Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Beyond Good & Evil 1-2


JoeJoeJoe

Recommended Posts

Calo_Nord

Látom nagyon figyelsz.

Azt mondtam miután az RRR-t elkezdték Wii-re fejleszteni Ancel otthagyta az egészet, így az R4 törölve lett helyette volt RRR, RRR2 pedig lesz, csak Wii only. Magyar kiadásról mg egy szót sem szóltam.

Igen, általában mindenre így figyelek :lol:

Wii only? Hát kapják be!

4 meg nincs...

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Tévedtek ha azt hiszitek ez a játék már senkit nem érdekel, mert speciel én többször is végigtoltam, és most is fent van a gépemen!!! :smile:

Nyárig várni akartam vele, de lehet hogy felrakom most.

A csodás Soundtrackjét le lehet tölteni Innen Úgy tudom, hogy legális.

Sajnos a Winamp (más se nagyon) nem játsik le mert valami baja van azokatInnen Töltsétek le.

Tudomásom szerint, csak az x számú "fun and mini - games" nem fut ( a legjobb a 8. Dancing With Doomz de mindeggyik jó.

Amúgy tudjátok, hogy hívják az alpha sectionosok vezetőjét?

Link to comment
Share on other sites

Calo_Nord

Nyárig várni akartam vele, de lehet hogy felrakom most.

A csodás Soundtrackjét le lehet tölteni Innen Úgy tudom, hogy legális.

Sajnos a Winamp (más se nagyon) nem játsik le mert valami baja van azokatInnen Töltsétek le.

Tudomásom szerint, csak az x számú "fun and mini - games" nem fut ( a legjobb a 8. Dancing With Doomz de mindeggyik jó.

Amúgy tudjátok, hogy hívják az alpha sectionosok vezetőjét?

A DomZ fönöke a High Priest, meg van valami "hadnagy", az Reaper. Az Alpha sections vezetője meg General Keck.

A Reaper az egyszemű, aki gépekből "lábat" növeszt, még az elején, a Priest meg a háromszemű a végén. Lásd: http://en.wikipedia.org/wiki/Beyond_good_and_evil_game :wink:

Ki tudja, hogy az miért van, hogy mikor fotózok, egy órát kell várni, és mikor bejön az a kép, hogy el küldhetem, akkor a kép helyén egy nagy fekete semmi van? Tehát megy a game, csak a képet amit lefotóztam, nem látom, csak a helyén 1 fekete téglalapot. Ez mitől van?

Ja és aki tud franciául, az fordítsa már le légyszi ezt:

Selon un obscur magazine Néerlandais qui interrogeait Michel Ancel à l'occasion de la sortie de King Kong, Beyond Good & Evil 2 serait bel et bien en pré-production. Michel Ancel est en effet très désireux de mêner à bien sa trilogie et si vous avez terminé le premier épisode, vous vous doutez que les aventures de Jade ne peuvent pas se boucler comme cela.

Avec Rayman 4 et King Kong 2 déjà programmés pour l'an prochain, les équipes d'Ancel (et Gretel) vont avoir du pain sur la planche comme on dit :o

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Tudomásom szerint, csak az x számú "fun and mini - games" nem fut ( a legjobb a 8. Dancing With Doomz de mindeggyik jó.

Én máshonnan szedtem, és a fun and mini games is megy, ami az egyik kedvencem.

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Én máshonnan szedtem, és a fun and mini games is megy, ami az egyik kedvencem.

Honnan szedted le?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Waterfox

Látom nagyon figyelsz.

Azt mondtam miután az RRR-t elkezdték Wii-re fejleszteni Ancel otthagyta az egészet, így az R4 törölve lett helyette volt RRR, RRR2 pedig lesz, csak Wii only. Magyar kiadásról mg egy szót sem szóltam.

:ph34r: :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Szanyoc

Egyik kedvenc játékom között van ez a nagyszerű játék, mindent felül múl. :smile:

Olyan sokféle játékmód van benne, hogy nem hiszem hogy ne lenne kielégületlen játékos aki játszott

már vele.

Én is reménykedem hogy lesz folytatása, mert ezt a játékot nem kéne a rohadék termelői piac miatt

eltemetni a mélybe. Én többet várnék el a Ubisoft-tól, nem hiszem hogy ők Electronic Arts mintára csak olyan játékokat gyártanának amik eladhatók(mintha ez nem lenne csak nem aratott...), hanem igazi nagyszerű

folytatásokat, amik tovább éltetik a játékot körülvevő kultuszt.

Csak reménykedni tudok, igen hiszek benne hogy az a titkos project-je a fejlesztőnek a BG&E2 lesz :smile:

Addig is hallgatok egy kis Home Sweet Home soundtracke-t, szív melengető.

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Egyik kedvenc játékom között van ez a nagyszerű játék, mindent felül múl. :smile:

Olyan sokféle játékmód van benne, hogy nem hiszem hogy ne lenne kielégületlen játékos aki játszott

már vele.

Én is reménykedem hogy lesz folytatása, mert ezt a játékot nem kéne a rohadék termelői piac miatt

eltemetni a mélybe. Én többet várnék el a Ubisoft-tól, nem hiszem hogy ők Electronic Arts mintára csak olyan játékokat gyártanának amik eladhatók(mintha ez nem lenne csak nem aratott...), hanem igazi nagyszerű

folytatásokat, amik tovább éltetik a játékot körülvevő kultuszt.

Csak reménykedni tudok, igen hiszek benne hogy az a titkos project-je a fejlesztőnek a BG&E2 lesz :smile:

Addig is hallgatok egy kis Home Sweet Home soundtracke-t, szív melengető.

Nekem a Dancing with Doomz és a Free Your Mind a kedvenceim, de mindeggyik jó.

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Most vettem észre egy utalást: a Nautripils Factoryban, a Laboratoryumban az elektromos védelem után van egy boci, amin van egy giliszta, aminek az a neve hogy Aduc Raymanus.

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

hát még nem vittem végig, de sokat kellett segítenie a végigjátszásnak mert különben nem nagyon menne :unsure: ja és nagyon jó hogy pár éve volt full gam GameStarban :D

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

hát még nem vittem végig, de sokat kellett segítenie a végigjátszásnak mert különben nem nagyon menne :unsure: ja és nagyon jó hogy pár éve volt full gam GameStarban :D

Nem olyan nehéz, én is magamtól jöttem rá mindenre (bár néha véletlenül), de segítek ha elakadtál :smile: .

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Nem olyan nehéz, én is magamtól jöttem rá mindenre (bár néha véletlenül), de segítek ha elakadtál :smile: .

mondom, nézem a végigjátszást... :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Nem olyan nehéz, én is magamtól jöttem rá mindenre (bár néha véletlenül), de segítek ha elakadtál :smile: .

Azért voltak benne jó kis fejtörők. Én ott akadtam el 2 napra, amikor kiszabadítjuk Double H-t, és ki kell jutni az épületből. Am különösebb gondom nem volt vele :smile:

Link to comment
Share on other sites

Szanyoc

Azért voltak benne jó kis fejtörők. Én ott akadtam el 2 napra, amikor kiszabadítjuk Double H-t, és ki kell jutni az épületből. Am különösebb gondom nem volt vele :smile:

Hasonló élményeim voltak annál a résznél amikor a:

versenyzős résznél el kell valamikor kanyarodni jobbra

vagy valamerre és ott folytatódik tovább maga a játék. Hát ogen ott a haverral együtt akadtunk el :smile:

És már nem volt semmi kedvünk vele játszani és aztán valami csoda folytán vmelyikőnk megtalálta azt a bizonyos dolgot :smile: és ment tovább minden a rendes kerékvágásban.

Ja és igen éljen a Gamestar a miért beletették Full gém mellékletként az újsághoz. Sztem ez volt az eddigi legjobb Gamestar vételem na meg a Bloodrayne :lol:

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Azért voltak benne jó kis fejtörők. Én ott akadtam el 2 napra, amikor kiszabadítjuk Double H-t, és ki kell jutni az épületből. Am különösebb gondom nem volt vele :smile:

én ott hónapokig nem jöttem rá, aztán a minap eszembe jutott, és megnéztem egy végigjátszás t, és voilá: go tovább B)

Link to comment
Share on other sites

Szanyoc

én ott hónapokig nem jöttem rá, aztán a minap eszembe jutott, és megnéztem egy végigjátszás t, és voilá: go tovább B)

Sztem azaz egyetlen olyan dolog amire szinte alig lehet rájönni, a készítőknek nem kellett volna ilyet beletenni sztem mert sokára jön rá a játékos, de legalább törtem a fejem :D

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Sztem azaz egyetlen olyan dolog amire szinte alig lehet rájönni, a készítőknek nem kellett volna ilyet beletenni sztem mert sokára jön rá a játékos, de legalább törtem a fejem :D

Ott én is elakadtam, de segítséggel le tudtuk fordítani a szöveget és akkor már tutam.

Ha valaki játsik vele, akkor mindenképeen egye meg Ming-Tzu-tól azt a piros valamit, nagyon hatékony fegyver.

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Ha valaki játsik vele, akkor mindenképeen egye meg Ming-Tzu-tól azt a piros valamit, nagyon hatékony fegyver.

én megvettem, de nem értem, mit tudok vele csinálni :unsure:

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

én megvettem, de nem értem, mit tudok vele csinálni :unsure:

Nyomva tartod a bal egér gombot (feltölti a botot) és elengeded (felrepülsz) amikor a magsban vagy, nyomkodd a bal egér gombot.

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Nyomva tartod a bal egér gombot (feltölti a botot) és elengeded (felrepülsz) amikor a magsban vagy, nyomkodd a bal egér gombot.

én úgy sose sebeztem :D akkor csak én vagyok a béna, mert ezt így megcsináltam, de... majd ha DomZ-os rész jön, csinálom :smile:

OFF: na de most menyj az Arénában a -rangok- -topikba, és ünnepeld első néddzeted :D

Link to comment
Share on other sites

NecrisPhayder

Nem volt olyan egetverően nehéz játék, bár a főellenség megsemmisítését hosszú káromkodássorozat előzte meg :D Szerencse hogy aztán 2. alkalommal találtam olyan módszert amivel 5 perc alatt simán el lehet intézni. :lol:

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Kösz.

Amúgy tegnap sikerűlt 100%-ra végigjátszanom a BG&E-t vagyis megvolt az összes:

-Állatos fénykép

-Élettöltő

-Gyöngy

-Mdisk

-Az összes hajótöltő.

Próbáltad már a játékot, amit a Gyöngyök után kapsz?

Link to comment
Share on other sites

Szanyoc

Kösz.

Amúgy tegnap sikerűlt 100%-ra végigjátszanom a BG&E-t vagyis megvolt az összes:

-Állatos fénykép

-Élettöltő

-Gyöngy

-Mdisk

-Az összes hajótöltő.

Próbáltad már a játékot, amit a Gyöngyök után kapsz?

Tényleg én is kíváncsi vok hogy mi szerepel a ha összegyűjtöd mindegyik gyöngyöt, nekem még nem sikerült,

elmondanád spoiler-ban? Mert ha valami királyság akkor lehet megint végig cspom :D

Edit: Ja és ti voltatok már a Dark Room-ban az official site-on? És ha igen tudnátok egy pár jó kódot adni?

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Tényleg én is kíváncsi vok hogy mi szerepel a ha összegyűjtöd mindegyik gyöngyöt, nekem még nem sikerült,

elmondanád spoiler-ban? Mert ha valami királyság akkor lehet megint végig cspom :D

Edit: Ja és ti voltatok már a Dark Room-ban az official site-on? És ha igen tudnátok egy pár jó kódot adni?

Egy kis játékot kapsz, ahol 2 gyöngyöt kell irányítani akadályokon keresztül (nagyon jó) én a barátommal játsom ketten.

Nem tudtam hogy a Darkroomban vannak kódok, én csak egy jelszóért mentem fel.

Link to comment
Share on other sites

Szanyoc

Egy kis játékot kapsz, ahol 2 gyöngyöt kell irányítani akadályokon keresztül (nagyon jó) én a barátommal játsom ketten.

Nem tudtam hogy a Darkroomban vannak kódok, én csak egy jelszóért mentem fel.

Nem ott vannak, hanem a játékban, és azokat kell beírni oda hogy +extra képeket meg hasonlókat tudjál aktiválni, csak nemtom mért nem működik nekem ,mert van a magyar hungary site ahol fenn van az összes

kód assezm amiket ajáték ad mindig egy mentés után assezm vagy valamik iylesmi.

Csak fogalmam sincs mért nem fogadja el azokat a dolgokat az oldal, ha vkinek működik megmondaná hogyan kell megcsinálni?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...