Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Naruto


Gery_Wen

Recommended Posts

KeLa

És ha van Kakashinak akkor gondolom Tobinak is lesz, mivel ő Obito :tongue:

Még nem lehetsz biztos benne :tongue:

Bazz, esküszöm h kifutok a világból ha neked lesz igazad xDDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

-Slane-

Még nem lehetsz biztos benne :tongue:

Bazz, esküszöm h kifutok a világból ha neked lesz igazad xDDDDDDD

Ha már nem Yondaime a Vezér sztem akkor már tuti nem Obito lesz Tobi direkt csakhogy a rajongóknak ne legyen igazuk.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Kakashinak is van MS-ja :rolleyes:

jah mangában pont ott tartok, h mutatják a szeméééét :o :o

enyhén esett le az állam xDD

mondjuk amikor Itachi klónjával szemben álltak akkor már sejtettem h neki is megvan a MS..

dehogy lehet ez? :unsure:

mondjuk majd kiderül...váh ez a manga.. x)

Link to comment
Share on other sites

KeLa

dehogy lehet ez? :unsure:

mondjuk majd kiderül...váh ez a manga.. x)

Na pont ez a lényeg... mert elvileg meg kellett volna ölnie vkit ahogy Itachi is tette... de ő valszeg más módszert használt.

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

De MS-t nem lehet másolni, mert az vérvonal képesség...

Ott a szemében a vérvonal. Az eljárást másolta le.

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Ott a szemében a vérvonal. Az eljárást másolta le.

Nem hinném... sztem az egésznek a lényege az h a MS-t gyilkolászás nélkül is meg lehet lehet szerezni.

Link to comment
Share on other sites

-Slane-

Pont ezt írtam az egyik fórumon :lol: Van már annyi találgatásom, megse tudnám számolni. nemírok fehérel, ez úgyis egy naruto topic sztem ide lehet. Ugye felvetődik az a kérdés, hogy mennyi ideje volt Obitonak felerősödnie a sérülésekből? Hát sztem elég, főleg ha Madara nekiadta az erejét vagy netán összeállt itachival még az elején. Mivel most Kakashi 30év körül van, akkor Obitonak is annyinak kéne lennie és valahogy Tobi is beleillik ebbe a korba. :D

Madararól egyáltalán mit lehet tudni?

Link to comment
Share on other sites

Kult13

Hogy Yondaime legyen a vezér annak összesen 0% esélyt adok :tongue: Először azt gondoltam, hogy van valami köze Pein-hez, de nem mivel vörös a haja és inkább Narutora hasonlít. Sztem pein csak egy egyszerű Shinobi :D

Madaráról nemsokat tudni, inkább csak találgatások vannak róla.

Fuss Kela Fuss :D

Link to comment
Share on other sites

-Slane-

Amúgy akkor Tobi az aki az egész Akatsuki mögött áll? Ő volt az előző részben is a feketével eltakart? Mert most is Peinek parancsolgat.

Link to comment
Share on other sites

Kult13

Amúgy akkor Tobi az aki az egész Akatsuki mögött áll? Ő volt az előző részben is a feketével eltakart? Mert most is Peinek parancsolgat.

Így van :D Már csak az a kérdés, hgy Tobi kicsoda? :unsure: Obito!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Nem hinném... sztem az egésznek a lényege az h a MS-t gyilkolászás nélkül is meg lehet lehet szerezni.

Lehet. Lenne értelme sasuke miatt, de kitudja.

WTF. Valamit kihagytam volna? Tobi az akatsuki vezér? moh. -.-' Nah megnézem megint a mangát.

Jah oké, nem néztem egyik oldalt. x)

Link to comment
Share on other sites

freezy

Igen ezért fura,hogy Kakashinak van ms-je.

Mivel 1. legjobb barátot(ez volt asszem Itachinál) meg kell ölni,vagy valami fontos embert.

2. vérvonalban lehet csak ms.

Na de majd kiderül^^

Amúgy most tartok a mangában, ott hogy Orochimaru ellen nyomja Naruto és már 4 farka van(rossz az aki rosszra gondolxD).

Nagyon durva :huh: :o , már majdnem átalakult teljesen,sőt inkább hasonlít a kyuubira mint egy emberre.

Mi lenne akkor,ha mind a 9 farok megjelenne? :rolleyes: Mondjuk akkor evidens,biztos kiszabadul a dímon-fox.

Alig várom,hogy tudjam mi ez a Tobi - Obitozás..hogy én is találgathassak. :D

Tobi már volt egyszer^^ "Tobi is a good boy" ^^

áh már nem is tudom mióta olvasom a mangát..pihenni is kéne xD

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Hát én 100 chaptert toltam át pár óra alatt, amikor elkezdtem xP

Link to comment
Share on other sites

freezy

jah most vok a 316. chapternél ^^

Ahhoz képest,hogy még csak dél felé győzték le sasorit xD

Most volt a legutóbbiban a shippuuden első része,amiben találkoznak Sasuke-val.

Kíváncsi vagyok mi lehet az a technika,amit nem engedett Sasukenek Orochimaru,hogy használja. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Hát még van egy pár jutsu, amit nem láttál tőle. Na meg biztos vagyok benne, hogy még mi se láttunk túl sokat az összesből. x]

Amúgy az a technika lehet, hogy a MS, de ez szerintem csak az én vad fantáziám. x) Na majd meglátjuk nemsokára, biztos vagyok benne, hogy látni fogjuk azt a technikát hamarosan. ;>

Link to comment
Share on other sites

freezy

Áh annyira feeling ez a tréning amit most Naruto csinál :o :o

Tök jo, hogy wind természetű a chakrája.

És ez tök ötletes(és egyszerű mégis),hogy pl Yamamoto(asszem :unsure: ) tudja a földet és a vizet kontrollálni és a keresztezéséből jön a "wood", állati jó :lol:

de mára pihentetem..maradjon holnapra is ^^

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Egy kis érdekes olvasnivalót találtam... :rolleyes:

Page 18.

Uchiha Madara.

写輪眼の本当の力が…このうちはマダラの力が」

And Sharingan's true power... the power of I, Uchiha Madara shall prevail*!

*VERY IMPORTANT NOTE. If anyone decides to use this translation for scanlating, I suggest the group retain the following explanatory note. The line above ends in mid sentence - that is to say, he doesn't finish it. This is a lit. translation: Sharingan's true power will - ... the power of I, Uchiha Madara will- !. Actually, it's not even clear if the complete sentence, translated into English, would be in the present or future tense. Kishimoto doesn't want us to know what the Sharingan is doing or will be doing, he only means to let us know that the character is Uchiha Madara. So, please don't start arguing on message boards over your respective theories using different translations of this line into English. It's not a complete line, so most translators (like myself) will chose to complete it to make it sound natural. From there will stem the differences. But really, the only thing Kishi wants to let us know here is that the character posseses Sharingan and is, in one way or another, Uchiha Madara.

If referring to translations, please refer to literal and not liberate translations.

liberate translations often twist the meaning of a sentence or allows twisting the meaning of a sentence to some degree.

Link to comment
Share on other sites

-Slane-

Egy kis érdekes olvasnivalót találtam... :rolleyes:

Elég jól tok angolul, de a lényegét leírnád nekem magyarul ha szépen megkérlek rá? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Elég jól tok angolul, de a lényegét leírnád nekem magyarul ha szépen megkérlek rá? :unsure:

A lényeg, h azt a bizonyos sort minden fordító úgy fordította ahogy neki tetszett, meg h legyen értelme.

Egyik mondat sincs valójában befejezve, de a fordításokban igen.

A lenti elemzés arra próbál utalni h valódi jelentése semmi több, mint h az illető Uchiha Madara... :rolleyes:

/Persze ez sem 100% - az egyetlen aki biztos a dolgában az Kishimoto, senki más :D /

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Az a tömör lényeg, hogy még nem akarja Kishimoto felfedni a sharingan igazi erejét és senki se kezdjen el hamis történeteket gyártani.

Kishimoto most még csak azt akarja tudatni velünk, hogy a karakter képes a sharinganra és egyféle módon ő Madara. Ez Tobira utal persze.

Link to comment
Share on other sites

-Slane-

ohh mindkettőtöknek köszi :smile:

Link to comment
Share on other sites

freezy

a köv. manga rész mikor jön ki? :unsure:

még nem értem be,mert nem voltam itthon ma..de most jöhet az éccakázás,persze nem az a célom h beérjem..dehát ezvan :lol:

Link to comment
Share on other sites

freezy

a 345ös chaptert nem engedi leszedni..nektek is volt ilyen? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

KeLa

a 345ös chaptert nem engedi leszedni..nektek is volt ilyen? :unsure:

Tényleg... szedd innen

a köv. manga rész mikor jön ki? :unsure:

Leghamarabb talán pénteken...

Link to comment
Share on other sites

freezy

Köszi KeLa. :smile:

Na beértem a mangát.

Viszont nem értem ki az az Obito..ennyire elkerülte volna a figyelmem? De én egyszer sem olvastam a nevét :o :unsure::huh:

Meg ez az uccsó chapter elég zavaros volt..főleg a vége..ahogy Tobi ott áll és már sokkal komolyabb,mint eddig és sharinganja van..+ Uchiha Madara nekem nagyon ismerős valahonnan..nem szerepelt ő már ezelőtt valamikor? Vagyis nem volt róla szó?

Valaki összefoglalná nekem ezt az utolsó 2 chaptert? :D

Amiben már ott az Akatsuki Leader(..eléggé hasonílt narutora:D),meg ki az a nő(vagy férfi:D) mellette..+ Tobi ki is akkor..meg Obito..

tudom sok a kérdés,de ez eléggé izgat..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...