Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Apple Termékek


c_o_l_o_s

Recommended Posts

c_o_l_o_s

Ez nálam is nagy gont, ezért döntöttem úgy, hogy beruházok egy hordozható speaker/töltő állomásba. A sima fali töltő árának duplájáért már elég pofás kis hifije lehet az embernek, sokhoz adnak távirányítót is és így ha otthon van az ember zenehallgatás közben is töltheti az akkut.

Ha minden igaz ILYENEM lesz. B)

(kép az oldal alján)

Oh ez fincsi. Meg van a 130.000res hangfala is...na az üthet ^^

Link to comment
Share on other sites

Typhoon97

Oh ez fincsi. Meg van a 130.000res hangfala is...na az üthet ^^

OFF

LOL ez az új rang, Boror?

On

Link to comment
Share on other sites

s0v1

Kasz: Az a speaker állvány igen csak üt :o

ezzel az usb-s töltéssel igencsak gondban vok én is :\ de lehet, h utána járok h létezik-e "hálózati töltő->usb port" no name kategóriáiban... szal nyaralásnál tutkóra jól jönne..

vagy olyankor, ha le merülök pl suliban órán :D)

ha speaker kel jön a jó öreg 3,5-ös jack elosztó és megy rá 2 kis hangszóró x)

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

OFF

LOL ez az új rang, Boror?

On

Hogy? Nem vágom.

Kasz: Az a speaker állvány igen csak üt :o

ezzel az usb-s töltéssel igencsak gondban vok én is :\ de lehet, h utána járok h létezik-e "hálózati töltő->usb port" no name kategóriáiban... szal nyaralásnál tutkóra jól jönne..

vagy olyankor, ha le merülök pl suliban órán :D)

ha speaker kel jön a jó öreg 3,5-ös jack elosztó és megy rá 2 kis hangszóró x)

Neked ott a laptop de nekem azsincs.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Oh ez fincsi. Meg van a 130.000res hangfala is...na az üthet ^^

A múltkor láttam olyat, hogy kompakt projektoros házimozi a videós iPodnak. Csak bedokkolod és mehet a filmezés :o

Ez mondjuk már bőven a flancolós kategóriába tartozik, de azért ha nyernék a lottón tuti lenne ilyenem is :lol:

Ez egy olcsóbb példány (600 Font) :D

Na nem mintha ilyenre hajtanék, de elképesztő miket nem találnak már ki iPodhoz.

A kedvencem: cipőbe szenzor be. iPodba vevő be. Irány futni és méri a futási sebességet, távolságot, meg még mittoménmit :lol:

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

A múltkor láttam olyat, hogy kompakt projektoros házimozi a videós iPodnak. Csak bedokkolod és mehet a filmezés :o

Ez mondjuk már bőven a flancolós kategóriába tartozik, de azért ha nyernék a lottón tuti lenne ilyenem is :lol:

Ez egy olcsóbb példány (600 Font) :D

Na nem mintha ilyenre hajtanék, de elképesztő miket nem találnak már ki iPodhoz.

A kedvencem: cipőbe szenzor be. iPodba vevő be. Irány futni és méri a futási sebességet, távolságot, meg még mittoménmit :lol:

Nem is a flancos ütött hanem ez a legutolso mondatod :D

Amugy link..^^

Link to comment
Share on other sites

s0v1

Hogy? Nem vágom.

Neked ott a laptop de nekem azsincs.

és húrcoljak egy 5 kilós 15,5"-ös notit mindenhová? :D meg az faternak kell melóba :wink:

szal inább áldozok 3-4k-t egy 30dekás cuccra ami elfér a zsebemben is :smile::wink:

Am nem tudja vki, h pl iPodra nincs vmi menü "tunoló" (háttérkép beállítás, vagy skin vagy valami :D)

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

és húrcoljak egy 5 kilós 15,5"-ös notit mindenhová? :D meg az faternak kell melóba :wink:

szal inább áldozok 3-4k-t egy 30dekás cuccra ami elfér a zsebemben is :smile::wink:

Am nem tudja vki, h pl iPodra nincs vmi menü "tunoló" (háttérkép beállítás, vagy skin vagy valami :D)

Igaz.

Kerestem énis de nem találtam semmitse.

Link to comment
Share on other sites

Balu027

Az én véleményem: FÚJ APPLE!!! :angry: Drága, megbízhatatlan...na jó, az iPodoknak jó a hangminősége, de akkor is... iPod Shuffle-t vettem de már megbántam. Most is szervízben van :angry:

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

Az én véleményem: FÚJ APPLE!!! :angry: Drága, megbízhatatlan...na jó, az iPodoknak jó a hangminősége, de akkor is... iPod Shuffle-t vettem de már megbántam. Most is szervízben van :angry:

Micsoda? Megbízhatatlan? :DDDD

Hát éppen a legnormálisabb cucc a nano mp3ak között amihez eddig szerencsém volt :sleep:

Meg Apple mint megbizhatatlan, tömegfos? Naa :]

Link to comment
Share on other sites

_L_

és húrcoljak egy 5 kilós 15,5"-ös notit mindenhová? :D

XD .Angoltsnárom a DELL laptopját használja MP3 playernek mióta kettétört az iPodja XD

Link to comment
Share on other sites

HL2

XD .Angoltsnárom a DELL laptopját használja MP3 playernek mióta kettétört az iPodja XD

hát én nem kapnám elő ha lenne pl. egy buszon... meg is fejelnének érte...Mo-n még nem számít mindennapi látványnak

Link to comment
Share on other sites

Cyberbeni

Micsoda? Megbízhatatlan? :DDDD

Hát éppen a legnormálisabb cucc a nano mp3ak között amihez eddig szerencsém volt :sleep:

Meg Apple mint megbizhatatlan, tömegfos? Naa :]

20-50% pénzből egy hasonló tudásút/sobbat is lehet venni... <_<

Link to comment
Share on other sites

s0v1

Igaz.

Kerestem énis de nem találtam semmitse.

találtam apple töltőt bruttó 8500ft-ért :o B)

hát én nem kapnám elő ha lenne pl. egy buszon... meg is fejelnének érte...Mo-n még nem számít mindennapi látványnak

hát nem nagyon :smile:

egyszer hawerral mentünk pestre és fater Gps-PDA-ját elvittem magammal x)

aztán keresek egy utcanévtáblát épp nem láttam műholdat) erre a benga csávó mekérdi: "Kerestek valamit?" én meg tök nyugodtan: "köszi meg találjuk" és meg mutattam neki a gps-t x)

meg vonaton cseréltem benne mem karit, és elfeljtettem lehalkítani.. a vonat fullon és ha beteszem az új mem-karit, akkor prüttyög.. de nagyon hangosan... szal néztek egy kicsit XD

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Nem is a flancos ütött hanem ez a legutolso mondatod :D

Amugy link..^^

Parancsolj: iPod személyi edző :huh:

Érdekes cucc lehet, de annyira nem, hogy meg is vegyem :D

A jobb felső sarokban a Gear Up, Run, Sync lapokon jobban szét van írva + képek.

Link to comment
Share on other sites

s0v1

Valamiért nem enged videót tenni az iPodomra :huh:

próbáltam már minden hogyan, de nem sikerül. még playlistbe sem tudom betenni.... :unsure::sad:

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Valamiért nem enged videót tenni az iPodomra :huh:

próbáltam már minden hogyan, de nem sikerül. még playlistbe sem tudom betenni.... :unsure::sad:

Sajna viddel nincs tapasztalatom. Próbáld úgy, mint a sima zenét. Nyomd be a Library-ba a videt és simán húzd át a pod-ra :wink: :lol:

Amúgy nemrégiben láttam egy szép vastagságú iPod kézikönyvet valamelyik boltban. Vajon hány olyan trükköt tud, amire még nem jöttem rá? :rolleyes: Eddig pl véletlenül bukkantam rá a dalszöveg mutató funkcióra (már ahol lehetséges), meg a playlistes cuccok is eltartottak egy darabig.

Link to comment
Share on other sites

s0v1

Sajna viddel nincs tapasztalatom. Próbáld úgy, mint a sima zenét. Nyomd be a Library-ba a videt és simán húzd át a pod-ra :wink: :lol:

Amúgy nemrégiben láttam egy szép vastagságú iPod kézikönyvet valamelyik boltban. Vajon hány olyan trükköt tud, amire még nem jöttem rá? :rolleyes: Eddig pl véletlenül bukkantam rá a dalszöveg mutató funkcióra (már ahol lehetséges), meg a playlistes cuccok is eltartottak egy darabig.

tudom így próbáltam..

de ugye zenés playlistbe csak zenét rakhatsz..

és nem tok vidis playlistet csinálni.. :\

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

Parancsolj: iPod személyi edző :huh:

Érdekes cucc lehet, de annyira nem, hogy meg is vegyem :D

A jobb felső sarokban a Gear Up, Run, Sync lapokon jobban szét van írva + képek.

Tééleg :huh:

meg most jut eszembe h beállításoknál van ugye h mik jelenjenek meg a főmenüben és ott van egy olyan opcio h Nike+iPod ami nekem be van kapcsolva csak nem jelenik meg. Nem tudtam miaz, de most már igen. lol :smile:

Link to comment
Share on other sites

s0v1

Tééleg :huh:

meg most jut eszembe h beállításoknál van ugye h mik jelenjenek meg a főmenüben és ott van egy olyan opcio h Nike+iPod ami nekem be van kapcsolva csak nem jelenik meg. Nem tudtam miaz, de most már igen. lol :smile:

Nekem ilyen nin benne :huh: xD

nem is baj :smile: ^^

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

Nekem ilyen nin benne :huh: xD

nem is baj :smile: ^^

:tongue:

Aztán filmezés mien volt?

Link to comment
Share on other sites

s0v1

:tongue:

Aztán filmezés mien volt?

mindenki nézett h WTF?-van x)

meg h "Mien szép a képe" mondim "aha :D" aztán le ültem és meg néztem Számtechen az Argo-t x) kicsengetés után meg még maradt pár perc a filmből.... aztm meg szünetben meg néztem (a 3.-ra mentem fel a kvi órámra szal át kellett menni az egész sulin.. szünetben meg ugye tumultus.. én meg csak néztem lefelé (magam elé és néha-néha egy kacajt el-el ejtettem.. mindenki egyből rám néz, h "mija' fast röhög ez itt :huh: " aztán meglátták, h filmet nézek xD :D

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

mindenki nézett h WTF?-van x)

meg h "Mien szép a képe" mondim "aha :D" aztán le ültem és meg néztem Számtechen az Argo-t x) kicsengetés után meg még maradt pár perc a filmből.... aztm meg szünetben meg néztem (a 3.-ra mentem fel a kvi órámra szal át kellett menni az egész sulin.. szünetben meg ugye tumultus.. én meg csak néztem lefelé (magam elé és néha-néha egy kacajt el-el ejtettem.. mindenki egyből rám néz, h "mija' fast röhög ez itt :huh: " aztán meglátták, h filmet nézek xD :D

A kis sunyi..Mondtam h Te vagy béna nem iPod xD

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...