Jump to content
GSForum - Segélyvonal

House M.D. - Vége a sorozatnak


-moki-

Recommended Posts

Horny_Reaper

Sejtem mire gondolsz... :smile:

Valamelyik epizodban kiderül hogy Wilson-nak van egy ikertestvére (jackson) csak azért nem láttuk őt mert egy kolombiai börtönben raboskodot, és mikor vissza jön Wilsonhoz, belebotlik House hugába, aki vak, de ez nem számít mert azonnal beleszeret Jacksonba, mikor pedig összeakarnak házasodni akkor House kikell magából és azt ordibálja hogy nemhagyja aprópénzre váltani az örökséget! (Az apjának van egy elfeledett gyémánt-bányája szibériában) Nem sokkal később Cameron bejelenti hogy nem is Cameronnak hívják hanem Katarynának, csak szégyelte bevallani hogy ő nem is amarikai hanem lengyel származású, ettől Foreman azonnal infartust kap, de nem lehet rajta segíteni, mert olyan mutációja van hogy azmiatt nem lehet szívátültetést alkalmazni rajta...Végül Cuddy bejelenti hogy 3 gyereme is van, de őket ott hagyta az anyjánál Texasban...

Na, eltaláltam? :lol:

Pontosan :lol: :lol: :lol: :lol: Amúgy komolyra véve a szót: a második évad után GS-an fogalmazva: "órákig keresgetheted a leszakadt álladat a padlón" :wink:

Link to comment
Share on other sites

-Thresher-

Pontosan :lol: :lol: :lol: :lol: Amúgy komolyra véve a szót: a második évad után GS-an fogalmazva: "órákig keresgetheted a leszakadt álladat a padlón" :wink:

Ne csigázz, ne csigázz! :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Horny_Reaper

Ne csigázz, ne csigázz! :ph34r:

Én kérek elnézést :sad::smile:

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Én kérek elnézést :sad::smile:

Tény, hogy Stacey is szemre való, de szerintem a bedrogozott Cameronnál nem volt szexibb csaj ebben a sorozatban :D

Link to comment
Share on other sites

-Thresher-

Tény, hogy Stacey is szemre való, de szerintem a bedrogozott Cameronnál nem volt szexibb csaj ebben a sorozatban :D

hmm... :huh: :o

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Tény, hogy Stacey is szemre való, de szerintem a bedrogozott Cameronnál nem volt szexibb csaj ebben a sorozatban :D

Csatlakozok, szerintem is... :D Meg ahogy ráveti magát Chase-re... :D

Link to comment
Share on other sites

-moki-

hmm... :huh: :o

Hehe, majd lesz egy rész a 2. szezonban, amikor bekap egy kis extasyt... hmm azzal a kissé bozontos hajjal nagyon szexi lesz :D De House se fog megállni a Vicodynnál... :D egy érdekes gyógymódot talál a migrén kezelésére :D

Link to comment
Share on other sites

Gyu

Csatlakozok, szerintem is... :D Meg ahogy ráveti magát Chase-re... :D

Hú de lettem volna Chase :smile:

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Hú de lettem volna Chase :smile:

Áhh én nem vállalnám be a Chase-el járó szörnyű angol akcentust :D Hmm bár az idő alatt nem is muszáj beszélni :D

Link to comment
Share on other sites

Gyu

Áhh én nem vállalnám be a Chase-el járó szörnyű angol akcentust :D Hmm bár az idő alatt nem is muszáj beszélni :D

Nem baj az, ha aussinak hiszik az embert..és nekem Jennifer Morrison nagyon tetszik...

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Nem baj az, ha aussinak hiszik az embert..és nekem Jennifer Morrison nagyon tetszik...

Hát igen, meg tipikus olyan nő, akiből ki is nézem az orvosit. Pl egy Paris Hilton eléggé hiteltelen lenne :D

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Nem baj az, ha aussinak hiszik az embert..és nekem Jennifer Morrison nagyon tetszik...

Pláne a 2. évados hajjal... AÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kopo

Ti itt elöbre jártok. Jo ltudom, h az 1.évadd 22 részes lesz?

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Ti itt elöbre jártok. Jo ltudom, h az 1.évadd 22 részes lesz?

Az első évad 22, a második 24 részes... Amúgy ITT találod az epizód-listát...

Link to comment
Share on other sites

kopo

@Rizzo_Papa: Oh, nagyon köszönöm.

@thresher: köszi a képeket!. Kár hogy van köztük fake.

Link to comment
Share on other sites

-Thresher-

@Rizzo_Papa: Oh, nagyon köszönöm.

@thresher: köszi a képeket!. Kár hogy van köztük fake.

Hát istenem, senki sem lehet tökéletes! (persze ezt nem magamra értettem! :D )

Link to comment
Share on other sites

tarjanik

Erről a bozontos hajas extasy-s dologról képet nem tudtok mutatni? :D

Egyébként honnan nézitek a 2.évadot?

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Tessék! :D

Kép1

Kép2

Kép3

Kép4

Torrentről szedtük és azt nézzük :D

Ez a nő még mindig gyönyörű... :D

Link to comment
Share on other sites

-Thresher-

Bocs de megöl az a zselé kiváncsiság: House most kit fog kirugni? Vagy mégsem?? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Bocs de megöl az a zselé kiváncsiság: House most kit fog kirugni? Vagy mégsem?? :blink:

Nyugalom, senkit... Megoldja a problémát egyéb módon. :D

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Nyugalom, senkit... Megoldja a problémát egyéb módon. :D

Igen eléggé nagy az eszméi értéke a dokinak :D

Link to comment
Share on other sites

SasOri-Sama

Megnéztem az első évadot...És az egyik kedvenc sorozatom lett, pontosan a 3. helyen áll, a Lost, és a Prison Break mögött, letaszitva a 3. hely trónjáról a 4400-et, meg a Supernaturalt :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ChipLecsap

Hehe, majd lesz egy rész a 2. szezonban, amikor bekap egy kis extasyt... hmm azzal a kissé bozontos hajjal nagyon szexi lesz :D De House se fog megállni a Vicodynnál... :D egy érdekes gyógymódot talál a migrén kezelésére :D

Csak nem Fűvezni fog? :lol: . Engem leginkább az érdekel, ám bár látni nem láttam csak hallotam, hogy Cameron és House között volt is meg nem is volt semmi, szóval hogy mi lessz ebből. Bár a multheti részben a tv2-ön mondta is Cameron hogy ő kedveli a doktór bácsit :smile:. Bevallom szorítok a csajnak :D. de csak addig amig egy fiatal orvos nevezetesen én fel nem tünök a sorozatban, és a csajszi teljesen belémhabarodik :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...