Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Neverwinter Nights-sorozat


Gagabol

Recommended Posts

Leon121
Csinálsz egy elf harcos/kalandor/barbárt(akinek fekete a bõre,és fehér a haja).

Ez a "kalandor" minek felel meg? Rogue vagy Ranger? Tudtommal Drizzthez a Ranger illene fõleg, kétkezes harcra fejlesztve, rövidkardokkal. Bõrszín meg nem fekete, hanem csak sötétkék. smile.gif A Ranger azért jó, mert annak hatodik szinttõl lehet párduc kísérõje, ami gondolom sejthetõ, miért kell és minek kell elnevezni wink.gif

(Mondom ezt úgy, hogy idáig összesen két Salvatore-s Drizzt könyvet olvastam biggrin.gif)

Link to comment
Share on other sites

soldier20

A Ranger azért jó, mert annak hatodik szinttõl lehet párduc kísérõje, ami gondolom sejthetõ, miért kell és minek kell elnevezni wink.gif

Nekem paladinként asszem 4. szinttõl az van.Mármint a summon familiar képességgel

Link to comment
Share on other sites

Leon121
Aha, épp ezért kérdeztem. Nem is emlékszem, melyik votl az utolsó gamma, amit még dobozban vettem. Én megmondom õszintén, utálom a DVD-tokos játékokat... De hát ha ilyenben adják...

Az alap NWN-em nekem is dobozos (a dobozt nem adtam el biggrin.gif), csak jó lett volna a kieg is dobozban... Nah mind1. Holnapra már meg is jön a játék aztán játszhatunk smile.gif

"a dobozt nem adtam el"

biggrin.gif Ez kész! smile.gif

Izé, szerintem a kiegészítõk eleve ki sem jöttek dobozos változatban, azokra még annyira se jellemzõ, mint az alapjátékokra.

Link to comment
Share on other sites

Leon121
Nekem paladinként asszem 4. szinttõl az van.Mármint a summon familiar képességgel

Paladinnak Summon familiar???? Ez biztos? Vagy félreértek valamit?

Link to comment
Share on other sites

soldier20
Paladinnak Summon familiar???? Ez biztos? Vagy félreértek valamit?

Bár én Paladin/sorcerer vagyok,de mégis a paladinnál volt ez a tulajdonságom.Ne vedd 100%-ra,de én erre emlékszem.Próbáld ki smile.gif

Link to comment
Share on other sites

_George_
Bár én Paladin/sorcerer vagyok,de mégis a paladinnál volt ez a tulajdonságom.Ne vedd 100%-ra,de én erre emlékszem.Próbáld ki smile.gif

Nos, nekem egy tiszta (lvl 20-as) paladinom van és nincs summon familiar varázslata. Nekem a varázstudása mindössze a 4-es szintû paladin és klerikus varázslatok.

Link to comment
Share on other sites

Gagabol
Bár én Paladin/sorcerer vagyok,de mégis a paladinnál volt ez a tulajdonságom.Ne vedd 100%-ra,de én erre emlékszem.Próbáld ki smile.gif

Az lehetetlen.Én is paladin/sorcerer voltam,és nekem a sorcerernél volt ez a képesség.

Link to comment
Share on other sites

Gagabol

Ez a "kalandor" minek felel meg? Rogue vagy Ranger? Tudtommal Drizzthez a Ranger illene fõleg, kétkezes harcra fejlesztve, rövidkardokkal. Bõrszín meg nem fekete, hanem csak sötétkék. smile.gif A Ranger azért jó, mert annak hatodik szinttõl lehet párduc kísérõje, ami gondolom sejthetõ, miért kell és minek kell elnevezni wink.gif

(Mondom ezt úgy, hogy idáig összesen két Salvatore-s Drizzt könyvet olvastam biggrin.gif)

A kalandor a ranger.Pontosabban Drizzt egy vándor,csak Cortez lentebb kalandornak nevezte,de mindegy,mert ugyanazok.

Link to comment
Share on other sites

_George_

Nos ahány hely annyiféle fordítás mert a hivatalos! kézikönyvben amit a játékhoz adtak a rogue van kalandornak fordítva.

Link to comment
Share on other sites

Gagabol
Nos ahány hely annyiféle fordítás mert a hivatalos! kézikönyvben amit a játékhoz adtak a rogue van kalandornak fordítva.

A rogue?????LOL laugh.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

_George_

Nem kicsit lepõdtem meg a kézikönyv magyar változatán, vannak még ilyen fordítások, mindjárt keresek is még párat.

Link to comment
Share on other sites

_George_

Ezeket a Shadows of Undrentide kézikönyvében találtam:

Blackguard: sötét bajnok (ez még elmegy)

Harper Scout: hárfás vándor (ez viszont nagyon nagy LOL)

Link to comment
Share on other sites

soldier20
Az lehetetlen.Én is paladin/sorcerer voltam,és nekem a sorcerernél volt ez a képesség.

Pont ezért írtam,hogy ne vegye 100%-ra.

Most egy ideig hanyagolnom kellett/kell a játékot. dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Kal

Én most indítom a szervert, kb fél órát várok, ha nem jön senki akkor leállítom, és másik alkalommal játszunk.

Név: GS MEETING

jelszó: HUN

Link to comment
Share on other sites

cyberfaust

Akkkor most hány kasztot tudsz felvenni egymás melé? Kettõt vagy hármat? Mert ha 3 akkor biztosan varázsló/bérgyilkos/tolvaj-om lenne. (Ha meg 2 akkor az elsõ két kaszt).

Ja és szivesen megrendelném végre a game-t, ha valaki tudna egy olyan helyet ahonnan a másik kieg-jét is megrendelhetném.

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone
Akkkor most hány kasztot tudsz felvenni egymás melé? Kettõt vagy hármat? Mert ha 3 akkor biztosan varázsló/bérgyilkos/tolvaj-om lenne. (Ha meg 2 akkor az elsõ két kaszt).

Ja és szivesen megrendelném végre a game-t, ha valaki tudna egy olyan helyet ahonnan a másik kieg-jét is megrendelhetném.

Szerencséd van, ma néztem az 576 honlapját, és ott van a Neverwinter Nights deluxe, mind3 gammával, 5999 Ft-ért...

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone
"a dobozt nem adtam el"

biggrin.gif Ez kész! smile.gif

Izé, szerintem a kiegészítõk eleve ki sem jöttek dobozos változatban, azokra még annyira se jellemzõ, mint az alapjátékokra.

Miért, tök szép a doboza... Nem volt szívem megválni sem attól, sem a kézikönyvtõl... laugh.gif

Szal haver megkapta a gammát három suimpla cdtokban biggrin.gif

Amúgy külföldön a kiegek is megjelentek dobozban... Meg ha jól tom, még a deluxe változat is dvdtokos...

Link to comment
Share on other sites

cyberfaust
Szerencséd van, ma néztem az 576 honlapját, és ott van a Neverwinter Nights deluxe, mind3 gammával, 5999 Ft-ért...

Ah isten vagy. Akkor lennél még jobb ha egy linket is adnál. Ugye õk hárhozszállítanak?

Link to comment
Share on other sites

Gagabol
Ah isten vagy. Akkor lennél még jobb ha egy linket is adnál. Ugye õk hárhozszállítanak?

Ezt én is tudom.www.576.hu asszem.

Link to comment
Share on other sites

Gagabol

Izé...

Cyberfaust,itt vagy???

Link to comment
Share on other sites

cyberfaust
Ah isten vagy. Akkor lennél még jobb ha egy linket is adnál. Ugye õk hárhozszállítanak?

Update: megvan.

De most nézem. Az öcsém elvitte a pénzem!!! Ilyen nincs. Azt csak 1 hónap múlva kapom vissza. sad.gifsad.gifsad.gif

Link to comment
Share on other sites

cyberfaust
Izé...

Cyberfaust,itt vagy???

Vagyok vagyok, csak fortyogok a düh-tõl.

Link to comment
Share on other sites

Gagabol

Te szegény...

Miért csak 1 hónap múlva kapod vissza?

Link to comment
Share on other sites

cyberfaust
Te szegény...

Miért csak 1 hónap múlva kapod vissza?

Mert akkor lesz pénze. Az apám-tól meg nem vagyok hajlandó kérni.

Link to comment
Share on other sites

Gagabol
Mert akkor lesz pénze. Az apám-tól meg nem vagyok hajlandó kérni.

1 hónapot csak kibírsz valahogy.Majd WOW-ozol.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...