Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Gépünk Védelme


vadember

Véleményed szerint melyik a legjobb antivírus szoftver a piacon az alábbiak közül?  

662 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

pain
Vki! Most tettem fel a Noston sys 2005-t, de vmiért nem fut le a liveupdate:

liveupdate couldn't retrive the update list.

Vki tudja mi a baj? Esetleg ez kollektíve senkinek sem müxik?

Az internet kapcsoltatos meg van osztva?, ha nem akkor nem tom mi lehet.

Link to comment
Share on other sites

pain

kapcsolatod

Link to comment
Share on other sites

lokids
Az internet kapcsoltatos meg van osztva?, ha nem akkor nem tom mi lehet.

Nincs megosztva. A,úgy nem tudom mi lehet a probléma mert szemmel láthatóan eléri a szervert.

Link to comment
Share on other sites

Kevin_Stone

Használ valaki itt Symantec Norton Internet Security 2005 -ös progit?

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

remélem ez nem számít reklámnak de nekem egy X-micro 4 portos routerem van SP2 van mind a 3om gépen ami rá van kötve és dettó egy darab vírust se kaptam

Az lehet hogy eddig nem volt, de ezután akár lehet is! Van fogalmad mekkora biztonsági hibát követtél el???

nekem 2 darab tűzfalam van egyidőben minimum. A márkájukat nem kívánom elárulni, egy másik fórumon a GNen már kifejtettem hogy miért.

Ezenkívül használok egy mások számára nem publikus védelmi eljárást, + ha bármi baj van, akkor 2db nehézkategóriás meglepetésem van a támadónak.

(Amikor nyár elején feltörtek, akkor tapasztalhatta az illető)

Mindemelett az igazán fontos adatok Chajlítással vagy pedig MD5 kódolással vannak tárolva, így a támadónak kívánok sok szerencsét. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Nővérem webhostingot fog csinálni, úgyhogy potenciális célpont leszünk a hackereknek. A hacker könyvekben le van irva, hogy minden rendszert fel lehet törni. Én nem hackerkedtem, úgyhogy csak 1-2 módszert ismerek.

Mit gondolsz a pentagonnak hányszoros védelme volt? Mégis amikor kijelentették hogy a pentagon feltörhetetlen, másnapra már több hacker is feltörte.

Minek az neki??? Na mindegy ő tudja...

Annak idején volt egy hackerverseny (enm szeretném felfedni hogy hol és mikor, mert nem lényeges) ahol az eggyik delikvens feltörte a verseny fórumát. Ezekután az összes versenyző eggyütt kezdte el keresni azilletőt hogy gratulálhassanak neki...

Link to comment
Share on other sites

tedbeckham
Az internet kapcsoltatos meg van osztva?, ha nem akkor nem tom mi lehet.

Kezd el félni:

Nekem ez eddig csak vírus miatt volt...

Így friss leírás nélkül meg nem biztos, hogy megtalálja...

A beállítások elérhetőek, vagfy lefagy, mikor rámész?

Link to comment
Share on other sites

tedbeckham
Mondjad mi a problem.

Már meg sikerült oldanom...

Csak egykét beállítás...

Azér thxxx.

Link to comment
Share on other sites

pain

Nővérem webhostingot fog csinálni, úgyhogy potenciális célpont leszünk a hackereknek. A hacker könyvekben le van irva, hogy minden rendszert fel lehet törni. Én nem hackerkedtem, úgyhogy csak 1-2 módszert ismerek.

Mit gondolsz a pentagonnak hányszoros védelme volt? Mégis amikor kijelentették hogy a pentagon feltörhetetlen, másnapra már több hacker is feltörte.

Minek az neki??? Na mindegy ő tudja...

Annak idején volt egy hackerverseny (enm szeretném felfedni hogy hol és mikor, mert nem lényeges) ahol az eggyik delikvens feltörte a verseny fórumát. Ezekután az összes versenyző eggyütt kezdte el keresni azilletőt hogy gratulálhassanak neki...

Az széép !!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

pain

remélem ez nem számít reklámnak de nekem egy X-micro 4 portos routerem van SP2 van mind a 3om gépen ami rá van kötve és dettó egy darab vírust se kaptam

Az lehet hogy eddig nem volt, de ezután akár lehet is! Van fogalmad mekkora biztonsági hibát követtél el???

nekem 2 darab tűzfalam van egyidőben minimum. A márkájukat nem kívánom elárulni, egy másik fórumon a GNen már kifejtettem hogy miért.

Ezenkívül használok egy mások számára nem publikus védelmi eljárást, + ha bármi baj van, akkor 2db nehézkategóriás meglepetésem van a támadónak.

(Amikor nyár elején feltörtek, akkor tapasztalhatta az illető)

Mindemelett az igazán fontos adatok Chajlítással vagy pedig MD5 kódolással vannak tárolva, így a támadónak kívánok sok szerencsét. smile.gif

Úgy hangzok, hogy az a hacker mégegyszer nem próbálkozik veled

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

Túl sokat nem adok a tűzfalakra. Fennt van az XP SP II, aminek az uj tűfala jo,

( mert az eddig XP tűzfal szart se ért, má bocs a kifejezésért de ez az igazság )

Aztán fennt van a Norton 2005, most ekvagyunk. Én kifejezetten a Longhorn

tűzflára leszek kiváncsi, hogy az XP-nek azt a igen nagy hibáját kijavitották-e.

Nekem az Xp-vel semmi bajom nincsen, de ez a gyenge rész már zavar... sad.gif

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s
Link to comment
Share on other sites

cristiano

Helló!Egy kis segítséget szeretnék kérni!Be kéne állítani a tűzfalamat,mert nem megy ki rajta a Steam.Csak az a baj hogy azt sem tudom hogy milyen tűzfalam van!Vki segít? sad.gif

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s
Helló!Egy kis segítséget szeretnék kérni!Be kéne állítani a tűzfalamat,mert nem megy ki rajta a Steam.Csak az a baj hogy azt sem tudom hogy milyen tűzfalam van!Vki segít? sad.gif

Hm...Csak a rendszered tűzfalját használod? Szóval nincs fenn olyan hogy ZoneAlarm vagy hasonlo progi? Amugy XP-t használsz?

Link to comment
Share on other sites

cristiano

Aki nagyon ért a tűzfalakhoz az légyszi jöjjön be hozzán privibe.Légyszi unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s
Aki nagyon ért a tűzfalakhoz az légyszi jöjjön be hozzán privibe.Légyszi unsure.gif

Vok MSN-en! wink.gifwink.gif

Link to comment
Share on other sites

Skullkid

Korábban már kipróbáltam a NOD32-t, nagyon tetszett, csak lejárt a licenc. sad.gif

De most újra megpróbáltam, megy, és tök kira ! cool.gif

Link to comment
Share on other sites

darkk

hu.

netes baj -- de idegesítő.

a my-search.com ráépült a kezdőoladalamra kezdőlapnak, pedig az origo.hu van beállítva -- nem tudom leszedni + hiába állítom vissza - semmi. segítsetek, mivel/hogyan lehetne gyilkolni?

próbáltam ad aware-val, nálam nem működik..

előre is kösz van!!

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
tedbeckham

Ööö.....

Lenne egy kérdésem!

Van nekem ZoneAlárm tűzfalam, csak éppen ez a tűzfal nem engedi azt a processet futni, ami a NAV LiveUpdate-je lenne....

Van valakinek innen NAV-ja?

Link to comment
Share on other sites

ltomi

Ööö.....

Lenne egy kérdésem!

Van nekem ZoneAlárm tűzfalam, csak éppen ez a tűzfal nem engedi azt a processet futni, ami a NAV LiveUpdate-je lenne....

Van valakinek innen NAV-ja?

Hi!

Nekem van. És tudod mi az érdekes? Hogy nekem se szedi le de nemtom miért. Mindig mást ír ki. Pedig nekem a rendes internet security 2005 van fenn rendesen regisztrálva. Ki érti ezt...? rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

pain
Ööö.....

Lenne egy kérdésem!

Van nekem ZoneAlárm tűzfalam, csak éppen ez a tűzfal nem engedi azt a processet futni, ami a NAV LiveUpdate-je lenne....

Van valakinek innen NAV-ja?

A Zonealarm szar, rakj fel SyGate-et

Link to comment
Share on other sites

obliterator

valami jó vírusirtó? tűzfal? a karácsonyra...? wink.gif

ki mit ajánl?

Link to comment
Share on other sites

bandeee
valami jó vírusirtó? tűzfal? a karácsonyra...? wink.gif

ki mit ajánl?

eTrus Innoculate IT + ISS BackICE wink.gif

Link to comment
Share on other sites

obliterator

eTrus Innoculate IT + ISS BackICE  wink.gif

ecsém... nem naon ismerősek biggrin.gif

(kösz)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...