Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Alan Wake


_z0LEe_

Recommended Posts

HD2

Csak engem csesz fel agyilag a játék 6. epizódja? (gondolom már a vége) Rohadt nehéz...

Link to comment
Share on other sites

freezy

Csak engem csesz fel agyilag a játék 6. epizódja? (gondolom már a vége) Rohadt nehéz...

Szntem az volt a legkönnyebb ep. :huh: (bár a többi se nehéz)

Link to comment
Share on other sites

HD2

Szntem az volt a legkönnyebb ep. :huh: (bár a többi se nehéz)

Amikor elindulsz a fényes szobából vagy mibõl. (potyognak az égbõl a furgonok, épületdarabok) a sok fától meg nem látom az ellent, aztán elkezdenek megcsapni, Wake kóvájog mint valami részeg, és ahogy összevissza fodulok, meg durrongatok a flashekkel eltévedek :D 3. próbálkozásra kiléptem, valahogy itt elveszett az egész feelingje, eddig baromira lekötött a játék, de most már nem a jó sztorira figyelek, hanem erre az idegesítõ jelenetre. (Amúgy ez az utolsó epizód?)

Link to comment
Share on other sites

freezy

Amikor elindulsz a fényes szobából vagy mibõl. (potyognak az égbõl a furgonok, épületdarabok) a sok fától meg nem látom az ellent, aztán elkezdenek megcsapni, Wake kóvájog mint valami részeg, és ahogy összevissza fodulok, meg durrongatok a flashekkel eltévedek :D 3. próbálkozásra kiléptem, valahogy itt elveszett az egész feelingje, eddig baromira lekötött a játék, de most már nem a jó sztorira figyelek, hanem erre az idegesítõ jelenetre. (Amúgy ez az utolsó epizód?)

6. epizódos. ^^ Úgyhogy jah,az utolsó. Kitartás. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
tigor

Nagyon nem vágom, hogy merre jársz, amikor a hegyen baktatsz felfelé a tóhoz?? A roncstelep és a kihalt város után???

Amúgy a játék nekem is nagyon bejött, isten király a sztorija csak a vége kicsit.. hát na azér mégse nagyon happy end!:D Kivi leszek milyen dlc-k lesznek. Deerfestre kivi lennék, yo lenne ha vmi kis vidéki redneck vadászal kéne szellemeket irtani, vagy pl: ami a játék végén van nagy lángcsóvás furgon ami ki akar minket iktatni, na egy olyat irányitani!:D A grafikájával is meg voltam vele elégedve, nagyon yo munkát végeztek vele. Annak ellenére, hogy sokat vagyunk az erdõbe nem lettek unalmasak a helyszinek. Nagyon ráteszik az emberre a parát amikor megyünk az erdõbe egyszer csak minden ködbe borul és várjuk a hokikat, hogy mikor csapnak le!!:D Volt olyan, hogy mentem nagy nyugodtan és hallottam, hogy mögöttem zörög az avar(fülhallgatóval játszottam) megfordultam... és nem ott volt az átkozott!!:D Egyetlen ami nem tetszett az a dodge-s téma, mert néha nem nagyon akarta kikerülni az ütéseket és megfeküdt mint a szél!! De ezt leszámitva nagyon yo játék, simán indulhat az év játéka cimért!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
geru45

A játék hatalmas (a sztori vége egy cliffhanger akart lenni ?). A játék hatására legalább egy hónapig félni fogok a sötétben :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Kult13

A játék hatalmas (a sztori vége egy cliffhanger akart lenni ?). A játék hatására legalább egy hónapig félni fogok a sötétben :unsure:

Hát hogy a vége mi az jó kérdés. :D Sok mindent kilehet belõle hozni, nekem is van egy elképzelésem a dolgokról. Majd jönnek Dlc-ék, de van egy olyan érzésem, hogy úgy fog hozzátenni a sztorihoz elemeket, hogy elõzmények jönnek. Lehet hogy Tom-ról fognak szólni. Én egyenlõre lehet várok egy GotY kiadásra, ha összeszámolom a 3 Dlc árát abból már egy játék kijön. ;) Aztán itt van még ugye az eredeti játék, és meglehet hogy második rész is jön. Bár a 200 ezer körüli eladási számokat nézve kitudja.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Chuck_Norris

Végigvittem én is, gondolataim a játékról a Mit vittél végig legutóbb? Értékeld! c. topicban. (pár oldalt hátra kell lapozni a posthoz)

1. dlc - The Signal

Köv. dlc a The Writer lesz.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Chuck_Norris

The Writer dlc megjelenési dátuma október 12 és 560 pontért érhetõ el Xbox Live-on miután kijött.

Addig is itt a The writer DLC debut trailer.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
_Raidon_

Hali!

Az lenne a kérdésem hogy ez a játék ki fog jönni csak XBox-on elérhetõ és nem is lesz más platformra? Csak mert találtam néhány hírt (az egyiket épp a gso-n :P ), hogy lehet, hogy pc-re kijön :unsure: Ebbõl mennyi igaz?

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Hali!

Az lenne a kérdésem hogy ez a játék ki fog jönni csak XBox-on elérhetõ és nem is lesz más platformra? Csak mert találtam néhány hírt (az egyiket épp a gso-n :P ), hogy lehet, hogy pc-re kijön :unsure: Ebbõl mennyi igaz?

Egyenlõre nem jön ki pc-re egy ideig. :(

(azt mondták, hogy a dlc-k után [2] talán...)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Ez az a játék amit rögtön vennék, ha kijönne PC-re. Nem hiszem el, hogy a Remedy nem akarja a többi platformra kiadni :(

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Ez az a játék amit rögtön vennék, ha kijönne PC-re. Nem hiszem el, hogy a Remedy nem akarja a többi platformra kiadni :(

én ps3-ra :D azon azért elég élvezhetõ lenne

Link to comment
Share on other sites

Barney-16

Ez az a játék amit rögtön vennék, ha kijönne PC-re. Nem hiszem el, hogy a Remedy nem akarja a többi platformra kiadni :(

+1 Iszonyatosan csalódott voltam, amikor kiderült, hogy nem lesz PC-re. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Chuck_Norris

Úgy néz ki, a rendezőket is megihlette a történet és lesz mozi film is AW alapján.

Trailer

(persze pár dolog más, de sok mindent átemeltek)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
gebali1991

Elképesztõ ez az Alan Wake Collector's Edition... Most értem végére a könyvnek, és kb kétszer akkorára duzzad tõle az AW-univerzum. Pl. benne van Alan elsõ novellája, a legújabb könyvének elsõ fejezete, Hartman The Creator's Dilemma-jának eleje, de ezek mellett interjúk, fotók, mítoszok Bright Fallsról... De pl. Nightingale-rõl olyan infók jelennek meg, amik egészen megváltoztatják a képet a karakterrõl, úgy, hogy nincs ellentétben a játékban látottakkal. Két példa: A játék elején megjelenik egy alak, az álomjelenetnél, segít nekünk, és soha többet nem látjuk. Na õ ennek a könyvnek az "összeállítója". Õ azt mondja, hogy Nightingale volt motelszobájában, a szellõzõ mögött találta meg azokat az iratokat, amik alapján összeállította a könyvet, és amikor a játékban Alannal mi is benézünk a helyiségbe, ott van egy csomag papír a szellõzõnél!

Ja és persze érdemes csekkolni a 6 részes élõszereplõs Bright Falls sorozatot (Youtube-on fent van), szintén nagyban hozzáad a sztorihoz.

Link to comment
Share on other sites

Hawk1ller

Mostanában a Media Markt-ban 3990-ért árulják a Collector's Edition-t, nem kicsit jó vétel... :) Bár ahogy nézem még így sem viszik. :\

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Mostanában a Media Markt-ban 3990-ért árulják a Collector's Edition-t, nem kicsit jó vétel... :) Bár ahogy nézem még így sem viszik. :\

Én úgy szereztem be, valaha volt legjobb vételem ár-érték arányban :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
gebali1991

DLC-k mennyire jók? Azt tervezem, hogy veszek egy 800 MP-s csomagot Boxra, és megveszem vele a két DLC-t, de megéri?

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

DLC-k mennyire jók? Azt tervezem, hogy veszek egy 800 MP-s csomagot Boxra, és megveszem vele a két DLC-t, de megéri?

a dlc k tovább viszik a történetet...

nekem tetszettek, de persze attól még lehet h neked nem fog ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Tompika_nyomul

Jön PC-re ,legalábbis a kiszivárgott STEAM-es infók alapján.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

PC-re hivatalosan bejelentve, és mindkét DLC-t beépítve tartalmazni fogja.

Link to comment
Share on other sites

Shan

PC-re hivatalosan bejelentve, és mindkét DLC-t beépítve tartalmazni fogja.

Errõl egy link jó lenne.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Errõl egy link jó lenne.

Tessék.

Link to comment
Share on other sites

Snexi

bazeg,jó hogy pont kb 3 napja olvastam el egy gamestar cikk végén, hogy mi a játék vége,mondván úgy sem jön pc-re :lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...