Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Tv Tunerek


erdly

Recommended Posts

-IIIstIII-
Végülis a mostaniban vannak már smile.gif

Nem mindben! Asszem az All-in-wonred esek azok tv tuneresek az atinál!

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s
Nem mindben! Asszem az All-in-wonred esek azok tv tuneresek az atinál!

Tom hogy van olyan amiben nincsen. De azért sztem többet találsz amiben van, mint amiben nincsen smile.gif

Link to comment
Share on other sites

-IIIstIII-
Tom hogy van olyan amiben nincsen. De azért sztem többet találsz amiben van, mint amiben nincsen smile.gif

Ezt azért nem mondanám! A piacon pl eddig talán csak 2t olyant találtam ami olyan volt! Mert ugye hiába van DVI meg minden az még nem elég! Úgyhogy így osztanám fel a piacot: 80% sima 20% TVs! Pl az X800pro ban nincs legalábbis még nem láttam!

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s
Ezt azért nem mondanám! A piacon pl eddig talán csak 2t olyant találtam ami olyan volt! Mert ugye hiába van DVI meg minden az még nem elég! Úgyhogy így osztanám fel a piacot: 80% sima 20% TVs! Pl az X800pro ban nincs legalábbis még nem láttam!

Hm..Van benne valami smile.gif

Link to comment
Share on other sites

-IIIstIII-
Hm..Van benne valami smile.gif

Amelyiken van rendes tv kábel csatlakozó az biztosan tud! Pl az én TVtunerem az antennás tvt nem fogatda el! Túl gyenge volt neki a jel! Aztán bekötötték végre a kábeltvt a szobámba is és minden f@szán megy! biggrin.gifcool.gif Még 11kor a PGis!

Link to comment
Share on other sites

erdly

Én úgy tudom hogy annyira ezek nem jók

Link to comment
Share on other sites

Guest

Szevasztok látogassatok el ide:

http://sgtech.uw.hu/

Mondjatok véleményt, hogy rakjak-e fel még más tesztet, hacket illetve folytassam-e a 9800-as cikket?! (És adhattok tippet, hogy milyen zenét rakjak még fel amit halgathattok)

Válaszotok a sgtech@freemail.hu e-mail címre küldjétek!

ELŐRE IS KÖSZÖNÖM! biggrin.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

erdly

Szevasztok látogassatok el ide:

http://sgtech.uw.hu/

Mondjatok véleményt, hogy rakjak-e fel még más tesztet, hacket illetve folytassam-e a 9800-as cikket?! (És adhattok tippet, hogy milyen zenét rakjak még fel amit halgathattok)

Válaszotok a sgtech@freemail.hu e-mail címre küldjétek!

ELŐRE IS KÖSZÖNÖM! 

Hmm ok smile.gif

Link to comment
Share on other sites

erdly

Szevasztok látogassatok el ide:

http://sgtech.uw.hu/

Mondjatok véleményt, hogy rakjak-e fel még más tesztet, hacket illetve folytassam-e a 9800-as cikket?! (És adhattok tippet, hogy milyen zenét rakjak még fel amit halgathattok)

Válaszotok a sgtech@freemail.hu e-mail címre küldjétek!

ELŐRE IS KÖSZÖNÖM! 

csak ezeket nem értem miért ide kellett betenni dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur

csak ezeket nem értem miért ide kellett betenni dry.gif

Pontosítanék, ha nem baj: miért kellett ide is betenni. Ott a "reklámozd itt a weboldalad" topic. Illetve nem ott van, hanem itt wink.gif

Link to comment
Share on other sites

erdly

Pontosítanék, ha nem baj: miért kellett ide is betenni. Ott a "reklámozd itt a weboldalad" topic. Illetve nem ott van, hanem itt 

hát ja wink.gif

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_
Helló lenne egy pár kérdésem smile.gif

a tv- tunerekkel

milyet ajánlotok??

18e-t szánok rá, jó legyen a képe, és legyen rajta FM rádió

Meg milyen programot érdemes használni??

meg, hogyan kell telepíteni??

Nekem Leadtek Winfast 2000 expert típusú kártyám van, és csak ajánlani tudom.

Sztem nagyon jó wink.gif

Link to comment
Share on other sites

erdly

Nekem Leadtek Winfast 2000 expert típusú kártyám van, és csak ajánlani tudom.

Sztem nagyon jó 

hmm kb mennyi?

Vettem volna olyat. Már nagyon megbántam, hogy Pinnacle PCTV PRO-t vettem.

Iszonyat rossz.

FIGYELEM SENKI NE VEGYEN PINNACLE PCTV TERMÉKET NAGYON MRG FOGJA BÁNNI dry.gif

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

hmm kb mennyi?

Vettem volna olyat. Már nagyon megbántam, hogy Pinnacle PCTV PRO-t vettem.

Iszonyat rossz.

FIGYELEM SENKI NE VEGYEN PINNACLE PCTV TERMÉKET NAGYON MRG FOGJA BÁNNI dry.gif

nekem az volt előtte, örülök hogy +szabadultam tőle.

Nekem nagyon nem jött be.

1ébként sztem olyan 10-12 körül lehet. Én még anno 2x.xxx -ért vettem smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Bono

Amiota beraktam a 6600Gt-t valamiért szarakodik a tv tunerem.

A kép jó csak mozgásnál olyan kis csíkok vannak,de nem tudom hogy miért.A IntervideoWinDVr-ben nem csinálja de azt nem lehet jól kezelni és nincs minden csatorna.Ha uj drivert töltök le hozzá az meg állandoan lefagy valami hungapp miatt.Mit tegyek?

A régebbi videokarival szép volt a teljesen,de most vannak a kis csíkozások is.Miköze van a tv tunernek a VGa-hoz.Azt gondoltam hogy van,de ennyi!

Tv Tuner:Terratec Cinergy 400 Tv

Link to comment
Share on other sites

erdly

Amiota beraktam a 6600Gt-t valamiért szarakodik a tv tunerem.

A kép jó csak mozgásnál olyan kis csíkok vannak,de nem tudom hogy miért.A IntervideoWinDVr-ben nem csinálja de azt nem lehet jól kezelni és nincs minden csatorna.Ha uj drivert töltök le hozzá az meg állandoan lefagy valami hungapp miatt.Mit tegyek?

A régebbi videokarival szép volt a teljesen,de most vannak a kis csíkozások is.Miköze van a tv tunernek a VGa-hoz.Azt gondoltam hogy van,de ennyi!

Tv Tuner:Terratec Cinergy 400 Tv

nos nekem a legjobb!cle system PCTV Pro -van.

Nekem ez volt, csak hálókártyával.. ha betettem akkor szar a kép. ha meg ki akkor meg jó. Szerintem a Vid karid berezonál a TV-tunernak. Próbáld meg másik PCI-ba betenni a tuneredet. Meg valami IRQ-t kell állítani a BIOS-ban.

A csíkozások nekem is vannak nekem ezek a beállítások:

Video,

2fields interlaced -nél nekem is vannak csíkozások, de

2 fields deinterlaced-nél már nincs, bár így kicsit rosszabb a minőség

Link to comment
Share on other sites

Bono

Na végre valaki irt valamit.

A kép nem szar,csak egy-két csatornán van csíkozás,most még kisebb lett mint volt,mármint a csíkozás.Nem hiszem hogy a vid.karival lenne gond vagy valami mert a INtervideo WinDVR-ben olyan szép a kép minden csatornánál hogy öröm nézni.Ha állítgatok a video formaton akkor nekem is eltünik a csíkozás csak ahogy te is mondtad rosszabb minőségű a kép.Ezért most a WinDVR-t használom.

Haveromnál ugyanez van neki Pixelview PlayTV Pro vagy valami ilyesmi van és neki még roszabb a kép meg rohadtul erős a csíkozás.Deinterlace nekem is van,de ilyen hogy 2fields az nincs.A tv tunert még 2004.01.16-án vettem 17000-ért.Lehet hogy azért mert régebbi típus és nem szereti a vid.karit.

Link to comment
Share on other sites

Bono

Na erdly,

megcsináltam amit mondtál.Szétszedtem a gépet és kicsedtem a tv tunert,sok helyre nem tudtam tenni mert

VGA-nagysága miatt elfoglal 1 PCI helyet.

Hálókártya-elfoglal magának 1-et + még 1-et mert olyan nagy.

Tv tuner-Ez is 1-et foglal.

Ha összeszámolod akkor kiderül hogy 1 szabad hely van még.

Ide átraktam.A winfos fel is ismerte új IRQ-t kapott,de mégse javul a kép.Megnézem milyen IRQ-k vannak még és párat beállítottam neki a BIOS-ban és mégse lesz jobb. mad.gifmad.gifmad.gifmad.gifmad.gifmad.gifmad.gif

Mindent megprobáltam már.Új driverek,másik PCI hely de semmi.Belekell nyugodnom.Majd eladom a kártyát és veszek egy normális tévét.Mindenkinek ezt ajánlom,hogy ne vegyenek tv tunert mert csak a baj van vele.

sad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gif

Link to comment
Share on other sites

erdly

Na erdly,

megcsináltam amit mondtál.Szétszedtem a gépet és kicsedtem a tv tunert,sok helyre nem tudtam tenni mert

VGA-nagysága miatt elfoglal 1 PCI helyet.

Hálókártya-elfoglal magának 1-et + még 1-et mert olyan nagy.

Tv tuner-Ez is 1-et foglal.

Ha összeszámolod akkor kiderül hogy 1 szabad hely van még.

Ide átraktam.A winfos fel is ismerte új IRQ-t kapott,de mégse javul a kép.Megnézem milyen IRQ-k vannak még és párat beállítottam neki a BIOS-ban és mégse lesz jobb.       

Mindent megprobáltam már.Új driverek,másik PCI hely de semmi.Belekell nyugodnom.Majd eladom a kártyát és veszek egy normális tévét.Mindenkinek ezt ajánlom,hogy ne vegyenek tv tunert mert csak a baj van vele.

                 

nos van egy jó 5letem szedd ki az összes PCI kártyát, és csak a TV-tunert hagyd benn nekem így megjavult a kép, de ha vissza tettem, akkor meg xar lett.

Link to comment
Share on other sites

erdly

Na végre valaki irt valamit.

A kép nem szar,csak egy-két csatornán van csíkozás,most még kisebb lett mint volt,mármint a csíkozás.Nem hiszem hogy a vid.karival lenne gond vagy valami mert a INtervideo WinDVR-ben olyan szép a kép minden csatornánál hogy öröm nézni.Ha állítgatok a video formaton akkor nekem is eltünik a csíkozás csak ahogy te is mondtad rosszabb minőségű a kép.Ezért most a WinDVR-t használom.

Haveromnál ugyanez van neki Pixelview PlayTV Pro vagy valami ilyesmi van és neki még roszabb a kép meg rohadtul erős a csíkozás.Deinterlace nekem is van,de ilyen hogy 2fields az nincs.A tv tunert még 2004.01.16-án vettem 17000-ért.Lehet hogy azért mert régebbi típus és nem szereti a vid.karit.

milyen alaplapod van??

Link to comment
Share on other sites

Bono

Ott van az aláírásomban:GigabyteGA-8IPE1000-L

Ki mondta hogy nálam szar a kép?Nem szar csak vannak azok a zsíkozások,de ha WinDVR-t használom akkor nincsenek.

A PCI kártyákat nem szedem ki mert amikor még nem raktam be az új vid.kártyát akkor nem volt csíkozás pedig ugyanazok a PCI cuccok vannak benne mint azelőtt.

Link to comment
Share on other sites

Bono

Nem lehet hogy BIOS-t kéne frissiteni?

A mostani 2003.01.08-ai.

Link to comment
Share on other sites

close
Na végre valaki irt valamit.

A kép nem szar,csak egy-két csatornán van csíkozás,most még kisebb lett mint volt,mármint a csíkozás.Nem hiszem hogy a vid.karival lenne gond vagy valami mert a INtervideo WinDVR-ben olyan szép a kép minden csatornánál hogy öröm nézni.Ha állítgatok a video formaton akkor nekem is eltünik a csíkozás csak ahogy te is mondtad rosszabb minőségű a kép.Ezért most a WinDVR-t használom.

Haveromnál ugyanez van neki Pixelview PlayTV Pro vagy valami ilyesmi van és neki még roszabb a kép meg rohadtul erős a csíkozás.Deinterlace nekem is van,de ilyen hogy 2fields az nincs.A tv tunert még 2004.01.16-án vettem 17000-ért.Lehet hogy azért mert régebbi típus és nem szereti a vid.karit.

nekem a viva csikoz átlósan, de amúgy messzebről már nem is látszik szinte, teljesképernyőn

Link to comment
Share on other sites

Bono
nekem a viva csikoz átlósan, de amúgy messzebről már nem is látszik szinte, teljesképernyőn

Nekem is! ohmy.gif

Szerintem olyan nincs hogy csak egy csatornán, nézz meg még pár csatornát ahol nagyon mozognak lehet hogy ott csak nagyon kicsi és azé nem látod.

Link to comment
Share on other sites

close

csak a viva amin észre veszem cool.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...