Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Alan Wake


_z0LEe_

Recommended Posts

Adi86

A Microsoftot ismerve nem jön, Halo 3-at, GoW 2-t, Fable 2-t sem kaptunk.

Én mindenképpen szeretnék még az idén beszerezni egy X630-at. De még lehet, hogy inkább PS3 lesz helyette.

Én PS 3-at vennék :rolleyes:

Pedig 5-6 még csak PC kiadásról volt szó <_<

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
_kEke_
Link to comment
Share on other sites

Adi86
Link to comment
Share on other sites

_kEke_

Ez kegyetlen, áh..... gameplaybe bele se nézek, semmit nem akarok elõre lelõni. KELL. -_-

Link to comment
Share on other sites

Cok3

Én PS 3-at vennék :rolleyes:

Pedig 5-6 még csak PC kiadásról volt szó <_<

Nekem PS3-am van és rohadtul nem mozgat meg a Halo meg a GOW, akármennyire jók is, de az Alan Wake-et nagyon szívesen tolnám, olyan nincs még egy. És Remedy, papám! Csak emiatt azonban nem fogok 360-at venni.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Nekem is ez, FF13, és a Fable 2 a fõ érvek az Xbox mellett. Csak ne lenne olyan drága, meg még hozzá a játékok.. :/

Link to comment
Share on other sites

Cok3

Nekem is ez, FF13, és a Fable 2 a fõ érvek az Xbox mellett. Csak ne lenne olyan drága, meg még hozzá a játékok.. :/

Utóbbi Boxon kisebb gondot jelent, mint PS3-on, nekem elhiheted. Bár én személy szerint szeretek csereberélni! FF13 van PS3-on is.

Mondjuk továbbra is PS3-at vennék, ha most állnék konzolvásárlás előtt. Sőt, igazából most éri csak meg igazán beruházni egyre. Ettől függetlenül Alan Wake tuti ütni fog.

Link to comment
Share on other sites

tahomafantasy

én már tolom is a játékot :) Nagyon állat :)

Link to comment
Share on other sites

Cok3

Valakitõl muszáj lesz kölcsönkérnem a 360-ját :)

Link to comment
Share on other sites

freezy

Hangulatbomba a játék..átmentem haveromhoz és tolta..nagyon durván jó. Nekem is megvan már..csak én most Mass Effectezek : )

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Fog jönni PC re is? Vagy csak kamu hír volt? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

egy ideig biztos nem jön (ha jön egyáltalán)

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

egy ideig biztos nem jön (ha jön egyáltalán)

kár :(

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

Így kicsit több mint egy óra játék után (episode one-t most fejeztem be) azt kell hogy mondjam hogy minden idõk egyik leghangulatosabb játék az Alan Wake B) Valami rohadtul zseniálisan van felépítve az egész hangulat amit sugároz magából a játék. Eddig nagyon bejövõs, versenyben van a Mass Effect 2-vel az év játéka címért nálam ^^

Link to comment
Share on other sites

DoNdRoX

Fog jönni PC re is? Vagy csak kamu hír volt? :unsure:

2010. febr. 12. ... Hír: A fejlesztõk után a Microsoft is megerõsítette, hogy nem lesz PC-s verzió. - Alan Wake (Xbox 360)

:(

Link to comment
Share on other sites

maniac31

Így kicsit több mint egy óra játék után (episode one-t most fejeztem be) azt kell hogy mondjam hogy minden idõk egyik leghangulatosabb játék az Alan Wake B) Valami rohadtul zseniálisan van felépítve az egész hangulat amit sugároz magából a játék. Eddig nagyon bejövõs, versenyben van a Mass Effect 2-vel az év játéka címért nálam ^^

Remélem ha már az év játéka esélyes nálad, akkor megtiszteled a készítőket vele, és beszerzel megjelenés után egy eredeti példányt is? :)

Link to comment
Share on other sites

Kult13

Már kint van a youtube-on az egyik spoileres szám. Szóval csak saját felelõsségre hallgassátok meg. Engem kirázott a hideg amikor megszólalt a játékban, és még most is. :)

The Poet and The Muse

Link to comment
Share on other sites

freezy

Már kint van a youtube-on az egyik spoileres szám. Szóval csak saját felelõsségre hallgassátok meg. Engem kirázott a hideg amikor megszólalt a játékban, és még most is. :)

The Poet and The Muse

Iszonyat jó számai vannak amúgy..

Link to comment
Share on other sites

Kult13

Aki esetleg nem látta volna még az feltétlenül nézze meg. Bright Falls élõszereplõs rövid filmek, spinoff-ként. Nem tartalmaz spoilert. Már az elsõ 4 rész kint van, kettõ még biztosan várható, és hogy lesz-e további részek azt nem tudom.

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

:(

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Hmm, elég idétlen, hogy ilyen csodaszépen meg tudták oldani a nagy könyv dobozt, de csak egy szabvány amaray DVD-tokban van a játék... :unsure: Legalább egy két oldalas digipackban lenne.

Link to comment
Share on other sites

marco045

:(

Elméletileg hónap végén nekem is lesz. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Jemero

durván jó ez a játék. nem hittem h ennyire komoly. :ph34r: :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...