Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Bugreport


Godzillamessage

Recommended Posts

UC

Majd még figyelem, és keresek benne rendszert. Telefonról nem foglalkoztam még vele (Android, Chrome), mert ritkán nézem arról a fórumot, így nem tudom fennáll-e, de PC-n mindenképp (W10@2004, Chrome).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
XCube

Nálam mobilon jelentkezik a probléma, ha valaki reagál a kommentemre, akkor a jelentésre kattintva nem oda kerülök, hanem a saját posztomhoz. Szerintem fórummotor lesz.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Fujitsu

Szólnék, hogy te vagy a miniszterelnök megint rossz a sorrend. :D

llJE6Br.png 

Link to comment
Share on other sites

payskin

De de de... ez mitől változik meg egyáltalán?! 

---

Most megint magától jó. :unsure::facepalm:  Ezt kell majd visszarakni, ha újra elromlik:

%1$s replied to %2$s's %3$s

De itt a teljes megoldás, hogy ne kelljen megint 10 percig keresnem:  :D

 

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu
1 hour ago, payskin said:

Most megint magától jó.

Nálam nem:

G4hWNP8.png 

Direkt kipróbáltam a vakítóan fehér default témával, hogy nem a sötét téma sajátja-e, de nem, meg hát az elvileg amúgy is csak CSS, ezt a kiírási sorrendet meg szkripttel dolgozza fel a fórum, tehát még a cache sem befolyásolhatja.

Link to comment
Share on other sites

payskin

WTF?! o.O

Hát megnéztem az olvasatlant, miután beállítottam, és jó volt.  Nem lehet pont ugyanúgy rossz, mint a beállítás előtt, hát belenyúltam!!!

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Akkor lehet, hogy már nem ez a sztringminta befolyásolja. Azt amúgy őszintén nem értem, hogy mi a f.aszért kell folyton adjusztálgatni ezt a beállítást minden verziófrissítés után. Nem lehetne, hogy nem a Pune-külsői gettóból szalajtanak architectet az Invisionnél?

Link to comment
Share on other sites

payskin

Inkább nem mondok semmit. Most jó? (Szerintem igen.)

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Igen, most végre jó. Köszönjük. :)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Jó, mert most megint kitöröltem (ott volt ugyanúgy, mintha délelőtt nem töröltem volna ki). Ezek szerint délelőtt elcsesztem valamit... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Lord_KROK

Nem tudom, hogy másnál is jelentkezik-e a probléma, de a következőre lettem figyelmes : 
A legutóbbi fórum frissítés óta CSAK ITT A FÓRUMON nem görgeti a képernyő tartalmát a középső egérgörgővel a böngésző. Csak itt áll fent a hiba, semelyik másik weboldalon és itt is csak tegnap óta. így ki kell húzni az egeret az oldalsó csuszkához és azon fel le scrollozni a gombok segítségével. Eléggé zavaró. :(
Böngésző Chrome, oprendszer Win10. (a hardver szerintem fölös, de profiloban meg lehet lesni). 

Amit eddig próbáltam : gép újraindítása, böngésző frissítése. Egyik sem segített. 
Kipróbáltam Microsoft Edge-el, ott hibátlanul működik. 

nem egy világ probléma, inkább csak nagyon kellemetlen, de jó lenne tudni, hogy másnál is így van-e vagy a hiba nálam van? 

Link to comment
Share on other sites

XCube
9 hours ago, Lord_KROK said:

Nem tudom, hogy másnál is jelentkezik-e a probléma, de a következőre lettem figyelmes : 
A legutóbbi fórum frissítés óta CSAK ITT A FÓRUMON nem görgeti a képernyő tartalmát a középső egérgörgővel a böngésző. Csak itt áll fent a hiba, semelyik másik weboldalon és itt is csak tegnap óta. így ki kell húzni az egeret az oldalsó csuszkához és azon fel le scrollozni a gombok segítségével. Eléggé zavaró. :(
Böngésző Chrome, oprendszer Win10. (a hardver szerintem fölös, de profiloban meg lehet lesni). 

Amit eddig próbáltam : gép újraindítása, böngésző frissítése. Egyik sem segített. 
Kipróbáltam Microsoft Edge-el, ott hibátlanul működik. 

nem egy világ probléma, inkább csak nagyon kellemetlen, de jó lenne tudni, hogy másnál is így van-e vagy a hiba nálam van? 

Firefox alatt tökéletesen működik.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
13 hours ago, XCube said:

Firefox alatt tökéletesen működik.

Nálam lehetett a hiba, mert már itt is jó. (Chrome reinstall) 

Link to comment
Share on other sites

payskin

Pirosan világító, súlyosan veszélyt elhárító 4.7.11.1-es update várható az éjjeli vágányon, a vágány mellett kérjük vigyázzanak! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
kaszman1

Nem tudom kinél hogyan, de a délután talán 1-2 órán keresztül nem töltötte be a fórumot.

Link to comment
Share on other sites

XCube
12 hours ago, kaszman1 said:

Nem tudom kinél hogyan, de a délután talán 1-2 órán keresztül nem töltötte be a fórumot.

Nálam sem. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...