Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Mobilos Játékok


-StiF-

Recommended Posts

Godzilla2

Nagyon beteg. :biglol: :lol: :gitar: :metal:

LMYL-fL3xIA

az intrója még jobb...ez volt az elsõ mobiljáték-intró, amit végignéztem-sõt, végigvigyorogtam,annyira jópofa volt :D A játék se lenne rossz, de sajna néha hajlamos meg-megakadni, így nem tökéletes az élmény...

Link to comment
Share on other sites

jetine

H_vaKlnQCQY

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Mocsok sok pályás darálda. B)

vhgg6gYCNuw

Link to comment
Share on other sites

Adi86

Batman le van árazva Google Play en 260 Ft

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Ez jópofa :lol:

0UAruqW9Gtc

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Érintõképernyõre kiadni a Street Fightert... :omg: Na ez a fejõstehén. Ez csak egy utolsó próbálkozás egy kis zsebpénzre mert h érintõképernyõn szart sem ér az is biztos.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
tenderlumpling

Na, hardcore androiderek...

Jött az info, hogy úgy néz ki, Galaxy Tab 2-t kapok névnapra hamarosan. Rossz hír, hogy a 7"-t. Szóval erre a formátumra fogok keresni olyan játékokat, amelyek

- érintőképernyővel viszonylag nem kényelmetlenek

- tartalmasak (régi RPG-k, körökre osztott)

- jó a port

- viszonylag kis képen is látok mindent

- stat-heavy tápolás előny

Ha valaki próbálgatta a FF, Chrono Triggert és társait, ezek hogy sikerültek? Esetleg valami smooth autós cucc is jöhet, vagy körökre osztott stratégia. Értékelem a jó sztorit is.

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Na, hardcore androiderek...

Jött az info, hogy úgy néz ki, Galaxy Tab 2-t kapok névnapra hamarosan. Rossz hír, hogy a 7"-t. Szóval erre a formátumra fogok keresni olyan játékokat, amelyek

- érintõképernyõvel viszonylag nem kényelmetlenek

- tartalmasak (régi RPG-k, körökre osztott)

- jó a port

- viszonylag kis képen is látok mindent

- stat-heavy tápolás elõny

Ha valaki próbálgatta a FF, Chrono Triggert és társait, ezek hogy sikerültek? Esetleg valami smooth autós cucc is jöhet, vagy körökre osztott stratégia. Értékelem a jó sztorit is.

Ugyan nem illik túlságosan a kritériumokra, de a Max Payne azért valami, a port elvileg nagyon jól sikerült.

Autósnak szerintem a Death Rally tökéletes, lehet küzdeni jó sokat a következõ autóért, következõ fegyverért, és bizony nagy poén szétlõni az ellenfeleket ahelyett, hogy gyorsabb lennél náluk. Még sztori is van :D A Hill Climb Racing elképesztõen addiktív autófejlesztgetõs.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Ugyan nem illik túlságosan a kritériumokra, de a Max Payne azért valami, a port elvileg nagyon jól sikerült.

Autósnak szerintem a Death Rally tökéletes, lehet küzdeni jó sokat a következő autóért, következő fegyverért, és bizony nagy poén szétlőni az ellenfeleket ahelyett, hogy gyorsabb lennél náluk. Még sztori is van :D A Hill Climb Racing elképesztően addiktív autófejlesztgetős.

Célozni, gyorsan reagálni... ilyeneket el akarok kerülni... lassabb, gondolkodós dolgokat keresek, vagy ilyen "flow"-szerűen folyamatos hack'n'slash, amiben nincs halálveszély, elrontási esély minimális, verseny, stb. Ez a Death Rally jól néz ki, jegyezve. :D

Link to comment
Share on other sites

jetine

Na, hardcore androiderek...

Jött az info, hogy úgy néz ki, Galaxy Tab 2-t kapok névnapra hamarosan. Rossz hír, hogy a 7"-t. Szóval erre a formátumra fogok keresni olyan játékokat, amelyek

- érintõképernyõvel viszonylag nem kényelmetlenek

- tartalmasak (régi RPG-k, körökre osztott)

- jó a port

- viszonylag kis képen is látok mindent

- stat-heavy tápolás elõny

Ha valaki próbálgatta a FF, Chrono Triggert és társait, ezek hogy sikerültek? Esetleg valami smooth autós cucc is jöhet, vagy körökre osztott stratégia. Értékelem a jó sztorit is.

Final Fantasy 3-at próbáltam, az nagyon élvezhetõ lett, szóval azt simán ajánlom. Az 1-et nem próbáltam, de szerintem az se lehet rosszabb.

Zenonia családot ajánlom az RPG, viszont nem körökre osztott.

Lentebb linkeltem videót a Sword of Sworcery-rõl videót, szerintem az is megér egy misét.

Õszintén szólva ilyen körökre osztott RPG-t nem nagyon vágok, most ha így keresnem kéne play storeba, talán a Avadon: The Black Fortress ami még jó lehet, de hátha lesznek okosabbak is.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Avadon van Androidra? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Na, hardcore androiderek...

Jött az info, hogy úgy néz ki, Galaxy Tab 2-t kapok névnapra hamarosan. Rossz hír, hogy a 7"-t. Szóval erre a formátumra fogok keresni olyan játékokat, amelyek

- érintõképernyõvel viszonylag nem kényelmetlenek

- tartalmasak (régi RPG-k, körökre osztott)

- jó a port

- viszonylag kis képen is látok mindent

- stat-heavy tápolás elõny

Ha valaki próbálgatta a FF, Chrono Triggert és társait, ezek hogy sikerültek? Esetleg valami smooth autós cucc is jöhet, vagy körökre osztott stratégia. Értékelem a jó sztorit is.

Ami stabil az az FF 1 és az FF 3(Ds grafikájú). Ez a kettõ tuti stabil bármin.

De van még FF 2 és FF AIRBORNE BRIGADE de ezek már finnyásabbak enyémen pl nem futnak.

Meg létezik még egy Chaos Rings, Chaos Rings Omega "sorozat" szintén a Square-tõl viszont ez 3D-s elég nagy és még nem próbáltam.

A Chronot személy szerint nem teszteltem de Godzilla igen és azt mondja úgy néz ki h zónánként tölti a pakkot. Szval egy ideig hagy játszani aztán sipákol h várjál most töltök. Szval szar kerüld el.

Viszont vannak Androidra is emuk. ;) És ez az amivel röhejesen kevés helyfoglalással érdemi mennyiségû és minõségû játékhoz lehet jutni.

http://www.listal.com/list/rpg-world-game-boy-advance

Avadon van Androidra? :huh:

Van, csak nem tudom min fut, mert az enyémet pl nem támogatja.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Köszi mindenkinek.

Úgy néz ki, a Might & Magic Clash of Heroes is jön a hónapban Androidra, jó alkalom kipróbálni.

Link to comment
Share on other sites

anjunabeast

fura, hogy senki se ajánlotta még ezt.

szerintem zseniális játék lett, egyetlen hibája, hogy az a fránya fánk alig akar jönni.

ha valaki esetleg keresne még szomszédot: vzarmo néven futok.

rutinosabb játéskostól kérdezném, hogy a "cool brown house" cuccot hogyan lehet megszerezni? neten egyszerûen nem találtam róla semmit, csak annyit, hogy van. :unsure: 5ös szintet ír a mimumnak és valami quest-et kell hozzá teljesíteni, de nem kaptam még 14es szinten se feladatot.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Ez nem semmi. Nem tudom h a nagyobb csaták majd h nem fulladnak káoszba de ez tetszik. :D

hyQOyY9CgsM#!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
jagdtigger

Ez a nap is jól alakul :lol: . Még tavaly kértem kódot az Ingress nevű játékhoz és ma jött meg... Első blikkre egész jó de mivel a wifi hatótávja szűkös a mobilnet külföldön meg felejtős így csak a tréninget tudtam megcsinálni de ígéretesnek tűnik :D .

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Ez jó... :biglol:

Bemégy a könyvtárba:

-Könyvet kölcsönözni jött?

- Neeem én csak felvenném a AR csomagot meg nyitok egy portalt és itt sem vagyok...

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Ez jó... :biglol:

Bemégy a könyvtárba:

-Könyvet kölcsönözni jött?

- Neeem én csak felvenném a AR csomagot meg nyitok egy portalt és itt sem vagyok...

Ennyire nem vagyok elvetemült :lol: . Amúgy meg nem kell a közvetlen közelébe lenni, van egy adott hatótávod és ha abba benne van az is elég :D .

Link to comment
Share on other sites

XCube

Nem teljesen illik ide, de gondoltam beteszem. Nem mobilos játékról, hanem játékos "mobilról" van szó ugyanis :D .

Pár napja már nyüstölöm a GamePad -et, gondoltam leírom címszavakban az eddigi tapasztalataimat.

Külsõ:

+ masszív, erõs felépítés

+ megfelelõ méret (nem túl nagy, de nem is túl kicsi)

Kijelzõ:

+ jó vízszintes betekintési szögek

+ korrekt kontraszt

+ kiváló érzékenység

- kis felbontás

- gyenge színek

- gyenge függõleges betekintési szögek

(árkategóriáján belül egyedül a felbontás miatt lehet kritizálni)

Hardver:

+ kellõen erõs és gyors

- kevés belsõ memória

(SD kártyát fogad 64GB -ig, tehát a memória kérdése nem olyan vészes)

Kezelõszervek:

+ dupla analóg karok

+ háttérprogram a kalibráláshoz

- különválasztott iránygombok

- kicsit hosszú nyomásút és magas hang

- a két ravasz lehetne közelebb az analóg karokhoz

- az analóg karok eleinte kicsit akadósak, de gyorsan "bekopnak"

(a kezelõszervek minõsége nem veszi fel a versenyt egy PSP -vel vagy Vita -val, de a célnak megfelelõen mûködnek)

Játékok:

+ kiváló emulálás NES -tõl PSX -ig

+ az összes mai Android cím kiválóan fut rajta

+ a háttérprogram segítségével minden játék beállítható a vezérlõkre

+ a 7" -es kijelzõ kellõen méretes ahhoz, hogy jó játékélményt biztosítson minden stílusban

- a felbontás lehetne nagyobb

Általános tablet funkciók:

+ kiváló sebesség

+ kellõen érzékeny kijelzõ

+ a játékvezérlõ analóg kar és a kurzor gombok használhatók navigálásra, lapozásra és görgetésre is

+ Android 4.1.1

Összességében egyelõre nagyon elégedett vagyok vele. Persze látszik az értékelésbõl, hogy nem egy csodagéprõl van szó, a kijelzõ például nagy szívfájdalmam, viszont ahogy írtam is, ebben a kategóriában nem találni lényegesen jobb megjelenítõvel megáldott eszközt. Ha lesz idõm és kicsit jobban elmélyedtem a készülék lelkében, akkor valószínûleg hosszabban is írok majd róla.

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Nem teljesen illik ide, de gondoltam beteszem. Nem mobilos játékról, hanem játékos "mobilról" van szó ugyanis :D .

Pár napja már nyüstölöm a GamePad -et, gondoltam leírom címszavakban az eddigi tapasztalataimat.

Külsõ:

+ masszív, erõs felépítés

+ megfelelõ méret (nem túl nagy, de nem is túl kicsi)

Kijelzõ:

+ jó vízszintes betekintési szögek

+ korrekt kontraszt

+ kiváló érzékenység

- kis felbontás

- gyenge színek

- gyenge függõleges betekintési szögek

(árkategóriáján belül egyedül a felbontás miatt lehet kritizálni)

Hardver:

+ kellõen erõs és gyors

- kevés belsõ memória

(SD kártyát fogad 64GB -ig, tehát a memória kérdése nem olyan vészes)

Kezelõszervek:

+ dupla analóg karok

+ háttérprogram a kalibráláshoz

- különválasztott iránygombok

- kicsit hosszú nyomásút és magas hang

- a két ravasz lehetne közelebb az analóg karokhoz

- az analóg karok eleinte kicsit akadósak, de gyorsan "bekopnak"

(a kezelõszervek minõsége nem veszi fel a versenyt egy PSP -vel vagy Vita -val, de a célnak megfelelõen mûködnek)

Játékok:

+ kiváló emulálás NES -tõl PSX -ig

+ az összes mai Android cím kiválóan fut rajta

+ a háttérprogram segítségével minden játék beállítható a vezérlõkre

+ a 7" -es kijelzõ kellõen méretes ahhoz, hogy jó játékélményt biztosítson minden stílusban

- a felbontás lehetne nagyobb

Általános tablet funkciók:

+ kiváló sebesség

+ kellõen érzékeny kijelzõ

+ a játékvezérlõ analóg kar és a kurzor gombok használhatók navigálásra, lapozásra és görgetésre is

+ Android 4.1.1

Összességében egyelõre nagyon elégedett vagyok vele. Persze látszik az értékelésbõl, hogy nem egy csodagéprõl van szó, a kijelzõ például nagy szívfájdalmam, viszont ahogy írtam is, ebben a kategóriában nem találni lényegesen jobb megjelenítõvel megáldott eszközt. Ha lesz idõm és kicsit jobban elmélyedtem a készülék lelkében, akkor valószínûleg hosszabban is írok majd róla.

Felkeltette az érdeklõdésem, mennyiért vesztegetik? (néztem a site-ján de vagy én vagyok nagyon béna, vagy nagyon eldugták de nem találtam a kínálatukban sehol)

Link to comment
Share on other sites

jetine

Felkeltette az érdeklõdésem, mennyiért vesztegetik? (néztem a site-ján de vagy én vagyok nagyon béna, vagy nagyon eldugták de nem találtam a kínálatukban sehol)

Ott van a nagy képnek a jobb alsó sarkába a Buy Now felirat >< amúgy 149.99 €.

Link to comment
Share on other sites

XCube

Felkeltette az érdeklõdésem, mennyiért vesztegetik? (néztem a site-ján de vagy én vagyok nagyon béna, vagy nagyon eldugták de nem találtam a kínálatukban sehol)

Ahogy jetine is említette náluk is meg lehet rendelni, 150 juró. Más boltokban 137 -tõl kezdõdik, de mire MO -ra ér több lesz.

Õszintén szólva még ógy is megéri szerintem :) .

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Ott van a nagy képnek a jobb alsó sarkába a Buy Now felirat >< amúgy 149.99 €.

Tuti h vak vagyok, mert 3 böngészõben is megnéztem, mégse látok sehol Buy now feliratot ott, ahol írod... asszem megyek és megmosom a fejem, hátha az segít :D mindenesetre kösz mindkettõtöknek az infót az áráról....

Link to comment
Share on other sites

jetine

Tuti h vak vagyok, mert 3 böngészõben is megnéztem, mégse látok sehol Buy now feliratot ott, ahol írod... asszem megyek és megmosom a fejem, hátha az segít :D mindenesetre kösz mindkettõtöknek az infót az áráról....

Most néztem meg, hogy nem veled van a baj :D én valami isteni erõnél fogva bal lent a lap alján átváltottam a nyelvet magyarra (persze, nem lett az ><) és akkor jelent meg a buy now felirat. Érdekes megoldás.

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Mostanában a Dungelot címû játékkal szoktam játszani. Alapvetõen egy rougelike játék, telefonokra tervezve. Nyitogatod a mezõket, ölöd a szörnyeket, egyre lentebb haladsz, aztán ha meghalsz, akkor a szerzett pénzbõl fejlesztesz karaktert. Kábé ennyi, de nagyon addiktív és igényes cuccos. Pár napja már többször elõfordult, hogy ülök a gép elõtt, szól a zene, én meg inkább telefonon játszom ezzel. ^_^ Van ingyenes változata is, de a teljes is valami kétszáz forint volt, és ehhez képest már benne van pár órám. Ajánlott! :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...