Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Klasszikus RPG-k


tenderlumpling

Recommended Posts

tenderlumpling

A Shadowrunok összefüggõek, vagy standalone-ok?

Link to comment
Share on other sites

Athesz

A Dragonfall - Director's Cut az standalone a sima Dragonfall-hoz kell a Returns , de mindenképp a Director's Cut-ot szerezd be mert több küldetés/zene/ több ending van benne és amúgy is az a frissebb változat és még úgy is bugos néhol szegény.

Link to comment
Share on other sites

aluminiumtrioxid

A Shadowrunok összefüggõek, vagy standalone-ok?

Különállóak, úgyhogy javaslom, kezdd a Dragonfallal.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Na, amúgy is a Dragonfall érdekelt. Akkor lehet, nekivágok hamarosan ^_^

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Gagabol
Wew .
Link to comment
Share on other sites

Athesz

Wew .

Több szinten új infó. :D

- Azt se tudtam h van több része. :D

- From the creators of Wasteland 2

- and Torment

Kezdjek pótolni? :D

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Több szinten új infó. :D

- Azt se tudtam h van több része. :D

- From the creators of Wasteland 2

- and Torment

Kezdjek pótolni? :D

Ha támogatod valami 15-20 dollárral megkapod mellé a Wasteland 2-t. Nem is rossz ajánlat.

Link to comment
Share on other sites

Gagabol

Több szinten új infó. :D

- Azt se tudtam h van több része. :D

- From the creators of Wasteland 2

- and Torment

Kezdjek pótolni? :D

Az eredeti már eléggé õskövület, úgyhogy bocsánatos bûn.

A Torment viszont nagyon alap.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Az eredeti már eléggé õskövület, úgyhogy bocsánatos bûn.

A Torment viszont nagyon alap.

Nem úgy értettem az új infót hanem hogy nem tudtam hogy a Bards Talenek bármi köze van a Torment készítõinek.

Apropó nagyon alap be kéne fejezni a Tormentet valahol a kohónál vagy hol abbahagytam anno. :(

Link to comment
Share on other sites

rexusmaximus

Helló!

Nyárra tervezek egy Baldur's Gate EE végigjátszást, és nagyon ki szeretném próbálni az új kasztokat.

Van-e nektek tapasztalatotok, tippetek, javaslatok vagy ötletek, hogy melyikkel lenne érdemes nekikezdeni.

Egyenlõre a Shadowdancert, Dark Moon Monk és a Dragon Disciple között gondolkozok.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Kipróbáltam a Shadowrun Dragonfallt, hát elég komoly :D Még a BG-nél is retróbb, de azért szíven ütött az elején az a jackfuck, meg hogy utána szépen el is buktam a küldetést easyn :lol:

Helló!

Nyárra tervezek egy Baldur's Gate EE végigjátszást, és nagyon ki szeretném próbálni az új kasztokat.

Van-e nektek tapasztalatotok, tippetek, javaslatok vagy ötletek, hogy melyikkel lenne érdemes nekikezdeni.

Egyenlõre a Shadowdancert, Dark Moon Monk és a Dragon Disciple között gondolkozok.

Hát fene tudja, én mindig paladinnal megyek :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
kaszman1

Á a franc már ebbe a sok hülye idõgyilkos klasszikus RPG-be. Ennek az EE kell ügye? Akkor ment wishlist-be az is. Már harmadszor is meg lesz véve a BG én már látom elõre.

Megyek lottózni holnap, hátha -_-

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
kaszman1

Kis nosztalgia, meglátjuk meddig tart.

Azért a Khelgar vs Neeshka párbeszédek még most is ütnek, ahogy szétszívatják egymást. Szerintem megint mindkettõ benn marad a partiban B)

Feldobtam egy UI modot, meg egy arcjavító grafikai csomagot. Még mai szemmel is egész vállalható, fõleg hogy az esetek nagy részében fenti nézetbõl messzirõl nézem a partit :troll:

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Cori

Na szóval, jövök ide :D

NWN2 én is. Human Paladin természetesen, mint majdnem minden játékomba! Ez a kamerakezelés tényleg förtelmes is kapásból, de mer kezd javulni, h állítgatom a dolgokat. Hogy lehet a kamerát forgatni billentyűvel?(Q-E re raknám ezeket és akkor wasdqe, tökéletesen kamera irányításra lenne beállítva) Csak mert a "rotate camera" opció az balra, jobb elmozdulást csinálja csak, a camera zoom in és out pedig az előre hátra mozgást, nem a zoomolást... Szóval itt el vannak baszva egy kicsit a megnevezések :D

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Na szóval, jövök ide :D

NWN2 én is. Human Paladin természetesen, mint majdnem minden játékomba! Ez a kamerakezelés tényleg förtelmes is kapásból, de mer kezd javulni, h állítgatom a dolgokat. Hogy lehet a kamerát forgatni billentyûvel?(Q-E re raknám ezeket és akkor wasdqe, tökéletesen kamera irányításra lenne beállítva) Csak mert a "rotate camera" opció az balra, jobb elmozdulást csinálja csak, a camera zoom in és out pedig az elõre hátra mozgást, nem a zoomolást... Szóval itt el vannak baszva egy kicsit a megnevezések :D

Ez lehet segít egy kicsit, bár ez sem 100%-os megoldás.

[GSF] Picture

Váltogatni a módok közt a hotbar melletti három ikonnal tudsz.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Ez lehet segít egy kicsit, bár ez sem 100%-os megoldás.

[GSF] Picture

Váltogatni a módok közt a hotbar melletti három ikonnal tudsz.

Nekem is ilyen kb a beállításom, csak a én döntögetést görgõlenyomással csinálom és nem W-Ssel, de a akkor a kamera forgatástól elbúcsúzhatok? Nem találtam ilyen beállítást pedig kerestem. Ennek még utánanézek a késõbbiekben, aztán ha nyugis idõm lesz, valszeg hnap vagy ma este, neki is ugrok.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Nekem is ilyen kb a beállításom, csak a én döntögetést görgõlenyomással csinálom és nem W-Ssel, de a akkor a kamera forgatástól elbúcsúzhatok? Nem találtam ilyen beállítást pedig kerestem. Ennek még utánanézek a késõbbiekben, aztán ha nyugis idõm lesz, valszeg hnap vagy ma este, neki is ugrok.

Egy tipp, lehet bejön. Ha van az egereden oldalt gomb arra rakd rá a kamera forgatását (alapból X-en van). Ezzel és a WSAD+görgõ kombóval már elég jól lehet boldogulni.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Valami mód van arra, h az egész csapatot egy klikkre kijelöljem? Mert a shift csapattársak arcára klikk módszer nagyon fárasztó, minden komolyabb fight után.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Valami mód van arra, h az egész csapatot egy klikkre kijelöljem? Mert a shift csapattársak arcára klikk módszer nagyon fárasztó, minden komolyabb fight után.

Keymapping - Misc. - Toggle Group Selection - tetszõleges key

Link to comment
Share on other sites

Cori

Keymapping - Misc. - Toggle Group Selection - tetszõleges key

:D :D :D

Egyébként nem értem a harcrendszerbeli problémáját másoknak, ugyan olyan így elsõre(!) mint a PoE vagy a régebbi D&D játékok.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...