Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Mobilos Játékok


-StiF-

Recommended Posts

-StiF-

Durva, mint ahogy az ára is. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Leon121

Kapott egy alapos grafikai ráncfelvarrást az Androidos Carcassonne, plusz ráadásul bekerült pár extra kiegészítõ is a játékbeli boltba (Festival, Crop Circles, Traders..., meg... még valami). Szerintem sokkal szebb lett, nagyobb kezelõfelülettel, a kiegeknek meg kifejezetten örülök. Cirka 1700 Ft-ért meg lehet venni a komplett csomagot, szerintem én este bezsákolom. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Athesz

Az Angry Birds EPIC megjelent ki ne hagyjátok.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

hi,

WP8/8.1re mik azok a játékok amiket érdemes meglesni?

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Minion Rush

Dungeon Hunter

Kingdoms & Lords

Star Wars: Tiny Death Star

Tetris Blitz

Where’s My Water? 2

Royal Revolt

Angry Birds RIO

Angry Birds EPIC

AE Fruit Slash

Reaper

Fizetõs:

Többi Angry Birds

Bad Piggies

Rabbids Big Bang

Earth Worm Jim

Rayman

Battleloot Adventure

HALO

Amazing Alex

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

A Pixel Dungeon-el játszok relatíve sokat, érdemes kipróbálni. Alapvetõen régimódi RPG maker-es idõket idézõ dungeon crawler. Minden alkalommal ahogy új játékot kezdesz, teljesen random generált dungeon-t, loot-ot kapsz. Minden 5. szinten van egy boss akit le kell gyõzni hogy tovább haladhass, és minden boss után van egy bolt ahol fel lehet "frissülni". A játék baromi nehéz, ugyanis egyrészt enni kell különben lassan de biztosan éhen halsz, enni azt tudsz amit találsz (ha találsz), a harcok és a mozgás pedig körökre osztott. Szóval szabadon lehet mászkálni, de az ellenfél is csak akkor mozog / csinál bármit ha te is. A különféle megtalálható páncélok és fegyverek általában valamilyen mágiával átitatottak, de mivel végül is csak találsz egy kardot, nem tudod egybõl hogy miben más. Felveheted, és egy idõ után "kiismerve" a kardot / páncélt kiderül hogy plusz esélyt ad mondjuk a támadások elkerülésére. Vagy amint felveszed kiderül hogy átkozott, és nem tudod levenni magadról, hiába találtál valami jobbat. Ilyenkor egy átkot feloldó scroll-t kell találni. A felszerelések mellett lehet találni varázstekercseket és italokat is, a trükk az hogy kapásból egyikrõl sem tudod mi az. Logikus, mész a dungeon-ben, találsz egy fekete színû potion-t, nem tudhatod mi az. Vagy kipróbálod magadon, vagy hozzávágod valamihez... majd utólag kiderül hogy felgyújtottad-e volna magad, vagy épp semmi nem történt és valószínûleg egy értékes buff potit vágtál a falhoz / ellenfélhez. Sõt, ahányszor új játékot kezdesz, újrakeveri hogy melyik színû potion mire jó, tehát egyszer lehet hogy a fekete, másszor a zöld vagy a piros poti lesz mondjuk ami maxra tölti az életerõd. A tekercseknél szintén, de azokon van egy-egy jel ami állandó így ha megjegyzed melyik mi, nem kell újra tesztelgetni ahányszor újrakezded a játékot. És fogod. Rengetegszer. Nekem 60 karakterem pusztult a dungeon falai között eddig, talán 6-7 ha átjutott az elsõ bosson.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Minion Rush

Dungeon Hunter

Kingdoms & Lords

Star Wars: Tiny Death Star

Tetris Blitz

Where’s My Water? 2

Royal Revolt

Angry Birds RIO

Angry Birds EPIC

AE Fruit Slash

Reaper

Fizetõs:

Többi Angry Birds

Bad Piggies

Rabbids Big Bang

Earth Worm Jim

Rayman

Battleloot Adventure

HALO

Amazing Alex

köszi a listát, holnap nekiállok megnézni milyenek :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Godzilla2

Meglepõdve láttam, h a Dungelot-nak kijött idõközben a második része... estére ha nem lesz nyaktörõ az éjjeli mûszak, kipróbálgatom majd, hátha van olyan jó, mint az elsõ része volt :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
majjjom

Helló!

Szeretnék bemutatni egy saját készítésű androidos játékot.

A játék neve Colors. Színes négyzetek vannak 9 sorba és 6 oszlopba rendezve, az oszlopokat és a sorokat kell úgy mozgatni, hogy az azonos színű négyzetek egymás mellé kerüljenek. Ha duplán koppintunk egy négyzetre, akkor az adott négyzet, illetve a vele szomszédos, megegyező színű négyzetek eltűnnek, helyükre új, más színű négyzetek jönnek. A háttér folyamatosan világosodik, ha teljesen kifehéredik, vége a játéknak. Ha legalább 5 négyzetet eltüntetünk, akkor kapunk pontot, illetve visszasötétedik egy kicsit a háttér, tehát tovább játszhatunk. 5 négyzet alatt nem jár pont, afölött pedig a kapott pont megegyezik az eltüntetett négyzetek számánál 4-gyel kevesebbel.

Google Play oldal

Szívesen vennék minden véleményt!

ui.: Ha saját játék bemutatása tiltott a fórumban, akkor elnézést kérek.

Edited by majjjom
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Athesz

Lefagyott a telefonom és elveszett az Angry Birds Epic mentésem...Több tucat óra játék, item farm, sapkák, fegyverek, end game content dungeon... :blink: :fuu::fuu::fuu::fuu::fuu::fuu::fuu::fuu::fuu::fuu::fuu::fuu:

[GSF] Picture[GSF] Picture[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Leon121

Új magyar játék Androidra, Puzzle Quest-szerûnek tûnik, és tényleg elég szép. Mikrotranzakciós/ingyenes. Play link

Nem próbáltam, de ígéretesnek tûnik, belekukkantok, már csak magyarsága okán is. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
tigor

Rámentem erre a Dead Trigger 2-re, hát amrh yo az tény, szép is könnyû is kezelni de azt egy kicsit gusztustalanna tartom, hogy egy idõ után szinte bele akarják hajszolni az embert, hogy vegyél pénzt vegyél aranyat, persze nem kis lóvéér. Naponta jön akis üzi, hogy a zombik erõsebbek lettek egyre több ideig akar fejleszteni mindent, tech 4-5 nemtom pontosan 22 óra!!! 22!!??!! De hát ezek ellenére elszórakozok vele, ha lassan is de csak végigviszem. :D

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

tech 8 ha jól emléxem' valami 7-8 nap volt. :) (de lehet több)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Leon121

Befutott a Hearthstone android tabletre is, immár "hivatalosan", én már Play-bõl tudtam letölteni ma délelõtt. :)

Mondjuk nem hiszem, hogy leváltja nálam a Magic 2014-et, amit még azóta is folyamatosan tolok, de legalább jobban bele tudok lesni, mint PC-n.

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Befutott a Hearthstone android tabletre is, immár "hivatalosan", én már Play-bõl tudtam letölteni ma délelõtt. :)

Mondjuk nem hiszem, hogy leváltja nálam a Magic 2014-et, amit még azóta is folyamatosan tolok, de legalább jobban bele tudok lesni, mint PC-n.

Mennyi a helyigénye? Kipróbálnám de mivel a telefon háttértára kicsi, a memóriakártyára meg b*szik bármi települni így egyenlõre hanyagolom...

Apropó: 33 free app Amazonon, köztük Might & Magic: Clash of Heroes... pár napja volt mobilos Prince of Persia: S&f meg Rayman Fiesta Run is :)

Link to comment
Share on other sites

Trungi.X

Érdeklõdnék hogy ki mit tud mondani a Moga Pro Controller-rõl. A Windows Phone-hoz szeretném vásárolni, leginkább azért mert az emulátoros játékok irányításától agyrákot kapok. Btw az EmiPSX emulátorról tud valaki nyilatkozni valamit?

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Találtam egy meglepõ mód élvezetes rougelike sci-fi RPG-t Playstore böngészés közben, Shattered Planet RPG a neve... egy klónozott arcot alakítunk, akit egy földönkívüli tudós "kutatási célokból" idegen bolygókra teleportál le, hogy ott gyûjtögessen mindenféle dolgokat, kapcsolatba kerüljön a helyi flórával-faunával és vagy behízelegje magát közéjük, vagy a nála levõ fegyverrel eltegye õket láb alól :) a cél minden pályán a kijárati teleport megtalálása és közbe összeszedni minden hasznos-haszontalan dolgot... egy sisakunk és egy fegyverünk lehet, útközben összeszedhetünk mindenféle ismeretlen löttyöket, amik változatos képességekkel bírnak... halálkor a felszerelés elveszik, de a bolygó körül keringõ hajóban az összeszedett kristályokból simán gyárthatunk újat... a másik nyersanyagból meg a 3 képességünk fejleszthetõ... amúgy körökre osztott a mozgás így van hely némi taktikázásra is... a Dungelot 2 óta nem szórakoztam ilyen jól hasonszõrû RPG-vel (a legtöbbre idõvel ráuntam)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
SaltyDave

Találtam egy meglepõ mód élvezetes rougelike sci-fi RPG-t Playstore böngészés közben, Shattered Planet RPG a neve... egy klónozott arcot alakítunk, akit egy földönkívüli tudós "kutatási célokból" idegen bolygókra teleportál le, hogy ott gyûjtögessen mindenféle dolgokat, kapcsolatba kerüljön a helyi flórával-faunával és vagy behízelegje magát közéjük, vagy a nála levõ fegyverrel eltegye õket láb alól :) a cél minden pályán a kijárati teleport megtalálása és közbe összeszedni minden hasznos-haszontalan dolgot... egy sisakunk és egy fegyverünk lehet, útközben összeszedhetünk mindenféle ismeretlen löttyöket, amik változatos képességekkel bírnak... halálkor a felszerelés elveszik, de a bolygó körül keringõ hajóban az összeszedett kristályokból simán gyárthatunk újat... a másik nyersanyagból meg a 3 képességünk fejleszthetõ... amúgy körökre osztott a mozgás így van hely némi taktikázásra is... a Dungelot 2 óta nem szórakoztam ilyen jól hasonszõrû RPG-vel (a legtöbbre idõvel ráuntam)

Na mondom, ez úgy hangzik mint a pixel dungeon csak scifi, ránézek. Hát nem ugyanaz a fejlesztõ? :D

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Na mondom, ez úgy hangzik mint a pixel dungeon csak scifi, ránézek. Hát nem ugyanaz a fejlesztõ? :D

Asszem pont annak az oldalát böngészve adta be nekem is :) Amúgy elég szemét módon nehéz a játék, 31-es szintû a kb 40. klónom de az elsõ, végtelenített világból még mindig csak 6 szintet tudtam bejárni, és a hatodikon általában el is vérzek a fenébe (legutóbb egy két lábon járó, tövisbokor és vénusz légycsapó keresztezésbõl született idegen gyilkolt le, pedig láncfûrésszel kínálgattam... 2 ütésbõl megölte az idézett Blight lényemet, aki pedig addig szénné aprított bárkit, aki csak a közeleme jött, utána engem harapott ketté)... viszont annyi jó poén van menet közben: kacsintó koponyákat csókolgattam, tribe alienek párzási szokásait leshettem ki, pislákoló tábortûzbõl alkar nagyságú combhúst halásztam ki... a változatosság megvan h ne unjam el magam :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Leon121

Ajánlás: Deeply Absurd Chain

Alapvetõen elég egyszerû, összekötõs játék: három, vagy több érintkezõ bigyót kell összekötni (átlósan is akár), amibõl lesz egy nagyobb szintû bigyó, amibõl megint hármat összekötve még nagyobb, satöbbi... A megmaradó bigyók lehullanak, mint a Boulder Dashben, és ha kiürül egy teljes sor, akkor feljebb csúszik minden, és jön egy újabb sor.

A csavar az egészben, hogy a kapott pontokból mindenféle fejlesztést lehet venni, eszközöket, amik megkönnyítik a játékot: visszavonást, rendezést, és mágneses eltüntetést. Ettõl az egész kap egy kis rougelike-szerû hangulatot, mert minél több fejlesztésed van, késõbb annál mélyebbre tudsz lejutni. :) Persze így is inkább egy kis alkalmi móka, de jó kikapcsolódás, és ingyenes (az a fajta, ami két játék között reklámot dob be, ha neten van a készülék). Jópofa, elég pofás is, el lehet vele ütni az idõt.

(Van flash változata is.)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
gondusz

Hello!

Tud valaki esetleg egy megoldást arra, hogy tudjak iFruit-ozni xperia sp-n?

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Másnál mûködik a Hearthstone-on belül a Bnet-beléptetõ? meglepõen jól fut az ócska telómon, pedig 3x is szólt h minimum konfig alatti... viszont nem tudok a Battle.net fiókommal belépni, akármit csinálok....Ez a weboldal nem érhetõ el vagy elköltözött...üzenetet kapom folyamatosan... próbáltam külsõ böngészõbõl belépni de semmi eredménye...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Godzilla2
22 ingyenes játék & app Amazonon köztük a Bard's Tale Androidos kiadásával... ha jól tudom, US fiókkal mûködik szokás szerint de egy fake amcsi címet/számlaszámot megadva gond nélkül lehet bezsákolni a játékokat :)
Link to comment
Share on other sites

Athesz

Az se kell szimplán az appot kell feltenni és azon keresztül regisztrálni. Pénztárca híján értékelni nem hagy de letölteni simán és csatolja a profilhoz. Nekem még cím sincs beállítva és simán mûködik.

https://www.amazon.com/gp/mas/get/androidapp/ref=mas_rw_gts

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...