Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Gothic Játékok


Balee

Gothic játékok  

94 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

otvosa

na látom Balee nem egyezik a véleményünk :D

Milyen izé ez a szavazás végén nemá :D

Link to comment
Share on other sites

Balee

Hát nálam az 1-2 majdnem egy szinten van, de az elsõ részt egy kicsit jobban szeretem a hangulata miatt. :)

Link to comment
Share on other sites

otvosa

Hát nálam az 1-2 majdnem egy szinten van, de az elsõ részt egy kicsit jobban szeretem a hangulata miatt. :)

Gondoltam rá mostanában, hogy újra kéne kezdeni, de mondom mikor legutóbb is elkezdtem, "szaladt a játék". Így lemondok róla, mivel megoldást nem igazán találtam rá...

Link to comment
Share on other sites

moody

a demo jól futott, ez nem... :D érdekes, hogy full lowon ugyanúgy fut a játék mint max grafikával... (szarul)

Link to comment
Share on other sites

Feared
a demo jól futott, ez nem... :D érdekes, hogy full lowon ugyanúgy fut a játék mint max grafikával... (szarul)

A kommented elolvasása után egybõl felraktam én is a példányomat, de szerencsére max beállításokkal is tükörsimán fut mint a demo.

Telepítéskor egybõl feltesz valami hotfixet az auto update, neked telepített hasonlót?

Link to comment
Share on other sites

moody

A kommented elolvasása után egybõl felraktam én is a példányomat, de szerencsére max beállításokkal is tükörsimán fut mint a demo.

Telepítéskor egybõl feltesz valami hotfixet az auto update, neked telepített hasonlót?

nem. de valszeg a procim túl gyenge ehhez az játékhoz... core 2 duo 4300 (1,8ghz). valszeg ez a baj :D

Link to comment
Share on other sites

Cori

nem. de valszeg a procim túl gyenge ehhez az játékhoz... core 2 duo 4300 (1,8ghz). valszeg ez a baj :D

PÜ ment, probald ki ;)

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Gondoltam rá mostanában, hogy újra kéne kezdeni, de mondom mikor legutóbb is elkezdtem, "szaladt a játék". Így lemondok róla, mivel megoldást nem igazán találtam rá...

Próbáltad a feladatkezelõben kikapcsolni az egyik procimagot?

Link to comment
Share on other sites

Cori

gondoltam egy Risen és egy Arcania utan nekiállok "megint" az 1nek. de nincsenek videok, vagyis vannak, csak nem tudja megjeleníteni a gép. nem rég probaltam az 1et XP SP3on, semmi baja nem volt. most Win7 van fenn.. lehet, h a 7 a gond?

Link to comment
Share on other sites

moody

fel tettem a hotfixet + trükköztem vele amit cori leírt. háát. nem sokkal, vmivel jobban megy, de szaggat... jól van optimalizálva a game mit ne mondjak :D még az én konfigomon is sztem low grafikán jól kell h menjen

Link to comment
Share on other sites

otvosa

Próbáltad a feladatkezelõben kikapcsolni az egyik procimagot?

Nem próbáltam, nem is gondoltam rá. Egy konkrétabb leírást tudnál adni hogy ezt hogy kell végrehajtani?

Link to comment
Share on other sites

otvosa

Nem próbáltam, nem is gondoltam rá. Egy konkrétabb leírást tudnál adni hogy ezt hogy kell végrehajtani?

Most kíváncsiságból feltelepítettem megint, és most minden rendben van. Érdekes. Azért köszönöm MailMan!

Link to comment
Share on other sites

moody

Most kíváncsiságból feltelepítettem megint, és most minden rendben van. Érdekes. Azért köszönöm MailMan!

nem kell kikapcsolnod 1ik magot se, abba az xml fileba meg lehet adni hogy hány magot használjon (vagy az nem ugyan az?:D)

Link to comment
Share on other sites

Cori

nem kell kikapcsolnod 1ik magot se, abba az xml fileba meg lehet adni hogy hány magot használjon (vagy az nem ugyan az?:D)

szerintem õ az 1rol beszel. (te meg a 4rol, ugye?:D)

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Most kíváncsiságból feltelepítettem megint, és most minden rendben van. Érdekes. Azért köszönöm MailMan!

Nincs mit :) Sokszor így lehet megoldani, ha túl "gyorsak" régebbi játékok (nekem anno pl. a XIII-nál kellett ezzel szórakozni). Elindítod a játékot, alt-tab, megnyitod a feladatkezelõt, a folyamatoknál megkeresed az adott játékot, jobb klikk -> affinitás beállítása, és itt kiveszed a pipát az összes mag mellõl az elsõt kivéve.

Link to comment
Share on other sites

otvosa

Végül is elkezdtem ismét az elsõ részt. Nagyon elkapott, nem tudom, valahogy váratlanul ért hogy ennyire rabul ejt. Nem döntöttem még el, de valószínûleg templomos leszek (nekik a legjobb a páncéljuk) Elfelejtettem feltenni modokat meg patcheket, szóval majd legközelebb pótolom.

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Én is a hangulatáért imádtam anno. Állni valamelyik szirten, és figyelni a hajnalt... Csak a Morrowindhez mérhetõ.

Link to comment
Share on other sites

Cori

gondoltam egy Risen és egy Arcania utan nekiállok "megint" az 1nek. de nincsenek videok, vagyis vannak, csak nem tudja megjeleníteni a gép. nem rég probaltam az 1et XP SP3on, semmi baja nem volt. most Win7 van fenn.. lehet, h a 7 a gond?

erre a problémára nem tud senki semmit? :(

Link to comment
Share on other sites

Jelan

erre a problémára nem tud senki semmit? :(

Nincs sok videó, majd bepótolod tecsõn. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

blacky

erre a problémára nem tud senki semmit? :(

Én is a héten tettem fel az 1et , win7 (32bites) en játszok Én is de nekem mutatja a videókat. Nem hinném h az op rendszerrel van a baj.

Link to comment
Share on other sites

otvosa

erre a problémára nem tud senki semmit? :(

Egy videó van az elején, betöltéskor, egy van amikor feltöltitek az Urizielt illetve egy van amikor ránk omlik a barlang

Három videó összesen, a legjobb pillanatok akkor is azok maradnak, mikor felavatnak és rád dobnak egy faja páncélt, miközben köszöntenek a csapatban B)

Link to comment
Share on other sites

Cori

akkor szarjam le... k, nekikezdek így... végig kéne menni rajta már egyszer az életbe :D

Link to comment
Share on other sites

otvosa

akkor szarjam le... k, nekikezdek így... végig kéne menni rajta már egyszer az életbe :D

Nem veszítesz semmit sem :)

Link to comment
Share on other sites

Cori

hoppá.. mikor nyomok egy new gamet és bejön a jatek elkezd vibrálni a kép... k-lite codec packet raktam fel az utobbi par napban, de annak nem kéen bezavarnia sztem :o

most kezdek ideges lenni -.-

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...