Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Apple Termékek


c_o_l_o_s

Recommended Posts

LorDiablo

kár,pedig apám meg van gyõzõdve arról,hogy õ már rakott föl másnak is így alkalmazást

és az úgy nem mûködne,hogy õ fölrakja azt az egy alkalmazást (letõrlõdne az összes többi az enyémrõl) majd én újra a saját itunesommal szinkronizálnám és az rajta maradna?

Ilyenkor elvileg csak azt lehet hogy helyettesíti a meglévõ app-eket a saját itunes-od app-eivel.

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Ilyenkor elvileg csak azt lehet hogy helyettesíti a meglévõ app-eket a saját itunes-od app-eivel.

no,ezt nem teljesen értem :D

Link to comment
Share on other sites

LorDiablo

no,ezt nem teljesen értem :D

Én pl próbáltam már olyat hogy 2 géppel szinkronizálni a telefont, de sosem mûködött rendesen mert mindig az volt hogy ha a második gépen akartam valami app-et felrakni akkor mindig törölni akarta az összes app-et a telefonon és helyettesíteni azokkal amik a másik gépen vannak.

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Én pl próbáltam már olyat hogy 2 géppel szinkronizálni a telefont, de sosem mûködött rendesen mert mindig az volt hogy ha a második gépen akartam valami app-et felrakni akkor mindig törölni akarta az összes app-et a telefonon és helyettesíteni azokkal amik a másik gépen vannak.

ja,értem

3 ipadet vett apám,nem kicsit apple fan :lol: (így ha jól számolom lesz a családnak 1 macbook pro-ja,1 led cinema mellé,2 db iphone 3gs,1 db 4-es,2db itouch és 3 ipad :lol: )

Link to comment
Share on other sites

gondusz

emberek, iTouch 2g-mmel nem szinkronizál az iTunes-om...

Rá akartam pakolni egy pár appot meg úgy kb 40 zeneszámot de amikor rányomok a sync-re kb 2 percig mûvel annyit hogy mindenen átfut és már kész is, és nincsenek rajta az úgy zeneszámok, csak most kezdte el ezt a problémát...

2g, 4,1iOS, redsn0w val lett...khmm...módosítva, iTunes a legfrissebb

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Snexi

ha valaki appstore accjával bejelentkezem az én iphone-omon és úgy töltök le egy alkalmazást akkor az rajta marad ha utána a gépemmel szinkronizálom?

Link to comment
Share on other sites

kaliban

Linkelek két problémamegoldási blogbejegyzést :) tanulságos

Sesam.hu, az elõtörténet...

...és a megoldás

Egen... ismerõs a dolog, pontosabban az EFI (gondolom emuláció), ugyanis a hómacska feltétele után alapra tette a BIOS-t, plusz a ramok is 667Mhz-n !!! mentek...

Link to comment
Share on other sites

oPalRx7

Egen... ismerõs a dolog, pontosabban az EFI (gondolom emuláció), ugyanis a hómacska feltétele után alapra tette a BIOS-t, plusz a ramok is 667Mhz-n !!! mentek...

én ugytom hivatalos imacs hw-n megy SeSam. szóval akkor miért tenne ilyet a saját cuccaival az apple?

Link to comment
Share on other sites

kaliban

én ugytom hivatalos imacs hw-n megy SeSam. szóval akkor miért tenne ilyet a saját cuccaival az apple?

Nem, nem.

A hómacska (hivatalos, eredeti) az én gépemre mászott fel és azon produkálta ezt, bár ugye elvileg ez sem lenne gond neki de más a gyakorlat és más az elmélet :)

Plusz a macsek, egy szimpla Linux verziónak tûnt használhatóságban és kinézetben, szóval maradok a redmondiaknál és az Ubuntu-nál :)

Link to comment
Share on other sites

oPalRx7

Nem, nem.

A hómacska (hivatalos, eredeti) az én gépemre mászott fel és azon produkálta ezt, bár ugye elvileg ez sem lenne gond neki de más a gyakorlat és más az elmélet :)

Plusz a macsek, egy szimpla Linux verziónak tûnt használhatóságban és kinézetben, szóval maradok a redmondiaknál és az Ubuntu-nál :)

jaaa értem :)

btw azért posztoltam ide, mert hw és apple illetõségû problem volt ismerõsi körben :)

Link to comment
Share on other sites

kaliban

jaaa értem :)

btw azért posztoltam ide, mert hw és apple illetõségû problem volt ismerõsi körben :)

Nyilván :)

Érdekes különben a driverek (Kext-ek) használata a Mac-en, ha nem a saját vasát használod, akkor pár doboz nyugtató (gömbszörp, serital) mindenképpen ajánlott a kextek variálásához :D

Link to comment
Share on other sites

oPalRx7

Nyilván :)

Érdekes különben a driverek (Kext-ek) használata a Mac-en, ha nem a saját vasát használod, akkor pár doboz nyugtató (gömbszörp, serital) mindenképpen ajánlott a kextek variálásához :D

ajaj :D bár én még extrém keveset konyítok a mac-hez meg osx-hez, de huh. nem semmi háttértudás kell akkor ha valami tényleg félretéved a rendszerben...

mondjuk én rendszerrõl nem szoktam biztonsági mentést csinálni, csak a fájlokról, de ez a time machine tényleg nem semmi. (még akkor is ha win7 is tudja kb ezt. nálam inkább kikapcsolva :D )

Link to comment
Share on other sites

kaliban

ajaj :D bár én még extrém keveset konyítok a mac-hez meg osx-hez, de huh. nem semmi háttértudás kell akkor ha valami tényleg félretéved a rendszerben...

mondjuk én rendszerrõl nem szoktam biztonsági mentést csinálni, csak a fájlokról, de ez a time machine tényleg nem semmi. (még akkor is ha win7 is tudja kb ezt. nálam inkább kikapcsolva :D )

Akkor untam meg, mikor elindult a hálózat, de se hang nem volt, se 3D-gyorsítás, azaz nem jó driver volt fent... pontosabban van egy rakat kext, amit variálni kell és vagy eltalálod, vagy nem (inkább nem).

Tehát nem egy vidkártya driver van, hanem egy csomó kext, ami a vidkártyát vezérli és ölég macerás a mûködõképes variációt eltalálni.

Nyilván meg lehet csinálni persze, de akkor inkább már az Ubi...

...

Az október végi premier után december utolsó napjaira a HWSW szerkesztõségébe is befutott az Apple vadonatúj, szuperkönnyû és szupervékony notebookja, a MacBook Air. Kipróbáltuk és nem rejthetjük véka alá a véleményünket: tetszett.

http://www.hwsw.hu/hirek/46003/apple-macbo...aign=Feed:+HWSW

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Stauffenberg

Steve Jobs haldoklik

Jobs nélkül kíváncsi vagyok mire fog menni az Apple.

A Microsoft szekere is tökéletesen megy, pedig Bill Gates kiszállt már évekkel ezelõtt a nyeregbõl. Na meg nem hinném, hogy az utóbbi években Jobsnak túl sok köze lett volna hozzá, hogy mit dob piacra az Apple. Ennyi munkafolyamatot már nem tud egyetlen ember felügyelni, de a cég a személyi kultuszt is felhasználta az elmúlt több mint két évtizedben, így hát a fõnöknek kellett prezentálnia minden új terméket.

Link to comment
Share on other sites

mark44

Azért az Apple hatalmas ikonnak mondhat búcsút. Gates-nél nem volt annyira jellemzõ ez a személyi kultusz.

Biztos egy kissé megrendülnek a részvények :D

Link to comment
Share on other sites

oPalRx7

Igazából én se tudom miként lesz bármi. elsüllyedni nem fog a márka, ahhoz már túl sok fanatikus rajongója van, de szerintem biztos nem lesz "régi fényében" tündöklõ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Snexi

az miért lehet,hogy az iphone-on az ipodban amiknek nincsen borító képe ahhoz tök random módon hozzárak egyet?rohadt idegesítõ

itunesben meg nincsen kép berakva hozzá

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
eMaffia

Mi történik, hogy ha az iPod Touch-nál elfogy az öt számítógép érvényesítése?

Nah ez engem is érdekel. Pár hónapja használok Apple terméket, de még mindig sok dolog van, amit nem értek az almás céggel kapcsolatban.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
BlackTigerHUN

Sziasztok!

4. generációs iPod touchot szeretnék vásárolni, arra lennénk kíváncsi, hogy hol érdemes. Néztem sok helyen, de van olyan hely ahol rettentõ drága és van olyan hely ahol ugyan olcsó, de meglehetõsen rossz véleményeket írtak róla más fórumokon.

Elõre is köszönöm a válaszotok!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kaliban

Steve Jobs

Legenda lett belõle már az életében, remélem boldog is volt mellette.

Õ volt az egyik egyéniség aki megváltoztatta egy picit a világot, benne volt abban a korszakalkotó csapatban, akik megmutatták a számítógépben rejtõzõ "tehetséget" és ki is hozta belõle.

John Carmack, John Romero, Jay Wilbur, Sid Meier, Bill Gates, Tim Sweeney (vannak még de nem férnének el) nélkülük ma nem lenne a világ, az ami.

Nyugodj békében.

Link to comment
Share on other sites

oPalRx7

Steve Jobs

Legenda lett belõle már az életében, remélem boldog is volt mellette.

Õ volt az egyik egyéniség aki megváltoztatta egy picit a világot, benne volt abban a korszakalkotó csapatban, akik megmutatták a számítógépben rejtõzõ "tehetséget" és ki is hozta belõle.

John Carmack, John Romero, Jay Wilbur, Sid Meier, Bill Gates, Tim Sweeney (vannak még de nem férnének el) nélkülük ma nem lenne a világ, az ami.

Nyugodj békében.

így van. Mindegyik ember úttörõ volt, lehet kritizálni is bizonyos dolgokat, de nélkülük valóban nem lenne a mai világ olyan, amilyen.

Nyugodjék békében.

Link to comment
Share on other sites

XCube

Steve Jobs

Legenda lett belõle már az életében, remélem boldog is volt mellette.

Õ volt az egyik egyéniség aki megváltoztatta egy picit a világot, benne volt abban a korszakalkotó csapatban, akik megmutatták a számítógépben rejtõzõ "tehetséget" és ki is hozta belõle.

John Carmack, John Romero, Jay Wilbur, Sid Meier, Bill Gates, Tim Sweeney (vannak még de nem férnének el) nélkülük ma nem lenne a világ, az ami.

Nyugodj békében.

Nagy embert vesztett el a világ. Nyugodjék békében.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...