Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Psp


trut

Recommended Posts

bandeee

Úgy hallottam, lehet bármelyik PSP-re rakni GPRS térképet, az mindegyik verzióra tehetõ?, vagy kell hozzá valami speciális szoftver, vagy ez a szolgáltatás havidíjas?(most készülök PSP-t venni, és ez is egy érv mellette)

GPS... a GPRS egy mobil adatátviteli technológia... a GPS globális helymeghatározó rendszer... elõbbivel adatot lehet feltölteni/letölteni - tetû lassan -, utóbbival lehet navigálni...

kell hozzá egy GPS modul meg egy navigációs program... egyiket sem dobják utánad a piacon, magyarul nem ingyenes... szerintem a navigációs modul és a szoftver árából már kapsz ~11cmes kijelzõjû PNAt elõretelepített szoftverrel és autós töltõvel, amit csak be kell pattintani a kocsiba és már mehet is... a PSPre meg telepíteni kell, kell hozzá egy autós töltõ ami lehetõleg nem USBs, mivel az USB portra megy a GPS modul, nem érintõképernyõs, ami azért vezetés közben nem kis hátrány, plusz nem hiszem, hogy olcsón vesztegetik a PSPt fogadni képes autós tartókonzolokat...

Link to comment
Share on other sites

GordonGU

Végre itt van a várva-várt PSP-m :D , egyszerûen nem hiszek a szememnek, filmet nézni még ekkora kijelzõn is élvezetes, köszönhetõen a gyönyörû kijelzõnek, pedig játékra vettem, de most a filmes oldala jobban tetszik,Grand Turismo-t kaptam hozzá, az is nagyon jó, azt hittem jóval rondább lesz, annó még próbáltam haver gépén a NFS MW-et, de ez ahhoz képest áááá, egész gép nagyon megérte az árát!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Dragon.Claw

Nem tudja valaki, hogy hogyan csatlakoztathatnék PSP-t vezetékesen netre? Thx!

Link to comment
Share on other sites

GordonGU

Ha jól tudom, vezetékes nettel nem lehet használni!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Davidoo

Hi!

A PSP milyen videó formátumot játsz le? Próbáltam már Avi, Wmv, MP4, 3GP, és egyik se... Mind Corrupt File.

Válaszokat elõre is köszi.

Üdv,

Davidoo

Link to comment
Share on other sites

mark44

Én úgy tudom pedig hogy mp4-et :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Zaraqer

Hi!

A PSP milyen videó formátumot játsz le? Próbáltam már Avi, Wmv, MP4, 3GP, és egyik se... Mind Corrupt File.

Válaszokat elõre is köszi.

Üdv,

Davidoo

MP4 et tud lejátszani. De a PSP Video 9 nevû konvertáló programmal bármelyiket át tudod konvertálni. Alternatíva még az allDJ PSP Video Konverter bár a triál verzió csak 5 percet konvertál át minden videóból.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ichigopali

Ezt a videó formátumot:

Psp Video (H.264 MP4) de ha videó kell youtube downloader:)

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone

MP4-et lejátszik, csak a felbontás nem mindegy, amiatt lehetett corrupted data. A már lent említett konvertereket próbáld ki, garantáltan menni fog.

Link to comment
Share on other sites

itep47

ittvannak a támogatott a formátumok:video,hang és állóképre.

hivatalos

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
johny2345

ismerõsöm megkért h updateljem a pspjét de az nem engedi a frissítéseket sem umdrõl sem letöltött patchrõl sem

az irja ki : The game could not be started (DADADADA)

ez mi ? az enyémen gond nélkül felment az update

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Kurt97

Sziasztok! Eladnám 2003-as slim psp-met. Szép, megkímélt állapotú, vigyáztam rá, minden gomb tökéletesen mûködik, a kijelzõ is hibátlan, pixelhiba nincs, semmi probléma nem volt vele. Hátul a fémszínû körön vannak kis karcok, de sajna ezek minden psp-n megjelennek.

Azért adom el, mert laptopra kell a pénz.

Elég nagy pakkot adok, minden van benne, amire szükséged lehet :P :

- PSP gép 5.03 GEN-C (Full) CFW-el (chickHEN), szinte mindent játékot visz memóriakariról

- Fekete puha tok PSP 2000 felirattal

- Logitech fekete keménytok, nagyon jó, kényelmes fogást biztosít ha benne van a PSP, én sokszor úgy játszottam. Vannak rajta apró zsebkarcok, de inkább ezen, mint a gépen

- USB adatkábel

- Töltõ

- 2 GB SONY PRO DUO memóriakártya

- Sony fehér füles (két részes, 3,5-ös jackes, sajátot is beletehetsz)

- TV-kábel

- Eredeti doboz

- Fehér csuklópánt

Kérésre bármilyen játékot, filmet felteszek rá.

Ára: 40.000 FT

A PSP Kaposváron van, írhatsz emailt: kkrisst@gmail.com, msn ugyanez.

Kérdezz nyugodtan.

Képek:

http://img716.imageshack.us/i/dscf0652h.jpg/

http://img443.imageshack.us/i/dscf0648.jpg/

http://img178.imageshack.us/i/dscf0616p.jpg/

Képeket még tudok küldeni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Garfield92

Üdv al!

Úgy néz ki beruházok egy PSP 3004-be. Na most kérdésem az lenne hogy nézetgettem hogy mennyibe fáj egy gép, és a legolcsóbban 37kért lehet kapni Sony PSP Slim Piano Black (3004)-et, szép és jó, számomra tökéletes. Olvasgattam, hogy lehet böngészni a neten PSPn keresztül, mondom remek, és ugye itt jön a képbe a 5.02 firmware. Nos böngészve a gépket láttam hogy van egy ilyen is Sony PSP Slim Mystic Silver (3004) (5.02 firmware), ami drágább is. Szóval a kérdés, csak az utóbbi kütyün lehetséges netezni? Az elsõn nem? Vagy hogyan akar élni ez az egész?

Link to comment
Share on other sites

mark44

Mindegyik PSPvel lehet netezni :unsure:

Link to comment
Share on other sites

GordonGU

Mindegyik PSPvel lehet netezni :unsure:

Igen, de mikor nekem volt, akkor vagy az enyém volt ilyen téren szar, vagy mindegyik ilyen (PSP 2000), de suliba sosem talált Wifi-t, a mostani telefonommal (Samsung i7110), ugyanabban az osztályteremben, 68-80%-erõséggû a Wifi!(igaz közbe eltelt több mint fél év lehet fejlesztették a hálózatot :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Garfield92

Nos jó végülis akkor ez megnyugtató, csak akkor nem vágom miért is jó a drágább vagy mivel több jobb az csak mert oda bigyeszették azt a kis jelzõt....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
balazstheking

Hello. A következõ lenne a problémám.

Van egy PSP 2000-m és kaptam hozzá egy microSD readert(16GB microSD) és a játékok amik letöltöttek nem mennek rajta. Érzékeli csak miután elindítom azt írja ki, hogy The game could not be started.

Nem gyári firmware van rajta de mielõtt elhagytam volna a memory stick-em addig mentek a játékok. Most meg ami benne van azzal nem. Minen egyéb jól megy rajta csak a játék nem indul el...

Kérleksegítsetek!

Elõre is köszi

Balázs

Kellemes Karácsony ünnepeket :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
dzsolt7

Sziasztok!

Az miért van, hogy a PSP-m több - egyébként laptoppal tökéletesen mûködõ - WIFI-hálózatra is azt írja ki, hogy not supported? Lehet ez ellen valamit tenni?

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone

Sziasztok!

Az miért van, hogy a PSP-m több - egyébként laptoppal tökéletesen mûködõ - WIFI-hálózatra is azt írja ki, hogy not supported? Lehet ez ellen valamit tenni?

Gondolom ez a WPA2-es hálózat az, nálunk a koliban asszem ez van, és nekem sem mûködik :\ Nincs rá ötletem sajnos.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
P3tson

Valakinek nincs eladó PSP? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Dywerd

Valakinek nincs eladó PSP? :)

Hello!

Nekem van egy PSP-2004 Slim Piano Black gépem. Már nem használom és eladnám. Püss tok, két eredeti játék, kb. 12 dvd tele játékokkal, adapter. Ezek vannak hozzá. 5.50 GEN-B (FULL) van rajta. Ha érdekel, írj nyugodtan :-D

Hello!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...