Jump to content
GSForum - Segélyvonal

House M.D. - Vége a sorozatnak


-moki-

Recommended Posts

joxer

Már épp akartam szólni, hogy miért ilyen kicsi a forgalom, hisz mindjárt House...:D Nem mintha lenne miről beszélni.

9:00 PM-kor vetítik, az annyi mint... kb holnap hajnali 4-kor.:tongue: El se hiszem.

Versenyezzünk, hogy ki nézi meg először...:D

Link to comment
Share on other sites

_FeGa_

Már épp akartam szólni, hogy miért ilyen kicsi a forgalom, hisz mindjárt House...:D Nem mintha lenne miről beszélni.

9:00 PM-kor vetítik, az annyi mint... kb holnap hajnali 4-kor.:tongue: El se hiszem.

Versenyezzünk, hogy ki nézi meg először...:D

Én nem veszek részt benne. Én inkább kivárom magyarul, ugye nem mindenki spíler itt :lol:

De ami a fox oldalán van kinnt az alapján K*va jó lesz

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Holnap sajna Szegeden leszek, de többek között a House miatt is jövök haza még aznap :D

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Már épp akartam szólni, hogy miért ilyen kicsi a forgalom, hisz mindjárt House...:D Nem mintha lenne miről beszélni.

9:00 PM-kor vetítik, az annyi mint... kb holnap hajnali 4-kor.:tongue: El se hiszem.

Versenyezzünk, hogy ki nézi meg először...:D

Helyesbítenem kell, holnap hajnali 3... Összesen 6 órával járunk előrébb, mint a keleti part.

Én leszek az, ezt megígérhetem... :D

Link to comment
Share on other sites

joxer

Láttátok már a gördeszkás promót...? :D Nem tudom, hogyan fogok elaludni, már várom...

Újítottam kicsit az aláírásomon... :lol:

Helyesbítenem kell, holnap hajnali 3... Összesen 6 órával járunk előrébb, mint a keleti part.

Én leszek az, ezt megígérhetem... :D

Igaz, mert keleti idő szerint nézik, én meg középidő szerint számoltam... oops. De olyan édesmind1 végülis. :smile:

Győzzön a jobbik. :D

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Újítottam kicsit az aláírásomon... :lol:

Lazaaaaa... :D

Azon gondolkodom, hogy kibírom-e ébren hajnali 4ig, amíg kikerül... :blink: :D

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Lazaaaaa... :D

Azon gondolkodom, hogy kibírom-e ébren hajnali 4ig, amíg kikerül... :blink: :D

Kibírtam... :D 03:36-kor került ki, most kezdtem el rángatni, 23 perc és nézem... :D

"Rizzo vagyok, 21 éves és függő." :D

Megnézem és írom is az értékelést... Na jó, nem, nem fogok itt spoilerkedni, mert még le sem szedtétek... :D

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Aztanemjóját, dejólesett... :D

Emberek, nehogy a LOLt, mert az hibás, inkább PROPER.XOR... Én benyaltam... De azért még így is sikerült megtekinteni... Nem lövök le poénokat, csak annyit mondok, hogy imádom Cameront, amikor mérges (gyak. megint beleszerettem... :wub: )- Egy-két dolgot érdekes volt látni, remélem folytatják az ilyen alapos karakterábrázolást az évad további részében is...

Wilson és Cuddy meg dögöljön meg az utolsó döntésük miatt, szerintem abszolút nem jogos...

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

No mi az, senki nem nézte meg a szezonpremiert rajtam kívül? :blink:

Link to comment
Share on other sites

joxer

No mi az, senki nem nézte meg a szezonpremiert rajtam kívül? :blink:

Nyugalom, nem mindenki lehet angolzseni...:smile: Lapítok és várom a feliratot. :D Meghát minek spoilerezzük tele a topikot...

De azért nézegettem úgyahogy az elejét... És amennyit láttam, már abból leszűrhettem, hogy k*rvajó lesz az idei évad. :o

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Nyugalom, nem mindenki lehet angolzseni...:smile: Lapítok és várom a feliratot. :D Meghát minek spoilerezzük tele a topikot...

De azért nézegettem úgyahogy az elejét... És amennyit láttam, már abból leszűrhettem, hogy k*rvajó lesz az idei évad. :o

Öléggé... De nem is vártunk mást. Az meg bejött, amit mondtam, House Istennek képzeli magát...

Na, megyek Eurekát nézni, abból is ma jött friss rész... :D

Link to comment
Share on other sites

joxer

És ebben a pillanatban fel is került a felirat... :rolleyes: Nade majd holnap...:D

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Atomjó részt láthattunk :smile: Néha én is kapkodtam a fejem, de a latin kifejezéseket amúgy se kell érteni :lol: Rizzoval értek egyett. Jó ez a karakterfejlődés, csak mintha kissé gyors lenne :unsure: Meg szívesen láttam volna azt, hogy mi történik a lelövése után, de gondolom, az később még visszatér :smile:

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Huhh, isten rész volt. :smile:

Elején a Gorillaz szám nagyon ott, volt, és jólesett újra hallani a Rolling Stones-t. :rolleyes: Az első évad záróját idézte, amikor próbált lábra állni. Nagyon jól jött ki.

House meg tényleg Isten. :D

Link to comment
Share on other sites

_FeGa_

Olvastam fikázó kommenteket a junkien. Szerintem tökre nincs igazuk. Tök jó ez az irány és tök jó a megvalósítás. Kellett ez a változás szerintem. Az is tök jó, hogy House pörög,deszkázig fut satöbbi. És nem liftezik :lol: A következő rész trailerén húzom a szám. A végén az a lebegő gyerek :o :blink: :ph34r:

Ne menjünk már át Hatodik érzék/Ördögűzőbe...

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Olvastam fikázó kommenteket a junkien. Szerintem tökre nincs igazuk. Tök jó ez az irány és tök jó a megvalósítás. Kellett ez a változás szerintem. Az is tök jó, hogy House pörög,deszkázig fut satöbbi. És nem liftezik :lol: A következő rész trailerén húzom a szám. A végén az a lebegő gyerek :o :blink: :ph34r:

Ne menjünk már át Hatodik érzék/Ördögűzőbe...

És újra fáj a lába, ezt kihagytad...

Lebegő gyerek? Ugyanmár. Eddig mindenre volt orvosi magyarázat, még az apácára is, pedig annál tényleg azt hittem, hogy Isten keze van a dologban... :D

Link to comment
Share on other sites

_FeGa_

És újra fáj a lába, ezt kihagytad...

Lebegő gyerek? Ugyanmár. Eddig mindenre volt orvosi magyarázat, még az apácára is, pedig annál tényleg azt hittem, hogy Isten keze van a dologban... :D

Hát igen,de szvsz inkább elvonási tünete lesz...

Nem láttad ? Az a gyerek tényleg lebeg...Erre az lehet az orvosi magyarázat, hogy valaki Haluzik. :tongue: De akkor is gáz egy alapvetően valóságos sorozatban.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Hát igen,de szvsz inkább elvonási tünete lesz...

Nem láttad ? Az a gyerek tényleg lebeg...Erre az lehet az orvosi magyarázat, hogy valaki Haluzik. :tongue: De akkor is gáz egy alapvetően valóságos sorozatban.

Jajj, hát voltak azért érdekes esetek mind a két évadban. :wink:

Én nem aggódok, hogy elviszik misztikus irányba. :smile: House józan esze azt úgysem engené.

Link to comment
Share on other sites

_FeGa_

Jajj, hát voltak azért érdekes esetek mind a két évadban. :wink:

Én nem aggódok, hogy elviszik misztikus irányba. :smile: House józan esze azt úgysem engené.

A lebegő gyereket, hogy lehet normálisan megmagyarázni ? :unsure: Valaki haluzik :lol: Esetleg a vérében oxigén helyett valami olyan vn ami könnyebb a levegőnél :lol: Vagy valami ilyesmi

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

A lebegő gyereket, hogy lehet normálisan megmagyarázni ? :unsure: Valaki haluzik :lol: Esetleg a vérében oxigén helyett valami olyan vn ami könnyebb a levegőnél :lol: Vagy valami ilyesmi

Mivel nem sci-med sorozat és nem is misztikus, ezért nem hinném, hogy ne lenne ép ésszel megindokolható magyarázat... De pár nap és kiderül... :D

Link to comment
Share on other sites

_FeGa_

Mivel nem sci-med sorozat és nem is misztikus, ezért nem hinném, hogy ne lenne ép ésszel megindokolható magyarázat... De pár nap és kiderül... :D

De valld be...Neked sincs ötleted :D

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

De valld be...Neked sincs ötleted :D

Nem mondtam, hogy van... :D Lehet, hogy House házhoz ment az őrhajósokhoz, ott meg ugye súlytalanság van... :D

Link to comment
Share on other sites

_FeGa_

Nem mondtam, hogy van... :D Lehet, hogy House házhoz ment az őrhajósokhoz, ott meg ugye súlytalanság van... :D

Bocsesz :lol: A steril szoba után a következő fokozat a súlytalan szoba ? :D

Link to comment
Share on other sites

_FeGa_

Mi az, hogy kihalt a topic ? :blink: Senki nem nlzte meg a második részt ?

Én igen nekem nagyon bejött az egész, és tényleg volt benne egykét akkora poén... :lol: Gyáá és a következő rész is be fog tenni...ALig várom.

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Mi az, hogy kihalt a topic ? :blink: Senki nem nlzte meg a második részt ?

Én igen nekem nagyon bejött az egész, és tényleg volt benne egykét akkora poén... :lol: Gyáá és a következő rész is be fog tenni...ALig várom.

Néztem én is... É mint kiderült, egész szép CGIokat tud a stáb.. :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...