Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Xbox Játékok


jardo

Recommended Posts

nyrfan

Ezt az AC szériát pár évre parkolópályára rakhatná az Ubi. (bocs jardo, tudom Te nagy AC fan vagy :) )

Az idén ősszel megint jön egy "új" rész.

Gondolom azon kívül, hogy máshol játszódik, és lesz pár új ruha meg fegyver, esetleg valami új mozdulat, nem sok újítást fog tartalmazni. Esetleg még lesz utalás rá, hogy valamilyen kapcsolatban van az egyik korábbi rész szereplőjével.

Az erőforrásaikat inkább a Division-re fordítanák, mert ha igaz, megint csúsztattak a megjelenésen(én már nem vagyok túl bizakodó a játékkal kapcsolatban).

Link to comment
Share on other sites

jardo

Hehe, pont most rendeltem elõ. :D

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

Én az új Wolfenstein dobozos kiadását várom, hogy végre megjelenjen.(nem értem mért nem tudták a digitálissal egy idõben kiadni)

van még pár hûségpontom a platinumnál, de mivel elõrendelésnél nem lehet felhasználni, így legkorábban majd valamikor jövõ hét elején kapom meg <_<

Meg tervben van még egy külsõ HDD is, ez az 500Gb(inkább 360) nagyon kevés.

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

jardo, Te írtál a Trash Talk-ba? :)

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

nem tudom "megvenni" a Mafia 2-t... Mindig hibába ütközik.

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

nem tudom "megvenni" a Mafia 2-t... Mindig hibába ütközik.

Milyen hibát ír? Keress rá Xbox Live-on.

Bankkártya van beállítva a profilodon? lehet azt hiányolja. Vagy a régióval van gond. Milyen a profilod? angol, vagy magyar?

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Igen, bankkártya van beállítva. Eddig mûködött és mindig megtudtam venni a Gold ajánlatokat... Most elõször szívózik.

Ezt írja ki:

Bocsánat

A vásárlás most nem hajtható végre. Próbálkozzon újra.

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

Lehet hogy csak a Live szarakodik. A Mafia a hó eleji játék igaz? Holnap még lehet próbálkozni nem? Ha nem megy, esetleg hívd fel az ügyfélszolgálatot(van magyar is)

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Nem tudom. Már többször próbáltam megvenni, mindig ezt írta ki. Nem otthon vagyok jelenleg, hanem Angliában.

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

Mivel én már korábban megvettem, ezért nem tudom, megpróbálni. De így tippre, valami régió körüli gondra lehet.(Bár magyar Live-on fent van a játék, csak a DLC-i nincsenek)

Link to comment
Share on other sites

jardo

jardo, Te írtál a Trash Talk-ba? :)

Aha. :D Te is szoktad nézni? :D

Amúgy nem tudom, hogy téged érdekel-e a Witcher 3, de előrendelésben Live-on 15k, boltban meg valami 20 vagy mennyi... :unsure: Simán megvenném, csak b.asszus ne lenne most ennyi kiadásom. Project CARS-t is nézem twitchen minden nap, de az is 20 ezer forint... :( Meg goldot is kéne vennem. Szóval shit.

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

Aha. :D Te is szoktad nézni? :D

Amúgy nem tudom, hogy téged érdekel-e a Witcher 3, de elõrendelésben Live-on 15k, boltban meg valami 20 vagy mennyi... :unsure: Simán megvenném, csak b.asszus ne lenne most ennyi kiadásom. Project CARS-t is nézem twitchen minden nap, de az is 20 ezer forint... :( Meg goldot is kéne vennem. Szóval shit.

Néha, ha épp otthon vagyok, bele szoktam nézni. Ezt a mait pont láttam. Bár engem igazából csak az NHL érdekel az amerikai major ligák közül.

Aztán a twitteres kiírásnál láttam a nevet :)

A Witcher nem igazán az én játékom, az valószínû kimarad. Most egyelõre csak a Wolfensteint terveztem megvenni. Goldom meg asszem jövõ hó után jár le.

Link to comment
Share on other sites

Snexi

[GSF] Picture

hát nem tudom :unsure: Forza 6-on kívűl nem várok más címet idén.Halo 5 és az esetleges GoW remaster nem érdekel,a multiplatformokra meg ott van a PC

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

Jardo, hol vetted a Gold elõfizetést? livekodok.hu-t használod még?Nekem július elején jár le, csak nem tudom, hol vegyek. Ezen a 12+1 havin gondolkodom.

Link to comment
Share on other sites

jardo

Igen, onnan vettem volna, csak közben egyik ismerõsömnek lett egy felesleges, és így tõle vettem meg olcsóbban. Viszont ha még mindig akciós livekodok.hu-n, akkor a sima 12 havi olcsóbbra jön ki per hónap, ha jól emlékszem.

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

Igen, onnan vettem volna, csak közben egyik ismerõsömnek lett egy felesleges, és így tõle vettem meg olcsóbban. Viszont ha még mindig akciós livekodok.hu-n, akkor a sima 12 havi olcsóbbra jön ki per hónap, ha jól emlékszem.

Most néztem, elég rendesen megdrágult, a legutóbbi alakalomhoz képest. 12+1-est nem is nagyon éri meg, ahogy nézem. Tavaly azt kb 10700Ft-ért vettem, most ugyan ez 14 590. :( Marad a 12 hónapos, bár az is 12e.

Link to comment
Share on other sites

jardo

Mikor én néztem, még valamikor a múlt héten, azt hiszem, akkor a 12+1 hónapos volt 13,5k, a 12 hónapos pedig 11,5k. :unsure: (Én amúgy egy tízesért kaptam meg havertól a 12 hónaposat.)

Link to comment
Share on other sites

jardo

Games with Gold June

Xbox 360:

- Just Cause 2

- Thief

Xbox One:

- Massive Chalice

- Pool Nation FX

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

Games with Gold June

Xbox 360:

- Just Cause 2

- Thief

Xbox One:

- Massive Chalice

- Pool Nation FX

Na, jó hogy írtad, kíváncsi voltam már mik lesznek.

Kár hogy a Thief nem One-ra jön, oda terveztem, hogy megveszem, ha olcsóbb lesz. Mindegy.

Én meg megvettem a heti akcióban az Alien isolation-t. nem túl sokat játszottam vele, nem néz ki rossznak, viszont az biztos, hogy a mentési rendszerével párszor még lesz gondom.

Ja meg rendeltem egy 3 terás külső HDD-t, a tárhely gond megoldva :)

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

Kaptam egy levelet az Xbox-on, Live-os rendszer küldte, egy promó kód az Xbox One-os Halo 3 ODST-hez.

Már tölti is a gép, szerencsére csak 8 giga, még pont van helyem neki, jövõ hét elején meg már úgyis lesz külsõ HDD a géphez.

Link to comment
Share on other sites

jardo

Kaptam egy levelet az Xbox-on, Live-os rendszer küldte, egy promó kód az Xbox One-os Halo 3 ODST-hez.

Már tölti is a gép, szerencsére csak 8 giga, még pont van helyem neki, jövõ hét elején meg már úgyis lesz külsõ HDD a géphez.

Akinek megvan a Master Chief pakk, úgy tudom, megkapja. :)

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

Akinek megvan a Master Chief pakk, úgy tudom, megkapja. :)

Igen ezt tudtam. Egyébként a kikötés az volt, hogy aki megvette dec. 19-e elõtt az kapja meg ingyen. Mondjuk még nem volt idõm kipróbálni, meg el sem indította a gép, mindig a store részre rakott, pedig 30.-a volt írva a megjelenéshez.

http://majornelson.com/2015/05/30/halo-the...o-3-odst-today/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...