Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Forma 1


jardo

Recommended Posts

Joey

Ami szerintem badarság volt, mivel mindketten benne voltak...

Nem azért mert mindketten benne voltak, hanem azért mert ilyesmit nem szabad kifelé kommunikálniuk. Egymás közt megtárgyalhatják, hogy mi a pálya, aztán pá. Lehet, hogy Webber akkor is másodiknak érezné magát, de legalább a külvilágnak nem lennének erre bizonyítékai, ami viszont a csapatra nem vet jó fényt. Számomra pl rohadtul nem szimpatikusak, pont az ilyesmik miatt.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Én legszívesebben kiszedném Webbert a Redbull-tól pedig nagyon szerettem a csapatot..de..ami ott megy elég undorító(nem a legutóbbi futamra gondolok,mert szerintem jó volt ez így..önerõbõl nyerjen Webber..hanem az egész évre gondolok elsõsorban). Nyerje szépen meg a vb-t,aztán angolosan távozni kéne ettõl a csapattól(tudom,hogy már aláírta..érdekes év lesz a következõ..),mert ez elég gáz..

Nagyon drukkolok neki,hogy nyerjen és mutassa meg,hogy nem kell csapatsorrend..Értem én,hogy Vettel fiatalabb..valahol tényleg van benne valami,na de akkor is..Nehogy már emiatt kedvezzenek inkább Vettelnek. Más miatt nem tudnak..Nem mondhatni,hogy Vettel jobban telejsített az évben,mint Webber. Sõt..

Mindenesetre én úgy érzem,hogy ez a hétvége elég durva lesz..valaki nagyot fog szopn!..lesz dráma bõven a naplementében.

A tavalyi redbull csapatszellem sokkal jobb volt..de most,hogy az élmezõnybe vannak..nemtudom..zavarba jöttek és csinálják a hülyeségeket sorra. Remélem a következõ évben normálisabbak lesznek.

"Vettel tudni fogja, mikor kell segítenie Webbernek" Mondom én,hogy érdekes futam lesz ez..

Bár úgy látom Hamilton nyert szabadedzésen..szerintem az õ esélyei már elszálltak..elvileg nem,de gyakorlatilag..

Link to comment
Share on other sites

Joey

Az, hogy Webber még nem nyerte meg a vb-t legalább annyira köszönheti önmagának, mint a csapatnak. Annyi meggondolatlan - és kieséshez vezető - manővert hajtott végre idén, ami egy újoncnak, vagy talán még egy japánnak is becsületére vált volna. Ha Hamiltont kivesszük a képletből (bár neki örülnék leginkább), akkor szvsz simán Alonso érdemli meg a címet, mert két olyan versenyzővel vette fel a versenyt, akiknek a verdája simán kiemelkedik mezőnyből.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Az, hogy Webber még nem nyerte meg a vb-t legalább annyira köszönheti önmagának, mint a csapatnak. Annyi meggondolatlan - és kieséshez vezetõ - manõvert hajtott végre idén, ami egy újoncnak, vagy talán még egy japánnak is becsületére vált volna. Ha Hamiltont kivesszük a képletbõl (bár neki örülnék leginkább), akkor szvsz simán Alonso érdemli meg a címet, mert két olyan versenyzõvel vette fel a versenyt, akiknek a verdája simán kiemelkedik mezõnybõl.

Ebben igazad van,de ha mélyebben belegondolunk a dologba - bár lehet szõrszálhasogatásnak tûnik - akkor ilyen csapatháttérrel nem könnyû koncentrálni és mindig a maximumot nyújtani és szerintem mindannyian egyetérthetünk abban,hogy fontos a kiegyensúlyozott lelkiállapot a koncentráláshoz..amit a RedBull csapaton belül szerintem egyik pilóta se tudhat magáénak(kicsit irónikus,hogy pont egymásnak gerjesztik..vagy ha nem õk,akkor a csapat nekik) . Alonsonak azért jóval könnyebb dolga van Massával.Alonso jóval kiemelkedõbb versenyzõ + Massa idén nem sokat nyújtott.

Link to comment
Share on other sites

Joey

Engem az egész emlékeztet a 2007-es szezonfináléhoz, csak ott Meki-Ferka leosztás volt. Alonso és Hamilton ott sem voltak puszipajtik, nem volt csapatsorrend, aztán betliztek is Brazíliában, Kimi meg röhögött a markába.

Link to comment
Share on other sites

a880120

Pole:

Vettel

Leggyorsabb kör:

Vettel

Dobogó:

Vettel

Alonso

Hamilton

Helyezések:

1. Webber

2. Vettel

3. Alonso

4. Hamilton

5. Massa

6. Button

7. Kubica

8. Sutil

9. Barichello

10. Rosberg

Edited by a880120
Link to comment
Share on other sites

freezy

Pole:

-Webber

Leggyorsabb kör:

-Vettel

Dobogó:

-Webber

-Vettel

-Alonso

Helyezések:

1. Webber

2. Vettel

3. Alonso

4. Hamilton

5. Rosberg

6. Button

7. Massa

8. Petrov

9. Schumacher

10. Barrichello

Edited by SSJfreezy
Link to comment
Share on other sites

Joey

Pole:

Vettel

Leggyorsabb kör:

Vettel

Dobogó:

Vettel

Alonso

Hamilton

Helyezések:

1. Vettel

2. Alonso

3. Hamilton

4. Button

5. Kubica

6. Schumacher

7. Rosberg

8. Hülkenberg

9. Barrichello

10. Heidfeld

Edited by Joey_
Link to comment
Share on other sites

-Dan-

Pole:

- Vettel

Leggyorsabb kör:

- Vettel

Dobogó:

- Vettel

- Hamilton

- Webber

Helyezések:

1. Vettel

2. Hamilton

3. Webber

4. Alonso

5. Button

6. Kubica

7. Massa

8. Rosberg

9. Schumacher

10. Barrichello

Edited by -Dan-
Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Ez izgalmas volt :rolleyes: Webber csak 5. B)

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

Szerintem Webbernek elúszott a vb cím... Alonsonak nagyon vissza kellene esnie, hogy Webber lenyomja - de amúgy is, hajrá Vettel! B)

Link to comment
Share on other sites

Real013

Szerintem Webbernek elúszott a vb cím... Alonsonak nagyon vissza kellene esnie, hogy Webber lenyomja - de amúgy is, hajrá Vettel! B)

Ha elkap egy jó rajtot, akkor meglehet neki is. Ugyanakkor hajrá Vettel!:)

Link to comment
Share on other sites

a880120

Amúgy szar futam lesz, elindulnak, aztán max a boxban elõzgetnek egy-két pozíciót. Remélem Gyula felspannolja magát, legalább õ legyen a toppon B)

Link to comment
Share on other sites

Real013

Amúgy szar futam lesz, elindulnak, aztán max a boxban elõzgetnek egy-két pozíciót. Remélem Gyula felspannolja magát, legalább õ legyen a toppon B)

Azért itt kialakulhat nem egy olyan szitu, hogy valakinek sietnie kell. Kezdetnek mindjárt ott Webber. De ha Alonso beragad a rajtnál, akkor még neki is sietõs lehet, Hamiltonnak nincs veszítenivalója...

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Hamiltooon! Button szépen kitolja Webbert az elején okossan aranyossan, Vettel meg szélsőségesen buta előzési kísérlet során elintézi magát és Alonsót :D Ez kell nekem, semmi más. Elkönyveltem én már, hogy elmegy az az 500 Ft, amit feldobtam rá, de ha jönne 10k, befosnék a röhögéstől és az örömtől :lol:

Amúgy örülök neki, hogy Alonso lesz a világbajnok, ez így az események optimális alakulása. (bár azért megkettyenhet még az a Ferrari motor...)

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Hamiltooon! Button szépen kitolja Webbert az elején okossan aranyossan, Vettel meg szélsõségesen buta elõzési kísérlet során elintézi magát és Alonsót :D Ez kell nekem, semmi más. Elkönyveltem én már, hogy elmegy az az 500 Ft, amit feldobtam rá, de ha jönne 10k, befosnék a röhögéstõl és az örömtõl :lol:

Amúgy örülök neki, hogy Alonso lesz a világbajnok, ez így az események optimális alakulása. (bár azért megkettyenhet még az a Ferrari motor...)

Ekkor majd elõtûnik Massa a semmibõl és megelõzi Hamiltont. mindenki nagy örömére. :D

Link to comment
Share on other sites

Leo88

Áhh, nem is tudom kinek szurkoljak. :lol: Hamilton kemény lenne, ha megnyerné, csak akkor essen ki mindneki más :DDe amúgy remélem marad Alonso õ a legbiztosabb, csak a ferrari motor nehogy megadja magát. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Santata

Nem örülök, hogy könnyedén azon a 7 ponton múlhat a verseny, amit Massa a rádiós üzenete miatt kapott Alonso. Nem lett volna baj, ha Massa magától így dönt, de ez a "Alonso is FASTER than you" nekem sok volt. Csapatutasítás.

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Nem azon a 7 pontom fog múlni,hanem a red bull balf@szságán.

Link to comment
Share on other sites

otamas

Ott a pont.

Sajnos :\

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Nem azon a 7 pontom fog múlni,hanem a red bull balf@szságán.

This man here is absolutely right.

Bár annyiban módosítanám, hogy Vettel balf@szságán... Webber a kicsúszását leszámítva nem dobott el pontot hibával. A konstruktőri még így is meglett.

Link to comment
Share on other sites

a880120

Hajrá Webber.

Link to comment
Share on other sites

_AATT_

Alonso fog nyerni :D

Link to comment
Share on other sites

Bullittt

Alonso fog nyerni :D

Button ha nem elõzi meg, még azt mondom van esély rá, de így... Alo elaludt. :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...