Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Beyond Good & Evil 1-2


JoeJoeJoe

Recommended Posts

-Shadow-

Rohadt jó lenne a folytatás mert már az elsõ is rohadt jó volt.(Egyébként az egyik régebbi GS számban írták hogy trilógiát terveztek csak mivel az elsõ kevés manit hozott ezért abbahagyták a "projectet" :o )

A próféta szóljon belõled. Már a második rész híre is totál bepörgetett, de ha tényleg lesz trilógia... akkor mesemesemese. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Thawmy

Rohadt jó lenne a folytatás mert már az elsõ is rohadt jó volt.(Egyébként az egyik régebbi GS számban írták hogy trilógiát terveztek csak mivel az elsõ kevés manit hozott ezért abbahagyták a "projectet" :o )

Némá ezt még én írtam anno a másik felhasználónevemmel ami rejtélyes módon elkezdett "nemmûködni" :sad: Na mindegy

Link to comment
Share on other sites

-Dragoon-

Játszik a játékkal valaki viszonylag új géppel? Mert az enyémen túl gyors a játék és villognak a textúrák :sad:

Link to comment
Share on other sites

DDv

Nézz körül itt, hátha segít.

Remélem sikerül rendes mûködésre bírnod, nagyon jó játék. :smile:

Link to comment
Share on other sites

-Dragoon-

A textúra dolgot megoldottam, de az átvezetõk és maga a játék is gyakran túl gyors. Mindegy, most hogy nem villog már játszható.

Link to comment
Share on other sites

mark44

Elakadtam. Az Alpha Section Factoryjába vok és most rabolták el PeyJ-t. Vhogy elkéne jutnom a loading dockba de nem tok sehogy mindent probáltam. Vki help plz! :sad:

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Elakadtam. Az Alpha Section Factoryjába vok és most rabolták el PeyJ-t. Vhogy elkéne jutnom a loading dockba de nem tok sehogy mindent probáltam. Vki help plz! :sad:

Pontosan Pey-s elrablásánál vagy, ha a fa ajtót nem tudod kinyitni, akkor told oda az ablakhoz a dobozt, máss rá és a tenyers gombot lõdd meg a korongal.

Link to comment
Share on other sites

mark44

Merre tom lefényképezni az Alpha Section embereit sisak nékül? Me most az kéne de csak bolyongok összevissza :D

Link to comment
Share on other sites

Tacsko

Merre tom lefényképezni az Alpha Section embereit sisak nékül? Me most az kéne de csak bolyongok összevissza :D

Tudtommal ez egy küldi, és kijelzi a térkép, hogy hova kell menni.

Link to comment
Share on other sites

Calo_Nord

Valaki nyomott már olyan végigjátszást, hogy az összes Gyöngyöt megszerezte?

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Valaki nyomott már olyan végigjátszást, hogy az összes Gyöngyöt megszerezte?

Nekem elsõ és egyetlen végigjátszásom során egy gyöngy hiányzott, méghozza a második szintû kocsmás játék, az a korongátlövõ hülyeség. Ez nagyon dühített, hogy mindig levert az a rohadék...minden más megvolt ^^

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

IPB Image

nekem az utóbbi 2-3 végigjátszás során sikerült mindet felvenni.

Link to comment
Share on other sites

Tacsko

Nekem elsõ és egyetlen végigjátszásom során egy gyöngy hiányzott, méghozza a második szintû kocsmás játék, az a korongátlövõ hülyeség. Ez nagyon dühített, hogy mindig levert az a rohadék...minden más megvolt ^^

Nekem legutoljára csak egy hiányzott. Kb, három állatot nem sikerült lefotózni...

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Nekem legutoljára csak egy hiányzott. Kb, három állatot nem sikerült lefotózni...

Azokat visszamenõlegesen is lelehet, nem? De én azt élveztem legjobban :rolleyes: Minden területen elõször azt vizslattam, mikor bukkannak fel élõlények ^^ (Később meg ledöbbentett, az animal detector megszerzése után, hogy mennyit kihagytam :D) Kicsit talán kevés is volt belõlük, ahogy maga a játék is kicsit rövidke lett sajna.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Calo_Nord

Csak nem kihalt a blog?

Link to comment
Share on other sites

Hares

Csak nem kihalt a blog?

Milyen blog?... :unsure: :lol:

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

topic. De attól tartok igen.

Valaki játsa már ki, mert én most még nem tehetem, most játsottam ki nemrég.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Hares

IGEN!!! Beyond Good & Evil 2 félhivatalosan!!! Fenomenális!!! B) Nálam most ez a legjobban várt játék. B)

Link to comment
Share on other sites

DDv

Kár, hogy még nem "teljesen hivatalos". :D

Link to comment
Share on other sites

Hares

Kár, hogy még nem "teljesen hivatalos". :D

Surfer Girl megmondta, Michel Ancel is megmondta a JeuxVideonak...én készpénznek veszem. :D És nem hiszem hogy nem engedik,fenomenális játék és ha költenek a hírdetésekre,akkor hozhat is a konyhára...(mert az elsõ rész ezen bukott el)

Szerk.: Mellesleg Ancel gondolom berágna az Ubi-ra ha nem engednék...az Ubinak viszont kell egy Rayman 4hez és a további Raving Rabbids részekhez... :D ;)

Link to comment
Share on other sites

Deathangel

ez a 2. rész bejelentése egy megváltással ér fel :D nálam a BGAE volt minden idõk legjobb játéka, élmény volt minden egyes perce...és hogy ezt 2009-10es köntösbe öltöztetni, sztorit folytatni...áááá :lol:

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Ha visszagondolunk, az elsõ rész lezáratlan maradt, és azt valahogy le kellene zárni. Jöhet a continue :)

Link to comment
Share on other sites

DDv

Én már nem is emlékszem, hogy mi volt a vége.

Addig rémlik, hogy a Holdon(?) repülök egy másik ûrhajó után, ami engem támad, aztán leszállok rá és robbantok egy nagyot. Bár lehet, hogy nem is így volt... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

úgy lett vége, hogy Mutatták Pey's-t, ahogy kijön belõle egy doomz gyöngy (bár az már a credits közbe ment)

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Alig várom már a 2. részt, az elsõ abszolút kedvencem B) lehet ki is tolom újra vmikor, nem rémlik túlságosan a sztori.

Nekem elsõ és egyetlen végigjátszásom során egy gyöngy hiányzott, méghozza a második szintû kocsmás játék, az a korongátlövõ hülyeség. Ez nagyon dühített, hogy mindig levert az a rohadék...minden más megvolt ^^

Pedig az volt a legkönnyebb :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...