Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Family Guy


THE_KUP

Recommended Posts

THE_KUP

Szerintem sem lesz olyan színvonala, mint az FG-nek, de kitudja...

American DAd is hatalmas szerintem. Nekem bõven elég az a tudat h Seth MacFarlane csinálja.

Link to comment
Share on other sites

Doma88

Ugye angolul érdemesebb nézni?

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Ugye angolul érdemesebb nézni?

Csak úgy érdemes. :D

Link to comment
Share on other sites

arazu

Ugye angolul érdemesebb nézni?

Vannak poénok, amik csak angolul "értelmesek". Nekem spec nincsen semmi bajom a magyar edisönnel sem, de inkább angolul nézem.

Link to comment
Share on other sites

Doma88

Ja, pl.: abban a részben ami a South Park-ba volt, amikor Peter elmegy Mr. T-hez teázni. :D "Mr. T Tea"

Link to comment
Share on other sites

gataka

Ez a hatodik évad mekkora, te jóságos... :D

Van itt minden, 2 részen át tartó "akciókrimi", szerepcsere, stbstb.

9. rész megunhatatlan. :lol:

Link to comment
Share on other sites

SasOri-Sama

Ja, pl.: abban a részben ami a South Park-ba volt, amikor Peter elmegy Mr. T-hez teázni. :D "Mr. T Tea"

"would ya like some Mr. T Tea?" :D Mindig elröhögöm magam amikor eszembejut.

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Nem a Family Guyt szivatta anno a South Park azzal, hogy egy delfin csapat random kockákból rakja össze a részek történetét? :D

Link to comment
Share on other sites

SasOri-Sama

Nem a Family Guyt szivatta anno a South Park azzal, hogy egy delfin csapat random kockákból rakja össze a részek történetét? :D

lamantinok, nem? :D

Link to comment
Share on other sites

arazu

lamantinok, nem? :D

Ja, nekem is úgy rémlik :D az írók voltak lamantinok egy kis akváriumba, vagy valami hasonló...

Tess

Link to comment
Share on other sites

-moki-

lamantinok, nem? :D

Nem vagyok tengerbiológus :D Azt tudtam, hogy nem bálnák :lol:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Nem a Family Guyt szivatta anno a South Park azzal, hogy egy delfin csapat random kockákból rakja össze a részek történetét? :D

A One Piece-t vajon mi írhatja? Oposszum? Vagy gumipók? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Lamantinok voltak, és nagyon csúnyán lehúzták a Family Guyt abban a részben, sok ideig ezért nem is érdeklõdtem iránta... Aztán megnéztem egy részt, és megimádtam. :D 1-5. évadokat mind láttam.

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon
Link to comment
Share on other sites

grasslover

Ma...ööö...álltam a konyhában és ez a jelenet jutott eszembe és majdnem elestem a röhögéstől. Szerencsére nem volt ott senki, csak esetleg evil monkey a hûtõben.

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

-_-

ezt még az is vágja ,aki amúgy nem néz Fg-t. :D

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Ma...ööö...álltam a konyhában és ez a jelenet jutott eszembe és majdnem elestem a röhögéstõl. Szerencsére nem volt ott senki, csak esetleg evil monkey a hûtõben.

Az egyik legnagyobb FG poén szvsz :D The bones of Jesuuuus... nosaurus Rex... :lol:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Az egyik legnagyobb FG poén szvsz :D The bones of Jesuuuus... nosaurus Rex... :lol:

Nevezzetek parasztnak, de nekem a dohányköpködés egyenesen Stewie szájába jobban fekszik xD

Meg mikor redneckfalvára költöznek még asszem elsõ évadban és Peter beszakad vagy négyszer a rész folyamán a deszkákon és mindig észrevesz valamit a kanapé vagy a hûtõ alatt :lol: :lol: Vagy a polgárháborúból veterán öregek XD

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Személyszerint az ilyeneket is igencsak imádom :D

Az a kifejezéstelen arc és hang... :lol:

Kubrick rendezésében jobban tetszett :lol:

:lol:

De még illik is hozzá, mikor a riporterek lépegetnek. :D

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Abban a részben, amikor Meg majdnem megházasodik :D Abban volt az, hogy Peter visszagondol, hogy sosem kezelte úgy a lányát, ahogy kellett volna. Erre egy flashback: Peter ül a nappaliban, bejön meg köszön Peter-nek, "Hi dad!", erre bummm... Peter lelövi egy fegyverrel :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Abban a részben, amikor Meg majdnem megházasodik :D Abban volt az, hogy Peter visszagondol, hogy sosem kezelte úgy a lányát, ahogy kellett volna. Erre egy flashback: Peter ül a nappaliban, bejön meg köszön Peter-nek, "Hi dad!", erre bummm... Peter lelövi egy fegyverrel :D

Mikor Stewie reszkessetek betörõkösen otthon marad, a végén megérkezik mindenki és mondja, hogy

"mom, dad, dog, brian" na az is elképesztõ :lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...