Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Mit Játszottál Végig Legutóbb?


SaltyDave

Recommended Posts

-OJ-
16 hours ago, moody said:

Call of Duty: WWII

Aztán a pályán belül sokszor össze vissza töltött fail után, mikor alig volt életem, DE lőnek többen is sarokba szorítva, meg számtalan ilyen eset.

A vonatosnál én is szívtam. Azt hiszem a második házig (amibe bemész) tudsz csak lopakodni, mehetsz balra az árokban, vagy át az udvar közepén, azon a ponton mindenhogy észrevesznek. Aztán át kell lőnöd magad az említett házon, mögötte az úton és az udvaron, majd még egy házon, és eközben vagy 30 németen, mindezt másfél perc alatt :fuu:

Nekem is volt ilyen sz*r mentésem. Mikor a szakadó esőben vagy a dombtetőn, a lövészárkokban kell szaladgálni, miközben minden oldalról özönlenek be a németek, és a végén még egy tank is. Eleve fél élettel értem ide, ráadásul a társam, aki a plusz lőszert dobálja, beakadt a bunkerajtóba és onnantól semmit nem csinált vagy adott. Több volt az ellen mint a lőszerem. És hiába töltöttem vissza, ugyanúgy leharcolt élet és beakadva a társ, vagy pályaújrakezdés.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

The Last of Us + Left Behind DLC

A kettő előtt újra, hogy teljesen képben legyek. :D

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
12 hours ago, Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon said:

The Last of Us + Left Behind DLC

A kettő előtt újra, hogy teljesen képben legyek. :D

AngryJoeShow review alapján szerintem őrizd meg ezeket az élményeket és ne erőltesd a másodikat. Nem (csak) a SJW szarságok miatt. Egyébként nagyon kevés 10/10-ből az egyik a TLU nála, ez 6/10 lett.

Link to comment
Share on other sites

Hor1
43 minutes ago, SaltyDave said:

AngryJoeShow review alapján szerintem őrizd meg ezeket az élményeket és ne erőltesd a másodikat. Nem (csak) a SJW szarságok miatt. Egyébként nagyon kevés 10/10-ből az egyik a TLU nála, ez 6/10 lett.

yawn.gif

Link to comment
Share on other sites

Cori
23 minutes ago, Hor1 said:

yawn.gif

yawn.gif

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost
29 minutes ago, Hor1 said:

yawn.gif

Én már csak nevetek ezeken, szórakoztatóak. :D Persze valahol félelmetes is, hogy mások véleménye alapján tudnak az emberek egy definitív nézetet vallani...

Egyébként visszaolvastam milyen leak információk kerültek ki még a játék megjelenése előtt - valóban kulcsmomentumok, de hogy emiatt ennyi ember lázongjon és halálos fenyegetéseket küldjön az alkotóknak... hulladék ez a társadalom. Majd aztán utólag jöttek a bocsánatkérések, miután valójában játszott is a gammel és már máshogy gondolja. Lol, az ilyen idegbeteg vérpistikéktől (mindig utáltam ezt a megnevezést, de abszolút illik rájuk) vonnám meg a teljes videójáték katalógust és kezeltetném pszichiáterrel.
(Mielőtt valaki félreértené, a második bekezdés persze nem Salty-nak szólt.)

Link to comment
Share on other sites

Hor1
1 hour ago, Cori said:

yawn.gif

Ne haragudj, de ez az AngryJoe is megmondta, pedig az első részt szerette, és van egy csomó lezbi barátja szintű érvek kicsit nevetségesek. :D

Link to comment
Share on other sites

Cori

Az a fárasztó, hogy azt hiszitek mindenki aki elégedetlen a játékkal az vérpistike meg halálos fenyegetés küldözgető :D A baj ott van, hogy valami vagy Ledér! jó vagy Ledér! szar és más felfogása nem lehet az embernek különben hater vagy fan boy. Az hogy a 2. rész nagyon durván más szemszögből közelíti meg a karaktereket és a történetet az szimplán tény, az hogy ti ezt nem akarjátok, vagy nem tudjátok elfogadni az más kérdés. Ezek után pedig valakinek tetszeni fog valakinek pedig nem. 

 

És nehogymár ne alkothassak véleményt egy review alapján, mi más értelme van a reviewnak, ha nem pont ez? Hogy egy valós képet állítson fel a játékról és az ember el tudja dönteni, érdekli-e a dolog vagy sem. Vagy inkább vegyem meg a játékot 18ezer forintért és aztán 25 óra után mondjam azt, hogy bassszus ez nem tetszik, minek költöttem rá ennyit :D  Azok a rewiewk nem érdekelnek akik csak utálatot közölnek, de az se érdekel aki az ellenkezőjét, de persze ez a része, hogy a közép utat nézzük ez valahogy mindig elkerüli a figyelmét azoknak akik reagálnak az írásomra a TLOU2-vel kapcsolatban és így haternek vagyok nyilvánítva :D 

 

Link to comment
Share on other sites

Hor1
23 minutes ago, Cori said:

Az hogy a 2. rész nagyon durván más szemszögből közelíti meg a karaktereket és a történetet az szimplán tény, az hogy ti ezt nem akarjátok, vagy nem tudjátok elfogadni az más kérdés. Ezek után pedig valakinek tetszeni fog valakinek pedig nem. 

Az, hogy változtak a karakterek, nem volt kérdés. A játék megmutatja a változás állomásait is, igazán elképzelni se kell (pedig az se lenne nehéz). Az se volt kérdés, hogy a történet ettől még sötétebb és depresszívebb, mint az első esetében.

De amikor arról beszélnek, hogy megerőszakolták a karaktereket (te is írtad korábban), meg GoT Season8, meg mennyire szarul van megírva, az egyszerűen nem igaz. Hogy valakinek nem tetszik a sötétebb tónus, más dinamika, azzal semmi probléma nincs, de ettől objektíven nem lesz jobb, vagy rosszabb a játék.

Ha arról lenne szó, hogy szinte semmit nem újít az első részen, se mechanikában, se helyszíneken, hogy a játék nagyrésze sötét, esős, azzal megintcsak semmi probléma nem lenne, és még igaz is. Csak nem ezeket látom visszaköszönni.

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Bocsi, AngryJoet nem tudom komolyan venni a nemi erőszak esete óta, bosszúból is élvezni fogom a játékot!!!!

30 minutes ago, Hor1 said:

Ha arról lenne szó, hogy szinte semmit nem újít az első részen, se mechanikában, se helyszíneken, hogy a játék nagyrésze sötét, esős, azzal megintcsak semmi probléma nem lenne, és még igaz is. Csak nem ezeket látom visszaköszönni.

Engem eddig ez zavar leginkább. Örülök, hogy van evade, meg van kúszás, de hogy azt az fegyver/utility választás dolgot nem tudták átszabni kicsit...jó, nem lehet másolni direktben a Horizont (aminek tök jó) de szerintem kicsit lehetett volna fejleszteni rajta, hogy ne mindig az első rész nyögvenyelős kezelése jusson eszembe. :D

1 hour ago, Hor1 said:

Ne haragudj, de ez az AngryJoe is megmondta

Meg a kontrollert is összetőte, ahogyan kiszemelt áldozata állcsontját, mikor az ellenállt.

Najó, ez lehet kicsit sok, de én jól szórakozom. :D

Link to comment
Share on other sites

Cori
40 minutes ago, Hor1 said:

Az, hogy változtak a karakterek, nem volt kérdés. A játék megmutatja a változás állomásait is, igazán elképzelni se kell (pedig az se lenne nehéz). Az se volt kérdés, hogy a történet ettől még sötétebb és depresszívebb, mint az első esetében.

De amikor arról beszélnek, hogy megerőszakolták a karaktereket (te is írtad korábban), meg GoT Season8, meg mennyire szarul van megírva, az egyszerűen nem igaz. Hogy valakinek nem tetszik a sötétebb tónus, más dinamika, azzal semmi probléma nincs, de ettől objektíven nem lesz jobb, vagy rosszabb a játék.

Ha arról lenne szó, hogy szinte semmit nem újít az első részen, se mechanikában, se helyszíneken, hogy a játék nagyrésze sötét, esős, azzal megintcsak semmi probléma nem lenne, és még igaz is. Csak nem ezeket látom visszaköszönni.

A baj nem ott van, hogy mit csinál a storyval és a karakterekkel az író, hanem hogy hogyan. Nem azzal van a baj, hogy

Spoiler

Joel meghal, hanem azzal, hogy meghal és azzal a karakterrel kell utána csillárd órát játszani aki megölte őt, és utólag akarja a játék megmutatni, hogy "nézd nem is olyan rossz ember ez az Abby, kutyázik meg megkönyörül Ellien stb". Csak kár, hogy egyáltalán nincs köszönőviszonyban se az az Abby aki megöli Joelt hidegvérrel és az akit utána bemutatnak... És ez az írás hülyesége...

Ráadásul (endgame spoiler) aki nem tolta ki nem olvassa ofc

Spoiler

Ellie meg se tudja, hogy Joel mit művelt az első végén, egyik személynek se bukik ki a száján, hogy bocsi, de csak igazságot akartunk, mer Joel megölt egy rakat embert. Nem senki egy szót se szól, aztán a játék végén még Abbyt is hagyjuk elmenni, szóval teljesen 0 a kielégülési faktor a story végén. 

+ ott van Ellie a szuperhősös vagy milyen kis matricákat gyűjtöget a játék közben (collectible), de egy vicces megszólalása nincsen, teljesen más Ellie ez mint akit az 1ben megismertünk, és igen más a story elteltek évek, de azért az ember nem változik meg gyökeresen ennyi idő alatt, még akkor sem ha egy poszt apokaliptikus világban nőtt fel. --> Hiteltelen a változása a karatkereknek. (ahogy az GOT s8-ban is volt, nem az volt a baj h Dany lezúzta Kings Landinget, hanem az, hogy 2 epizód alatt őrül meg és ahogy megőrül... vagy Last Jediban Luke, nem azzal van a baj, hogy megváltozott a személyisége, hanem hogy szarul lett alátámasztva ez változás) Az írás bénasága az oka ott is, itt is, de ez az én véleményem. (Az, hogy dehát milyen sokkoló, hogy ez meg az történt, vagy hogy de el van magyarázva a dolog a játékban még nem teszi jóvá a változtatást. Nem játszottam a játékkal és egy darabig nem is fogok, nincs PS-em, de egyszer ki akarom tolni, hogy saját szemmel lássam az egészet.

De mindegy, ha végigjátszottátok, írjatok róla véleményt, mert érdekel a véleményetek, akár marad a pozitív hozzáállás, akár nem.

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

@Cori

Azt én is merőben utálom, mikor szélsőségekben gondolkozunk - mikor néhány hónapja védtem az Uncharted 1. részét, én lettem elkönyvelve fanboyként, miközben erről szó sincsen és az érveimet meg se hallgatták, azokra nem is reagáltak érdemben. A bajom nekem itt azzal van, hogy információmorzsákból és mások véleménye alapján ítélkeztek, puzzle-elemekből, miközben a nagy egészet nem is láttátok, nem tudjátok hogyan tevődik össze.

Spoiler

Könnyű azt mondani, hogy "szeretem Joel karakterét, Abby egy Edény!, amiért kivégezte és innentől kezdve nem érdekel a háttértörténete"... pedig pont, hogy ismerned kellene és nem csak egy gyors összegzés elolvasásával, hanem látni, mert az tudhat egy olyan érzelmi löketet adni az egésznek, amitől más színben láthatod az eseményeket. Ettől teljesen elhatárolódsz, magad elé veszed a csőszemüvegedet és nem vagy hajlandó más perspektívában esélyt adni a dolognak. Ez az a csökönyös mentalitás, amivel nem tudok mit kezdeni és nem is lehet így egy értelmes vitát folytatni pro/kontrával, ha ennyire elzárkózol.


A második spoiler tagedre reagálva: ebből látszik, hogy nem ismered a játékot, a cselekmény és Ellie karaktere szempontjából nem egy kritikus faktor, hogy mennyire ismeri a részleteket...

Link to comment
Share on other sites

Cori
1 hour ago, Iam_The_Ghost said:

@Cori

 

  Reveal hidden contents

Könnyű azt mondani, hogy "szeretem Joel karakterét, Abby egy Edény!, amiért kivégezte és innentől kezdve nem érdekel a háttértörténete"... pedig pont, hogy ismerned kellene és nem csak egy gyors összegzés elolvasásával, hanem látni, mert az tudhat egy olyan érzelmi löketet adni az egésznek, amitől más színben láthatod az eseményeket. Ettől teljesen elhatárolódsz, magad elé veszed a csőszemüvegedet és nem vagy hajlandó más perspektívában esélyt adni a dolognak. Ez az a csökönyös mentalitás, amivel nem tudok mit kezdeni és nem is lehet így egy értelmes vitát folytatni pro/kontrával, ha ennyire elzárkózol.


A második spoiler tagedre reagálva: ebből látszik, hogy nem ismered a játékot, a cselekmény és Ellie karaktere szempontjából nem egy kritikus faktor, hogy mennyire ismeri a részleteket...

Lehetséges, hogy más lesz a véleményem, visszatérek rá ha végigjátszottam a messzi jövőben.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
2 hours ago, Cori said:

A baj nem ott van, hogy mit csinál a storyval és a karakterekkel az író, hanem hogy hogyan. Nem azzal van a baj, hogy

  Reveal hidden contents

Joel meghal, hanem azzal, hogy meghal és azzal a karakterrel kell utána csillárd órát játszani aki megölte őt, és utólag akarja a játék megmutatni, hogy "nézd nem is olyan rossz ember ez az Abby, kutyázik meg megkönyörül Ellien stb". Csak kár, hogy egyáltalán nincs köszönőviszonyban se az az Abby aki megöli Joelt hidegvérrel és az akit utána bemutatnak... És ez az írás hülyesége...

Ráadásul (endgame spoiler) aki nem tolta ki nem olvassa ofc

  Reveal hidden contents

Ellie meg se tudja, hogy Joel mit művelt az első végén, egyik személynek se bukik ki a száján, hogy bocsi, de csak igazságot akartunk, mer Joel megölt egy rakat embert. Nem senki egy szót se szól, aztán a játék végén még Abbyt is hagyjuk elmenni, szóval teljesen 0 a kielégülési faktor a story végén. 

+ ott van Ellie a szuperhősös vagy milyen kis matricákat gyűjtöget a játék közben (collectible), de egy vicces megszólalása nincsen, teljesen más Ellie ez mint akit az 1ben megismertünk, és igen más a story elteltek évek, de azért az ember nem változik meg gyökeresen ennyi idő alatt, még akkor sem ha egy poszt apokaliptikus világban nőtt fel. --> Hiteltelen a változása a karatkereknek. (ahogy az GOT s8-ban is volt, nem az volt a baj h Dany lezúzta Kings Landinget, hanem az, hogy 2 epizód alatt őrül meg és ahogy megőrül... vagy Last Jediban Luke, nem azzal van a baj, hogy megváltozott a személyisége, hanem hogy szarul lett alátámasztva ez változás) Az írás bénasága az oka ott is, itt is, de ez az én véleményem. (Az, hogy dehát milyen sokkoló, hogy ez meg az történt, vagy hogy de el van magyarázva a dolog a játékban még nem teszi jóvá a változtatást. Nem játszottam a játékkal és egy darabig nem is fogok, nincs PS-em, de egyszer ki akarom tolni, hogy saját szemmel lássam az egészet.

De mindegy, ha végigjátszottátok, írjatok róla véleményt, mert érdekel a véleményetek, akár marad a pozitív hozzáállás, akár nem.

Konkrétan a spoiler tagben leírtak miatt húzza le AJ is. 

Link to comment
Share on other sites

moody

Mindenki hirtelen milyen lore központú lett. :troll:

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Desperados 3

aki szerette a Commandost meg a régi desperados játékokat, annak mindenképp ajánlom, van benne kihívás még normal fokozaton is, elsőre a pályák legalább 1-2 órásak, így ez nem egy 5 óra alatt kitolható játék, de ennek ellenére nem válik monotonná se. :D

Azt hiszem ezek után a fejlesztők másik hasonló játékát is kifogom tolni a shadow tactics-ot, de igazából még a régi desperados és commandos játékokhoz is kedvet kaptam. :D

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Celeste (Switch)

1933 halál, 41/175 eper.

Nem tudom ez milyennek számít, szerintem nem túl jó...:D
Túl sok halál jött epergyűjtési kísérletből, amit végül ott hagytam.
Aranyos játék, nehéz is néhol, valamiért az irányítással nem voltam maradéktalanul megelégedve, így nem is megyek rá a maradék eperre. :D

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Terminator: Resistance

A mit játszottál topikban írtam róla hosszabban. 12 óra volt közepes nehézségen és végig nagyon élveztem. Az első két film rajongóinak kötelező már csak a remek sztori miatt is.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Frostpunk.

Második nekifutásra megvolt a sikeres végigjátszás. Valahogy olyan mint a This War of Mine - értem én hogy ebben még van valószínűleg 3x ennyi variációs lehetőség, de ha már sikerült egyszer, nem akarom újra végigvinni még egyszer csak kicsit máshogy. Egyébként nagyon jó kis cucc de 7-10 eurónál nem adnék többet érte így utólag - Humble Choice-ban volt az én példányom szóval ez így oké is. Nem szeretem amikor egy városépítős játék egyszer csak kiírja hogy gratulálunk nyertél, és elveszi a városom és a főmenüben találom magam. Oké hogy van endless mode (fizetős DLC de csomagban benne volt) de miért nem lehet a kettőt együtt? Gratulálunk nyertél - ha sikerül - és játszhatsz tovább.... ezt olyan nehéz lenne kivitelezni. Gyönyörű grafika, zene, a körkörös építkezés érdekes bár inkább csak egy egyedi gimmick amivel kitűnik a hasonló survival cuccok közül. 8 órám van benne. 

Talán még ránézek az új feloldott sceriano-kra de ahogy nézem ez csak a kampány időpontbeli scriptjeihez rakja a kezdőpontot, pl. volt egy pont ahol rengeteg menekült jött, de RENGETEG és ki kellett találni mihez kezdjünk velük, gyanítom a refugees start akkor innen kezdené. Ha tényleg csak ennyi akkor meh, megy a levesbe. Szép volt jó volt elég volt. A DLC-k pedig nevetségesen túl vannak árazva.

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Transistor

Ebben egy csöppet csalódtam.

Játékmenetileg: Se igazán körökre osztott, se igazán valós idő. Szakadozott, két kör között rohangálok fel-alá, mert mást nem tudok csinálni legtöbb esetben, meg ha igen, akkor is a valós idő kaotikus, pontatlan, és nehezen átlátható. Szinte minden csatában elvesztettem egy-egy képességemet, persze mindig a fő támadó skillt, így aztán szinte minden mentéspontnál a skillek pakolászásával kellett foglalkozni. Persze aláírom, hogy játszhattam volna jobban is, és akkor nem lett volna ilyen gond, de az egész rendszer annyira nem fogott meg, hogy leginkább csak túl akartam esni rajta, így meg aztán önmagát lehúzó spirálban csökkent a játékélményem. Nem volt szórakoztató, na.

Történetileg, világilag: engem inkább fárasztott. A folyamatos, egysorosakkal operáló, direkt homályos, direkt érzelemvadász szövegei ugyanúgy, mint a játékmenetet zavaró átnevezései minden dolognak. Átlátható és érthető rendszer helyett process, meg limitator, meg SuperUser, meg mittomén technohalandzsa.

Igazából... leginkább egyszerűen csak nem volt szimpatikus a játék, és minden, amivel próbálkozott, elment mellettem messzire. Nem tudom rá azt mondani, hogy objektívan rossz, inkább azt, hogy nálam messze nem talált be úgy, mint a Bastion. Nem haragszom rá, csak csalódott vagyok. Mint mikor egy vakrandin egy amúgy aranyos, de tőled teljesen idegen lánnyal töltesz el pár órát.

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon
27 minutes ago, Leon121 said:

Transistor

Ebben egy csöppet csalódtam.

Játékmenetileg: Se igazán körökre osztott, se igazán valós idő. Szakadozott, két kör között rohangálok fel-alá, mert mást nem tudok csinálni legtöbb esetben, meg ha igen, akkor is a valós idő kaotikus, pontatlan, és nehezen átlátható. Szinte minden csatában elvesztettem egy-egy képességemet, persze mindig a fő támadó skillt, így aztán szinte minden mentéspontnál a skillek pakolászásával kellett foglalkozni. Persze aláírom, hogy játszhattam volna jobban is, és akkor nem lett volna ilyen gond, de az egész rendszer annyira nem fogott meg, hogy leginkább csak túl akartam esni rajta, így meg aztán önmagát lehúzó spirálban csökkent a játékélményem. Nem volt szórakoztató, na.

Történetileg, világilag: engem inkább fárasztott. A folyamatos, egysorosakkal operáló, direkt homályos, direkt érzelemvadász szövegei ugyanúgy, mint a játékmenetet zavaró átnevezései minden dolognak. Átlátható és érthető rendszer helyett process, meg limitator, meg SuperUser, meg mittomén technohalandzsa.

Igazából... leginkább egyszerűen csak nem volt szimpatikus a játék, és minden, amivel próbálkozott, elment mellettem messzire. Nem tudom rá azt mondani, hogy objektívan rossz, inkább azt, hogy nálam messze nem talált be úgy, mint a Bastion. Nem haragszom rá, csak csalódott vagyok. Mint mikor egy vakrandin egy amúgy aranyos, de tőled teljesen idegen lánnyal töltesz el pár órát.

Akkor jöhet a Hades. Megint egy tök más stílus, de szerintem nagyon élvezetes. már ha szereted a roguelite dolgokat. :D

Link to comment
Share on other sites

Leon121
24 minutes ago, Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon said:

Akkor jöhet a Hades. Megint egy tök más stílus, de szerintem nagyon élvezetes. már ha szereted a roguelite dolgokat. :D

Úgy látom, még Early Access, és nincs Switch-re, szóval ráér még. :) 

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon
20 minutes ago, Leon121 said:

Úgy látom, még Early Access, és nincs Switch-re, szóval ráér még. :) 

Early Access, de már régóta teljes értékűnek titulálom. Van már Steamen is, nem csak Epicen.

Switchre nagyon sokára jön amúgy. Eleinte mondták, hogy nem is jön, pedig pont arra való.

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Terminator: Resistance

Nem mintha játszottam volna valaha Terminátor játékkal, de ezt határozottan eltalálták. A sztori pofonegyszerű, nagyobb csavarok nélkül, de tökéletesen megidézi az első két film hangulatát anélkül, hogy görcsösen próbálná tetézni azt, mint ahogy eddig mindegyik harmadik rész tette, és éppen ezért nem is bukik bele. Ami viszont annyira nem működött, azok az egésznek a tálalása és maguk a karakterek. A főszereplőt elvileg Sarah Connor és John Connor után a harmadik kulcsfontosságú figurának próbálják beállítani a háború megnyeréséhez (amit végre valahára meg is nyerünk a játékban, tényleg kellett hozzá több mint 30év - kár, hogy nem filmben láthattuk ugyanezt), de ez egyrészt nem érződik a tettein/feladatain, másrészt jóformán semmit nem tudunk róla. Hiába beszél, csak megy és lő. Túl arctalan figura ahhoz, hogy számítson. És sajnos a többi karakter is ugyanilyen üres, hiába emelték át a Mass Effect 2 haverrendszerét, miszerint ha nem csináljuk meg nekik a mellékküldiket, nem bíznak meg bennünk és nem élik túl a végjátékot. A ME2-ben számítottak, hogy éltek-e vagy sem a végén, mert mindegyik érdekes figura volt, de itt mindenki felejtős.

A grafika átlagos, a zenét itt lehetetlen volt elrontani (a végső csata alatt, végig megy a dü-dümmm, dümmm-dü--dümmm, ami epic), és a szinkronhangok is meglepően jók. A küldetések jóformán csak a hozd el a tárgyat vagy személyt a frontvonal mögül típusúak(+opcionális bázisfoglalás), de ez az osonva-taktikázom és sniperrel akciózom játékmenet engem szinte végig lekötött. Az erdős résznél kezdtem el azt érezni, hogy unom a bázisfoglalást és a folyamatos hőkamera pásztázást, így a játék utolsó negyedét már inkább időhúzásnak éreztem (a dokit kimentettük, de a kütyüjét otthagyta, menjünk már vissza érte még egyszer - 'nyád!) a végjáték előtt, ami viszont valamennyire kárpótolt érte. Az epilógus már kevésbé.

Amúgy minden mellékküldit és több extra skill pontot felhajtottam, a karaktert kimaxoltam 28-as szintre (egyedül a kraftolásból hiányzott két pont, de azt egyébként is alig használtam), és begyűjtöttem az összes trófeát, a platinával együtt.

Összegezve, a látvány és játékmenet szempontjából biztosan nem tartozik az FPS-műfaj élvonalába, de a sztori és a hangulat miatt minden Terminátor fannek kötelező kipróbálnia.

 

Link to comment
Share on other sites

moody

Dark Souls 3

Sose gondoltam volna, hogy egyszer befejezem ezt a játékot, és a saját szememmel fogom látni a stáblistát. Soul of Cinderel számomra befejezettnek tekinthető a játék, igaz kimaradt pár boss. Az az igazság, fogalmam sincs hogy azok hol is vannak. :D Hellyel közzel segítséggel vittem végig a játékot, de így is hatalmas élmény volt. Korábban belekezdtem, de annyira új nekem ez a műfaj hogy csak kínlódás volt az egész. Most második nekifutásra azért jobban ment. Nem akartam az első csalódások után itt hagyni ezt a játékot, mert nagyszerű hangulata van az egésznek, és most már értem, hogy miért van ekkora rajongótárbora. Több gyakorlással és farmolással biztos vagyok benne, hogy menne ez egyedül is. A maradék bosst ami elmaradt megnézem majd a neten hogy hol találhatók és azért azokat se hagyom ott.

A lényeg, hogy ez egy nagyszerű játék, és az a 3000 ft amit kifizettem értem nem pénz. :)

szer.: Oceiros (őt tudom hogy hol van), Champion Gundyr, Ancient Wyvern, Nameless King. Ők maradtak ki. Vagy ezekkel a bossokkal csak a DLC megvásárlása után lehet megküzdeni? (Oceiros kivételével)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...