Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Naruto


Gery_Wen

Recommended Posts

Gery_Wen

Gondolom nem csak én vagyok az egyetlen a fórumon, aki szereti ezt az animét :smile:

Aki nem ismerné, ez egy ninja fiúról, Naruto-ról szól (elsősorban), akinek a testébe az egyik Hokage, a falu vezetője/legerősebb embere belezárta a kilencfarkú rókadémont, és ezzel mentette meg a falut. Azt akarta, hogy Naruto-ra emiatt hősként emlékezzenek, de ehelyett magát a démont látták benne, és mindenki megvetette. Neki ez nem igazán tetszik, és elhatározza, hogy Hokage lesz.

Na persze, ez csak a kerettörténet, sok már dolog történik még.

Itt van pl. egy Naruto-s oldal : Katt

Én a sima részeket úgy kb. 150-ig néztem, most pedig a Shippuuden-t nézem. Illetve még megnéztem A 3 mozifilmet, meg 2 OVA-t :smile:

Magyarul csak nemrég indult el a Jetix-en, de ott is csak az első 26 vagy 27 rész, és szerintem a szinkron se lett túl jó, úgyhogy én maradok a japánnál :smile:

Ha nem tudtok jó helyet, ahol nézni lehet, itt egy jó oldal: Dailymotion. Azon belül is itt a sima részekből szinte mind fennvan :smile:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Nem értem minek minden animének külön topic...de ha lesz "nézettség", ám legyen.

Amúgy én hihetetlenül gyűlölöm ezt az animét, szerintem borzalmas.

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Pedig nem rossz, bár sztem a Bleach jobb egy fokkal. Itt monnyuk lehet kicsit be fog kavarni a Jetixes adás (bár...kétlem h a fórumon bárki is nézné azt). Na majd meglássuk :smile:

Én most 170-ik rész környékén tartok, a fillerek roppant elvették a kedvemet <_<

Link to comment
Share on other sites

Gery_Wen

Nekem is, azért hagytam abba a 150edik rész környékén... :smile:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Pedig nem rossz, bár sztem a Bleach jobb egy fokkal. Itt monnyuk lehet kicsit be fog kavarni a Jetixes adás (bár...kétlem h a fórumon bárki is nézné azt). Na majd meglássuk :smile:

Én most 170-ik rész környékén tartok, a fillerek roppant elvették a kedvemet <_<

Annyira nem rossz mint egy vakond, mert a vakond nagy, de azért a Naruto mégsincs olyan rossz.

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Hűha, lett Naruto topik is a Bleach után... majd én is irogatok ide... azt meg nem hinném h ne lenne "nézettsége"... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Szerintem teljesen felesleges a topic, ott az Anime, manga rész, de Ti tudjátok.

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Szerintem teljesen felesleges a topic, ott az Anime, manga rész, de Ti tudjátok.

Sztem az ilyen "végtelen" sorozatoknak mint a Naruto és a Bleach nem baj ha van egy külön topikja.

Persze azt h 1x-3x részes animéknek is legyen azt már én is hülyeségnek tartom...

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Nah majd meglátjuk, hogy mi lesz ebből x) Az anime világ 2 eléggé meghatározó szereplőjének topicja szerintem önálló formát ölthet nyugodtan. Amúgy ez egy jó gondolat, szerintetek mennyire nézett a bleach és naruto? Van, ami veri őket? (és még vetítik)

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Annyira nem rossz mint egy vakond, mert a vakond nagy, de azért a Naruto mégsincs olyan rossz.

De csak ha elég nagy.

Nah majd meglátjuk, hogy mi lesz ebből x) Az anime világ 2 eléggé meghatározó szereplőjének topicja szerintem önálló formát ölthet nyugodtan. Amúgy ez egy jó gondolat, szerintetek mennyire nézett a bleach és naruto? Van, ami veri őket? (és még vetítik)

Nehezen B) két legjobb shounen témában

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Nehezen B) két legjobb shounen témában

Talán a pokemon, azt rengeten nézik a világon :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Amúgy a topic alcíme elég...hm..érdekes.

Nem akartok ezzel kezdeni valamit? x)

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Ezen már én is filózgattam :smile:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Lehetne mondjuk Kanbawanga, BANG-BANG!

Ez írná le legjobban a lényeget :D

Link to comment
Share on other sites

freezy

Szerintem is beleférne nyugodtan az anime topicba,mert annyit nem szokott szó lenni róla(sajnos).

De ettől függetlenül örülök a topicnak, mivel egyik kedvenc anime-m és imádommmm :rolleyes:

Gaara rlz B) + Sasuke :smile:

az alcímet meg távolítsa el vki xD

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Na jó, meg lett szavazva, nincs alcím. Akinek esetleg van ötlete, hogy mi legyen, az hajítse be ide, oszt beírom.

Link to comment
Share on other sites

freezy

hm így is jó szerintem "csupaszon".

de lehetne akár egy idézet belőle,amit történetesen Naruto szokott mondani pl.: "because that's my way of the ninja"

vagy valami hasonló :smile:

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

hm így is jó szerintem "csupaszon".

de lehetne akár egy idézet belőle,amit történetesen Naruto szokott mondani pl.: "because that's my way of the ninja"

vagy valami hasonló :smile:

Amit Naruto szokott mondani? Lehetne akkor "Dattebayooooooooooo!!!!" :D

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Vagy lehetne vmi egyszerűbb... pl. ami a Bleach-nél is van: Anime / manga / egyéb :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

SasOri-Sama

Szerintem legyen az alcím "Ramen dattebayo" :D És a Naruto jó, mégha nem is egy filozófikus mű. :rolleyes: Sand Siblings + Akatsuki rulz, akik a mangát olvassák, szerintem biztos egyetértenek, hogy Akatsuki ftw ^^ Továbbiakban manga spoiler következik :D

Nagy kár, hogy Hidan, Kakazu, és Sasori már beadták a kulcsot. :sad: És szerintetek Sai homi? :lol: Mert a topja elég gyanús :D
Link to comment
Share on other sites

KeLa

Nagy kár, hogy Hidan, Kakazu, és Sasori már beadták a kulcsot. sad.gif És szerintetek Sai homi? laugh.gif Mert a topja elég gyanús biggrin.gif

Nem hinném, h az lenne, bár az tény h furcsán öltözködik :D

Amúgy most h tartasz? Mert úgy gondolom h amik most jönnek harcok a mangában, minden eddiginél jobbak lesznek B)

Link to comment
Share on other sites

Mercury

A One Piece is elég híres úgy tudom. Van vagy 300 része már.

Link to comment
Share on other sites

SasOri-Sama

354. számnál tartok, de most látom, hogy már van 356. :D szedem is, nemsoká jelentem véleményemet. :sleep:

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Szerintem legyen az alcím "Ramen dattebayo" :D És a Naruto jó, mégha nem is egy filozófikus mű. :rolleyes: Sand Siblings + Akatsuki rulz, akik a mangát olvassák, szerintem biztos egyetértenek, hogy Akatsuki ftw ^^ Továbbiakban manga spoiler következik :D

Lehet, hogy az, én elsőnek lánynak néztem.. xD

Link to comment
Share on other sites

KeLa

A One Piece is elég híres úgy tudom. Van vagy 300 része már.

Jaja, de annak valahogy csak a mangája tetszik, az anime se rossz, de annyit nem ér már h le is szedjem :smile:

354. számnál tartok, de most látom, hogy már van 356. :D szedem is, nemsoká jelentem véleményemet. :sleep:

Akkor még nagyon sok mindent nem tudsz ^_^

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...