Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Alan Wake


_z0LEe_

Recommended Posts

_kEke_

Ahogy valaki a kommentek között írta, "Tehet egy szívességet a microsoft".

Innentõl szerintem törölhetõ is a topic.... :(

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Azon a gyerekes kifogáson meg csak nevetni tudok, a kis iskolások veszekednek így kb, hogy melyik konzol a jobb és miért, lol!

Link to comment
Share on other sites

grasslover

nem hiszem hogy bármi hatása is lenne ennek

De legalább a májkraszaft pofája alá lehet dörgölni, hogy a Capcomon kívül már lassan minden régi kiadó magasról szarik a PC-s társadalomra.

Link to comment
Share on other sites

Barney-16

Aláírtam, de nem sok reményt fûzök hozzá. Pedig én lennék a legboldogabb ha mégis lenne PC-re. :(

Link to comment
Share on other sites

UC

Azt hiszem egyszer már ezt aláírtam, '09 nyara körül ha jól emlékszem :unsure:

Igen ez ugyanaz a petíció. A 10+ ezer már hónapok óta megvan, nem fog érni ez semmit, maximum jobban érezzük magunkat... Ettõl függetlenül szerintem kihozzák ezt PC-re, de csak sokára, ha a box verzió kijött és teljesített is.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

A Gears of War 2 és Fable 2 esetében is ezt mondtuk.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
_kEke_

Évrõl-évre szarabbak ezek az április 1-i próbálkozások...

Link to comment
Share on other sites

Gruffersten

április 1

Ez a lényeg Balee.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Évrõl-évre szarabbak ezek az április 1-i próbálkozások...

Bazz, nekem nem esett le. Ah. :lol:

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Bazz, nekem nem esett le. Ah. :lol:

Súlyos xD

Link to comment
Share on other sites

UC

Azért jegyezzük meg, hogy egy iszonyatosan undorító és szemét húzás ezzel viccelõdni... <_<

Link to comment
Share on other sites

Raven

Azért jegyezzük meg, hogy egy iszonyatosan undorító és szemét húzás ezzel viccelõdni... <_<

hát aki ezt beszopja az meg is érdemli.

Link to comment
Share on other sites

UC

hát aki ezt beszopja az meg is érdemli.

Nem arról beszélek, hogy rombadõltek az álmaim, vagy bárki másé, nyilván lehet nélküle élni.

De idestova 6 éve jelentették be a játékot szigorúan PC-re csomó olyan ígérettel, amire mindenki a nyálát csorgatta, ezek azóta is állnak, simán elõfordulhat, hogy valóban egy nagyon jó játék kerekedik belőle. Hol volt még akkor az XBox 360, most meg a sok konzoltulaj élvezkedik rajta, hogy milyen jó lesz, a PC-seknek fájdítják a szívét és még ilyen poénokkal is húzzák az agyukat. Ez összevetve azzal, hogy milyen indokokkal lõtték le a PC verziót (pl "ez a játék karosszékbõl TV elõtt élvezhetõ", "PC-n nem lenne az igazi" stb) igenis szemét dolog.

Emberek rajongásával, és vágyakozásaival nem kellene játszadozni. Nem akarom el demagogizálni az esetet, de valljuk be, a PC játékosok egy-egy játékot illetõen elég kiszolgáltatott helyzetben vannak; olyan emberektõl függenek, akiket (értelemszerûen persze) a pénz és a bevételek-kiadások egyensúlya hajt.

Remélem érted mire célzok: nem dõlt össze a világ, de ha már olyanná alakult, ahol egy-egy játék megjelenése is örömöt tud okozni, ahhoz az is hozzátartozik, hogy nem vagyunk érzéketlen gépek, akiknek a szeme sem rezdül ilyen hülye viccek hallatán. Ez sem április elsején, sem máskor nem elfogadható hozzállás. Ha a pletyka csak a GS, vagy egy külföldi magazin hülye vicce akkor sem, ha a MS/Ramedy a kiindulópont akkor sem.

Szigorúan értelmezve ez a média hatalmával való visszaélés, de nagyon szépen kérlek, ezt a mondatot nehogy komolyan vedd :)

Link to comment
Share on other sites

_kEke_
Link to comment
Share on other sites

_kEke_
Link to comment
Share on other sites

_kEke_

Kitörölhetjük vele. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Pszicho thriller... és nem jön PC-re... mondjuk úgyse venném meg, megérdemlem :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Adi86

Egy érdekes video (nem az amit a GS linkelt)

http://www.gamestar.de/index.cfm?pid=1589&pk=13709

Szerintem lesz PC, csak kicsit késõbb, és megnéztem az elsõ 11 perc videót, hát annyit mondok nagyszerû játékmenet és kiváló oktató rész, plusz rengeteg érdekes megoldás.

Link to comment
Share on other sites

Balee

A Microsoftot ismerve nem jön, Halo 3-at, GoW 2-t, Fable 2-t sem kaptunk.

Én mindenképpen szeretnék még az idén beszerezni egy X630-at. De még lehet, hogy inkább PS3 lesz helyette.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...