Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Microsoft Flight Simulator sorozat


Jetix

  

156 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Laci96

Én nem a MFS X-hez szeretnék írni hanem az MFS 2004 Century of Flight-hoz. Egy kicsit égő, de hogy lehet a helikopterrel felszállni. A botkormányon minden lehetséges gombot megnyomtam, csavartam, nyaltam... :smile: . Szóval aki tudja hogy hogy az szóljon.

Link to comment
Share on other sites

Jetix

Én nem a MFS X-hez szeretnék írni hanem az MFS 2004 Century of Flight-hoz. Egy kicsit égő, de hogy lehet a helikopterrel felszállni. A botkormányon minden lehetséges gombot megnyomtam, csavartam, nyaltam... :smile: . Szóval aki tudja hogy hogy az szóljon.

Ha nincs rajta csúszókar //tod olyan kis pöcök amit előre-hátra lehet tologatni// akkor azt hiszem hogy a tolóerőt a (num)+(+) és a (num)+(-) al lehet adagolni... de nem biztos, az a biztos ha megnézed a acontrol settings-ben... remélem valamennyit segítettem

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Mitől ilyen piszok drága ez a játék????

Link to comment
Share on other sites

Jetix

Mitől ilyen piszok drága ez a játék????

hát a minőséget meg kell fizetni... :D no meg az online támogatást

Link to comment
Share on other sites

kid8

hát a minőséget meg kell fizetni... :D no meg az online támogatást

meg bill bácsinak is ki kell valamiből fizetni a kerozint a repülőjébe :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jetix

meg bill bácsinak is ki kell valamiből fizetni a kerozint a repülőjébe :lol:

:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
vargacsaba

a telepités végén valami hibát észlel és kilép!segitsen valaki ha tud!!!nagyon meg köszönném!!!!!

Link to comment
Share on other sites

vargacsaba

:lol:

ez igen!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Jetix

a telepités végén valami hibát észlel és kilép!segitsen valaki ha tud!!!nagyon meg köszönném!!!!!

biztos hogy eredeti?! :wink:<_< csak mert a warezosnak volt egy ilyen hibája... próbáld meg másik verziósat letölteni ha nem eredeti de ssshhh. csak tipp

Link to comment
Share on other sites

Cycl0ne28

Hello! Nekem meglesz a MFS 2004 (nem eredetiben sajna), elég ez a gép hozzá? AMD Athlon 2GHz, 512 MB RAM, Direct X 9.0c, Sapphire X1300 Pro 256 MB, ASUS A7N8X-X, hangkari DX 9-támogatású.

Link to comment
Share on other sites

Cycl0ne28

Megvan az FS 2004! király! egyelőre csak kisgéppel repültem mégpedig Szentkirályszabadjából Bécsbe! Legközelebb a Pearsonról fogok egészen a Fort Worthig!

Link to comment
Share on other sites

Jetix

Megvan az FS 2004! király! egyelőre csak kisgéppel repültem mégpedig Szentkirályszabadjából Bécsbe! Legközelebb a Pearsonról fogok egészen a Fort Worthig!

Az útvonaltervet is te csinálod? :o

Link to comment
Share on other sites

kid8

Hello! Nekem meglesz a MFS 2004 (nem eredetiben sajna), elég ez a gép hozzá? AMD Athlon 2GHz, 512 MB RAM, Direct X 9.0c, Sapphire X1300 Pro 256 MB, ASUS A7N8X-X, hangkari DX 9-támogatású.

elég lett hozzá a gép?csak mert én is régóta meg akartam venni és volt h a dobozon lévő gépigény nem ért semmit... <_<

Link to comment
Share on other sites

vargacsaba

biztos hogy eredeti?! :wink:<_< csak mert a warezosnak volt egy ilyen hibája... próbáld meg másik verziósat letölteni ha nem eredeti de ssshhh. csak tipp

nem eredeti, a netröl szedtem le,warezos oldalró.a legvégén a registyrinél irki valamit ,más segitséget nem tudtsz??hogy lehetne ezt ki küszöbölni!!!elöre is kösz!!!!!!!!l

Link to comment
Share on other sites

Cycl0ne28

elég lett hozzá a gép?csak mert én is régóta meg akartam venni és volt h a dobozon lévő gépigény nem ért semmit... <_<

igen

Link to comment
Share on other sites

Jetix

nem eredeti, a netröl szedtem le,warezos oldalró.a legvégén a registyrinél irki valamit ,más segitséget nem tudtsz??hogy lehetne ezt ki küszöbölni!!!elöre is kösz!!!!!!!!l

utánanézek, de nemtudom hogy sikerrel járok e...

Link to comment
Share on other sites

Draco0806

Hi! Azt szeretném kérdezni hogy az FS X-ben mindent maxra húzva elmegye akadás nélkül ezen a gépen:

Core2 Duo E6600 (2,4Ghz)

MSI 8800GTS 320Mb OC

2Gb DDRII RAM

a választ előre is köszi

Ui.:tud valaki magyarosítást? vagy angolosítást? :smile: ugyanis német verzióm van... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Jetix

Hi! Azt szeretném kérdezni hogy az FS X-ben mindent maxra húzva elmegye akadás nélkül ezen a gépen:

Core2 Duo E6600 (2,4Ghz)

MSI 8800GTS 320Mb OC

2Gb DDRII RAM

a választ előre is köszi

Ui.:tud valaki magyarosítást? vagy angolosítást? :smile: ugyanis német verzióm van... :wink:

el kellene mennie maxon, ha az enyémen max közelben ment...

Link to comment
Share on other sites

Guest

Hi! Azt szeretném kérdezni hogy az FS X-ben mindent maxra húzva elmegye akadás nélkül ezen a gépen:

Core2 Duo E6600 (2,4Ghz)

MSI 8800GTS 320Mb OC

2Gb DDRII RAM

a választ előre is köszi

Ui.:tud valaki magyarosítást? vagy angolosítást? :smile: ugyanis német verzióm van... :wink:

remélem ezt a kérdést csak viccből tetted fel.. :wink: :lol:

az én videókarim 8600,és mindent maxra húzva megy.. :smile: semmi szaggatás.. :smile: szal akkor a 8800-zal.. :D de odaadhatod.. :tongue:

egyébként zselé nagy a game,neten főleg.. :smile: most fogok venni hozzá botkormányt.. :smile:

ILYET VENNÉK (ha vkinek kéne.. :tongue: , ez csak 6.000 vagy 8.000 ft,asszem ) és csak úgy beteszem,akinek van suskája,és kéne joystick: AZ ILYET VEGYEN! (csupán 35.000 ft.. :lol: :lol: :lol: )

Link to comment
Share on other sites

kid8

remélem ezt a kérdést csak viccből tetted fel.. :wink: :lol:

az én videókarim 8600,és mindent maxra húzva megy.. :smile: semmi szaggatás.. :smile: szal akkor a 8800-zal.. :D de odaadhatod.. :tongue:

egyébként zselé nagy a game,neten főleg.. :smile: most fogok venni hozzá botkormányt.. :smile:

ILYET VENNÉK (ha vkinek kéne.. :tongue: , ez csak 6.000 vagy 8.000 ft,asszem ) és csak úgy beteszem,akinek van suskája,és kéne joystick: AZ ILYET VEGYEN! (csupán 35.000 ft.. :lol: :lol: :lol: )

a 35000ft-ost volt szerencsém kipróbálni...a media marktban játék nélkül :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Draco0806

HI! 1.Az FS X ben a netről letöltött repülők működnek multiban?vagy csak azokon a gépeken látszanak amikre le vanak töltve? :blink: 2.végre hazaértem s felraktam,megy maxon ugyhogy igazatok lett, csak azért kérdeztem régebben h megy e mert mindenfélét olvastam h ez egy atomerőművön se megy maxon...mondjuk fullon megizzasztja az én gépemet is rendesen...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...