Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Family Guy


THE_KUP

Recommended Posts

Hanni

Hali, most veszem észre a totyikot, imádom én is bár még "új" vagyok. 1.-2. évadot leküldtem 3 nap alatt, de sajna most melózok, úgyhogy csak hétvégéken tudom nézni :( De amúgy fenomenális sorozat. B) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

arazu

Ötödik szezon, 10. epizód... amelyikben Peternek "két apja" van :D

"Push the bitch ouuuut!" :lol:

kthx

valahogy akárhányszor végignézem...kiesek a székbõl

Hali, most veszem észre a totyikot, imádom én is bár még "új" vagyok. 1.-2. évadot leküldtem 3 nap alatt, de sajna most melózok, úgyhogy csak hétvégéken tudom nézni :( De amúgy fenomenális sorozat. B) :rolleyes:

Légy üdvözölve :) bár én se vagyok valami veterán...

sidenote: az első két évad még laza. ;)

Link to comment
Share on other sites

Gagabol

Nekem valami nem világos:A család többi tagja érti,amit Stewie mond?

Azt tudom,hogy Brian megérti,meg beszél is vele,és idegenekkel is szokott néha,de a többiek a családból néha oda se figyelnek rá,néha meg válaszolnak is.Akkor ez most hogy van? :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Snexi

értik,csak leszarják :lol:

Link to comment
Share on other sites

GerillaGorilla

Valaki nem vágja melyik részben van a néger természetfilm?

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

6. évad 10. rész. :)

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Nekem valami nem világos:A család többi tagja érti,amit Stewie mond?

Azt tudom,hogy Brian megérti,meg beszél is vele,és idegenekkel is szokott néha,de a többiek a családból néha oda se figyelnek rá,néha meg válaszolnak is.Akkor ez most hogy van? :ph34r:

Asszem az 5. évadban tisztázzák ezt, mikor Brian szakítani akar a csajával, akkor mondja, hogy nem értene meg téged, Stewie, mert õ elég közeli családtag ahhoz, hogy csak a lényegét értse annak, amit mondasz.

Tehát a közeli családtagok cska a lényegét értik, mondjuk ha azt mondja h "hozz nekem kaját te némber különben szörnyû bosszúm utólér", akkor ebbõl Loise annyit ért, h "Anyu, éhes vagyok". :D

Viszont a nemcsaládtagok meg rendesen megértik, gondolj arra, hogy mikor találkozik egy hírességgel.

Link to comment
Share on other sites

-moki-

A Petoria rész végén van az, amikor a jövõbe ugrunk és egy arc tanítja egy ûrhajóban a diákokat. Majd felrakja az egyik a kezét, hogy igen, Petoria története mind szép is jó, de mi a helyzet a bébivel? Most akkor értik, vagy nem? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Tyû, ez a 7. évad 13. rész iszonyat burtál. Már többedjére néztem meg.

Mennyire istentelenül jól ábrázolja a csakakondinakélek õrülteket. :D

Link to comment
Share on other sites

Lucky_Strike

Melyik rész a 24 paródiája?

Link to comment
Share on other sites

dogx

Hali! Annyit szeretnék kérdezni, hogy tudtok e valakit, aki elkezdte a magyar feliratot csinálni az 5-6. évadnak a hiányzó részeihez? Annyira jól azért nem tudok angolul hogy teljesen angol felirattal megértsem, de a magyar szinkronnal még inkább nem nézném, mert magyarul szimplán xar szerintem. Ha tudtok valakit aki megtudná csinálni vagy közületek valaki, annak nagyon sokan örülnénk. :)

Elõre is köszönöm a választ!

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Tyû, ez a 7. évad 13. rész iszonyat burtál. Már többedjére néztem meg.

Mennyire istentelenül jól ábrázolja a csakakondinakélek õrülteket. :D

Eszméletlenül mellényúltak, persze a többség azt hiszi, ez a valóságban is így van. Fenéket. A dopping nem megy fel helyetted a hegyre by Sipi. -_-

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Nem a kinézetet mondtam, hanem a viselkedést. -.-

Nem akartak lépni 1-2 évet elõre, mert volt mellette más szál is.

Szerintem kevesen hiszik azt, hogy egykét injekciótól egybõl lufiszerû izmaik lesznek. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Azzal is voltak gondok, pár bunkó miatt kár lenne általánosítani. :P

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Nem a kinézetet mondtam, hanem a viselkedést. -.-

Nem akartak lépni 1-2 évet elõre, mert volt mellette más szál is.

Szerintem kevesen hiszik azt, hogy egykét injekciótól egybõl lufiszerû izmaik lesznek. :lol:

Az tényleg nagyon eltalált, mikor Brian le akar menni a lépcsõn, de Stewie elkezd vele szívózni, és vagy egy perc után "Csak vicceltem, haver, persze h lemehetsz", vagy valami ilyesmi.

Ilyen mondjuk volt a How I met your mother 4. évadában is, a pultos csávó, csak a neve nem ugrik be.

Link to comment
Share on other sites

arazu

Melyik rész a 24 paródiája?

Van egyáltalán olyan rész? Még régebben wikiztem utána (csak válaszolni nem sikerült valahogy...), de még utalást sem találtam rá.

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Van egy olyan rész, de nem is teljes paródia, csupán csak az egyik reklám szünet elõtt a 24 stílusában felosztódott a képernyõ és mutattak egy digitális órát :D

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Van egy olyan rész, de nem is teljes paródia, csupán csak az egyik reklám szünet elõtt a 24 stílusában felosztódott a képernyõ és mutattak egy digitális órát :D

Nem az az, amelyik úgy kezdõdik, mint a 24, csak nem az jön ki hogy 24, hanem hogy FG?

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Az tényleg nagyon eltalált, mikor Brian le akar menni a lépcsõn, de Stewie elkezd vele szívózni, és vagy egy perc után "Csak vicceltem, haver, persze h lemehetsz", vagy valami ilyesmi.

Ilyen mondjuk volt a How I met your mother 4. évadában is, a pultos csávó, csak a neve nem ugrik be.

Pontosan erre gondoltam.

Meg ahogy mindig feszegeti magát, amikor csak teheti. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Hány évadra van tervezve a sorozat? Vagy nincs konkrét szám?

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Hány évadra van tervezve a sorozat? Vagy nincs konkrét szám?

én úgy tudom hogy 2012-ig fog futni,számold ki

Link to comment
Share on other sites

THE_KUP

én úgy tudom hogy 2012-ig fog futni,számold ki

sztem túl nagy a nézetsége ahoz h "csak" 12-ig menjen.

Cleavland Show is közben készülgget.Szept 27. premier :P

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Cleveland_Show

Link to comment
Share on other sites

arazu

hát,nem igazán várom

Szerintem sem lesz olyan színvonala, mint az FG-nek, de kitudja...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...