Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Beyond Good & Evil 1-2


JoeJoeJoe

Recommended Posts

Razon

Jó játék lehet, meg is van eredetibe (GShez volt), de csak 1-2 órát játszottam vele, lehet végig kéne vinnem :)

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Az lehet látod B) én most áltam neki újra, és még minidg remek :) wmléxem amikor elõszõr jáccottam vele, egyik este feltettem, kmondom kipróbálom már ezt az egekig magasztalt játékot, mégis miez...hát mondanom sem kel lhogy hajnalhasadtáig fel sem álltam a gép elõl :rolleyes: régi szép emlékek, remélem vissza tudja hozni ugyan ezt a 2. rész ha lesz...

Link to comment
Share on other sites

GustyX

majd én is újra végig akarom majd tolni, már csak a fun miatt, plusz a gamepades irányítás miatt:).

Azzal csak nagyobb feeling azért:).

Probléma csupán annyi, hogy a gépemen szaggat a hajós részeknél, még ha a víz+effektek le is vannak véve/ki vannak kapcsolva (2500+, 1gb,6600GT-n pedig nem kellene...)

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

szedd le hozzá a patch-t

Link to comment
Share on other sites

Calo_Nord

EMBEREK! KÉSZÜLÕBEN A 2!!!!!

http://www.gamestar.hu/beyond-good-evil-2-keszuloben.html

úgy lett vége, hogy Mutatták Pey's-t, ahogy kijön belõle egy doomz gyöngy (bár az már a credits közbe ment)

nem gyöngy. olyan vírus volt mint ami Duble H -et is megtámnadta

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

na végre, már régóta várok erre.

(és kösz, olvastam a Kotor-os topicba azt a hozzászólást, kösz hogy gondoltál rám :)

Link to comment
Share on other sites

abstractor

Üdv emberek!

Van vkinek tippje, hogy a grafika kompatibilitási beállításainál miket kéne ki/bekapcsolnom, hogy ne szaggasson a játék ill. ne fagyjon le egy bizonyos helyen. Gondoltam, elõveszem, nosztalgiázok egyet, ha legalább már újabb gépem van az elsõ végigjátszások óta, erre szaggat. Emlékszem, hogy régen is kellett vmit b@szakodnom vele. Amúgy core 2 duo E6300-as procim, 2 giga ramom és egy ATI X1900GT kártyám van,szal nem nagyon kéne szaggatnia azért... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Uccsó fõboss, már megint meggyûlt a bajom vele <_< amikor másodszor jön rám az a repülõ pókszarság (amikor az irányítás meg van cserélve) akkor mit csináljak? Mert csomószor összegyûjtöttem már a botba az emergiát ugye bal gomb nyomva, és meg is csaptam vele, de sehogy se akar kipusztulni. Próbáltam disekkel lövöldözni a csávót a háttérben de asse jött be.

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Uccsó fõboss, már megint meggyûlt a bajom vele <_< amikor másodszor jön rám az a repülõ pókszarság (amikor az irányítás meg van cserélve) akkor mit csináljak? Mert csomószor összegyûjtöttem már a botba az emergiát ugye bal gomb nyomva, és meg is csaptam vele, de sehogy se akar kipusztulni. Próbáltam disekkel lövöldözni a csávót a háttérben de asse jött be.

úgy kell 8x eltalálni, hogy õ közbe nem talál el. Tehát zsinorba 8x megütni és be van fejezve a játék.

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Mármint úgy hogy simán odacsapni, vagy olyan erõset?

Link to comment
Share on other sites

Chimera

Üdv emberek!

Van vkinek tippje, hogy a grafika kompatibilitási beállításainál miket kéne ki/bekapcsolnom, hogy ne szaggasson a játék ill. ne fagyjon le egy bizonyos helyen. Gondoltam, elõveszem, nosztalgiázok egyet, ha legalább már újabb gépem van az elsõ végigjátszások óta, erre szaggat. Emlékszem, hogy régen is kellett vmit b@szakodnom vele. Amúgy core 2 duo E6300-as procim, 2 giga ramom és egy ATI X1900GT kártyám van,szal nem nagyon kéne szaggatnia azért... :unsure:

Nálam is szaggatott anno, és ha jól emlékszem a víz beállítása oldotta meg a problémát. Nem kell tükrözõdnie, szóval azt vedd le mediumra vagy valami.

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

csak odacsapni 8x, úgy hogy közbe 1x sem talál el (bár lehet hogy nem 8x, de a lényeg ugyanaz)

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Hasonló problémám volt/van nekem is, csak 6600GT-vel. Viszont a víz quality low-ra állítása nem oldotta meg a problémát...:(

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Probaljatok ki az 1.1-es patch-et

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

élõben néztem az ubidays-t....a végén volt egy videó.....a videóban volt egy malac, és egy nõi alak....igen, beyond good and evil 2 gyerekek :rolleyes: nem sokára biztos elérhetõ lesz a videó....gyerekek, a szívem hasad meg...marha jó lesz.... :)

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

ez az-ez az amit láttam... :rolleyes: :)

Link to comment
Share on other sites

Hares

IGEeeen!!!! HOLY SHIT!!! KATARZIS!!! Pey'j milyen komolyan néz ki?!?!! Uramatyám. :D

Szerk.: A zene meg hihetetlenül laza...alig várom. :D

Link to comment
Share on other sites

-Dragoon-

Nekem mondjuk nem tetszik, hogy megváltoztatták a rajzfilm-szerû designt :/

De ez csak egy átvezetõ, nem a játékból van, szóval még bármi lehet :) Mindenesetre szép.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Nem rossz...

De hova tûntek a repülõ jármûvek?

Sztem ez is zselé jó lesz, csupán a PC feliratot nem találtam...:(

Link to comment
Share on other sites

abstractor

Nekem mondjuk nem tetszik, hogy megváltoztatták a rajzfilm-szerû designt :/

De ez csak egy átvezetõ, nem a játékból van, szóval még bármi lehet :) Mindenesetre szép.

Pey'J alapján én is attól tartok, hogy darkosabb lesz, mint az elsõ rész. Ez a divat, vagy mi? :unsure: Én azért bízok Michel Ancelben. :rolleyes:

És a legjobb az lenne, ha ilyen fullon el is futna a gépemen. -_- :rolleyes:

szerk.: na jó, a darkosítást visszavonom. "Hehe, fifty....... pfffffrrrgghhhhh.... fifty-one." :lol: :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Hares

Pey'J alapján én is attól tartok, hogy darkosabb lesz, mint az elsõ rész. Ez a divat, vagy mi? :unsure: Én azért bízok Michel Ancelben. :rolleyes:

És a legjobb az lenne, ha ilyen fullon el is futna a gépemen. -_- :rolleyes:

szerk.: na jó, a darkosítást visszavonom. "Hehe, fifty....... pfffffrrrgghhhhh.... fifty-one." :lol: :D :D :D

Felõlem lehet darkos ha lesz olyan jó mint az elsõ rész...Egyébként meg csak részletesebb,ezért olyan...darkos. :lol:

GustyX: Ha jól látom a lerobbant tragacsnak NINCSENEK kerekei... ;)

Link to comment
Share on other sites

Jelan

A demoja régen nagyon tetszett és mikor lement az ára meg is vettem, de nem vittem ki. Lehet most már ki kéne.

Link to comment
Share on other sites

Calo_Nord

Naszóval:

Ha jól tudom, a 2 CSAK PC-re jön, úgyhogy konzolosok mehetnek a pics*ba.

Szívesen joejoejoe.

tehát a gamerõl:

Hol vannak a trailerben? mert a városban csak szigetek, meg víz volt, és azt hittem az egész bolygó olyan.

Hol van Pey'j betegsége ami Duble H-et is majdnem kinyírta?

Hol van Duble H?

Mi az eget kell majd csinálni? Nincsenek DmoZok, nincs Alpha section.... kíváncsi leszek.

Ja és a legrosszabb, a halálom: gépigény? Video alapján nem túl kicsi. Félek.... de karácsonykor ha minden igaz lesz új gépem, addig meg csak kijön

Link to comment
Share on other sites

abstractor

A demoja régen nagyon tetszett és mikor lement az ára meg is vettem, de nem vittem ki. Lehet most már ki kéne.

Érdemes. Nekem ez az egyik kedvenc játékom, szinte tökéletes: van benne humor, kicsit keményebb részek, lopakodás (mondjuk az nem annyira a kedvencem), puzzle (ha nincs, javítsatok ki XD), légpárnás-hajós üldözés, robbanások, rengeteg féle állat latin névvel együtt, és a történet szvsz zseniális. Nekem kedvenc. :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...