkor mit kell csinálni ellene?

Link to comment
Share on other sites

Bubuyod

tudtomaml meg nincs virus PSPre szal nem kell felned :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

trut

Na visszajöttem egy kis pihenésből... Mostantól kb. 1 hétig kérdezzetek amit csak akartok, remélem tudo a választ (akár privátban is!!)

Valaki még korábban kérdezett egy progit: Az UMD Loader 8.0 C kell neked, ezzel lehet a backupolt játékokat elindítani.

Amúgy a legjobb psp-s oldal: http://www.psp-hacks.com/

tudtomaml meg nincs virus PSPre szal nem kell felned :lol: :lol: :lol:

De van!!!

http://www.extremetech.com/article2/0,1558...2129TX1K0000532

De viszont van vírusirtó is :D

És úgy tudom, hogy a sony nem cseréli a vírusos-tönkrement gépeket! Úgyhogy csak óvatosan, bár igazi veszély még nincs.

Link to comment
Share on other sites

Mindcontrol

Gyerekek. Móita megnéztük ezt a részt egyből rájöttünk. Vegyen mindenki PSP-t és érje el a 60. szintet :lol:

Felirat hozzá itt

Link to comment
Share on other sites

gigawatt

Mért nem ír ide senki?

Link to comment
Share on other sites

ManuelCalavera

Mért nem ír ide senki?

dehogynem :smile: , amint problémánk van írunk, akinek tudunk segíteni, segítünk :smile:

Link to comment
Share on other sites

Bubuyod

jah...egy picit aktivabb talalna a PSP jatekok topicja.. gyere oda :wink:

Link to comment
Share on other sites

gigawatt

És az hol van?2 lopod az 576os csávó avatárját?

Link to comment
Share on other sites

Bubuyod

Altlalaban a jatekokrol......egyeb jatekok :wink::wink::wink:

Link to comment
Share on other sites

Lord_Nibor

Nos,nekem csak annyi hozzáfűznivalóm lenne a topichoz,h:ROHADT JÓ A PSP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smile::smile::smile::smile::smile:

Link to comment
Share on other sites

Bubuyod

tudjuk tudjuk :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

lumpy

Engem nem fogott meg a gta.Egy idő után monoton kezd lenni.Mindig azok az utcák, mindig azok az emberek, annyi változatosság van hogy most motorról is lőnek meg kocsiról is...Még anno a vice cityvel játszottam talán a 3/4éig elvittem.Annak volt hangulata :smile: a rc helikopteres volt a legjobb :smile: A San Andreast is kipróbáltam de az se fogott meg a liberty city detto :ph34r:

Nekem március óta van PSP-m és nagyon király!!

Link to comment
Share on other sites

Bubuyod

es ezt eddgi miert nem tudtuk!!! :angry: :smile::smile: semmi baj..gyere aPSP jatekok topicba is akkor batran..Niboral meg Manuellel joole elleszunk..

varunk :smile::smile:

Link to comment
Share on other sites

ManuelCalavera

Engem nem fogott meg a gta.Egy idő után monoton kezd lenni.Mindig azok az utcák, mindig azok az emberek, annyi változatosság van hogy most motorról is lőnek meg kocsiról is...Még anno a vice cityvel játszottam talán a 3/4éig elvittem.Annak volt hangulata :smile: a rc helikopteres volt a legjobb :smile: A San Andreast is kipróbáltam de az se fogott meg a liberty city detto :ph34r:

Nekem március óta van PSP-m és nagyon király!!

ez ízlés kérdése... van aki imádja, van aki utálja a sorozatot, de egyben egyet kell hogy értsünk:

a GTA játékok nagyon pudinga kis játkok :smile: (ha te nemis így látod, azért a több ezres rajongótábor csak nem mind hülye...)

Link to comment
Share on other sites

Bubuyod

ez ízlés kérdése... van aki imádja, van aki utálja a sorozatot, de egyben egyet kell hogy értsünk:

a GTA játékok nagyon pudinga kis játkok :smile: (ha te nemis így látod, azért a több ezres rajongótábor csak nem mind hülye...)

jah akkor en is hulye lennek :D jah de em az a kulonbseg ugy szeeteme aGTAt h hulye vok... bocsi csak reszeg vk :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Lord_Nibor

A GTA:LCS nagyon király,most vok 21%-nál......szuper játék...... :smile:

Link to comment
Share on other sites

lumpy

ez ízlés kérdése... van aki imádja, van aki utálja a sorozatot, de egyben egyet kell hogy értsünk:

a GTA játékok nagyon pudinga kis játkok :smile: (ha te nemis így látod, azért a több ezres rajongótábor csak nem mind hülye...)

Persze :smile: Nem azt mondom hogy rossz az ötlet hanm hogy valami hiányzik ami a vice cityben megvolt. Utánna én is vártam a san andreast meg minden, de amikor meglett akkor játszottam vele 1-2 órát azóta hozzá se nyúltam :unsure:

Egyébként tudjátok milyen játék ez a MicroMachines V4??Most jött le torrentel B)

Link to comment
Share on other sites

Bubuyod

A GTA:LCS nagyon király,most vok 21%-nál......szuper játék...... :smile:

joo van....ne nagyon mondogasdd mert meg a vegen megveszem xD

Link to comment
Share on other sites

ManuelCalavera

joo van....ne nagyon mondogasdd mert meg a vegen megveszem xD

jól tennéd már végre...ha van jjáték, ami megéri hogy megvedd, akkor EZ AZ :wink:

Link to comment
Share on other sites

lumpy

joo van....ne nagyon mondogasdd mert meg a vegen megveszem xD

Miért nem downgradelsz? :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Bubuyod

Miért nem downgradelsz? :ph34r:

joo kerdes xD :lol:

Link to comment
Share on other sites

Lord_Nibor

Vki pls le tudná írni,h mire jó a demólemez?Milyen előnyökkel jár,ha regisztrálom magam a www.yourpsp.com-on.Hallottam,h küldenek PSP csomagot.Ez igaz?Ebben a csomagban szokott psp-s játék is lenni?Ha regisztrálom magam a yourpsp.com-on,akkor vissza tudnak élni az adataimmal?Ez a demólemez ugye nem tud semmit átállítani a gépemen,vagy nem okozhat semmilyen technikai üzemzavart,ugye?Ezen a demólemezen vannak játékdemók is?

Egyelőre ennyi kérdés,pls válaszoljatok!Előre is kössz a válaszokat!

Link to comment
Share on other sites

lumpy

Vki pls le tudná írni,h mire jó a demólemez?Milyen előnyökkel jár,ha regisztrálom magam a www.yourpsp.com-on.Hallottam,h küldenek PSP csomagot.Ez igaz?Ebben a csomagban szokott psp-s játék is lenni?Ha regisztrálom magam a yourpsp.com-on,akkor vissza tudnak élni az adataimmal?Ez a demólemez ugye nem tud semmit átállítani a gépemen,vagy nem okozhat semmilyen technikai üzemzavart,ugye?Ezen a demólemezen vannak játékdemók is?

Egyelőre ennyi kérdés,pls válaszoljatok!Előre is kössz a válaszokat!

Semmire :D Najó azért a warezosoknak jó mert kell egy umd hogy működjenek az emulátorok...

Nem lehet vele játszani csak videók vannak játékokról meg másról..csak arra jó hogy megnézhesd a felbontást hogy mennyire jó.Ha regisztrálsz akkor küldenek 5db (vagy 3 :unsure: )műanyag umd tartót.De akik régebben regisztráltak azoknak Spiderman 2 UMD-t adtak ajándékba magyar felirattal :smile: Én még nem regeltem mert nincsenek UMDim és valószínű ahogy kiküldenék az 5 tartót a jövőhéten már tekken-t adnak ajándékba :lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...