Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Gothic Játékok


Balee

Gothic játékok  

94 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

otvosa

hoppá.. mikor nyomok egy new gamet és bejön a jatek elkezd vibrálni a kép... k-lite codec packet raktam fel az utobbi par napban, de annak nem kéen bezavarnia sztem :o

most kezdek ideges lenni -.-

patchelni próbáltad?

Link to comment
Share on other sites

Cori

patchelni próbáltad?

nem tudom milyen patchet kéne felrakni... mert Community Patch v0.9.2 nem segít.

officialt meg nem tom honnan lehetne szedni, vagy, hogy melyik verzioszámu az uccsó

Link to comment
Share on other sites

otvosa

nem tudom milyen patchet kéne felrakni... mert Community Patch v0.9.2 nem segít.

officialt meg nem tom honnan lehetne szedni, vagy, hogy melyik verzioszámu az uccsó

megéri szétnézni

Link to comment
Share on other sites

otvosa

Áh megõrülök...A rákok fészkénél vagyok, és elfelejtettem hozni magammal íjat. Találtam ugyan egy Bone Bowot, de ahhoz 18as dexterity kell, nekem pedig csak 15 van. Varázslatom sincs, annyi hogy ki tudjam nyírni a maradék öt-hat rákot, így nem marad más, csak hogy csapkodjam a fejszémmel. 4 ütés egy rák, de minden 10-15. ütés talál be, ha mozdulok akkor szétcsípnek. Van valakinek valami jobb ötlete? Nincs kedvem a él elõtt visszamenni egy íjért a Régi Táborba és vissza...

Link to comment
Share on other sites

Dei

Orc Hammer használatát javaslom.

Én mindig megszerzem az 1. fejezetben és akkor egy ideig nincs ilyen probléma :)

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Áh megõrülök...A rákok fészkénél vagyok, és elfelejtettem hozni magammal íjat. Találtam ugyan egy Bone Bowot, de ahhoz 18as dexterity kell, nekem pedig csak 15 van. Varázslatom sincs, annyi hogy ki tudjam nyírni a maradék öt-hat rákot, így nem marad más, csak hogy csapkodjam a fejszémmel. 4 ütés egy rák, de minden 10-15. ütés talál be, ha mozdulok akkor szétcsípnek. Van valakinek valami jobb ötlete? Nincs kedvem a él elõtt visszamenni egy íjért a Régi Táborba és vissza...

Jobban rá kellett volna feküdni a közelharcra. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

_George_

Jobban rá kellett volna feküdni a közelharcra. :ph34r:

Vagy nem kellett volna Mordrag gyûrûjét odaadni Laresnek és akkor a Bone Bow mellett talált dexterity gyûrûvel együtt már 20 dex-e lenne és azzal már boldogulna. Persze így elesik néhány új táboros küldetéstõl és így némi XP-tõl.

Link to comment
Share on other sites

otvosa

Jobban rá kellett volna feküdni a közelharcra. :ph34r:

10%os az egykezes kardhasználatom, 20 az erõm. Nemrég léptem szintet (most vagyok hetes, tudom alacsony nagyon) így most van 10 pontom (megtanultam még a lopakodást és az akrobatikát) Szóval most szívok :( Na mindegy, legfeljebb visszamegyek az Új Táborba, talán az közelebb van valamivel.

Kérdés: Cor Kalom megkér, hogy vessek véget a drogtermesztésnek az Új Táborban. Ez hogy menjen végbe? Vagy félreértettem, és csak szét kell osztanom a füvet amit a kocsmában kapok és kalap?

Link to comment
Share on other sites

_George_

Kérdés: Cor Kalom megkér, hogy vessek véget a drogtermesztésnek az Új Táborban. Ez hogy menjen végbe? Vagy félreértettem, és csak szét kell osztanom a füvet amit a kocsmában kapok és kalap?

Ha jól emlékszem ez a küldetés az, hogy illegális drogtermesztõket kell lerendezni. Õk az Új Tábor kijáratánál lévõ tónál bujkálnak egy barlangban. Nem kötelezõ megölni õket anélkül is teljesíthetõ a küldetés és ha emlékeim nem csalnak ebben a küldiben bug is felléphet szóval szerintem ments mielõtt odamész a barlanghoz.

Link to comment
Share on other sites

otvosa

Ha jól emlékszem ez a küldetés az, hogy illegális drogtermesztõket kell lerendezni. Õk az Új Tábor kijáratánál lévõ tónál bujkálnak egy barlangban. Nem kötelezõ megölni õket anélkül is teljesíthetõ a küldetés és ha emlékeim nem csalnak ebben a küldiben bug is felléphet szóval szerintem ments mielõtt odamész a barlanghoz.

Én már rászoktam az ötmásodperces mentésre nagyon régen, ezzel nem lesz gond. :P Köszike!

Közben elõléptettem magam Templomossá, azonnal vettem is 1600 ércért egy jó kis páncélt illetve egy faja kis fejszét, így most már végre erõsnek érzem magam :D

Link to comment
Share on other sites

Torgar

2 szavazat a 4. részre. HERESY!Ez én mondom Heresy :D

Link to comment
Share on other sites

_George_

2 szavazat a 4. részre. HERESY!Ez én mondom Heresy :D

Majd késõbb kipurgáljuk õket. Elõbb nézzük meg, hogy milyen a teljes verzió. Bár szerintem nem sok minden fog változni.

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Majd késõbb kipurgáljuk õket. Elõbb nézzük meg, hogy milyen a teljes verzió. Bár szerintem nem sok minden fog változni.

Már azt is mindenhol lehúztak, szal' no problem.

Link to comment
Share on other sites

Plata

Ha jól emlékszem ez a küldetés az, hogy illegális drogtermesztõket kell lerendezni. Õk az Új Tábor kijáratánál lévõ tónál bujkálnak egy barlangban. Nem kötelezõ megölni õket anélkül is teljesíthetõ a küldetés és ha emlékeim nem csalnak ebben a küldiben bug is felléphet szóval szerintem ments mielõtt odamész a barlanghoz.

Én inkább összehaverkodtam velük.

Link to comment
Share on other sites

otvosa

Én inkább összehaverkodtam velük.

Nem jött össze, mire odakerültem már Cor Kalom eltûnt, így a küldetés bukó lett, beszélni se tudtam velük.

Link to comment
Share on other sites

Balee

"Hamarosan érkezik a Gothic 3 Forsaken Gods Enhanced Edition. Valamint a hibajavítás is, melyre sajnos oly sokáig kellett várnotok. Az elmúlt hetekben és hónapokban nem ültünk a babérjainkon, hanem teljes gõzzel dolgoztunk a Gothic 3 kiegészítõjének fejlesztésén.

Biztos vagyok benne, hogy máris felmerült néhány kérdés bennetek, úgyhogy elõre megadtuk a legfontosabb válaszokat:

Ez egy hivatalos patch?

Igen, teljes mértékben. Része lesz a hamarosan eladásra kerülõ Forsaken Gods Enhanced Editionnek, melyet a Community Patch Team készített, az újonnan alakult játékfejlesztõ cégünk, a Mad Vulture Games állított elõ és a JoWooD fog kiadni.

Ehhez alapítottatok stúdiót (Mad Vulture Games) és a patch e név égisze alatt került fejlesztésre?

Az MVG-re a Community Patch Teamtõl függetlenül kell tekintenünk. A patchet késõbb kezdtük el fejleszteni.

De a patch ingyenes lesz?

Természetesen! A patch ingyen letölthetõ lesz mindenki számára. Továbbá szerves részét képezi majd a késõbb megjelenõ újabb kiadásoknak.

Szóval akkor megfizetnek benneteket?

Igen! A JoWooD és a Mad Vulture Games kölcsönös szerzõdést kötött, és így mi is megkapjuk a részünket a haszonból.

Profik vagytok?

Hát, ez közkedvelt téma volt a Gothic 3 idején. ;-) De igen, profi fejlesztõ csapat vagyunk, mely mindig tudni fogja, hogy a Gothic közösségbõl erednek gyökerei. Ezért is itt tettük közzé ezt a hírt elsõként.

Mennyi ideje dolgoztok már a patchen?

Hát elég régóta! Az elsõ megbeszélések áprilisban kezdõdtek, úgyhogy most már több, mint fél éve dolgozunk a javításokon.

Akkor a patch minden bizonnyal ÓRIÁSI lesz, ugye?

Hát, a bug javításokon kívül átdolgoztuk a Gothic 3 1.74-es verzió harc rendszerét, új kiegyensúlyozást kapott, fejlettebb grafikát, felülvizsgált játék modelleket, és tucatnyi beállítási lehetõséget a küldetésekhez, a párbeszédekhez, illetve fejlesztettük még a világ kinézetét, a stabilitását és a teljesítményt, hogy csak néhány fejlesztést említsek.

Lesz benne új tartalom is, mint például fegyverek, páncélok, pajzsok, küldetések vagy ilyesmi?

Nem, ezek nem szerepeltek a tervben. De ez nem lesz gond, mert a kiegészítõ még csak most fogja kiteljesíteni önmagát.

Tesztelhetem a patchet, mielõtt kibocsátásra kerül?

A teszterek helye már be van töltve. Ezért sajnos türelmesnek kell lenned, amíg megérkezik a végsõ kiadás.

Van valami, amit megmutathatsz nekünk? Screenshotok? Klippek? Háttérképek? Kitömött állatok? Baseball sapkák?

Hamarosan további anyagokat bocsátunk nyilvánosság elé. Folyamatosan tájékoztatunk benneteket!

Milyen méretû lesz majd a patch?

Jelenleg ezt nem tudom megmondani hajszálpontosan, de körülbelül 1,4 - 2 GB méretre számítunk a végleges patchnél.

Kijavítjátok majd az ATI/AMD árnyékolási bug problémát is?

Nagy erõkkel dolgozunk az ATI/AMD hardver árnyékolási módon. Annyit mondhatok biztonsággal, hogy a Gothic 3 1.74-es patchbõl ismert ATI/AMD árnyékolás megoldás lesz beépítve - mûködõ fáklya árnyékokkal.

Mikor kerül a patch kibocsátásra, vagy mikor kerül az Enhanced Edition a boltok polcaira?

Amikor elkészül! De a kiadást 2010. negyedik negyedévre tervezzük.

Üdvözlettel

Peter "Glockenbeat" Schramm

Mad Vulture Games

Forrás: World of Gothic"

Fordította: Ardea

Link to comment
Share on other sites

Adi86

Balee és ilyen fordításokat nem akarsz kirakni a GT-re :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Mennyire gépigényes az új rész? Mondjuk 2 giga rammal és egy 8800 GT-vel meg merjem egyáltalán próbálni? :D

Link to comment
Share on other sites

Cori

Mennyire gépigényes az új rész? Mondjuk 2 giga rammal és egy 8800 GT-vel meg merjem egyáltalán próbálni? :D

annyira, h ha nem alakitasz át egy fajlon belul pár dolgot nem fog szaggatás mentesen mûködni :D

bemerheted, csak még a szerkesztés utan is lesz szaggatas szerintem. vagy lassulás

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

annyira, h ha nem alakitasz át egy fajlon belul pár dolgot nem fog szaggatás mentesen mûködni :D

bemerheted, csak még a szerkesztés utan is lesz szaggatas szerintem. vagy lassulás

értem, köszi! :)

egyébként mennyire éri meg az árát, a risen szintét mondjuk hozza? mert azt megvettem anno, és egyáltalán nem bántam meg! :)

Link to comment
Share on other sites

Cori

értem, köszi! :)

egyébként mennyire éri meg az árát, a risen szintét mondjuk hozza? mert azt megvettem anno, és egyáltalán nem bántam meg! :)

nem hozza. :D lebutitott "szar". el leeht vele szorakozni, de nem sok érdekesség van benne a táj szépségén kivul. (egyebkent pont emiatt érdemes végigtolni, mert q.rva szép a látvány :D)

Link to comment
Share on other sites

Adi86

értem, köszi! :)

egyébként mennyire éri meg az árát, a risen szintét mondjuk hozza? mert azt megvettem anno, és egyáltalán nem bántam meg! :)

Inkább a Two Worlds 2 vedd meg ;)

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Inkább a Two Worlds 2 vedd meg ;)

Hmm... így elsõ látásra érdekesnek tûnik, utána is nézek jobban. Köszi a tippet! :)

Link to comment
Share on other sites

Balee

Mennyire gépigényes az új rész? Mondjuk 2 giga rammal és egy 8800 GT-vel meg merjem egyáltalán próbálni? :D

Szaggatni fog akármilyen grafikán is próbálod, rohadt gépigényes...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...