Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Háborús szimulátorok


DancZer1

Recommended Posts

Malleus

Ez elvileg kikapcsolja, még nem teszteltem, amúgy engem is zavar.

Ja ez jó, már csak azt a stamina blur-t kéne kilõni (amikor homályosan lát a karakter ha fáradt).

Link to comment
Share on other sites

Malleus
:)
Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Azt a zselé élet :DDD

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

:)

Nem rossz, nem rossz... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

-max-

A Razor Two küldetésben, amikor el kell kapni a ChDKZ-s nagyfõnököt, volt egy elég durva bug. Helikopterbe bepattantunk, kijelöltem az LZ-t a pilótának - a térképen kellett, és a zoom mód valamiért kikapcsolt, jó sokáig tartott, mire megtaláltam a helyet, valszeg ez is egy bug - frankón egy erdõ fölé vitt, kiadtam a parancsot a társaimnak, hogy ugorjanak ki, MINDEGYIK lesérült. Repülés közben, úgy, hogy ellenség nem láthatott meg. Jöhetett a reload, nem volt kedvem elsõsegélynyújtással vacakolni.

Ja, a másik dolog ami zavart az az, hogy nem mûködik az egyszerûsített parancsmenüben a "beszállás" funkció. Konkrétan ahelyett, hogy beszállnának, újratöltik a fegyvereiket - azaz a Get in [vehicle] parancs Rearm-ként mûködik.

Link to comment
Share on other sites

lacitech

Hello.

Azt szeretném kérdezni, hogy az Arma2-ben is lesz pontozás az elért teljesítményünk után, mint a BF2-ben? Olyan pontrendszerre gondolok, melyet a multiplayer csaták után kapunk és mutatja a statisztikáinkat. Csak azért kérdem, mert errõl a részrõl nem nagyon hallottam még. Válaszotokat elõre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

jim78

emberek ti hogy játszottatok a játékkal ha még meg sem jelent , nemtám az olcsóbb verziót szereztétek meg :) ?

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Olyan kérdéseket ne tegyünk fel, amire úgyis tudjuk a választ.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

emberek ti hogy játszottatok a játékkal ha még meg sem jelent , nemtám az olcsóbb verziót szereztétek meg :) ?

nem, a drágábbat B)

Link to comment
Share on other sites

csontee

mi a vélemények a 3-ról? steamen ingyenes B)

Link to comment
Share on other sites

Malleus

mi a vélemények a 3-ról? steamen ingyenes B)

Hogy mi van? :)

@-max-

Nem kell izgulni, még csak az 1.01-es verziónál tartunk, lesznek itt még javítások. Amúgy ez a beszállás/újratöltés dolog nekem is feltûnt, de azt hittem a FADE miatt van... :rolleyes:

Amúgy frankón kiszúrtam az ArmA-t a CD Galaxisban, de efelett már átsiklottam. Mondjuk itt is elég meredeknek tartom az árképzést, ha kábé egy ezres (vagy esetleg kettõ) lenne még meg is venném, nekem eredetiben úgyis csak az ArmA maga van meg, de így azért sok. Az ArmA esetében is necces kvázi hatezret elkérni egy két éves játékért aminek nemsoká kijön a folytatása...

Jaigen, mellesleg megpróbáltam nálam az editorban reprodukálni azt a repülõs csatát amit pár postal ezelõtt belinkeltem. :) Hát úgy 25vs25 repcsit küldtem össze - a harc közben leesett a framerate 10-re, de ment a dolog. Aztán növeltem a gépek számát, és a következõ futtatásnál szanaszét fagyott a játék. :D Hát errõl ennyit. :)

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

én toltam egy jó félévig az AA-t szerintem majd beszerzem és nyomhatjuk :)

Link to comment
Share on other sites

-max-
Chernarussian Bigfoot is often said to be spotted in the mountains of Northern Chernarus.

Megtalálta már valaki? :D

Amúgy Malleus, sikerült megoldani a FADE-problémát?

Link to comment
Share on other sites

Malleus

Amúgy Malleus, sikerült megoldani a FADE-problémát?

Hát azóta nem jött elõ. Bár most nem játszom komolyabban a játékkal, csak tesztelgetem, szal nem fut hosszú ideig egyhuzamban.

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

2gb? Hinnye, nem baj, valahogy ki kell próbálni.

Link to comment
Share on other sites

Cok3

:)

Hú a mindenit, ez nagyon kemény. Várom a konzolos verzát :)

Link to comment
Share on other sites

canadaa

1h és mehet az AA3 :)

Link to comment
Share on other sites

balint_k

1h és mehet az AA3 :)

20:06

Még nem lehet elindítani. Tûkön ülve várom. :lol:

Link to comment
Share on other sites

canadaa

nekem csak most engedte feloldani a steam a fájlokat :D majd holnap* alaposan megnézem

*illetve ma.

Link to comment
Share on other sites

balint_k

nekem csak most engedte feloldani a steam a fájlokat :D majd holnap* alaposan megnézem

*illetve ma.

Most olvastam hogy tegnap 20 millióan töltötték. :lol: Még laggolnak a szerverek, de dolgoznak rajta.

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Jha hát igen, elég nagy rajongói táborra tett szert az évek alatt :)

Link to comment
Share on other sites

-max-

Tegnap este végül nem került sor az új AA kipróbálására, Project Reality-ztem helyette. Még szerencse, hogy nem léptem le onnan, mert úgy tûnik, a harmadik rész valami hihetetlenül béna lett. Ma kipróbáltam, illetve kipróbáltam VOLNA, ha sikerül csinálni egy katonát. Egyszerûen kiírta, hogy "CREATING SOLDIER", és töltött. Úgy 10 perc várakozás után meguntam, CTRL-ALT-DEL, bezárás, majd futtatás újra. Nem tudok csatlakozni az accountomhoz, úgyhogy jobb híján maradt az offline játék, gondoltam, kezdjük egy kis training-gel. Elsõ feladat: végigfutni az akadálypályán. Nem túlzok, ötször (!) próbáltam meg, hiba nélkül, tökéletes idõvel értem be a célba, az NPC-k is ujjongtak, hogy milyen "jó" vagyok, erre a játék kiírja, hogy nem sikerült, béna vagyok, próbáljam újra. Ugyanez volt a lövészetnél is: 87%-os pontosságra nem enged tovább, hát hogy a fenébe? Szóval a helyzet az, hogy még a training-et sem tudom megcsinálni valami ostoba bug miatt. Ja, és ez még csak a jéghegy csúcsa. Itt egy játékos részletezi a fõbb problémákat, amiket nem javítottak ki a cucc kiadása elõtt. Mit mondjak erre... fail. Fölösleges volt elérhetõvé tenni ezt a bugoktól hemzsegõ kezdetleges bétaverziót szvsz.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...