Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Gothic Játékok


Balee

Gothic játékok  

94 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

_George_

A druidák vezetik a rangereket a játékban szóval csak nem utálhatják egymást annyira. :D Nem lehet, hogy kevered a Nomád-Hashishin ellentéttel Varant-ban?

Na mindegy, majd a mentés-újratöltés kombóval megoldom a dolgot.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

A druidák vezetik a rangereket a játékban szóval csak nem utálhatják egymást annyira. :D Nem lehet, hogy kevered a Nomád-Hashishin ellentéttel Varant-ban?

Na mindegy, majd a mentés-újratöltés kombóval megoldom a dolgot.

Hmm.

Nem tudom mennyire spoiler, de van egy terület Myrtana (vagyis a középsõ, füves-fás) területen, ahol a druidák egy kis közösségébe lehet szaladni amit épp készül az egyik "oldal" lemészárolni. Segíthetsz mindkét oldalnak. Most hirtelen úgy emlékeztem, hogy a ranger kaszt van a druidák ellen, de ezek szerint baki volt, sorry :D Lehet, hogy szimpla orkok...már nem tudom.

Link to comment
Share on other sites

_George_

Hmm.

Nem tudom mennyire spoiler, de van egy terület Myrtana (vagyis a középső, füves-fás) területen, ahol a druidák egy kis közösségébe lehet szaladni amit épp készül az egyik "oldal" lemészárolni. Segíthetsz mindkét oldalnak. Most hirtelen úgy emlékeztem, hogy a ranger kaszt van a druidák ellen, de ezek szerint baki volt, sorry :D Lehet, hogy szimpla orkok...már nem tudom.

Pont ott vagyok. Az egyik ork csapat gond nélkül lecsapható egy másik küldiben viszont egy nevesített orkot kell kinyírni aki viszont azt a küldit adja, hogy öljem meg a druidát akitől a másikat kaptam. Az ilyen választós küldiket meghagyom az utánra, hogy visszatértem Varant-ból. Nordmar-ba pedig még az életemben nem tettem be a lábamat, oda is be kellene nézni.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Pont ott vagyok. Az egyik ork csapat gond nélkül lecsapható egy másik küldiben viszont egy nevesített orkot kell kinyírni aki viszont azt a küldit adja, hogy öljem meg a druidát akitől a másikat kaptam. Az ilyen választós küldiket meghagyom az utánra, hogy visszatértem Varant-ból. Nordmar-ba pedig még az életemben nem tettem be a lábamat, oda is be kellene nézni.

Én úgy emlékszem, ha csak nem nagyon süllyed le a reputációd az adott frakciónál, akkor nyugodtan öldökölheted ezeket a kósza csapatokat az erdőkben...nem fog a városokban beléd kötni senki.

(De hogy biztosra menj, csinálj egy mentést, öld le őket, majd teleportálj/sétálj egy közeli városba, LEHETŐLEG A VEZETŐJÜK ELÉ [fontos, mert csak akkor támadnak meg!] és meglátod...ha gond van, még mindig ott a biztonsági mentés.)

Csak azért így mondom, mert nem tudom, hogy a community patch-ek azóta ezen mit javítottak. Én még a nyers, úgymond "alfa" verzióval nyomultam :D

---

Jaj, és Nordmarral még nagyon óvatosan...super hardcore - nightmare - ninja gaiden fokozat, csak óvatosan...én csak akkor léptem be, mikor már a másik két terület nagyjából kész volt (a nagy eldöntendő, oldalválasztós küldetéseken kívül), és még így is leölt lényenként kellett iszogatnom meg eszegetnem :D. Meg mentegetnem.

Link to comment
Share on other sites

_George_

Na végül megoldódott a dolog. Rebel armort vettem és az orkokat egyáltalán nem érdekli, hogy én abban flangálok közöttük. Már átmentem Varant-ba ott viszont mivel nincs heat resistance-om sokkal lassabban tölt a staminám, szerencsére szereztem egy light hashishin armort így az nagyban kisegít. :)

Link to comment
Share on other sites

_George_

Na én is végére értem. 68-as szint és végül Xardas mellé álltam. Nordmar nem is volt nehéz egyáltalán (lehet, hogy csak a CP miatt), inkább csak a lények sokasága volt gond, hogy 5 méterenként farkasfalka, kardfogúak, ogrék vagy ork tábor. Simán levágtam mindet de egy idõ után már inkább frusztráló volt mint epic. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
kovi990

Amúgy G3-ban az "alkonyattól pirkadatig"-nak mi az értelme? Mert a magyar fordításból nemigen jön át :D

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

A két Risennek nem tudom volt-e topicja, de mivel PB-játékok, talán tudtok segíteni... az elsõ résznek kezdtem neki pár napja és durván beszippantott :) Viszont belebotlottam egy megoldhatatlannak tûnõ gondba: a Harbor Town-beli azon küldetésrõl lenne szó, ahol ki kell deríteni, ki a felelõs 3 nevesített személy meglopásáért (a bankár, a térképész és a hentes)... mindhárommal beszéltem, és már kettõvel a 3 gyanúsítottból is, de a harmadikat (Doyle) nem találom sehol a városban... néztem leírást, azt írja, h fent szokott henyélni az Inkvizitor-vezér palotájában az egyik ágyon de ott se találom (csak egy noname katona és egy botharcot tanító arc alszik ott esténként)... tudom h beszéltem vele még a kezdet kezdetén, mert pár mondat benne van tõle is a naplóban, de már bejártam az egész várost és nem találom sehol... meg lehet vhogy oldani, h elõkerüljön (kóddal ,netán én keresem rossz helyen stb.)? Csak mert a Don táborában már mindent megcsináltam és be is fogadtattam magam velük (messze kellemesebbek mint az elvakult inkvizíció) és nagyon nem akarom nulláról kezdeni, ha ez valami randa bug akar lenni.... ötletek?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
-Stranger-

A két Risennek nem tudom volt-e topicja, de mivel PB-játékok, talán tudtok segíteni... az első résznek kezdtem neki pár napja és durván beszippantott :) Viszont belebotlottam egy megoldhatatlannak tűnő gondba: a Harbor Town-beli azon küldetésről lenne szó, ahol ki kell deríteni, ki a felelős 3 nevesített személy meglopásáért (a bankár, a térképész és a hentes)... mindhárommal beszéltem, és már kettővel a 3 gyanúsítottból is, de a harmadikat (Doyle) nem találom sehol a városban... néztem leírást, azt írja, h fent szokott henyélni az Inkvizitor-vezér palotájában az egyik ágyon de ott se találom (csak egy noname katona és egy botharcot tanító arc alszik ott esténként)... tudom h beszéltem vele még a kezdet kezdetén, mert pár mondat benne van tőle is a naplóban, de már bejártam az egész várost és nem találom sehol... meg lehet vhogy oldani, h előkerüljön (kóddal ,netán én keresem rossz helyen stb.)? Csak mert a Don táborában már mindent megcsináltam és be is fogadtattam magam velük (messze kellemesebbek mint az elvakult inkvizíció) és nagyon nem akarom nulláról kezdeni, ha ez valami randa bug akar lenni.... ötletek?

Nem tudom, hogy aktuális-e még a dolog. Én most kezdtem el újra a Risen (gépfejlesztés után végre nem akad és haldokol). Ha jól emlékszem Doyle Casus vagy Crassus vagy hogy hívják hoteljában van az emeleten. (a csóró negyedben, a kapunál, neki volt a testőre Fuller).

Most fejeztem be a tanonckodást, már mágus vagyok... szeretem a Risent, olyan mint a Gothic 2 feljavított grafikával. :) Ha a Risennel megvagyok, jön az Arcania aztán a Risen 2... kicsit fel kell zárkoznom, mert a gépem miatt elmaradtam.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
-Stranger-

No, még nem fejeztem be a Risent, de az Arcaniat feladom. Rohadt irritáló, hogy kb. 5 percenként változik az időjárás... <_<

Inkább elkezdtem a G3-at, most vagyok 22-es szinten, és még semmit sem tanultam. B) Szóval nyugodtan el tudom dönteni, hogy mi leszek, ha nagy leszek.

Plusz most a fejembe vettem, hogy összeszedem a teleportköveket szerte a világban még mielőtt nekiállnék a főbb küldetéseknek és tanulnék. ögüü Myrtana esetében már csak Vengard, Nemora és Okara hiányzik, Varantban Csak a Bakaresh Templom és az Zuben trónterme hiányzik. Most értem át (nagy nehezen) Nordmarba, épp a Wolf Clannál vagyok. Közben mindenhol megcsináltam az arénaharcokat (Faringban is :D) Az xp-t ezekből a harcokból, meg az ilyen-olyan ide-oda futkozós beszélgetős küldikből szereztem

A játékom: G3+1.75+Questpacket+Content Mod+Autumn in Myrtana

Képek:

[GSF] Picture

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

[GSF] Picture

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

[GSF] Picture

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...