Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Psp


trut

Recommended Posts

trut

Hellóka!

Úgy látom még nincs ilyen topic. Én is beléptem a klubba, vasárnaptól!!!

Nagyon zsír a kis kütyü. Nektek mi a vélmeményetek?

Néhány link:

Sony PSP

Sony PSP

Link to comment
Share on other sites

Maro_vitez

Már bocs, hogy bocs de a novemberi gamestarban volt egy árajánlat...

HOL 65000 ft a psp?

mert akkor megyek oda lakni!

nekemis kellne egy ilyen kis aranyos.

de hozzá nem mernék érni annyira félteném...

Link to comment
Share on other sites

asi
Hellóka!

Úgy látom még nincs ilyen topic. Én is beléptem a klubba, vasárnaptól!!!

Nagyon zsír a kis kütyü. Nektek mi a vélmeményetek?

Néhány link:

Sony PSP

Sony PSP

Szerintem meg volt már ilyen topic.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
XeenDohr

A psp akkora szar mint a psek

Link to comment
Share on other sites

Futurama
A psp akkora szar mint a psek

c c c

Link to comment
Share on other sites

CrW
A psp akkora szar mint a psek

hát te hülye vagy...

Link to comment
Share on other sites

cusl

A psp akkora szar mint a psek

??????,PSP nagyon jó kütyü....De örülnék egynek biggrin.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

phisoo
A psp akkora szar mint a psek

mad.gif meg mint te...

Link to comment
Share on other sites

phisoo
Már bocs, hogy bocs de a novemberi gamestarban volt egy árajánlat...

HOL 65000 ft a psp?

mert akkor megyek oda lakni!

nekemis kellne egy ilyen kis aranyos.

de hozzá nem mernék érni annyira félteném...

Nézd meg a Globalgame honlapját! PSP bruttó 65k, Value Pack + Burnout játék! Mehetsz Halásztelekre lakni biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Marci93
A psp akkora szar mint a psek

ezeket a hozzászólásokat...komolyan... dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Gyu
A psp akkora szar mint a psek

MOndja a tapasztalt PSP tulaj...

szerintem a PSP szenzációs..ha magammal vihetem út közben az NBA Live-ot, Madden NFL-t, PEs-t akkor az csak jó gép lehet

Link to comment
Share on other sites

bandeee
MOndja a tapasztalt PSP tulaj...

szerintem a PSP szenzációs..ha magammal vihetem út közben az NBA Live-ot, Madden NFL-t, PEs-t akkor az csak jó gép lehet

hát igen, egy ilyen komoly szakértõ véleményére manapság nagyon is adni kell... még jó, hogy hírtelen ilyen sokan lettek azok, akik hasonló szakértelemmel és tudással rendelkeznek a szórakoztató-elektronika és a számítástechnika terén... dry.gif

De tényleg, nem lehetne valahogy ezeket az ökröket a fórum keretein kívül rekeszteni? sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Moris80
hát igen, egy ilyen komoly szakértõ véleményére manapság nagyon is adni kell... még jó, hogy hírtelen ilyen sokan lettek azok, akik hasonló szakértelemmel és tudással rendelkeznek a szórakoztató-elektronika és a számítástechnika terén... dry.gif

De tényleg, nem lehetne valahogy ezeket az ökröket a fórum keretein kívül rekeszteni? sad.gif

Szerintem meg az ilyen gyíkokat kéne kirekeszteni, mint te.

Egyáltalán nem dolgod véleményt nyílvánítanod másokról.

Nem ért a szórakoztató-elektronikához? Na és. Akkor segíts neki.

Lehet, hogy viszont olyan százszor fontosabb dolgokhoz ért, amihez te hozzá sem szagolsz... "Gondolkozz, mielõtt valakinek érzed magad!!!"

Link to comment
Share on other sites

CrW
Szerintem meg az ilyen gyíkokat kéne kirekeszteni, mint te.

Egyáltalán nem dolgod véleményt nyílvánítanod másokról.

Nem ért a szórakoztató-elektronikához? Na és. Akkor segíts neki.

Lehet, hogy viszont olyan százszor fontosabb dolgokhoz ért, amihez te hozzá sem szagolsz... "Gondolkozz, mielõtt valakinek érzed magad!!!"

Lehet hgymáshoz jobbban ért, de ez a fórum "véletlenû" a szórakoztató-elektronikáról szól.

És mért ne nyílváníthatna másokról vélemyént?? Azt tesz amit akar. Ráadásúl nem õt kéne kitíltani hanem azokat a 10-12 éves gyökereket akik 2 napja regeltek de "mindenben" jártasabbak. Érzik magukat valaminek, fontoskodnak úgy is viselkednek közben pedig csak szánalmasak.

Link to comment
Share on other sites

Gyu
Lehet hgymáshoz jobbban ért, de ez a fórum "véletlenû" a szórakoztató-elektronikáról szól.

És mért ne nyílváníthatna másokról vélemyént?? Azt tesz amit akar. Ráadásúl nem õt kéne kitíltani hanem azokat a 10-12 éves gyökereket akik 2 napja regeltek de "mindenben" jártasabbak. Érzik magukat valaminek, fontoskodnak úgy is viselkednek közben pedig csak szánalmasak.

Speciel aki egy PSP topikba ír, az minimum egy ici-picit értsen már a PSP-hez. Azt hiszem, hogy ez joggal elvárható, ha nem is kötelezõ. Egyébként pedig annyi más topik van, ha máshoz ért, akkor bátran kibontakozhat máshol is.

Az a vélemény, hgoy "xy xar" csak egyet jelent: az illetõ nem ért hozzá. Ugyanis az ég egy adta világon semmire sem lehet kijelenteni, hgoy xar, maximum azt, hgoy nem jön be, nem tetszik ezért..., nem szimpatikus amazért, véleményem szerint jobb lehetne így..., esetleg csinálhatnák úgy...

reandrénak abszolút igaza van. Gondoljatok bele, ha valaki nem ért a focihoz, de olyan kedves ember, hgoy a focis topikokat teleszemetelje azzal, hogy " a foci xar" az mennyire hiteles? És mennyire szavahihetõ?

Ugyanígy szerintem élõ ember, akinek volt a kezében mûködõ PSP mûködõ játékkal nem állíthatja, hgoy xar. Azt mondhatja, hgoy nehéz, drága, rövid ideig bírja az akku vagy bármi mást...de a készülék meglehetõsen sokat tud és meglehetõsen jól...

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur

Szerintem meg az ilyen gyíkokat kéne kirekeszteni, mint te.

Egyáltalán nem dolgod véleményt nyílvánítanod másokról.

Nem ért a szórakoztató-elektronikához? Na és. Akkor segíts neki.

Lehet, hogy viszont olyan százszor fontosabb dolgokhoz ért, amihez te hozzá sem szagolsz...  "Gondolkozz, mielõtt valakinek érzed magad!!!"

Figyelj csak... itt pont reandre az, aki VALAKI, az összes többi nagyszájú nethuszár meg a senki... dry.gif szóval picit vissza kéne venni. F*ngod nincs ki mit tesz itt mindennap, csak idejössz és osztod az észt... köszi, megtetted; de talán ne szóld már le a pár itt tanyázó hw-guru közül az egyik legjobbat smile.gif Õ, én (és itt többen) már nem az elsõ, nem is a tizedik ilyet látjuk, talán meg tudjuk ítélni a helyzetet. A jelek szerint te nem. "Lehet, h százszor fontosabb dolgokhoz ért..." ebbe ne menjünk már bele. Lehet, így van, meg az is lehet, h egy kakaóbiztos számítógéprõl ír valamelyik óvodából... dry.gif Ki tudja smile.gif Na meg kinek mi a fontos... végtére is, ez az érvecskéd is csak azt a világot támasztja alá, amiben titkárnõk oktatnak ki egyetemi fizikatanárokat a maghasadásról... dry.gif Csak mert véleményük nekik is lehet, meg mindenki egyenlõ [itt most kihagyok egy másfél oldalas észosztást errõl biggrin.gif ]

Válaszolva a kérdésedre Gyu: Semennyire nem szavahihetõ az az ember, aki nem ért az adott dologhoz. Csak az a baj, h kívülálló - pl. a szintén kevésbé jártas, de választ keresõ ember - honnan tudja, h nem ért hozzá az illetõ? Csak a nagy szájára figyel. Az érv és alap nélküli kijelentésekre. Részbem ezért van akkora hatalmas sötétség a magyar fórumokon (tisztelet a kivételeknek, de az általános tendencia bizony ez), mint amilyen... Lehet máshol is van; nem tudom, a magyar fórumokat ismerem. Na és persze utána jönnek a beszólós emberkék... dry.gif

Link to comment
Share on other sites

bandeee
Szerintem meg az ilyen gyíkokat kéne kirekeszteni, mint te.

Egyáltalán nem dolgod véleményt nyílvánítanod másokról.

Nem ért a szórakoztató-elektronikához? Na és. Akkor segíts neki.

Lehet, hogy viszont olyan százszor fontosabb dolgokhoz ért, amihez te hozzá sem szagolsz... "Gondolkozz, mielõtt valakinek érzed magad!!!"

elõször is, a többieknek köszönöm, hogy kiállnak mellettem... smile.gif jó érzés hogy elismertek...

másodszor pedig idefigyelj: ha nem gondolkoztam volna mielõtt kommenteltem, valami ilyet válaszoltam volna: Te meg egy senkiházi lúzer vagy öcsém... wink.gif csak hogy tudd...

az pedig, hogy ki mihez ért, az egy dolog, de ha nem ért hozzá akor ne károgjon már bele még akkor se, ha ehhez meg kell fékeznie az EGOját... dry.gif én is ugrálhatnék a focis topikokba, mert kifejezetten nem szeretem a focit, vagy mondjuk az LG fórumán, mert eddig csak hibás LG meghajtóval találkoztam és nem teszem... és hogy miért? mert nem értek hozzá... wink.gif

úgyhogy megkérnélek Téged is arra, hogy mielõtt bármit is beírsz, gondolkozz el, hogy nem-e bölcsebb dolog kussban maradni... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

fodi-nka
Szerintem meg az ilyen gyíkokat kéne kirekeszteni, mint te.

Egyáltalán nem dolgod véleményt nyílvánítanod másokról.

Nem ért a szórakoztató-elektronikához? Na és. Akkor segíts neki.

Lehet, hogy viszont olyan százszor fontosabb dolgokhoz ért, amihez te hozzá sem szagolsz... "Gondolkozz, mielõtt valakinek érzed magad!!!"

Rekesszük ki Reandrét? laugh.gif Hét vicce. Mivel Én nem nagyon láttam senkit aki nála jobban értene a témához. Hogy gyors az ítélkezés? Olvasd már el a kommentet. Tipikus kötekedõ, cinikus, "...és Én pedíg jobban tudom" magatartás. Ezt pedíg a társasági életben nem veszik jó néven. A másik pedíg az, hogy a két gépet össze sem lehet hasonlítani. dry.gif

Link to comment
Share on other sites

bandeee
Rekesszük ki Reandrét? laugh.gif Hét vicce. Mivel Én nem nagyon láttam senkit aki nála jobban értene a témához. Hogy gyors az ítélkezés? Olvasd már el a kommentet. Tipikus kötekedõ, cinikus, "...és Én pedíg jobban tudom" magatartás. Ezt pedíg a társasági életben nem veszik jó néven. A másik pedíg az, hogy a két gépet össze sem lehet hasonlítani. dry.gif

lehet hogy nem vagyok 110%ig otthon konzolok terán, azt viszont jól tudom, hogy mint minden másnak, megvannak az elõnyeik és a hátrányaik is... azt tudom, hogy ameddig nem szorulok nagyon konzolra, addig inkább a PCt részesítem elõnyben... smile.gif

de az ilyen ezszaréskész stílusú hozzászólások engem helybõl feltudnak úgy Kistehén!ergálni, hogy húha...

Link to comment
Share on other sites

phisoo

lehet hogy nem vagyok 110%ig otthon konzolok terán, azt viszont jól tudom, hogy mint minden másnak, megvannak az elõnyeik és a hátrányaik is... azt tudom, hogy ameddig nem szorulok nagyon konzolra, addig inkább a PCt részesítem elõnyben... smile.gif

de az ilyen ezszaréskész stílusú hozzászólások engem helybõl feltudnak úgy Kistehén!ergálni, hogy húha...

Egyébként én már rájöttem, az a legjobb ha van otthon konzol is meg PC is. A kettõ együtt kiegészíti 1mást, ezt tapasztalatból mondom. Mondjuk eleinte xar volt, mert nem mindíg tudtam eldöndeni, hogy épp melyikkel játszak (szegény gyerek... biggrin.gif ) de aztán megoldottam smile.gif . A PSP meg nagyon is király, szerintem nem sok rosszat lehet rá mondani, azok sem olyan nagy hibák, hogy xarnak lehessen nevezni... és uúgy a PSek sem rosszak.

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur

lehet hogy nem vagyok 110%ig otthon konzolok terán, azt viszont jól tudom, hogy mint minden másnak, megvannak az elõnyeik és a hátrányaik is... azt tudom, hogy ameddig nem szorulok nagyon konzolra, addig inkább a PCt részesítem elõnyben... smile.gif

de az ilyen ezszaréskész stílusú hozzászólások engem helybõl feltudnak úgy Kistehén!ergálni, hogy húha...

Szó nem volt itt a konzolokhoz való hozzáértésrõl, már jóval elõtte megbukott a dolog smile.gif Valahol az alapvetõ hozzáállásnál... És máris jött valaki, aki egy ügyes trükkel belekeverte a hozzáértést is - nyilván õ ért hozzá ezért. Hazai vizek tudjátok smile.gif Vigyázzatok az ilyenekre; ilyen csúsztatásokkal vitákat lehet megnyerni, ha a másik nem figyel smile.gif Na meg persze lehet, h nem tudatos volt részérõl, csak véletlen... biggrin.gif

Na de ennyi talán elég is egy részmunkaidõs kolega egyetlen hozzászólásából smile.gif Hátha az eredeti témához visszatérve páran megismerhetik a PSP-t.

Link to comment
Share on other sites

bandeee
Szó nem volt itt a konzolokhoz való hozzáértésrõl, már jóval elõtte megbukott a dolog smile.gif Valahol az alapvetõ hozzáállásnál... És máris jött valaki, aki egy ügyes trükkel belekeverte a hozzáértést is - nyilván õ ért hozzá ezért. Hazai vizek tudjátok smile.gif Vigyázzatok az ilyenekre; ilyen csúsztatásokkal vitákat lehet megnyerni, ha a másik nem figyel smile.gif Na meg persze lehet, h nem tudatos volt részérõl, csak véletlen... biggrin.gif

Na de ennyi talán elég is egy részmunkaidõs kolega egyetlen hozzászólásából smile.gif Hátha az eredeti témához visszatérve páran megismerhetik a PSP-t.

közbe rájöttem mi kéne nekem... PSP? ugyan... iPAQ? dehogyis... a kettõ keveréke! biggrin.gif az egy baromi hasznos készüléknek bizonyulna... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

GTAfan

Haveromnak mar van megjelenes elõtt ota (nagyanyja + apja amcsi...) elég jó! én nem szeretem az ilyesmi féle iranyitast, de a graf egy ilyen kis szerkezetnél blink.gif nagyon kemény. gondolj bele: mész a villamoso, elõ a zsebbõl, és egy kis GTA! nyami nyami

Link to comment
Share on other sites

radioactive

Hy all! Az igaz hogy halk?Mert haverom mondta hogy ö játszott vele, és még az Audijuk turbófeltöltöjét is hallotta olya halk volt........ biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...