Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vampire: The Masquerade – Bloodlines


Rayke

Kinek melyik klán a kedvence?  

427 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Thunderstick_is_not_dead

Csak a játék elején van ott. Akár megmented, akár nem.

Akkor kapják be! Utálom amikor idõre megy valami, fõleg amikor nem is figyelmeztet rá a játék. A Thin Blood küldetést is így csesztem el.

Link to comment
Share on other sites

aluminiumtrioxid

Heather csak a játék elején van a kórházban? Vagy csak egy bug miatt nem találom?

De ha vetted volna magadnak a fáradságot, hogy belenézz a fõorvos számítógépébe, láthattad volna, hogy a sérülései halálosak...

Link to comment
Share on other sites

Thunderstick_is_not_dead

De ha vetted volna magadnak a fáradságot, hogy belenézz a fõorvos számítógépébe, láthattad volna, hogy a sérülései halálosak...

Biztos vagyok benne, hogy belenéztem, ha megvolt már hozzá a hacker-skillem. De nekem már a játék elején se feküdt ott a csaj, azért kérdeztem.

Link to comment
Share on other sites

_George_

Biztos vagyok benne, hogy belenéztem, ha megvolt már hozzá a hacker-skillem. De nekem már a játék elején se feküdt ott a csaj, azért kérdeztem.

Lily nincs ott automatikusan a játék elején. Valamilyen küldetésnek vezetnie kell a kórházba de még ez sem elegendõ ha meg akarod menteni. Ahhoz tudnod kell, hogy micsoda az a ghoul és, hogy hogyan teheted azzá. Ez megtudhatod a Knox nevû ghoul-tól akinek a küldetése meglepõ módon magában foglalja a kórház meglátogatását is. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...
VassGabor

Mikorra halasztották el ezt a játékot?,márciusra volt kiírva eredetileg.

Link to comment
Share on other sites

XCube
11 hours ago, VassGabor said:

Mikorra halasztották el ezt a játékot?,márciusra volt kiírva eredetileg.

Nem adtak meg dátumot, ismeretlen időpontra halasztották el. When it's done... .

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

Nagy kár.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...