Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Forma 1


jardo

Recommended Posts

Kellerman

Brit - német döntõ.

Hajrá németek! :)

Schumi megnyerte a németeknek B) B)

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Pay-per-view, 5€ az egész hétvégés "jegy".

Aztak... tavaly ingyenes volt, gondolod, hogy fizettem volna érte, amikor tele van a net free streammel? :D

Elfelejtettem btw, bár most annyira nem is érdekelt volna.

szerk.: Ha csak függvényekkel kell kilistázgatni a dolgokat, dobd ki valakinek, Hunocsi nagyon lelkes és KovCsab valszeg rettenetesen kiképezte infóból a Révaiban (remélem, ő tartja), simán összedobná. Vagy ezt már nem akarod kiadni, mi? Akár azt is megérteném amúgy, de azért ne húzd nagyon sokáig. Én leszarom, csak a többieknek nem esik jól.

Link to comment
Share on other sites

jardo

Persze, végülis free streamet néztem, csak nem igazán találtam jót, ahol a minõség is meg a sebesség is jó lett volna. Vagy egyik, vagy másik mindenhol szar volt. Na meg az a k.urva portugál (brazil) kommentár... <_< :D

Amúgy nem mintha az az 5€ földhöz vágna... :lol: Csak az b.asz fel, hogy fogható az országban minimum 7 sportcsatorna, köztük ugye ez EuroSport 1-2, ami nem egy szaros vidéki magyar állomás, és egyetlen egy sem volt képes ezek közül közvetíteni... Vicc... Pedig hát azért nem akármilyen nevek indultak/indulnak a versenyen, szóval reklámértéke tuti, hogy van a dolognak, nem is kicsi.

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Ezt láttam tegnap élõben,hatalmas :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
freezy

pfu,Ecclestone-t jól összeverték..

+

az FIA feloldotta az F1-ben a csapatutasítás tiltását

Link to comment
Share on other sites

a880120

Összeverték? :unsure:

Lesznek turbó motorok... vazz, mindig Jardo szokta hozni a híreket :unsure:

Link to comment
Share on other sites

hunocsi
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
jardo
[biA] Picture
Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Valaki magyarázza el nekem, mi ebben a rejtett poén, lehet, hogy hülye vagyok, és nagyot fog koppanni, de miért Red Bull? Lusta vagyok gondolkodni rajta, megmondom õszintén.

Link to comment
Share on other sites

a880120

Valaki magyarázza el nekem, mi ebben a rejtett poén, lehet, hogy hülye vagyok, és nagyot fog koppanni, de miért Red Bull? Lusta vagyok gondolkodni rajta, megmondom õszintén.

Az nem csak egy sima redbull, hanem Webber. Így ?

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Demagóg baromság :lol:

Gondoltam, hogy ez a lényeg, hogy Webber, de hát ha egyszer nem értek egyet vele...

Jóvan, akkor röhögjünk rajta, hogy bruuuhahhha, el kell engednie santát, gyííí de vicces :D

Link to comment
Share on other sites

a880120

Demagóg baromság :lol:

Gondoltam, hogy ez a lényeg, hogy Webber, de hát ha egyszer nem értek egyet vele...

Jóvan, akkor röhögjünk rajta, hogy bruuuhahhha, el kell engednie santát, gyííí de vicces :D

Nem mondtam, hogy olyan vicces , csak megállapított, hogy szerintem mi a helyzet :D

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Nem mondtam, hogy olyan vicces , csak megállapított, hogy szerintem mi a helyzet :D

Nem neked mondtam, levágtam, mennyire értékelted a dolgot.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Én se értem miért a Redbull-ra vonatkozik ez a kép.. :D

Link to comment
Share on other sites

jardo

Gondolom csak egy sima poén, azért a Red Bullal, mert az õ kocsijuk a leggyorsabb. Így még g.ecibb a "Santa is faster..." beszólás.

Amúgy Vettel ül az elsõ autóban.

Link to comment
Share on other sites

thewbie

Gondolom csak egy sima poén, azért a Red Bullal, mert az õ kocsijuk a leggyorsabb. Így még g.ecibb a "Santa is faster..." beszólás.

Amúgy Vettel ül az elsõ autóban.

fenti piros izé miatt Vettel, de Webbernek volt ilyen sisakja, nem?

Link to comment
Share on other sites

jardo

fenti piros izé miatt Vettel, de Webbernek volt ilyen sisakja, nem?

Az jól láthatóan egy szürke/ezüst sisak, oldalán a RB logóval. Vettelnek van ilyen sisakja (alapjáraton, nem számítva az ilyen-olyan speciális festéseket).

Link to comment
Share on other sites

freezy
:D
Link to comment
Share on other sites

jardo

Ezt most láttam elõször. Nagyon nagy. :D

Qwq-86AF250

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Régi szép idõk :)

rSMQM4ASGRg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...