Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Mobilos Játékok


-StiF-

Recommended Posts

Athesz

Az összes androidos teló annak számít net nélkül szvsz. :unsure: Már néhány játék is akar netkapcsolatot. Bár az olyan játékoktól azért óckodom nekem ne netezzen a háttérbe semmit ha én nem engedtem meg. :D És ez csak játék se idõjárásjelentés se hírek se GPS...Konkrétan utazás miatt vettem h legyen valamim amiben van net meg térkép és méterre megmondja hol vagyok. :D

Milyen csomagod van hogy van túlfizetési díj? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Milyen csomagod van hogy van túlfizetési díj? :huh:

Megmondom õszintén, nem tudom... az egész pakkot a család minden tagja anyám munkahelyén át kapja (készülék+kártya), a netet mneg csak én kaptam külön, mivel megelégelte h fellógtam wapra a régi készülékrõl :) Vmi flottacsomagos szervezkedés, eléggé nyakatekerten számolt költségekkel... a netelõfizetésrõl meg annyit tudok biztosra h havi 3800 Ft volt és bármennyit netezhettem vele, nem volt rajta adatforgalmi korlát (ki is használtam mobilos MMO-kra :) )

A játékok meg nem gondok... már így is többet szereztem be, mint amennyi ráférne az 1,8 gigás háttértérra (az az NFS Shift Censored!jól néz ki mobilon :) ) és 2 kivételével nem akartak netre menni (a két ethernity warrior volt az de õk is simán futnak offline)

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

root + tűzfal (legalábbis nekem muszáj volt a root h a tűzfalat felpakolhassam)

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Free rpg-k..

_k6feGXdHAs

fuSapokWnfk

fiGFOs9sqB8

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Addiktív aprító gémek. Totál egyedi. :D

Ua6iBrzRuH4&feature=player_embedded

C81UrjFCun8&feature=player_embedded

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

Na ma megvettem a Minecraftot(0.4.0 ftw) és az FPse-t(PSone emu) és ellentétben a nem-éppen-legális verziókkal nagyon jól mûködik rengeteg játékkal. akit nem zavar az érintõképernyõ annak ajánlom mert tényleg baromi jó ls mindennel kompatibilis kb.

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Free rpg-k..

_k6feGXdHAs

fuSapokWnfk

fiGFOs9sqB8

A Zenolia3-at beszereztem... rikta addiktív anyag, abba se hagytam volna, ha nem kezd pittyegni a teló h alacsony az akkufeszültség :) meg alapból bejönnek az ilyen "átkerültem egy másik világba és persze h minden gondja a nyakamba szakadt"-típusú felütéssel nyitó sztorik :D

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Na ma megvettem a Minecraftot(0.4.0 ftw) és az FPse-t(PSone emu) és ellentétben a nem-éppen-legális verziókkal nagyon jól mûködik rengeteg játékkal. akit nem zavar az érintõképernyõ annak ajánlom mert tényleg baromi jó ls mindennel kompatibilis kb.

Milyen PSes cuccot pakolsz rá?

----

Want it :wub: :(

WADaSIGXVrc

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

Star Wars The Phantom Menace,Harry Potter ek,Need for Speed,V-rally, de igyis bõven van mibõl válogatni

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Zenonia 4ben kifogtam egy olyan bugot, hogy a statpontból a végtelenségig engedi pakolni. :lol: Szintenként kapok 3at. Hát én rangerrel a Dexet felhúztam úgy 1500ra...Nem 10 szint :lol: Most ilyen 1 shot 1 kill módon haladok a sztorival. Amiben az a slussz poén hogy jön a nagy démon hogy hú most h megöl én állok rálövök eggyet erre jön a kérdés, Ezt hogy csináltam... Na látod ezt é se tudom. :D

Még szerencse amúgy mert olyan elvetemült gém h mikor felold egy maprészt meg kéne állni farmolni mert nem fejlõdsz olyan gyorsan mint ahogy a sztorival haladsz. Ami érthetõ is egy rendes RPGnél de telefonon nekem abszurd h most ülök 2 órát goldot farmolni ott azért legyen egy alapjárat amivel életben tartja a lelkesedésem.

---------

Elképzelni sem tudtam, hogy mi a jó a Fruit Ninjaban. De kipróbáltam a csizmás kandúrosat és nem tudom abbahagyni. :D Mariachi zenére gyümölcsöt aprítani... :biglol: BEST.

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Tegnap leimátkoztam egy SNES emut telóra+pár régi kedvenc romját (fúú, a Final Fantasy "3" USA kiadás mennyi emléket csalt elõ a pár perces intrója alatt... eskü, ha meglenne még a CD-m amire a PC-s SNES emulátoromat és a játékait/mentéseit írtam ki tizenvalahány éve, tuti elõkaparnám a mentett állások végett :) ), és gondoltam, ma melóban, kajaszünetben Mariózok picit...elõbb az All-starsból a 3. részt szedtem elõ, mert az mindig is nagy kedvencem volt, de egyenlõre még szoknom kell a bill. kiosztást ahhoz h rendesen tudjak vele játszani... utána gondoltam megnézem, miféle fajzat az a Mario RPG...aztán amint megláttam az elején a Square logóját felvillani, már nagyjából körvonalazódott, milyen is lehet :) Úgy elvagyok vele, mint a befõtt :D

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Vki tudna segíteni? Elkezdtem a Chrono Triggert SNES emulátoron keresztül de elakadtam... miutn legyõztem a raktárat õrzõ robotot a jövõben, el kéne kapnom a patkányt de itt megáll a tudomány... nem tudom megközelíteni, mert kiszúr és mint a villám, elrohan...hiába nyomom a B feliratú pontot a képernyõn, Chrono sprintelve se bírja utolérni... a legjobb eredmény eddig kb 1,5 cm-es távolság úgy h bemértem, milyen távolból nem vesz még észre, és onnét sprinteltem, de hiába nyomnák az A gombra, nem kapja el... néztem végigjátszást is, de ott is az van h el kell kapni, máskülönben hiába van leírva a továbbjutást jelentõ kód, nem veszi be addig a gép... volt már más is így, vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen? :) Ha igen, árulja már el, hogy oldotta meg...

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Régen volt, de emlékeim szerint ott nincs taktika kergetni kell. Futsz és közben fekszel az "elkap" gombon" mást nem tudsz tenni.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Bazz így elkúrni.Zenonia elsõ részével játszom. 1 mentése van 1 karakternek, autosave van már volt benne pár órám erre véletlen rosszul nyomtam meg a gombot balról vissza ugrott jobbra is ahogy elhúztam a kezem, persze leokézás közben és rossz oldalt választottam...Kezdhetem elölrõl. :omg:

Link to comment
Share on other sites

Athesz

JcJJWOSnPes&feature=related



Plant VS zombie pótlék ha rajtam kívül még valakinek nem indulna el.
Link to comment
Share on other sites

TetPeti

Nem tudom sokaknak mi a gondja(gondolom csunya verzio) de a bolti az én össze készülékemen tökéletesen fut,legyen az armv6 vagy 7 vagy felbontás különbség...

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Ilyet ki talál ki? xD

m49SXD10xkc

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Vicces...ma felmentem Google Playre, mondom megnézem, mennyiért vesztegetik a Galaxy on Fire 2-õt, erre közli velem h az alkotás nem kompatibilis a telefonommal (SGmini 2)...ami csak azért vicces mert "nem legális" forrásból találtam egy nagyjából mûködõ példányt, csak ugye a fentebbi mivolta miatt néha elindulni nem hajlandó, máskor 2-3 óra játék után leállni (ettõl függetlenül ha fut, szélsebesen fut és piszok élvezetes), szóval ezért vetemedtem volna arra a meggondolatlan cselekedetre, h esetleg megveszem eredetiben... mind1, majd még szétnézek a Samsung Apps házatáján is, hátha ott találok vmit :)

Link to comment
Share on other sites

Hartigan

Sokat kiprobaltam, de vegul ezek maradtak meg:

Angry Birds Space

Amazing Alex

Bad Piggies

Dead Trigger

The Curse

Speed Card

Uno

Granny Sminth meg viszonylag frissen van meg de eleg szorakoztato

Stupid Zombies-t meg nagyon meguntam de amugy rengeteget toltam

Spirits- a mufaj (Lemmings) szerelmeseinek kotelezo

BROKEN SWORD - alap.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Na kijött az Angry Birds /Amazing Alex készítõinek új játéka a Bad Piggies : https://play.google.com/store/apps/details?...ovio.BadPiggies

Szerintem vmi eszméletlen jó lett ,Armv7 es proci kell neki.

Én már az elsõ kéknél elakadtam. :lol: Beszarok elakadok egy mobil játékban xD Még csak ötletem sincs h kell felrepülni a csillagért.

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

tntvel robbantsd fel magad mér nem tom pont hogy hol, de én vmi tök random kétn szereztem meg

Link to comment
Share on other sites

Athesz

tntvel robbantsd fel magad mér nem tom pont hogy hol, de én vmi tök random kétn szereztem meg

Mindegy kihagytam, ha végig tudja vezetni is megadja a plusz éítkezõ blokkokat nem lényeg a csillag.

De mondjuk az genyó h soronként kell meglenni a 10 csillagnak a 12bõl 4 pálya alatt. Az azért nem gyenge mikor ürölük h egyáltalán beérek a célba.

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

Amúgy ha esetleg nem tudnátok a play store-be most -72% azaz magyarul 55 ft os akció van a 25 milliárd letöltés miatt:

https://play.google.com/store/apps/collecti...rate_25_billion

Nagyon jó cuccok vannak kint föleg most(world of goo,sketchbook,cut the rope) Naponta változik tegnap az Officesuit 6 és az Angry Birds Space-t vettem meg 55 ft minden úgyhogy hajrá.

Link to comment
Share on other sites

Hartigan

Kiprobaltam a Prince of Persia-t. Sands of Time-ra vettek a kulcsinyt, es habar jol nez ki, megsem frenetikus az iranyitasa miatt. Mindenestere erdekes volt a retro jatek menetevel menni a "modern"klasszikus designe-javal. Kihagyhato, rajongoknak viszont ajanlott.

Bad Piggies meg egy szemet addiktiv mocsok. Elbuvoloen aranyos, meg kreativan dolgoztatja az agyat, meg vicces is, meg hangulatos. Valahogy minden felveheto extrat meg csillagot ki akarok maxolni benne mert annyira megszerettem.

Nalam par ora leforgasa alatt nagyobb favorit lett mint az Angry Brids, vagy az amugy meg szintugy nagyszeru Alex.

Ilyen mobile game-re mondom azt hogy 10perfuc*king10.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...