Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vampire: The Masquerade – Bloodlines


Rayke

Kinek melyik klán a kedvence?  

427 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Abraxes
Szvsz nekem van meg az Asszamita klánkönyv! huh.gif

És abban pedig ez is bele van írva. Írjam le szó szerint?

Na mindegy, egy Toreador valóban jártas lehet a politikában is, kinek mi tetszik. De a m?vészetre hajlás gyakrabban el?fordul, nem? unsure.gif

MI, hogy a Toreadorok fegyverforgatók? laugh.giflaugh.gif Inkább adj oldalszámot és én is elolvasom!

Szted ha nem politizálnának hogy jutnának hatalomhoz! Persze nagyon soakt m?vészkednek, de az intrikák, pletykák bajnokai. És 1 pletykával nagyon sok mindent el lehet dönteni! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Ide figyelj komám! mad.giflaugh.gif

Na mondom az oldalszámot (nem is tudtam, hogy neked is megvan ohmy.gif ):60. oldal!

Egyébként nem azt mondtam, hogy a Toreadorok FEGYVERFORGATÓK!!!

Hanem hogy akad olyan is, aki ezt a művészetet választja. Egyébként a politikusoknak és az ilyen "pletykafészkeknek" a Ventrue-kat hittem.

De nem feltétlenül akarok ezen "vitázni", mivel a kettő közül egyik klánról sem tudok sok mindent. Még sosem személyesítettem meg ilyesfajta karaktert, ezért lehet hogy te jobban tudod (sőt, biztos, mert te mindent jobban tudsz laugh.gif ) a részleteket.

Link to comment
Share on other sites

Abraxes
Ide figyelj komám! mad.giflaugh.gif

Na mondom az oldalszámot (nem is tudtam, hogy neked is megvan ohmy.gif ):60. oldal!

Egyébként nem azt mondtam, hogy a Toreadorok FEGYVERFORGATÓK!!!

Hanem hogy akad olyan is, aki ezt a m?vészetet választja. Egyébként a politikusoknak és az ilyen "pletykafészkeknek" a Ventrue-kat hittem.

De nem feltétlenül akarok ezen "vitázni", mivel a kett? közül egyik klánról sem tudok sok mindent. Még sosem személyesítettem meg ilyesfajta karaktert, ezért lehet hogy te jobban tudod (s?t, biztos, mert te mindent jobban tudsz laugh.gif ) a részleteket.

Jó igazad van, csak nagyon kevés ilyen van! Minen klánkönyv meg van a Toreadoron kívül(meg még amiket ne,?m adtak ki magyarul) biggrin.gif De a politizálás is oda van írva! tongue.gif Amúgy igen, én mindent jobban tudok! laugh.gif Kivéve, hogy miért ilyen szép a se.gged! laugh.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Ha mindegyik megvan, akkor jó neked. De akkor angolul... blink.gif

Tudom, hogy kevés olyan van...de van. És ha én karaktert alkotok, akkor igyekszek minél egyedibbé kovácsolni, azaz kilógatni a sorból! biggrin.gif

Erre példa a harcművész Toreador! laugh.gif

Na, ezt királyul megbeszéltük.

Link to comment
Share on other sites

Abraxes
Ha mindegyik megvan, akkor jó neked. De akkor angolul... blink.gif

Tudom, hogy kevés olyan van...de van. És ha én karaktert alkotok, akkor igyekszek minél egyedibbé kovácsolni, azaz kilógatni a sorból! biggrin.gif

Erre példa a harcm?vész Toreador! laugh.gif

Na, ezt királyul megbeszéltük.

Nem ha te karaktert csinálsz te olyat csinálsz ami 1000 éves 4 genes, 100 diszcíplinája van és minden harci tulajdonság/képesség 9es! laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gifwink.gif

Nah ez most kicsit túlzás volt, de ahogy ismerlek elég harcközpontú karaktereket csinálsz. Egyedi nem csak így lehet. Én múltkor egy vak Giovannit csináltam! wink.gif Az is egyedi lett, mégis egyes ereje volt, 0 kézitusa/kitérés/közelharc/l?fegyverek, mégis rettegtek t?le a vámpírok! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Gratulálok hozzá! biggrin.gif

Figyelj, mindent ki fogok majd próbálni szerintem. De életemben nem lehetek harcművész, ezért ilyen karaktert alkotok. Ami a szívemhez húz! smile.gif

Jó, gondolom itt harcművészet alatt azt érted, hogy elmegyek egy dodzso-ba és kitanulok ezt-azt. De a mai világban már nincs sok értelme...vagyis nem úgy, mint a múltban. Ma már elég egy bombát beszerezni, és sokakat ki lehet írtani.

Egy távcsövessel megbújva a tetőn bárkit le lehet szedni. Ezért nem szeretem a mai világot...ezért is nem a mai korban játszok! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Abraxes
Gratulálok hozzá! biggrin.gif

Figyelj, mindent ki fogok majd próbálni szerintem. De életemben nem lehetek harcm?vész, ezért ilyen karaktert alkotok. Ami a szívemhez húz! smile.gif

Jó, gondolom itt harcm?vészet alatt azt érted, hogy elmegyek egy dodzso-ba és kitanulok ezt-azt. De a mai világban már nincs sok értelme...vagyis nem úgy, mint a múltban. Ma már elég egy bombát beszerezni, és sokakat ki lehet írtani.

Egy távcsövessel megbújva a tet?n bárkit le lehet szedni. Ezért nem szeretem a mai világot...ezért is nem a mai korban játszok! wink.gif

Erre van egy szamuráj mondás/illetve a mesterem mondta múltkor, de azt hiszem a Szun-ce-be is benne van, a gondolatok a hit útjáról cím? részben(bocs nem emléxek szó szerint): Fogadd el a világot, akármennyire is rossz. Hiszen ebbe kell élned. Harcolnod. És gy ?znöd! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Van nekem is egy mondásom: Hiába eme szép mondás, én nem vagyok szamuráj! biggrin.gif

De komolyan, a mai fiatalok már elfelejtették, mi az a becsület! Vannak kivételek, de kb. 10%-ot tesznek ki! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Abraxes
Van nekem is egy mondásom: Hiába eme szép mondás, én nem vagyok szamuráj! biggrin.gif

De komolyan, a mai fiatalok már elfelejtették, mi az a becsület! Vannak kivételek, de kb. 10%-ot tesznek ki! wink.gif

És én sem vagyok az! wink.gif És nem is leszek soha! wink.gif 10%a? laugh.gif 0,1% wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Azt mondtam hogy 10%! mad.gifmad.giflaugh.gif

Tudom, hogy nem leszel az, de közelebb leszel hozzá, mint én!

Link to comment
Share on other sites

Abraxes
Azt mondtam hogy 10%! mad.gifmad.giflaugh.gif

Tudom, hogy nem leszel az, de közelebb leszel hozzá, mint én!

Ugyanolyannyira leszünk t?le! És tudod miért? Mert ez Magyarország és nem Japán és Magyarországon nincsnenek szamurájok, és 21. századot írunk és nem középkort! Tom, én meg túl soknak tartom a 10%, sztem 0,1! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Rayke

A több milliárdhoz képest csupán 0.1%...az meg kevés. Legyen 5, és meg vagyunk egyezve! laugh.gif

Egyébként épp ezt mondtam nemrég, hogy a 21. században már ilyeneket nem lehet művelni. Ez már az atombomba világa, nem a kardoké és becsületé.

Sajnos fejlődik a világ. Mondjuk ha nem lenne számítógép, akkor az se lenne jó! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Abraxes
A több milliárdhoz képest csupán 0.1%...az meg kevés. Legyen 5, és meg vagyunk egyezve! laugh.gif

Egyébként épp ezt mondtam nemrég, hogy a 21. században már ilyeneket nem lehet m?velni. Ez már az atombomba világa, nem a kardoké és becsületé.

Sajnos fejl?dik a világ. Mondjuk ha nem lenne számítógép, akkor az se lenne jó! biggrin.gif

Élj úgy, ahogy akarsz és meglátod a világ is olyan lesz körülötted, mint amilyennek akarod! wink.gif Ezt jegyezd meg. Ha ezt csinálod bejön! Hát én az osztályomból, egy becsületes embert sem ismerek! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Én sem ismerek. Viszont baráti körből van egy pár! wink.gif

Egyébként nem hinném, hogy egy ember (pl. jómagam) meg tudnám változtatni a világot. Én olyan hatalmasakat akarok, mely az egész világ, politika, hadügy megváltoztatását kívánná. Tehát nem fog összejönni, amit akarok! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Abraxes
Én sem ismerek. Viszont baráti körb?l van egy pár! wink.gif

Egyébként nem hinném, hogy egy ember (pl. jómagam) meg tudnám változtatni a világot. Én olyan hatalmasakat akarok, mely az egész világ, politika, hadügy megváltoztatását kívánná. Tehát nem fog összejönni, amit akarok! wink.gif

Nem azt mondtam, hogy a világot változtasd meg, hanem csak akörnyezetet! Amúgy bármit meg lehet csinálni, csak akarat kérdése! wink.gif Talán nem felülr?l kéne kezdeni! És még is mivel lesz jobb a világod ha nem lesznek l?fegyverek? laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Sokkal jobb lenne, hidd el nekem.

Na, ezt én szoktam mondogatni, hogy akaraterő. Bennem sok lakozik, de másban nem nagyon látom...persze te kivétel vagyol, meg aki még a barátaim közé tartozik! biggrin.gif

De az viszont tény, hogy az embereket nem lehet megváltoztatni olyan eszközökkel, amelyekkel én rendelkezek. Az ember saját magát változtathatja meg...persze ezalól kivétel, akinek nincs elég akaratereje.

Na most nincs kedvem erről dumálgatni, mert most jó kedvem van! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Abraxes
Sokkal jobb lenne, hidd el nekem.

Na, ezt én szoktam mondogatni, hogy akarater?. Bennem sok lakozik, de másban nem nagyon látom...persze te kivétel vagyol, meg aki még a barátaim közé tartozik! biggrin.gif

De az viszont tény, hogy az embereket nem lehet megváltoztatni olyan eszközökkel, amelyekkel én rendelkezek. Az ember saját magát változtathatja meg...persze ezalól kivétel, akinek nincs elég akaratereje.

Na most nincs kedvem err?l dumálgatni, mert most jó kedvem van! biggrin.gif

Ha példát mutatsz, és látják, hogy becsületes vagy, akkor egyre többen fel figyelnek rád, és megpróbálnak olyanná válni mint te! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Ezt nem hiszem. Ha példát kéne mondanom, akkor én egyedül nem tudok megváltoztatni 24 másik embert (az osztályomat), hogy ezt az utat kövesse. Mert ők már beleszoktak ebbe a világba, és így gondolják jónak. És miattam nem fognak megváltozni.

De ez már eltér a témától, máshol beszéljük meg.

Link to comment
Share on other sites

Abraxes
Ezt nem hiszem. Ha példát kéne mondanom, akkor én egyedül nem tudok megváltoztatni 24 másik embert (az osztályomat), hogy ezt az utat kövesse. Mert ?k már beleszoktak ebbe a világba, és így gondolják jónak. És miattam nem fognak megváltozni.

De ez már eltér a témától, máshol beszéljük meg.

Csak akarater?, hozzáállás és hit kérdése....

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Nos, én hiszek abban, hogy még idén kiadják a BloodLines-t. Higgy te is! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Vampire_Lord

A Ventrue erős klán csak füttyent egyet és bárkinek odab*sz... biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Úgy ahogy! biggrin.gif

Egyébként a GS főoldalon van 1 új letölthetőség a BloodLines-ról. Egy kis videócska! Mindenkinek ajánlom, hogy töltse le.

Link to comment
Share on other sites

Vampire_Lord
Úgy ahogy! biggrin.gif

Egyébként a GS főoldalon van 1 új letölthetőség a BloodLines-ról. Egy kis videócska! Mindenkinek ajánlom, hogy töltse le.

Anya te vagy az? laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Héj! mad.giflaugh.gif

Kemény egy rang...egyébként a videjó csupán a klánokról egy kis összeálíltás, ráadásul rossz minőségben. dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Vampire_Lord

pedig milyen állatul nézni már ki A Pokol karjai biggrin.gifsad.gif

ahogy szétroppant egy szerencsétlent...

de hát ez van...Kamarilla előtérben sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...