Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Bugreport


Godzillamessage

Recommended Posts

Godzillamessage

Kiszedem majd a FB megosztási lehetõséget, talán túléljük a hiányát. Az új motorban alapból benne lesz, nem kell "mókolni" hozzá..

Link to comment
Share on other sites

Razon

Közben sikerült javítani. Adblock/Adblock plus kell hozzá, és ITT a click to subscribe alatt Antisocial-ra kattintani.

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Kiszedtem.

Link to comment
Share on other sites

Castor*

Hiába vagyok bejelentkezve Web4-re azt írja, a kommentekhez jelentkezzek be (GSO-n nem tudok kommentelni magyarul, oldalt a profilom sem jön be). Mi a probléma, Web4 halt be?

Szerk.: Megjavult...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Lord_KROK

Az mi a csõrös Mack-ért van, hogyha egy usernek megnézem a profilját és ott rámegyek "fórum tag összes hozzászólása" opcióra, akkor ezt kapom :

Fórum üzenet. Hiba történt. Ha nem vagy biztos abban, hogyan kell használni ezt a szolgáltatást, illetve ismeretlen a hiba oka, tekintsd meg a súgót e funkcióval kapcsolatban. A hiba a következõ: A fórum adminisztrátora nem engedélyezte a túl gyakori keresést. Várj legalább 20 másodpercet, mielõtt újra próbálkoznál.

csakhogy mindegy mennyit várok már próbáltam 20 órát is(!) akkor is ezt kapom.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
hunocsi

Hali! Valahogy lehetne orvosolni azt, hogy mobilról ne kelljen mindig külön bejelentkezni?

Edited by Godzillamessage
Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Nem. PC-rõl is külön kell bejelentkezni, bár lehet ez nem tûnt fel senkinek. -_-

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Az jó, mert nekem automatikusan belép.

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Igen, ha egyszer beléptél, letárolja a sütit és automatikusan belép. Ha kilépsz, vagy törlöd a sütit, már nem tudsz visszalépni bejelentkezés nélkül. Azt pedig ide még külön kell, mert a web4-es belépés mindenhova jó, csak ide nem..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
RCS

Sziasztok!

Szerintetek miért nem tudok jelszavat váltani?

Ha rákattintok, elõjön egy nyereményakciós lap. :blink:

Köszi! Üdv!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
bali723

Hali!

Nagyon rég voltam a fórumon, de gondoltam idejövök, mert újra elkezdtem Gamestar online-t olvasgatni, és mivel sok a hiba, gondoltam szólok.

Természetes itt is egybõl hibába ütköztem. Mikor megpróbáltam belépni, nem sikerült egybõl eltalálnom a jelszót (meg utána vagy ötször), és gondoltam rányomok az "elfelejtett jelszó" gombra. Na most erre 404-et kaptam, gondoltam szólok, hogy ezt jó lenne javítani. (ha jól emlékszem rendes oldal is 404 et ad elfelejtett jelszóra....

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Nem tudom más is találkozott-e vele, de nekem ma reggelre a kék fehér skinbõl a fehér részek feketék lettek.

Szerintem nem a böngészõm a hibás, utánanéztem amennyire tudtam. Az egész olyan, mintha ki lenne jelölve az egész oldal, csak kék helyett fekete a "közökben".

Nagyon zavaró, mert ha tekerek lefelé, akkor minden kis hézagban megjelenik ez a fekete szín és bántja a szemem.

Nálam van a hiba, vagy a skinnel történt valami?

[GSF] Picture

Így néz ki, olyan, mintha hibás lenne az oldal, nem töltene be rendesen.

A széleken és a tetején is van, csak laptopon vagyok és kicsi a felbontás.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Nem tudom más is találkozott-e vele, de nekem ma reggelre a kék fehér skinbõl a fehér részek feketék lettek.

Szerintem nem a böngészõm a hibás, utánanéztem amennyire tudtam. Az egész olyan, mintha ki lenne jelölve az egész oldal, csak kék helyett fekete a "közökben".

Nagyon zavaró, mert ha tekerek lefelé, akkor minden kis hézagban megjelenik ez a fekete szín és bántja a szemem.

Nálam van a hiba, vagy a skinnel történt valami?

[GSF] Picture

Így néz ki, olyan, mintha hibás lenne az oldal, nem töltene be rendesen.

A széleken és a tetején is van, csak laptopon vagyok és kicsi a felbontás.

nekem is ugyanilyen az oldal :/

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Tegnap hajnalban meghalt Gyu, valószínûleg azért lett átállítva átmenetileg.

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Ja értem, köszi az infót, azt hittem a gsf-el van valami.

Nem kötözködésképpen, de elég fércelt így ez az egész, szerintem ha valaki tisztelettel akarna emlékezni egy elhunytról, akkor kis erõfeszítéssel ennél többet is ki lehetne hozni az oldalból, ( például egy kis nekrológ valahol látható helyen, vagy egy normálisabb skinváltoztatás ) mert ez így nagyon olyan, mintha valami kétes oldalon lennék, vagy nem tudom, kissé igénytelennek hat.

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Gondoltam egyértelmű. A gyász színe a fekete.

Igénytelen vagyok, mert nincs energiám átszerkeszteni az egész skint.

A "nekrológ" meg kinn van egy ideje.

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Jó, én azt sem tudtam, hogy gyász van...mindegy.

Csak feljöttem, és ez a feketés látvány fogadott, egybõl azt hittem hiba van valamiben, aztán kerestem az okát.

Megtaláltam a nekrológot kutakodás után. Ha a fõoldalon lenne, egybõl tudtam volna mi ez a feketeség.

Most már tudom, próbálom megszokni.

Már csak egy gondolat, ha nincs energiád rá, akkor lehet nem kellene ezt a "félmunkát" kirakni. Egy ízléses helyen elhelyezett nekrológ többet ér, informatívabb és senki nem jár úgy, mint én. De ezt te tudod, én mindenesetre így gondolom.

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

...

Már csak egy gondolat, ha nincs energiád rá, akkor lehet nem kellene ezt a "félmunkát" kirakni...

Igazad van, de különösebben nem érdekel. Néhány nap múlva talán túl leszünk ezen is.

Van még két másik skin, válassz azok közül valamelyiket erre az időre.

... Ha a főoldalon lenne, egyből tudtam volna mi ez a feketeség...

Miért, hol van, ha nem a főoldalon? Ott van a fórum legfrissebb hírei között, a főoldalon piros betűkkel.

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Ja, igaz, nem vettem észre, bocsi. Reggel is ott volt?

Általában egybõl a komolyságok-ig tekerek le, így nem látom a hirdetéses játékos híreket, amik nem érdekelnek, lehet ezért kerülte el a figyelmem.

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Az én hírem nem volt kinn reggel, csak 11 után tettem ki. Kellett majdnem egy nap, mire észhez tértem a halálhírtől és összeszedtem a gondolataimat. :(

A GSO-ra tegnap 13.00-kor került ki.

A fekete háttér igénytelensége miatt (bár nem a háttér az igénytelen) meg elnézést mindenkitől. Van egyéb más problémám is amin agyalhatok, nincs energiám, nincs több órám a skin teljes korrekciójához (aztán ugyanannyi vissza).

Látom én is a hibákat, jelenleg ez van. :(

Link to comment
Share on other sites

Cori

Az én hírem nem volt kinn reggel, csak 11 után tettem ki. Kellett majdnem egy nap, mire észhez tértem a halálhírtõl és összeszedtem a gondolataimat. :(

A GSO-ra tegnap 13.00-kor került ki.

A fekete háttér igénytelensége miatt (bár nem a háttér az igénytelen) meg elnézést mindenkitõl. Van egyéb más problémám is amin agyalhatok, nincs energiám, nincs több órám a skin teljes korrekciójához (aztán ugyanannyi vissza).

Látom én is a hibákat, jelenleg ez van. :(

Nem probléma, nem várjuk el, h órákat dolgozz a fórummal. (legalább is én nem) Itt vagy és karban tartod a fórumot, amitõl nem válik igénytelenné, nekem ez épp elég. Köszi a munkádat és fel a fejjel :)

Gyu meg nyugodjon békében. Szerettem a cikkeit és az általa vezetett aréna az egyik legjobb dolog volt a GS életében szvsz.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Snexi

miért nem lehet már használni a "forumtag összes hozzászólása" funkciót?ezt írja ki: A fórum adminisztrátora nem engedélyezte a túl gyakori keresést. Várj legalább 20 másodpercet, mielõtt újra próbálkoznál.

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Sajnos a flood control beállítása okozza a problémát.

Ezt most jól kikapcsoltam, viszont ha valaki a továbbiakban csetelésre használná a fórumot, akkor az az illetõ kiemelkedõen magas színvonalú fórumos szolgálatatásra tesz szert: moderátori jóváhagyásra kerül minden tevékenysége (valószínûleg hosszú ideig).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Godzillamessage

Az új fórummal kapcsolatos észrevételeim:

  • avatárokat aláírásokat még nem töltöttem fel! Azt egyelőre ne cseréljétek, ma este felteszek mindent, meglátjuk működik-e egyáltalán

Avatárokat és aláírás képeket nem teszem fel, mert teljesen más rendszerben tárolja a cuccot! Mindenki töltse fel a profiljába szánt tartalmat.

  • emotikonokkal ugyanaz, töltöm fel őket és újra beállítom
  • a régi quote boxok szétestek, manuálisan lehet csak helyre állítani
  • spoiler, youtube boxok is szétestek, jelenleg fejlett spoiler és médiatámogatás van
  • nem tudom visszafordítani a hozzászólások sorrendjét
  • profil információkat újra kell építeni
  • A régi ő és ű betűk kalaposak és hullámosak, az adatbázisban szerepelnek hibásan valamiért
  • a fórum statisztikát sem tudom visszakapcsolni, mert applikáció kell hozzá és azt még nem találtam meg
  • nem találok alfórum moderációs lehetőséget, csak globál moderátorok lehetnek
  • privát üzenetek egy része is elszállt, legalábbis úgy látom. Bár lehet, hogy csak egy mappába dobott mindent

Írjatok ti is mit tapasztaltok.

Link to comment
Share on other sites

moody

Lassan tölt ha postolni akarsz. Legalább is nekem ez a tapasztalatom. A visszafordítással szerintme nem lesz gond, mert ha postolsz valamit akkor automatikusan a friss oldalra ugrik.

szerk: ezt mondjuk az előzőhöz képest villám gyorsan létrehozta... :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...