Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vampire: The Masquerade – Bloodlines


Rayke

Kinek melyik klán a kedvence?  

427 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Rayke

Már csak 3 nap van hátra!

Üdvözletem!

Hogy s mint? Tegnap az éjszaka folyamán volt 2 nagyon jó kalandom a szerepjátékkal kapcsolatban, holnap pedig du. lesz ugyanilyen élményben részem. Eközben Samsung tv-t vettem és filmet néztem! biggrin.gif

Rövid helyzetjelentésünket látták.

Link to comment
Share on other sites

Rayke
Már csak 2 nap van hátra!
Link to comment
Share on other sites

FESTER

VAN EGY JÓ HÍREM:MEGJELENT WAREZBAN A JÁTÉK smile.gif

Úgy számolom délután négy körül tudom kipróbálni.

Link to comment
Share on other sites

Invi
Na, tom, hogy fent van neten és pont ezért nem szeretnék itt semmi warezolást olvasni meg kód kérést meg crack keresést meg hasonlókat! Köszi!
Link to comment
Share on other sites

god23

Üdv mindneki! Holnap jön a játék!!:D

Szombaton pedig Dark ages-t mesélek:) Már előre látom, a karakterük életéért könyörgő játékosokat:D

Na jó nem vagyok ennyire gonosz DM:) de jó lesz O:)

A játékot meg remélem nem szúrták el. a redemptionbe pl nem tetszett a diszciplínák meg a szabályrendszer megoldása sem volt az igazi szvsz.

A videókon nem nagyon tetszett az ábrázolás, de remélem leglaább használhatóak lesznek:) a gyorsaságtól meg nem cska én szaggaotk be hanem lassabban mozognak mások is:) mint a WoD-ba van.

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Már csak 1 nap van hátra!

És ahogy Invicible is mondta, semmi reklám! Ha meglesz, akkor mond el a véleményed, hogy milyen jó, milyen rossz, vagy akármit, csak azt ne, hogy "innen töltöttem meg onnan töltöttem"... dry.gif

Részemről én megveszem eredetiben, akár holnap is, ha Debrecenbe eljut addigra. De sajnos kételkedem benne. sad.gif

god23: Biztosan jobb lesz, mint a Redemption. Garantálom, már csak úgy grafikát is tekintve.

És nehogy most valaki azt írja be, hogy "csak azért, mert HL2 motor". Kit érdekel, hogy azt használja? És kérek mindenkit, hogy ne a HL2-höz hasonlítgassa, mert merőben más világ. Köszöntem!

Link to comment
Share on other sites

Dniworrom
Üdv mindneki! Holnap jön a játék!!:D

Szombaton pedig Dark ages-t mesélek:) Már előre látom, a karakterük életéért könyörgő játékosokat:D

Na jó nem vagyok ennyire gonosz DM:) de jó lesz O:)

A játékot meg remélem nem szúrták el. a redemptionbe pl nem tetszett a diszciplínák meg a szabályrendszer megoldása sem volt az igazi szvsz.

A videókon nem nagyon tetszett az ábrázolás, de remélem leglaább használhatóak lesznek:) a gyorsaságtól meg nem cska én szaggaotk be hanem lassabban mozognak mások is:) mint a WoD-ba van.

OFF: a dark agest tegnap játszottam-tzimiscével voltam-hát szar volt

ON:hámánemolyanmessze van!!!!!

aztán nem lepődnék meg ha egy hétre eltűnnék és Mancs-al meg a miskolci speciális mentőkkel keresnének a házunk körül biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Balee
OFF: a dark agest tegnap játszottam-tzimiscével voltam-hát szar volt

ON:hámánemolyanmessze van!!!!!

aztán nem lepődnék meg ha egy hétre eltűnnék és Mancs-al meg a miskolci speciális mentőkkel keresnének a házunk körül biggrin.gif

Most jött le a gém, de megnézni csak csütörtökön este tudom, valaki mondja már meg milyen a gém?

Link to comment
Share on other sites

Dniworrom
Most jött le a gém, de megnézni csak csütörtökön este tudom, valaki mondja már meg milyen a gém?

szerepjátékos,vámpíros-vérszívós,ütős grafikás.szerintem

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Micsudi? Miért csak csütörtökön? biggrin.gif

Nekem még nincs meg, én majd ha tudom, holnap veszem meg, de kétlem.

A játék csúcs, nézz meg belőle pár videjót, és máris megtudod, milyen. Bár az csak csekélyke részt mutat be a hatalmas világból és a küldetések sűrű fonalából. A grafikáról nem kell beszélni, csodás, ez egyértelmű. 7 klán, 4 városrész az Angyalok Városán belül, illetve rengeteg ellenség és kaland.

Gratz a játékhoz, jó időtöltést! (majd) wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Rayke
szerepjátékos,vámpíros-vérszívós,ütős grafikás.szerintem

Hát, valahogy úgy. Bár ez egy olyan jellemzés volt, akinek csak annyit jelent a játék, hogy új game, amit végig kell tolni...

Link to comment
Share on other sites

Balee
szerepjátékos,vámpíros-vérszívós,ütős grafikás.szerintem

Ezt én is tudtam, azért szedtem le, (az 1-et végigjátszottam még anno) egy kicsit bővebben gondoltama leírást!

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Csak be kell írnod az egyik keresőbe a neten, és máris kapsz 1 pár leírást! cool.gif

De ha visszanézel pár oldalt, akkor ott találhatsz 1 hosszabb leírást egy "demóról". Az is sok mindent megoszt! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

FESTER

Na, idáig játszottam vele.Nekem nagyon tetszik. a játékmenet leginkább a kotorhoz hasonlít és úgy vettem észre hogy nagyon nagy elágazásokat tehetünk a történetben.Például épp az a feladatom hogy kibékítsek egy tung nevű csavargót egy aslyum nevű szórakozóhely tulajdonosával.Miközben elkezdek az utóbbival beszélgetni.3 lehetőség is előáll:Elöszöris az ő kívánságára megölhetem tung-ot, megölhetném őt, vagy megoldhatom az eredeti gondot, amire ő is ad egy küldetést.Egyébként a grafikával nincsen baj a karakterek pont olyan jól ki vannak dolgozva mint az eddig látott hl2es videókon.És rengeteg lehetőség van már most is a városban.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Kérdés: a w***z verzió elínditásával nincsenek gondok: simán megy pl: Daemom tools emulálással??? Kell hozzá Cd- kulcs??? ( már leszedtem tegnap, de kipróbálni talán csak holnap fogom sad.gif )

Link to comment
Share on other sites

Qma

Kérdés: a w***z verzió elínditásával nincsenek gondok: simán megy pl: Daemom tools emulálással??? Kell hozzá Cd- kulcs??? ( már leszedtem tegnap, de kipróbálni talán csak holnap fogom sad.gif )

Attól függ, honnan szedted le, mármont milyen verziót. Én megveszem, de hogy addig se unatkozzak a havertól elkobzom a letöltöttet:) A DT-ból megjelent az újabb, bár még nem terszteltem ( a Sacredet nem szerette).

Link to comment
Share on other sites

Qma

Szerintetek GF 2-vel elindul?

Link to comment
Share on other sites

Athy

Ha vége a melónak én is elkezdek vele játszani.

Remélem azért a klánok között nagyobb lesz a különbség mint az első részben.

A történet elején mi csinálhatunk karaktert vagy megint "kapunk" egyet?

Link to comment
Share on other sites

FESTER
Szerintetek GF 2-vel elindul?

Sajnos nem hiszem.A gépigénye elég brutál lett.Ha kimegyek a nyilt városba leesik a frame kb 20 FPS-re.

Link to comment
Share on other sites

Gamu

Mar fent van a warezen! biggrin.gifbiggrin.gifrolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Mudvaynian

Fent van a neten wink.gif lehet töltögetni biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Zarathos

Jó kis játék.

Kár hogy hozza a Doom3 frissítési sebességét dry.gif

Már mindent kikapcsoltam a videjó beállításoknál, de még mindig szaggat veszettül sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Gamu, had ne mondjak már csúnyát, DE A zselé SZÁD! mad.gif

Vazze, direkt elmondtam, hogy ne reklámozd a rohadt...szal azt az oldalt. Csak a játékról beszéljetek, mindenki tudja, hogy már tegnap óta lehet tölteni!

De a boltokban még nincs itt Db-ben. sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Zarathos

Aki már tolja, az milyen klánnal teszi?

Brujahval akartam, de amint megláttam, hogy feka a fickó, rögtön áttértem Tremerre wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Mudvaynian

Hány cd? dvd?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...