Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Mobilos Játékok


-StiF-

Recommended Posts

-StiF-

Ne haragudjatok, h nyitottam egy ilyen topicot, de nem találtam hasonlót és már több helyen láttam, h efelõl kérdezgetjük egymást, ki mit ajánl, ki mivel játszik stb. Ezért bátorkodom és nyitom csak meg, de persze ha nem állja meg helyét töröljétek. :)

Jelenleg most ezt nyüstölöm és tényleg jópofa, csak kellenének kristályok... :D

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Dehogy haragszom. Holnap szedek is össze egy kisebb pakkot h miket találtam ma azok melett amit ajánlottatok, csak most már nincs kedvem hozzá. :D

Egy kérdés: Google playen ugye a weboldalon kint van h "Telepítés" ott ugye az annál van ami ingyenes , nem csak azért nincs ott forint mert perpill van pénz a számlámon? Nehogy valami nagyobb számlát rámvarjanak. :D

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

Nem,a fizetös játékoknál a XXXft Vásárlás van és nem Telepités ,persze ha már megvetted akkor Telepités lesz ujra,de nem vonja la természetesen ujra a pénzt.

Link to comment
Share on other sites

jetine

Jelenleg ezek vannak nekem fent, amiket bármikor elõveszek, ha unatkozom véletlen és "csak" a telefon van a közelemben:

-Draw Slasher

-Edge Ex

-Fantasy Defense

-Final Fantasy III (alap hogy jó)

-Fruit Ninja (Az összes részét szeretem, de ami fent van az a Shrek macskás)

-Gameboid (fõleg pokemon)

-Monster Shooter (ez is nagyon jó)

-PetraVis (Minecraft féle, de ARMv6 miatt a rendes MC nem megy)

-Plants Vs Zombies

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

ÉN ezeket ajánlom/tolom:

Angry Birds Alap+Rio+Seasons+Space

Alchemy

Air Control

Amazing Alex

Cut the Rope Alap+Experiments

Dead Trigger(l4d+kf es zombi hent)

Dungeon Defenders

Counter Strike(Critical Strike a név miatt)

Eternity Warriors 2 Az egyik legjobb akcio-rpg

Frontline Commando

Grafields Defense

Gears and Guts

Heroes II és Heroes III

Greedy Spiders 1 & 2

GTA 3

Hot pursuit

GBC/Gba emulatorok(több féle is van) csak a pokemon

Legendary Heroes(nagyon jo dota/lol féle játék)

Mass Effect Infiltrator

Minecraft Pocket Edition

Plants vs Zombies

Real Racing 2

Uno

Stratagus(StarcCraft 1 Emu(csak a cd file ok kellenek),csak a terran van kész jelenleg,baromi jo játék)

Where' My Perry?

Where's My Water?

Kb ezek "jobb" játékok illetve nem játék de top1 alakalmazés az ez: https://play.google.com/store/apps/details?...s.chewbaccasays Ilyet benyomni bárhol az egyszerüen kész...

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Jelenleg ezek vannak nekem fent, amiket bármikor elõveszek, ha unatkozom véletlen és "csak" a telefon van a közelemben:

-Plants Vs Zombies

Ne szórakozz, ez van telóra? Bár gondolom fizus... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

fizus de van és majdnem 1:1 ben olyan mint a pc-s csak sajnos egy idö után(2 ujrajátszás) unalmas lesz

Link to comment
Share on other sites

jardo

Stif, a Shake Spearshez naponta kapsz egy ingyen kristályt (pontosabban nem automatikusan kapod, hanem a jobb felsõ sarokban megjelenik egy ikon). Plusz ha jól rémlik, úgy is lehet ingyen kristályt szerezni, hogy ha a fejlesztõk más játékait is leszeded és kipróbálod (ez valahol a jobb felsõ sarokban érhetõ el, ott, ahol páncélt is tudsz venni a lovagodra). Sõt, ugyanígy extra arany is szerezhetõ. Ami mondjuk egy idõ után kelleni is fog majd.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Kedvenc tower defense játékom:

MGC76YQ0Rvc

Beleöltem jópár órát buszon, melóban, stb

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Stif, a Shake Spearshez naponta kapsz egy ingyen kristályt (pontosabban nem automatikusan kapod, hanem a jobb felsõ sarokban megjelenik egy ikon). Plusz ha jól rémlik, úgy is lehet ingyen kristályt szerezni, hogy ha a fejlesztõk más játékait is leszeded és kipróbálod (ez valahol a jobb felsõ sarokban érhetõ el, ott, ahol páncélt is tudsz venni a lovagodra). Sõt, ugyanígy extra arany is szerezhetõ. Ami mondjuk egy idõ után kelleni is fog majd.

Igen-igen azt láttam, h ad kristályt csak hát így nagyon lassan lehet haladni vele. <_<

Kedvenc tower defense játékom:

MGC76YQ0Rvc

Beleöltem jópár órát buszon, melóban, stb

Ez jónak tûnik, ha hazaérek le is töltöm! Neked a teljes van meg vagy az ingyenes?

Link to comment
Share on other sites

foxxi

Ne szórakozz, ez van telóra? Bár gondolom fizus... :unsure:

Jah, sajna fizus... nekem is meg kellett vennem, me a "kalóz" verzsön kiakadt tableten.. ez meg megy... a pénz az ÚR :D

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Amit írtatok azok közül ez van fent:

Angry Birds Alap+Rio+Seasons+Space

Greedy Spiders 2

Where' My Perry?

Where's My Water?

World of Goo

TuAiN2FWJkU

t5_Uq81_vqE

JBJ3gXbz6TM

PsVs-CgQALY

Link to comment
Share on other sites

jardo

Igen-igen azt láttam, h ad kristályt csak hát így nagyon lassan lehet haladni vele. <_<

Ez nézõpont kérdése. Én pl. nem tolom a játékot orrba-szájba, csak mondjuk buszon, metrón vagy esetleg este elalvás elõtt egy laza menetet. :troll: Egyrészt én minden pályán a három csillagra megyek, hogy meglegyen, másrészt meg egyébként is megéri többször végigmenni egy-egy városon a pénz miatt, hogy a páncélodat tudd fejleszteni. Szóval szerintem úgysem fogsz rohanni azonnal a következõ városba.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Ez nézõpont kérdése. Én pl. nem tolom a játékot orrba-szájba, csak mondjuk buszon, metrón vagy esetleg este elalvás elõtt egy laza menetet. :troll: Egyrészt én minden pályán a három csillagra megyek, hogy meglegyen, másrészt meg egyébként is megéri többször végigmenni egy-egy városon a pénz miatt, hogy a páncélodat tudd fejleszteni. Szóval szerintem úgysem fogsz rohanni azonnal a következõ városba.

Nem azért, de tegnap meló közbe 1-2 óra alatt haladtam 7 várost és már mind 3 csillagos, nem beszélve arról, h 12-es szintû vagyok. Pikk-pakk kilehetne vinni, így várhatok vele 1 hónapot. -_-

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Ez jónak tûnik, ha hazaérek le is töltöm! Neked a teljes van meg vagy az ingyenes?

Ingyenes, de abban is van jópár óra játékidõ.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Teljesen ingyenes RPG.

uCXpfqd5JGE

2JbBDzYBRdo

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

Nálam a favoritok (Az egyszerűek mindig jobban lekötöttek, komolyabbra ott a pc :) )

- Where is my water

- TileStorm

- Apparatus

- Angry birds

- Trial X2

- Plants vs Zombies

- Where's my Perry

- Sentinel 3 homeworld

- Defense Zone

- Wind up knight

- Demolition 3D

- Amazing Alex

- Diversion

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

Azt értem hogy komolyabbra ott a pc de sok helyen buszon,metron,vonaton,kocsiban,iskolában és ezer más helyen nincs ott a pc.Például GTA3azni az óra alatt felbecsülhetetlen, föleg hanggal :D

Link to comment
Share on other sites

Snexi

nem lehetne ezt a topikot átnevezni mondjuk mobilos játékokra? :) csak,hogy az iOS-es cuccokat is lehessen valahol megbeszélni

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

Igazábol arrakéne hogy Mobilos játékok és alá hogy Android,Blackberry,iOS,WP.

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

Azt értem hogy komolyabbra ott a pc de sok helyen buszon,metron,vonaton,kocsiban,iskolában és ezer más helyen nincs ott a pc.Például GTA3azni az óra alatt felbecsülhetetlen, föleg hanggal :D

nemtom, nálam az autóversenyek tps/fps stílusú játékok eleve kizárva érintős telefonon. Játszani szeretek, nem bohóckodni :)

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Skacok, a Google Play oldaláról hogy a viharba lehet gépre leszedni az ingyenes kategóriába tartozó andoridos játékokat/appokat (már ha le lehet 1általán)? Rá kell kössem a telefont a gépre h lássa, vagy a regisztrált fiókomat kell hozzárendelni (gmail regem van, amit a youtube is használ)? Hiába próbáltam rábökni azokra, amik ingyenesek, feldobott egy kis ablakot h most elõször próbálzom ezzel, leOK-ztam de semmi nem történt... vki avasson be, hogy-mint megy a dolog :)

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Nekem magától mûködött. :unsure: Egyszer megkérdezte a telefont hogy melyik Gmail fiókot társíthatja a telefonhoz és onnantól kezdve bevolt lépve azzal a Google Playen is. Ahhoz meg h telepítse annyi kell hogy aktív net kapcsolat legyen abban a pillanatban a telefonon akár wifi akár mobilnet csak legyen. És mikor ráböksz h telepítés a telefon tölti rögtön magától.

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

Szinkronizáld ujra a telod lépj be a gmailbe telorol majd pedig várj 48 orát és ha igy sem müködik akkor fogalmam sincs...

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Hiszitek v sem, most égek mint a rongy... történt ugyanis h a HSZ beírása után átnyergeltem unokatesóm férjéhez, aki mit ad isten, ugyan ilyen mobilt vett, mint ami nekem is lett és nekiálltunk eszmét cserélni arról, h ki mire is jött rá (kezdõ android-felhasználók, ha találkoznak xD)... a srácnak volt wifis routere, gondoltam akkor letudom a telón a szoftverfrissítést, amiért tegnap óta könyörgött, majd utána megnéztem mit kér még, és láss csodát, ott volt a "add hozzá a fiókod a Google palyhez" felkérés is :omg: ... kb 5 perc alatt meglett, 2 játékot hamar le is húztam szóval mégis sikerült magamtól megoldani, csak szokás szerint nagyobb feneket kerítettem neki, mint kellett volna :D viszont a röpke 1,5 óra alatt rájöttem h ez a teló közvetlen netkapcsolat nélkül félkarú rabló... de amíg nem lesz jobban fizetõ melóm, addig nem kapom vissza a korlát-mentes mobilnetem, otthon meg sehol egy wifi hotspot a közelben :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...