Jump to content
GSForum - Segélyvonal

House M.D. - Vége a sorozatnak


-moki-

Recommended Posts

Rizzo_Daddy

Megnéztem az első évadot...És az egyik kedvenc sorozatom lett, pontosan a 3. helyen áll, a Lost, és a Prison Break mögött, letaszitva a 3. hely trónjáról a 4400-et, meg a Supernaturalt :rolleyes:

Nagy verseny lesz itt szeptembertől... :D Alakulnak a dátumok is, sorban jelentik be a csatornák, hogy melyik premier mikor lesz... Gyűjtöm azokat, amiket nézek egy txt fájlba... :D

Link to comment
Share on other sites

LACI86

Csak nem Fűvezni fog? :lol: . Engem leginkább az érdekel, ám bár látni nem láttam csak hallotam, hogy Cameron és House között volt is meg nem is volt semmi, szóval hogy mi lessz ebből. Bár a multheti részben a tv2-ön mondta is Cameron hogy ő kedveli a doktór bácsit :smile:. Bevallom szorítok a csajnak :D. de csak addig amig egy fiatal orvos nevezetesen én fel nem tünök a sorozatban, és a csajszi teljesen belémhabarodik :D

Hát igen az a migrénes rész nem volt semmi.

House jól nézett ki benne, mit ne mondjak.

Az is jó volt mikor Cameron beszedte az extasy-t, az a bozontos haj :tongue: , nagyon jól állt neki.

Tudom én mi a megoldás állandóan szednie kellene és akkor................ :D

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Ha jól emlékszem, akkor az egyik részben megpróbált House kunyizni egy kis füvet Wilsontól, aki épp a rákos betegei számára tekerte a dzsojákat fájdalomcsillapítónak... :D

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Ha jól emlékszem, akkor az egyik részben megpróbált House kunyizni egy kis füvet Wilsontól, aki épp a rákos betegei számára tekerte a dzsojákat fájdalomcsillapítónak... :D

Jaja, és kimegy Wilson irodájából aki utána szól, majd House lassan visszafordul és kirakja az asztalra az elvett cigit :D

Link to comment
Share on other sites

kopo

Melyik rész az amikor Houset a saját csapata kezeli, mert korházba került?

Link to comment
Share on other sites

ChipLecsap

Jaja, és kimegy Wilson irodájából aki utána szól, majd House lassan visszafordul és kirakja az asztalra az elvett cigit :D

Ez jó :D. remélem a tv2 leadja majd a 2. szériát is, csak ugy ánt hogy 1 hetet kell várni mindig a következő részre, miért nem adnak heti 2-3 részt ? :smile:

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Ez jó :D. remélem a tv2 leadja majd a 2. szériát is, csak ugy ánt hogy 1 hetet kell várni mindig a következő részre, miért nem adnak heti 2-3 részt ? :smile:

Biztos üzlet. Ha egy hetet kell várnod, akkor egyre jobban izulsz és időben átrakod a tv2re... ők meg még akkor bőszen reklámoznak :D Azért tuti, hogy kivan tömve a postaládájuk "napi2houserésztvagyeltörikmátékrisztaorra" levelekkel :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Végülis kénytelen vagyok ideírni, mivel a tv2-t már beelőztem, és muszály a legújabb részről írnom. :smile:

Mondjuk a topicot visszaolvasni nem merem, félek a spoilerektől. :D

Szóval most néztem a 18. részt (első évad, lassan haladok :tongue: ) és k*rva jó volt. Asszem az első rész amikor meghalt a beteg (meg asszem a volt régen még a babás) viszont ez nagyon megindított. És Vogler végre eltakarodott (bár az elején megszakadtam, mikor House arról álmodozott, hogy Vogler rákos. :D )

Nagyon jó sorozat, az egyik kedvencemmé vált. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Végülis kénytelen vagyok ideírni, mivel a tv2-t már beelőztem, és muszály a legújabb részről írnom. :smile:

Mondjuk a topicot visszaolvasni nem merem, félek a spoilerektől. :D

Szóval most néztem a 18. részt (első évad, lassan haladok :tongue: ) és k*rva jó volt. Asszem az első rész amikor meghalt a beteg (meg asszem a volt régen még a babás) viszont ez nagyon megindított. És Vogler végre eltakarodott (bár az elején megszakadtam, mikor House arról álmodozott, hogy Vogler rákos. :D )

Nagyon jó sorozat, az egyik kedvencemmé vált. :smile:

Igen, az a szavazós tényleg egy nagyon jó rész... :D

Majd a 21-esre figyelj nagyon, nekem még minidg az a kedvenc részem, pedig már túl vagyok a 2. évadon is... :D

Link to comment
Share on other sites

-Thresher-

Hé spoileresek! Cameron hogy/miként fog viszajönni a csapatba?

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Hé spoileresek! Cameron hogy/miként fog viszajönni a csapatba?

Majd meglátod... :D Ha nagyon akarod tudni, csak akkor mondom el, szerintem légy türelmes (már ha bírsz). :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Igazából már tegnap megnéztem a 19. részt, egyből a 18. után, de nem akartam egymás után kétszer én írni... :D De nagyon jó volt az is. :smile: A zsidó csajjal amilyen párbeszédet lenyomtak. Wilson meg csak pislogott. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Rizzo (vagy moki): Mikor derül ki (ha kiderül) hogy ki volt House előző kapcsolata? Aki összetörte a szívét?

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Igazából már tegnap megnéztem a 19. részt, egyből a 18. után, de nem akartam egymás után kétszer én írni... :D De nagyon jó volt az is. :smile: A zsidó csajjal amilyen párbeszédet lenyomtak. Wilson meg csak pislogott. :lol:

Akkor már csak 1 részt kell megnézz, és ott is vagy a 21-esnél... :D

Rizzo (vagy moki): Mikor derül ki (ha kiderül) hogy ki volt House előző kapcsolata? Aki összetörte a szívét?

A 21-esben bemutatkozik, a 22-esben meg már sokat szerepel, úgyhogy neked már nagyon közeli... :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Akkor már csak 1 részt kell megnézz, és ott is vagy a 21-esnél... :D

A 21-esben bemutatkozik, a 22-esben meg már sokat szerepel, úgyhogy neked már nagyon közeli... :D

Igen, már rájöttem. :smile: :D Mindig túl gyorsan kérdezek. :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Ez a 21. rész.... :rolleyes: :o

Nagyon jó volt, igazad van Rizzo. :D Viszont nem 3 stories hanem 4... De közben az időben ugrálások. :smile: Hopsz, ezt maguk nem tudhatják, csak 3 hónap múlva lesz. :D Istenkirály ez a sorozat. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Well, első évad kivégezve, és második évad első része is megnézve. :rolleyes:

Jó volt ez a fegyences. Ahogy House bepiált vele az nagyon tetszett. :D

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Well, első évad kivégezve, és második évad első része is megnézve. :rolleyes:

Jó volt ez a fegyences. Ahogy House bepiált vele az nagyon tetszett. :D

Amikor másnap megjelent napszemcsiben, ott dobtam egy hátast :lol:

Helyes, akkor Hori is várja nemsokára a Szept5öt :D

Egyébként Rizzo, csúnya dolog más topicjának az alcímébe beleírkálni :D Persze praktikus és okos lépés volt, ami rám nem jellemző :lol:

A második évad talán még az első évad zsenialitását is felülmúlja. Eddig a kedvenc évadom :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Hor1

Na, hétvégén hazaértem a 2 hetes nyaralásból, és gyorsan meg is lestem 8 részt két nap alatt. :smile:

House nagyon teper, de félek, nem fog összejönni Stacyvel megint. :sad: Cameron durva volt beecstasy-zva. :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Vazze, a 13. rész. :o :o :huh:

Nagyon kész voltam rajta... Főleg mikor kiderült, hogy hol a daganat. Sokkoló. Meg mikor megmutatta a lábát Cuddy-nak. Komolyan, amikor a csajról kiderült, ami kiderült, nyomtam a pause-t, és vagy egy percig döbbenten tátogtam. Huhh, kemény volt nagyon.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Jujj, ezen a 16. részen olyanokat szakadok. :lol: Cameron beszólásai:"Célozz, és lőj." Chasenek:"Kár, hogy nem neked kell mintát adni, már kész lennénk" :D

Meg hogy House mindig ahhoz a szerencsétlen kómáshoz mászkál be. :tongue: Wilsonnal mikor tévéznek, amikor a migrén gyógyszert próbálgatja, most a sráccal... Meg ahogy Foreman-t mindig oltja: "Nem véletlen hívják fehér táblának, bocsi"

Nagyon kész ez a sorozat, teljesen beleszerettem. :smile::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

freddy12

hello nem tudnátok elküldeni a második éved torrentjét :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

hbt72

Sziasztok,

hogy lehet megszerezni az összes évadot, tud nekem segíteni valaki?

Nem vagyok nagy tudósa a technikáknak, véletlenül kerültem ide, csak emiatt regisztráltam, de ha valaki segítene nekem, nagyon hálás lennék érte, bármit megadok érte, kifizetem a költségeit.

megtennétek, hogy a hbt72@freemail.hu ra írtok, nagyon megköszönném.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Huhh, most néztem a dupla Eufóriát. :o :huh::blink::unsure:

Huhh, de kemény vooolt. Főleg a legvége. Csak ezért ugrottam fel, hogy ezt leírjam már megyek is vissza, a 22. részre. :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Na, végignéztem.

Az uccsó rész nagyon sokkos volt. A legeleje, a csávó szeme, wc-s jelenet, meg úgy az egész záró rész. :huh: Nagyon jó évadzáró volt. És már egy hónap sincs hátra. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...