Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Apple Termékek


c_o_l_o_s

Recommended Posts

gbal65

Nagy embert vesztett el a világ. Nyugodjék békében.

+1 :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Luckyman

Vásároltatok már iTunes-on játékot?

Én most meg szeretném venni a PES 2012-t 5 euróért, de tartok tõle, hogy van valami egyéb díj, amit nagyon nem szeretnék kifizetni. Tud errõl valaki valamit?

Link to comment
Share on other sites

Lord_Porcio

Vásároltatok már iTunes-on játékot?

Én most meg szeretném venni a PES 2012-t 5 euróért, de tartok tõle, hogy van valami egyéb díj, amit nagyon nem szeretnék kifizetni. Tud errõl valaki valamit?

Elsõ vásárlásnál levonnak 1v 2 dollárt már nem emlékszem pontosan (lehet hogy már euro) amirõl azt írják, hogy egy kis idõ után visszautalják de én azóta se kaptam meg (vagy levásárolható talán, de azóta nem vettem semmit ott)... ez amolyan belépési költség az itunes-ba

Link to comment
Share on other sites

Luckyman

Elsõ vásárlásnál levonnak 1v 2 dollárt már nem emlékszem pontosan (lehet hogy már euro) amirõl azt írják, hogy egy kis idõ után visszautalják de én azóta se kaptam meg (vagy levásárolható talán, de azóta nem vettem semmit ott)... ez amolyan belépési költség az itunes-ba

Jól gondolom, hogy te átutalással fizettél már? Tudnál nekem ebben segíteni, hogy mit állítsak/adjak meg és hogyan?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Sipres

Hétvégén rendeltem egy fehér 32gigás iPhone 4s-t alig várom megérkezzen :D

Sajnos a régim aksija már a végét járja, úgyhogy muszály volt egy uj telo, bár szivem szerint vártam volna iphone 5-re.

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

Hétvégén rendeltem egy fehér 32gigás iPhone 4s-t alig várom megérkezzen :D

Honnan rendelted ha szabad érdeklõdnöm? :)

Link to comment
Share on other sites

Balee

Szerintetek 175k-ért jó vétel egy 16 gigás kártyafüggetlen iPhone 4S?

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

Szerintetek 175k-ért jó vétel egy 16 gigás kártyafüggetlen iPhone 4S?

Ha rászánod a pénzed akkor igen, megéri. Rettenetõ gyors és megbízható telefon, elsõrangú kamerával. Az App store is szinte végtelen tartalommal rendelkezik, rengeteg ingyenes programmal / játékkal (pl van BiA is ingyen).

Link to comment
Share on other sites

XCube

Szerintetek 175k-ért jó vétel egy 16 gigás kártyafüggetlen iPhone 4S?

Ha minden porcikáját kihasználod, akkor igen. Egyébként ilyen szintû teljesítményt Android -os alappal olcsóbban is megkapsz?

Link to comment
Share on other sites

LorDiablo

Ha minden porcikáját kihasználod, akkor igen. Egyébként ilyen szintû teljesítményt Android -os alappal olcsóbban is megkapsz?

Nem igazán, más az android. Android külsõre jóval olcsóbb kidolgozású, szoftverben ugye jóval szabadabban konfigurálható, több ingyenes program meg stb viszont bõven nem annyira kiforrott. Mivel az Android multiplatform nem annyira stabil és gyors szóval a választás az hogy ha egy gyors és megbízható rendszert akarsz akkor IOS, ha szeretsz custom rom-okat próbálni meg minden cuccot szabadon konfigurálni és nem zavar a rosszabb megbízhatóság, esetleges instabilitások meg belassulások akkor Android.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Hares

Sziasztok!

Újonnan (használt) vett 4G 32gb Touchomnak érdekes a hangja, 5.1.1es JB, XEars XE200zal használom,és csak a felsõ hangokat adja ki rendesen, az ének olyan mintha távolba veszne,a zene többi része meg csak úgy eltûnik. Mintha lenne rajta valamilyen filter,de nincs.

Az is érdekes, hogy mintha nem menne teljesen bele a jack az iPodba,1 mm még mintha hiányozna neki. A Touch 2Gvel nem volt bajom,ott mûködött minden flottul.

Sziasztok!

Újonnan (használt) vett 4G 32gb Touchomnak érdekes a hangja, 5.1.1es JB, XEars XE200zal használom,és csak a felsõ hangokat adja ki rendesen, az ének olyan mintha távolba veszne,a zene többi része meg csak úgy eltûnik. Mintha lenne rajta valamilyen filter,de nincs.

Az is érdekes, hogy mintha nem menne teljesen bele a jack az iPodba,1 mm még mintha hiányozna neki. A Touch 2Gvel nem volt bajom,ott mûködött minden flottul.

Megoldódott,illetve nem teljesen...SZÖSZ volt a kimenetbe...ilyen nincs. Mindjárt agyoncsapom az eladót.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
jardo

Ezt a gépet reálisan kb. mennyiért lehetne eladni?

Mac OS X v10.5.8

2.4 GHz Intel Core 2 Duo

ATI Radeon HD 2400

1 GB 800 MHz DDR2 SDRAM

232 GB HDD

Keveset volt használva és kívül-belül teljesen hibátlan állapotban van.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Kult13

Vettem egy Ipod Touch-ot, de nem tudok bejelentkezni az Apple ID-vel, mert azt írja ki, hogy szolgáltatói hiba miatt nem tud bejelentkezni az Apple ID-vel, próbálja meg késõbb. Ez pontosan mit jelent, mert már rengetegszer próbáltam, hagyjam a francba és próbálkozzak holnap?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
akos9999

Sziasztok!

Az iphone 4 8GB mennyivel tud kevesebbet, mint a nagyobb memóriájú 4S társai? Egyáltalán, megéri manapság ilyenbe invesztálni, vagy érdemesebb inkább az új modellt (iphone 5) megvenni?

Köszi:

akos9999

Link to comment
Share on other sites

4utox3c

Sziasztok!

Az iphone 4 8GB mennyivel tud kevesebbet, mint a nagyobb memóriájú 4S társai? Egyáltalán, megéri manapság ilyenbe invesztálni, vagy érdemesebb inkább az új modellt (iphone 5) megvenni?

Köszi:

akos9999

Szerintem 120k kicsit sok egy ilyen idõs telefonért. Ha ebben az árban gondolkozol vegyél droidot, vagy akkor vedd meg az i5-öt ha már apple.

Link to comment
Share on other sites

GordonGU

Szerintem 120k kicsit sok egy ilyen idős telefonért. Ha ebben az árban gondolkozol vegyél droidot, vagy akkor vedd meg az i5-öt ha már apple.

120k tényleg sok, viszont használtpiacon garishoz lehet jutni 70k körül, annyit szerintem simán megér, felveszi a versenyt sok 2 magos Droidos készülékkel, iOS6-tól se vettem észre lényeges lassulást, viszont az üzemidő javult :)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Balee

Elvileg Október 18. vagy 25. lehet az iPhone 5S hazai premiere. Az áráról még nincs infó, remélem 200k-nál nem lesz több.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Ezek a kintről behozott készülékek árai, ezeket jelenleg csekély 80-100ezres haszonnal adják. Itthon hivatalosan még nem kapható, a Telekom és a Voda fogja majd forgalmazni. 200k-nál nem hiszem, hogy több lesz, a 4S és az 5 is ennyi volt anno.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
XCube

Vége a prezentációnak, úgy sejtem megkeresem a szolgáltatómat, hogy milyen kondíciókkal kaphatok iPhone 6S -t. Az 5S nálam bizonyított, lassacskán akarok is valami újabbat és kimondottan tetszenek az új funkciók. A régi meg marad munkatelefonnak.

Az iPad Pro -ra is csorgattam a nyálam de az ára borzasztó magas. Õszintén szólva az Air 2 -vel is jól el vagyok, de a Stylus és a nyomásérzékeny rajzlehetõség nagyon érdekelne. A hatalmas kijlelzõrõl nem is beszélve... . A billentyûzettõl nem estem hasra, praktikusan van kitalálva rendszerként de nekem a mostani Kensington is megfelelõ, bluetooth -os és mióta meg van még csak egyetlen egyszer!!! kellett feltöltenem.

Az Apple TV btw szerintem még mindig nem érett be annyira, hiányolom az igazi nagy dobásnak számító funkciókat. A Siri egész jónak tûnik, úgy sejtem ez lesz a legvonzóbb dolog benne. A TV -mben is van beszédfelismerõ, jól is mûködik a TV vezérlésére, de appokban nem tudom használni, tehát nálam Netflixre elõny lenne, arra viszont sajnálok 150 - 200 USD -t kiadni, az LG repülõ egere is megteszi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...