Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Beyond Good & Evil 1-2


JoeJoeJoe

Recommended Posts

JoeJoeJoe

Én még megvettem amikor kijött 10.000ért,nem sajnálom.Komolyan... :tongue:

Kaptál hozzá kézikönyet?

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Na tegnap végigjátsottam, és mindent összegyüjtöttem mindnet (az Mdisk-eket is) itt látszódik:

IPB Image

Majd íróm a mit játszottál végig legutóbb topicba az értékelést. Ha jól számolom, ez az 5. végigjátsásom.

Link to comment
Share on other sites

Tacsko

Én még megvettem amikor kijött 10.000ért,nem sajnálom.Komolyan... :tongue:

Én anno a GameStar-hoz kaptam, de én se sajnáltam volna érte ennyi pénzt. Szerintem 10.000-ért is simán megérte. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Én anno a GameStar-hoz kaptam, de én se sajnáltam volna érte ennyi pénzt. Szerintem 10.000-ért is simán megérte. :ph34r:

Csak ne lenne annnnnnnnyira rövid :sad:

Egyébként vagy három hete nem nyírtam ki a fõbosst :lol: Azóta úgy van a mentés...

Link to comment
Share on other sites

KaiL

Elkezdtem átszani vele és nagyon tetszik. Lenyírtam azt a zöld gyíktakonyt....amúgy milyen hosszú(órában kb) éa a végén nem lehet csinálni majd akármit???vagy vége mint a Dallasnak?

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Elkezdtem átszani vele és nagyon tetszik. Lenyírtam azt a zöld gyíktakonyt....amúgy milyen hosszú(órában kb) éa a végén nem lehet csinálni majd akármit???vagy vége mint a Dallasnak?

Sajnos a végén nem lehet csinálni semmit. Amúgy a mellékelt képen látszik, hogy 7 óra kellett hozzá nekem (nem túl sietõsen)

Bár ha Darkroom-ba jól látom, valaki mijndent felvett és megcsinálta az egészet 2 óra és 45 perc alatt.

Link to comment
Share on other sites

KaiL

Sajnos a végén nem lehet csinálni semmit. Amúgy a mellékelt képen látszik, hogy 7 óra kellett hozzá nekem (nem túl sietõsen)

Bár ha Darkroom-ba jól látom, valaki mijndent felvett és megcsinálta az egészet 2 óra és 45 perc alatt.

3 óra??? :ph34r: akkor tovûbb húzom :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Tacsko

3 óra??? :ph34r: akkor tovûbb húzom :tongue:

Csak akkor 3 óra, ha vérprofi vagy (meg hülye...).

Link to comment
Share on other sites

KaiL

Csak akkor 3 óra, ha vérprofi vagy (meg hülye...).

Nemvok vérprofi...hülyének hülye de amire te gondolsz az a beteg :tongue:

Link to comment
Share on other sites

KaiL

Nah el is akadtam :D Megmentettem Double H-t aztán most elkéne mennem vmi Slaugterhouse Race-re asszem...csak nemtok mer ilyen lézer korlátok vannak ott és nemtok átmenni...(amúgy a Malac említette a Mdisc-ben hogy Jade faterjával csináltak egy repülõ hajót...az hol van??Vagy mikor szerezzük meg?

Link to comment
Share on other sites

-Shadow-

Nah el is akadtam :D Megmentettem Double H-t aztán most elkéne mennem vmi Slaugterhouse Race-re asszem...csak nemtok mer ilyen lézer korlátok vannak ott és nemtok átmenni...(amúgy a Malac említette a Mdisc-ben hogy Jade faterjával csináltak egy repülõ hajót...az hol van??Vagy mikor szerezzük meg?

A Mammago Garage-ban vedd meg a jump kit-et, azzal át tudsz ugorni a lézereken. Menj be a Slaughterhouse-ba, a 3. versenybe. Verseny közben jobb oldalt látsz 3 lézert, ugord át.

Pey'j cipõje talpán van a kód, a világítótoronyban lévõ és a dokknál lévõ PC-be kell bepötyögni, de ezt csak a Slaughterhouse után kell.

Link to comment
Share on other sites

KaiL

A Mammago Garage-ban vedd meg a jump kit-et, azzal át tudsz ugorni a lézereken. Menj be a Slaughterhouse-ba, a 3. versenybe. Verseny közben jobb oldalt látsz 3 lézert, ugord át.

Pey'j cipõje talpán van a kód, a világítótoronyban lévõ és a dokknál lévõ PC-be kell bepötyögni, de ezt csak a Slaughterhouse után kell.

köszz

Link to comment
Share on other sites

fernandez

Elkezdtem én is vele játszani, és nagyon jó! :smile: Egy kalandjáték, amiben lehet harcolni!Ez nekem még új. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Tacsko

Nemvok vérprofi...hülyének hülye de amire te gondolsz az a beteg :tongue:

Igazad van. :lol: De szerintem bûn elrontani ezt a játékot azzal hogy 3 óra alatt végigszaladsz rajta.

Elkezdtem én is vele játszani, és nagyon jó! :smile: Egy kalandjáték, amiben lehet harcolni!Ez nekem még új. :smile:

Remek döntés volt. :lol:

Link to comment
Share on other sites

fernandez

Remek döntés volt. :lol:

Tudom, már én is rájöttem :D

Link to comment
Share on other sites

Hares

ÚÚÚÚÚRISTEN!!!!! Olvassátok a GSOn a hírt!!!!! Igaz még csak pletyka,de ha igaz.... B) B) B) PEZSGÕT BONTOK!!!!

Link to comment
Share on other sites

_Ocelot_

ÚÚÚÚÚRISTEN!!!!! Olvassátok a GSOn a hírt!!!!! Igaz még csak pletyka,de ha igaz.... B) B) B) PEZSGÕT BONTOK!!!!

Legalább annyira igaz, mint a második pop-trilógia a mangás szellemvilágban.

Egyébként annak is örülnék, ha más néven csinálnának új részt a BGE-bõl (félve az üzleti buktától)

Mellesleg néhány cikk a SUrfer Girltől: 1) Nintendo's new handheld will see release in late 2009.

2) Something from J.J. Abrams that is not Lost is getting the game treatment

4) That Red Steel 2 features online play

Van aki a blog szerkesztőjét komolyan veszi? De most komolyan, ha fel is törte volna az Ubisoft hq-ját akkor lenne hozzá tehetsége, hogy egy nyomorult logót, vagy fejlécet csináljon. Esetleg hátteret

Link to comment
Share on other sites

Hares

Legalább annyira igaz, mint a második pop-trilógia a mangás szellemvilágban.

Egyébként annak is örülnék, ha más néven csinálnának új részt a BGE-bõl (félve az üzleti buktától)

Én hiszek az új PoP-trilógiában is,megtehetik,mellesleg elég jó pénzt hozott nekik,mindegyik minõségi munka volt...miért ne folytatnák? :unsure: Én nem bánnám.. :rolleyes: És az Ubit történetmesélésben/folytatások készítésében nem kell félteni. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Tacsko

ÚÚÚÚÚRISTEN!!!!! Olvassátok a GSOn a hírt!!!!! Igaz még csak pletyka,de ha igaz.... B) B) B) PEZSGÕT BONTOK!!!!

Én is, én is!!! Ennyire még nem vártam játékot! Ha pletyka is, nem érdekel, de ez most iszonyat feldobott!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

KaiL

Én is, én is!!! Ennyire még nem vártam játékot! Ha pletyka is, nem érdekel, de ez most iszonyat feldobott!!! :lol:

3 fõre tervezzetek :tongue:

Link to comment
Share on other sites

fernandez

Valaki tudna segíteni?Ott járok, hogy bejutottam a Factoryban az Elevator Roomba, kiszabadítottam azt az õrült csávót, utána jön az a zöld egyszemû trutyi.Na, ez a kérdés, hogy azt hogy tudom legyõzni? :huh:

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Valaki tudna segíteni?Ott járok, hogy bejutottam a Factoryban az Elevator Roomba, kiszabadítottam azt az õrült csávót, utána jön az a zöld egyszemû trutyi.Na, ez a kérdés, hogy azt hogy tudom legyõzni? :huh:

Mikor lenn van, elõ a fényképezõgépet és nyomd a jobb egér gombot (disc launcher) akkor eltakarja a szemét és lehet ütni, mikor felugrik akkor meg lõdd egyfolytába disc-ekkel.

Link to comment
Share on other sites

fernandez

Mikor lenn van, elõ a fényképezõgépet és nyomd a jobb egér gombot (disc launcher) akkor eltakarja a szemét és lehet ütni, mikor felugrik akkor meg lõdd egyfolytába disc-ekkel.

Kösz a segítséget. :smile:

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

3 fõre tervezzetek :tongue:

+1 fõ :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

fantomas

Rohadt jó lenne a folytatás mert már az elsõ is rohadt jó volt.(Egyébként az egyik régebbi GS számban írták hogy trilógiát terveztek csak mivel az elsõ kevés manit hozott ezért abbahagyták a "projectet" :o )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...