Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Naruto


Gery_Wen

Recommended Posts

Jackassbomb

Igen csak titkolóznak vele kapcsolatban... szal lehet h valami nagyon brutális képessége van :D

- Leader & Aka-cuki - (LOL, bocs, de ezt nem hagyhattam ki xDDD)

Nagyon örülnék ha így nézne ki... meg a Leader se lett rossz :rolleyes:

Én akkor döbbennék le, ha naruto apja lenne a líder ^^ Amúgy ez király kép.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Én akkor döbbennék le, ha naruto apja lenne a líder ^^ Amúgy ez király kép.

ja arra én is gondoltam, de nem hiszem h ő lenne.

Link to comment
Share on other sites

KeLa

És igen... itt az idő!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o :o :ph34r: :ph34r: :smile: B) B)

- ch.363. spoiler -

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

És igen... itt az idő!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o :o :ph34r: :ph34r: :smile: B) B)

- ch.363. spoiler -

Kajak úgy néznek ki, mint az aka-cuki rajzon ^^ Srác eléggé hasonlít narutora.

Amúgy blícsből nincs szpojlered? x(

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Kajak úgy néznek ki, mint az aka-cuki rajzon ^^ Srác eléggé hasonlít narutora.

Amúgy blícsből nincs szpojlered? x(

Nézz be oda is... x)

- And then, finally what looks to be the Akatsuki leader makes an appearance. He calls over to the Akatsuki woman, "Pein" [pronounced "Payne"]

- The Akatsuki woman comes out afterwards. However, now it seems as if there's someone else above them who's pulling the strings.

- The one behind the scenes tells the Leader: "You will be the one to kill Naruto. Failure is unacceptable."

- And it ends with those orders being given :o

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Aztaaaaaaaaaaarohadt. Ahogy olvastam ilyen slow-motion szerűen kerekedett el a szemem oO

Milyen csaták lesznek áááááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!! xD

Az, aki az akatsuki mögött áll biztos lát valami potenciált narutoban, hamár a legkeményebb arcot küldi rá. x] Ezekszerint naruto igencsak erősödni fog még ;>>>

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Aztaaaaaaaaaaarohadt. Ahogy olvastam ilyen slow-motion szerűen kerekedett el a szemem oO

Milyen csaták lesznek áááááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!! xD

Az, aki az akatsuki mögött áll biztos lát valami potenciált narutoban, hamár a legkeményebb arcot küldi rá. x] Ezekszerint naruto igencsak erősödni fog még ;>>>

Elvileg egy kis (én nem annak látom :blink: ) apróságot javítottak a spoiler-ben:

Szal:

- The one behind the scenes tells the Leader: "You will be the one to kill Naruto. Failure is unacceptable."

helyett:

- The one behind the scenes tells the Leader: "You will be the one to capture Naruto. Failure is unacceptable."

Sztem azért nem mindegy x)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Az anime meg egész jó volt, persze megint a legjobbkor hagyták abba :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

A 19. részre gondolsz? Vagy van 20? -.-

Hát, nem ölhetik meg, elvégre ki akarják szedni belőle a rókát x)

Link to comment
Share on other sites

KeLa

A 19. részre gondolsz? Vagy van 20? -.-

Természetesen a 20.-ra :smile:

Hát, nem ölhetik meg, elvégre ki akarják szedni belőle a rókát x)

Ja, viszont akkor is meghal, szal Naruto-nak mindegy h mi lenne xD

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Bazz, nem is tudtam, hogy péntek van. xDDDDD

Nah, már szedem is. xD

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Az elkövetkező sort még véletlen se olvassa el az, aki nem jár az utolsó 2 mangánál!

"The ability to turn a gloomy orginization cheerful, Tobi was a skilled man at that." x) R.I.P Tobi. R.I.P Sasuke. Habár ő még biztos feltámad vagy meg se halt igazából. Jah, mégse halt meg. x) Végig olvastam a maradék pár oldalt is xP

Link to comment
Share on other sites

KeLa

"The ability to turn a gloomy orginization cheerful, Tobi was a skilled man at that." x) R.I.P Tobi. R.I.P Sasuke. Habár ő még biztos feltámad vagy meg se halt igazából. Jah, mégse halt meg. x) Végig olvastam a maradék pár oldalt is xP

Sztem Tobi sem ^_^

Tobi körül csomó titok és találgatás van... sztem amíg nem derül ki h ki is ő valójában, addig nem halhat meg.

Ráadásul a Leader tudta h Sasuke nem halt meg mégsem szólt közbe, amikor Zetsu jelentett...kiváncsi vagyok h ki az a fickó aki az Akatsuki mögött áll :rolleyes:

Amúgy ahány fordítás annyi neve lett az Aka Leader-nek... :huh:

Paine/Payne/Pein/Pain meg még franc tudja mi... gondolom a hasonló hangzás miatt.

A csaj is jól néz ki, vajon ő hova valósi? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Biztos valami falusi fruska xP

Amúgy én a Pein változatot támogatom. x) Tobi.. Szerintem se halt meg igazából, de rá nincs ötletem, hogy hogyan szabadulhatott ki. Habár akatsuki tag, szóval biztos van oka, hogy engedték belépni x)

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Biztos valami falusi fruska xP

Mind az :D

Az is érdekelne h mi van a köpenye alatt^^

Link to comment
Share on other sites

freezy

Mind az :D

Az is érdekelne h mi van a köpenye alatt^^

a kis perverz :tongue: :D

habár nemtudom kiről van szó..de ez úgy jött át..sry xD

Link to comment
Share on other sites

KeLa

a kis perverz :tongue: :D

habár nemtudom kiről van szó..de ez úgy jött át..sry xD

Az "Unnamed Female Member"-ről, az előző fejezetben láthattuk teljes valójában ^_^

Link to comment
Share on other sites

-Slane-
Hát nemtom, sztem rossz, hogy leleplezték a lídert. Jó mondjuuk vártam már ezt a pillanatot de akkor is, sztem a végén kellett volna. Az hogy meg még van vki az Akatsuki mögött sztem ritka nagy hülyeség, mer most a nagy leader akiről annyi monda keringett a neten, meg hogy ő lesz majd a főboss, az most lealacsonyodott egy kis csicskára aki ugrik a háttérben álló alak minden szavára. Én jobban örültem volna, ha a leader marad az árnyak között, és nem lesz még egy főfő emberke aki irányítja az egészet. Nameg annak mekkora ereje lehet... Kicsit irrális még a Narutohoz képest is. Hisz csak az Akatsukiban volt két halhatatlan figura (na jó Kakuzu nem volt akkora nagy szám, mert végül megölték, de Hidan még mindig él). Akkor mekkora ereje lehet a leadernek, csettintve robbantgat városokat. És akkor még mekkora ereje lehet ennek a titokzatos valakinek, mert gondolom nem a fekete ruhája miatt tiszteli őt a leader.

Nekem nem tetszik, hogy az Akatsuki mögött is áll valaki, de hát meglátom mit hoznak ki belőle. :sad: Deidarat meg sajnálom, mert a vége felé szimpi lett.

Ja és bocs Kela, hogy nem voltam, meg majd nem is leszek, csak sűrű a programom. Nyár van nyaralok össze vissza. Az animet még nem is láttam, a fogadás eredményét se tudom. :sad:

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Ja és bocs Kela, hogy nem voltam, meg majd nem is leszek, csak sűrű a programom. Nyár van nyaralok össze vissza. Az animet még nem is láttam, a fogadás eredményét se tudom. :sad:

Most nem is volt fogadás, szal nincs semmi gond x)

Link to comment
Share on other sites

-Slane-

Most nem is volt fogadás, szal nincs semmi gond x)

dede :lol: az hogy mi a rész vége. :D

Link to comment
Share on other sites

KeLa

dede :lol: az hogy mi a rész vége. :D

Naja, de én nem mondtam tippet ^^'

Link to comment
Share on other sites

Kult13

Tobi 100, hogy nem halt meg. Semmit se mutatott eddig, ez kicsit idegesít is. Meg amikor felvette Sasori gyűrűjét elég magabiztos volt az erejében. Plusz amikor Deidaranak elásta vagy mit csinált a bombákat a földbe akkor gondolom van valami ilyesmi képessége, hogy egybetud olvadni a földel vagy gyorsan letudja ásni magát vagy valami hülyeség. Elvégre Deidara is föld elementálú, gondolom ezért tették mellé Tobit. De tuti nem ez lesz :tongue:

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Tobi 100, hogy nem halt meg. Semmit se mutatott eddig

Azért Sasuke eléggé meglepődött, amikor ketté vágta (legalábbis próbálta) Tobi-t, az meg egyszerűen felkelt... :D

Link to comment
Share on other sites

Kult13

Azért Sasuke eléggé meglepődött, amikor ketté vágta (legalábbis próbálta) Tobi-t, az meg egyszerűen felkelt... :D

Hát ez is igaz :lol: Lehet hogy valami olyasmi képessége lehet mint Kazuku-nak vagy Hiden-nek. Szanaszét lehetne őt vágni mégis összeforr :lol:

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Hát ez is igaz :lol: Lehet hogy valami olyasmi képessége lehet mint Kazuku-nak vagy Hiden-nek. Szanaszét lehetne őt vágni mégis összeforr :lol:

Kazuku - Kakuzu

Hiden - Hidan

:smile:

Link to comment
Share on other sites

Kult13

Kazuku - Kakuzu

Hiden - Hidan

:smile:

Ugyanaz :lol: :lol: majd az animében megjegyzem a nevüket :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...