Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Beyond Good & Evil 1-2


JoeJoeJoe

Recommended Posts

JoeJoeJoe

Tudom, hogy volt már ilyen topic, de szerintem megérdemli. Igaz hogy oltári bukás lett, de ez csak az Ubisoft hibálya, mert nem reklámozta eléggé be. Eredetileg Trillogiának indult de semmi híre a folytatásoknak. Aki nem bírja ki, vegyen egy Nintendo Gamecube-t mert azon van egy folytatás végezetűl van egy itt oldal ami vele foglalkozik.

Ime a Nintendo Gamecube-s új BG&E borítója:

Beyond Good & Evil

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

húú!

megveszem tuti wii-re!!! (a wii-n lehet futtattni a gc-s játékokat is! :smile: )

megérdemli ez a klasszikus...csak tudnám hol lehet kapni, mert két konzolos honlapon nem láttam még....

mármint ezt a gc-s második részt...

Link to comment
Share on other sites

NecrisPhayder

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Komolyan mondom ekkorát már rég röhögtem! :lol: :lol: :lol: :lol: BGE 2. rész? A zanzarah.hu-n? :lol: :lol: :lol: :lol:

Ez jól esett :D Na ha most lennétek olyan szivesek és elolvasnátok itt a vörös betűs részt, rájönnétek hogy ez csak egy rajongó ötlete :tongue: (Zárójelben megyjegyezném hogy én is egy BGE2 sztorin dolgozom jelenleg :wink: )

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Komolyan mondom ekkorát már rég röhögtem! :lol: :lol: :lol: :lol: BGE 2. rész? A zanzarah.hu-n? :lol: :lol: :lol: :lol:

Ez jól esett :D Na ha most lennétek olyan szivesek és elolvasnátok itt a vörös betűs részt, rájönnétek hogy ez csak egy rajongó ötlete :tongue: (Zárójelben megyjegyezném hogy én is egy BGE2 sztorin dolgozom jelenleg :wink: )

hát ez nem igaz!!! :angry: :angry: :angry: pedig kezdtem örülni nagyon neki!!!

Link to comment
Share on other sites

gerhajdu

minden bizonnyal lesz folytatás, különben nem utalt volna rá a játék vége egyértelműen. kíváncsi leszek rá, ha jó folytatást csinál a ubisoft még személyesen is tapasztalhatom, hogy értenek hozzá.

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

:lol: Komolyan mondom ekkorát már rég röhögtem! :lol: :lol: :lol: :lol: BGE 2. rész? A zanzarah.hu-n? :lol: :lol: :lol: :lol:

Ez jól esett :D Na ha most lennétek olyan szivesek és elolvasnátok itt a vörös betűs részt, rájönnétek hogy ez csak egy rajongó ötlete :tongue: (Zárójelben megyjegyezném hogy én is egy BGE2 sztorin dolgozom jelenleg :wink: )

Igazad van, nem figyeltem. Bocsánat mindenkitől aki tényleg azt hitte! :angry:

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

Igazad van, nem figyeltem. Bocsánat mindenkitől aki tényleg azt hitte! :angry:

de bezmag, a borító alapján tényleg azt hittem hogy van ilyen! :blink: :o

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Ez az!!! sikerült 100%-ra vinni a játékot (elsőre, ezért mondom így) megvan az összes MDisc, Pearl, állat. Kinek sikerült 100%-ra kivinni??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
JoeJoeJoe

minden bizonnyal lesz folytatás, különben nem utalt volna rá a játék vége egyértelműen. kíváncsi leszek rá, ha jó folytatást csinál a ubisoft még személyesen is tapasztalhatom, hogy értenek hozzá.

Én Pey's-t nagyon megsajnáltam. végülis, ezért érdemes volt végignézni a credits listát.

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

Én Pey's-t nagyon megsajnáltam. végülis, ezért érdemes volt végignézni a credits listát.

én nem pey-t sajnáltam igazán hanem amin keresztül ment jade. ő nála érződik hogy mit is jelentenek a barátok, mennyi mindent érdemes megtenni értük...

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

én nem pey-t sajnáltam igazán hanem amin keresztül ment jade. ő nála érződik hogy mit is jelentenek a barátok, mennyi mindent érdemes megtenni értük...

Bár fel akarta adni amikor elvitték a gyerekeket (na az is egy megható pillanat volt) szerencsére ott volt Dupla H.

Link to comment
Share on other sites

Calo_Nord

minden bizonnyal lesz folytatás, különben nem utalt volna rá a játék vége egyértelműen. kíváncsi leszek rá, ha jó folytatást csinál a ubisoft még személyesen is tapasztalhatom, hogy értenek hozzá.

én is ebben reménykedtem, de olvasd el ezt: http://www.hcgamer.hu/gamer/index.php?p=5&...c=12814&h=1

2005 decemberi hír. tehát összefoglalva:

semmi sem biztos még. ott van a végén h zöld út van neki adva, akkor meg csak a készítőkön múlik.

Mi nem csinálunk peticiót? :lol: :lol: :lol:

Ez az!!! sikerült 100%-ra vinni a játékot (elsőre, ezért mondom így) megvan az összes MDisc, Pearl, állat. Kinek sikerült 100%-ra kivinni??

Kinyitottad a Barrakudában (Akuda Bar) a játékasztal melletti tárolót?

Ha igen: Hogy a fenébe?

Bár fel akarta adni amikor elvitték a gyerekeket (na az is egy megható pillanat volt) szerencsére ott volt Dupla H.

de vannak benne poénos részek is. pl. mikor Dupla H és Pey'j arról beszélnek, hogy kinek volt rosszabb a DomZ börtönében rohadni.

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Én az utolsó nagy bosst nem tudtam lenyomni, ideges lettem és töröltem (azóta átkozom magamat)

Elmondaná valaki, mi van az után (hogy fejeződik be az első rész)?

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Én az utolsó nagy bosst nem tudtam lenyomni, ideges lettem és töröltem (azóta átkozom magamat)

Elmondaná valaki, mi van az után (hogy fejeződik be az első rész)?

Szerintem nem kellene spoilerkedni :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Szerintem nem kellene spoilerkedni :ph34r:

Lehet azt írni fehérrel is :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

én is ebben reménykedtem, de olvasd el ezt: http://www.hcgamer.hu/gamer/index.php?p=5&...c=12814&h=1

2005 decemberi hír. tehát összefoglalva:

semmi sem biztos még. ott van a végén h zöld út van neki adva, akkor meg csak a készítőkön múlik.

Mi nem csinálunk peticiót? :lol: :lol: :lol:

Kinyitottad a Barrakudában (Akuda Bar) a játékasztal melletti tárolót?

Ha igen: Hogy a fenébe?

de vannak benne poénos részek is. pl. mikor Dupla H és Pey'j arról beszélnek, hogy kinek volt rosszabb a DomZ börtönében rohadni.

Minden mentésnél kapsz egy kódot, azt leírod és a beyond Good & Evil oldalán bemész a darkroomban (valahol felül lesz, de előtte regisztráld magad) oda beírod a kódodat, és egy kis feladat lesz (ha nem megy akkor a linket, amit elősször megadatam ott van eyg kód részleg az segít) ha sikerül akkor kapsz egy kódot, azt beírod az sztal meletti kódzárba és megvan.

Lehet azt írni fehérrel is :rolleyes:

Na akit érdekel az jelőlje ki, most spoiler lesz: miután lekapcsoltad Doomz-t a fogjok kiszabadulnak és a szobor is és meg érkeznek az Iris Network-osok is.

Otthon (a credits listában) látjuk hogy valami fura dolog történi Pey's el és vége (hogy mi az az titok).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Calo_Nord

Kihaltunk vagy mi?

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Kihaltunk vagy mi?

Sajnos nem igen érdekel senkit egy ilyen régi játék :sad: .

Link to comment
Share on other sites

Calo_Nord

Sajnos nem igen érdekel senkit egy ilyen régi játék :sad: .

A Marioval ezrek játszanak:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Hares

minden bizonnyal lesz folytatás, különben nem utalt volna rá a játék vége egyértelműen. kíváncsi leszek rá, ha jó folytatást csinál a ubisoft még személyesen is tapasztalhatom, hogy értenek hozzá.

Logikusan ember: Amikor készítették,nem hitték,hogy így meg fog bukni.Én miután kipróbáltam a demót,megvettem eredetibe (akkor még 9990 volt) ezzel is támogattam a folytatást,ami végülis nem jött el.

Egyébéknt most Ancel a köv. Raymaneken dolgozik (raving rabbids2,rayman 4) UTÁNA esedékes.Ami még idő... Egyébéknt játék korától függetlenül nagyon nagy rajongótábora lehet egy játéknak.

Link to comment
Share on other sites

Bloodgrey

Egyébéknt most Ancel a köv. Raymaneken dolgozik (raving rabbids2,rayman 4) UTÁNA esedékes.Ami még idő... Egyébéknt játék korától függetlenül nagyon nagy rajongótábora lehet egy játéknak.

Tévedés.

Ancelnek köze nincs az RRR-hez, az eredeti koncepciója az RRR-nek lett volna a Rayman 4 de miután a cég elkezdte Wii-re fejleszteni otthagyta az egészet. Az RRR kettőhöz már köze nincs (látszik is csak Wii onlí ennél fogva más platformokon egy kalap szar, amit nem is csodálok mert ezek a nyulak rohadt idegesítőek egy idő után) R4-ről így mos szó sincs, annyit tudni hogy Ancel egy titkos projecten dolgozik ami akármi lehet, akár Bg&E 2 is talán.

Link to comment
Share on other sites

Calo_Nord

Tévedés.

Ancelnek köze nincs az RRR-hez, az eredeti koncepciója az RRR-nek lett volna a Rayman 4 de miután a cég elkezdte Wii-re fejleszteni otthagyta az egészet. Az RRR kettőhöz már köze nincs (látszik is csak Wii onlí ennél fogva más platformokon egy kalap szar, amit nem is csodálok mert ezek a nyulak rohadt idegesítőek egy idő után) R4-ről így mos szó sincs, annyit tudni hogy Ancel egy titkos projecten dolgozik ami akármi lehet, akár Bg&E 2 is talán.

Már bocsánat, hogy így fogalmazk de: HE?

Magyarul nem lesz se RRR2 se Rayman 4, vagy ha lesz is RRR2 akkor csak Wii-re?

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Sajnos nem igen érdekel senkit egy ilyen régi játék :sad: .

Hát nem az a gond, hogy régi, mert pl UT-nél meg StarCraftál újabb, és azokat nagy érdeklődés övezi :smile: Az igazság az, hogy kevesen játszanak igényes játékkal, ami irodalmilag is érett.

Link to comment
Share on other sites

apetyi

Tévedtek ha azt hiszitek ez a játék már senkit nem érdekel, mert speciel én többször is végigtoltam, és most is fent van a gépemen!!! :smile:

Link to comment
Share on other sites

Bloodgrey

Már bocsánat, hogy így fogalmazk de: HE?

Magyarul nem lesz se RRR2 se Rayman 4, vagy ha lesz is RRR2 akkor csak Wii-re?

Látom nagyon figyelsz.

Azt mondtam miután az RRR-t elkezdték Wii-re fejleszteni Ancel otthagyta az egészet, így az R4 törölve lett helyette volt RRR, RRR2 pedig lesz, csak Wii only. Magyar kiadásról mg egy szót sem szóltam.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...