Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vampire: The Masquerade – Bloodlines


Rayke

Kinek melyik klán a kedvence?  

427 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Rayke

Üdvözlet újra minden vámpírnak, illetve a játék rajongóinak!

Nagy szeretettel, és persze széles mosollyal várok mindenkit, akinek izgatja a fantáziáját a vámpírok világa, természetesen a BloodLines keretében.

A törzsvendégeket ugyanúgy visszavárom, ahogy az előző fórumban itt voltak!

Úgy gondolom, hogy az nem számít majd OFF-olásnak, ha valamilyen formában magáról a Vámpír: A Maszkabál szerepjátékról is beszélünk majd, de a hangsúlyt fektessük a számítógépes játékra, mely még sajnos nem jelent meg.

Köszönöm, hogy minket válaszottak, a kinti hőmérséklet 18 °C, remélem jól utaztak, további kellemes napot! :smile:

Link to comment
Share on other sites

Vampire_Lord

NA hello Rayke!

csak megtaláltam :lol:

jaj de szarok ezek a smilek :blink:

Link to comment
Share on other sites

Vampire_Lord

A szavazáshoz annyit,hogy vegyétek úgy hogy a Lasombra-ra szavaztam... :ph34r: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Na, mostanában csak annyi hírt lehetett találni a játékról, hogy megmutatta igazi arcát, ergo a játék dobozát lehetett látni nemrég a GameStar oldalán a hírek közt. Érdemes megkuksolni, hisz rendkívül jól néz ki! :smile:

Link to comment
Share on other sites

Vampire_Lord

Jah nekem is tetszik az árnyékos effekt... :smile:

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Én elvileg meg fogom venni a játékot, de ki tudja, hogy lesz-e pénzem rá, illetve hogy egyáltalán mennyibe kerül...

De szeretném megkaparintani a dobozt is! :smile:

Link to comment
Share on other sites

Vampire_Lord

Majd nézd át a kukákat hátha.... :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Jó ötlet! :lol:

Természetesen hagyják benne a játék cd-jét és mindenféle plusszait is! :D

Link to comment
Share on other sites

Kerub

Attól tartok, hogy a megjelenést megint eltolták :sad: Az a hülye VU pereskedik a valveval, szal az a fuckin HL2-re várni kell még 1 darabig, ergo a Bloddlines is várat még magára :angry: :angry:

Más: Hányan szavaztak a régi fórumban? És ki lett az elsö?

Bocs a nyelvtani hibákért, de b@szakszik a billenygyüzetem :sad:

Link to comment
Share on other sites

Abraxes
Üdvözlet újra minden vámpírnak, illetve a játék rajongóinak!

Nagy szeretettel, és persze széles mosollyal várok mindenkit, akinek izgatja a fantáziáját a vámpírok világa, természetesen a BloodLines keretében.

A törzsvendégeket ugyanúgy visszavárom, ahogy az el?z? fórumban itt voltak!

Úgy gondolom, hogy az nem számít majd OFF-olásnak, ha valamilyen formában magáról a Vámpír: A Maszkabál szerepjátékról is beszélünk majd, de a hangsúlyt fektessük a számítógépes játékra, mely még sajnos nem jelent meg.

Köszönöm, hogy minket válaszottak, a kinti h?mérséklet 18 °C, remélem jól utaztak, további kellemes napot! :smile:

A többi klán hol maradta szavazásból? :blink::unsure:

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Kerub: Ha tolják, tolják...ezellen nem tehetünk, de azért tényleg gáz!

A régi fórumban nem volt szavazás. Nyelvtani hibák pedig mindenhol vannak, csak nálam nincsenek! :lol: :lol:

Abraxes: Csak azokat a klánokat írtam be, amelyek benne leledzenek a BloodLines-ban.

És mivel csak 10 sort lehetett volna beírni szavazásként, ezért nem is fért volna ki a 13.

Link to comment
Share on other sites

Abraxes
Kerub: Ha tolják, tolják...ezellen nem tehetünk, de azért tényleg gáz!

A régi fórumban nem volt szavazás. Nyelvtani hibák pedig mindenhol vannak, csak nálam nincsenek! :lol: :lol:

Abraxes: Csak azokat a klánokat írtam be, amelyek benne leledzenek a BloodLines-ban.

És mivel csak 10 sort lehetett volna beírni szavazásként, ezért nem is fért volna ki a 13.

Hmmm...érdekes, de a játékot sem értem, miért pont ez a 7 klán szerepel benne? :rolleyes::unsure: :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Szerény véleményem szerint azért, mert ezeket tudták igazán megvalósítani. Téboly, Fantazma, Árnyjárás, Ezertest...ezek azért nehezebbek!

Link to comment
Share on other sites

Abraxes
Szerény véleményem szerint azért, mert ezeket tudták igazán megvalósítani. Téboly, Fantazma, Árnyjárás, Ezertest...ezek azért nehezebbek!

Téboly nem szeepel néha? :o Ne mondd nekem, hogy a taumaturgiai ösvényeket könnyebb ábrázolni, mint a Csendet pl! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Kerub
Szerény véleményem szerint azért, mert ezeket tudták igazán megvalósítani. Téboly, Fantazma, Árnyjárás, Ezertest...ezek azért nehezebbek!

Azért ezertestet megcsinálhaták volna. Nagyon ütös lenne :lol: Megérné a melót :D

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Állj-állj-állj! :huh:

Taumaturgiai ösvények? Olyanok nem lesznek kéremszépen!

Egyedül a vérösvény lesz benne.

A Csend pedig tényleg...hát...meg lehetne csinálni.

De a fejlesztők így alkották, így kell elfogadni, már ha egyáltalán el akarod fogadni!

Számomra akkor is ez lesz a legjobb játék.

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Elnézést, a Tébolyt nem kellett volna odasorolnom, hisz az lesz. A Malkavita fő fegyvere! :smile:

Link to comment
Share on other sites

Abraxes
Állj-állj-állj! :huh:

Taumaturgiai ösvények? Olyanok nem lesznek kéremszépen!

Egyedül a vérösvény lesz benne.

A Csend pedig tényleg...hát...meg lehetne csinálni.

De a fejleszt?k így alkották, így kell elfogadni, már ha egyáltalán el akarod fogadni!

Számomra akkor is ez lesz a legjobb játék.

És a Ventrue is csak egy izomgép lesz, aki rohangál az utcákon és gyakja a Szabbatot, a diszcíplináival? :o A hátterek is hiányoznak?

Link to comment
Share on other sites

Abraxes
Elnézést, a Tébolyt nem kellett volna odasorolnom, hisz az lesz. A Malkavita f? fegyvere! :smile:

Sztem még mindig nem a diszcíplinák a f?fegyverei a vámpíroknak..... :tongue::wink: :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Naaa, lassabban barátom! :D

A háttereket hogy érted? Anyagi, Mentor, Csatlósok, stb?

Azzal pedig nem értek egyet, hogy...nos, fő fegyverek, mi más lenne?

Mivel harcol a vámpír? Fegyverekkel? Nem alacsonyítja le magát a humanoidokhoz! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Abraxes
Naaa, lassabban barátom! :D

A háttereket hogy érted? Anyagi, Mentor, Csatlósok, stb?

Azzal pedig nem értek egyet, hogy...nos, f? fegyverek, mi más lenne?

Mivel harcol a vámpír? Fegyverekkel? Nem alacsonyítja le magát a humanoidokhoz! :blink:

Sztem hatásosabb, ha nappal ráuszítják a SWATot mint egy közveszélyes, körözött bün?z?re, minthogy szembe állók vele és t?zlabdákkal dobálódzók! :D

Ja a háttereket pont úgy értem! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Figyelj, akinek nagy hatalma van, és befolyása, az tényleg mozgósíthatja akár az egész katonaságot is.

De te egy épp most ölelt gyermekkel fogsz kezdeni, kinek se atyja, se tudománya, se befolyása. Tehát innen kell kinőnöd magadat.

Ebből kifolyólag szerintem hátterek sincsenek. Már ahogy megszoktuk a szerepjátékban.

Bár én most csak a demó videójából tudok következtetni, amelybe nem pakolták bele. Viszont olyasféle háttér lesz, amelyet az 5 részes videóból az 1. részben lehetett látni a karakteralkotásnál. A klán és a nem kiválasztása után lehet "hátteret" is választani. Például atletista, vagy megalomániás...stb, van ott egy pár! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Abraxes
Figyelj, akinek nagy hatalma van, és befolyása, az tényleg mozgósíthatja akár az egész katonaságot is.

De te egy épp most ölelt gyermekkel fogsz kezdeni, kinek se atyja, se tudománya, se befolyása. Tehát innen kell kin?nöd magadat.

Ebb?l kifolyólag szerintem hátterek sincsenek. Már ahogy megszoktuk a szerepjátékban.

Bár én most csak a demó videójából tudok következtetni, amelybe nem pakolták bele. Viszont olyasféle háttér lesz, amelyet az 5 részes videóból az 1. részben lehetett látni a karakteralkotásnál. A klán és a nem kiválasztása után lehet "hátteret" is választani. Például atletista, vagy megalomániás...stb, van ott egy pár! :wink:

Az a természet sztem! :wink: De mondom, nekem ez a játék egy nagy csalódás lesz, úgy érzem, ahogy egyre több infot szerzek róla! :sad: :angry: :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Egyéni szoc. problem! :lol:

Nekem nem lesz az, 100%.

Ugyanis én nem a csodálatos, !utánozhatatlan!, és megunhatatlan Vampire szerepjátékhoz hasonlítom, hanem a többi vámpíros számítógépes játékhoz, ami...hmm...hadd számoljak utánna: EGYETLEN EGY DARAB VAN. Tudtommal. Mert lehet hogy van más is, de ami említésre méltó, az a Redemption.

Tehát ebből a szempontból a legjobb lesz. Számomra pedig ezzel együtt a LEGJOBB JÁTÉK!

Link to comment
Share on other sites

Rayke

És az pedig háttér, mivel az emberi mivoltát mutatja be. Tehát mi volt a "foglalkozása" vámpírrá válása előtt.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...