Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Neverwinter Nights-sorozat


Gagabol

Recommended Posts

Gagabol

Az utóbbi idõk talán legjobb Dungeons and Dragons-os játéka.Szerintetek is?

Link to comment
Share on other sites

Gagabol

Nagy a lelkesedés.Játszik valaki rajtam kívül ezzel a játékkal egyáltalán?

Link to comment
Share on other sites

GubZol
Nagy a lelkesedés.Játszik valaki rajtam kívül ezzel a játékkal egyáltalán?

Én igen, bár nem annyit, mint a Gothicokkal.

Link to comment
Share on other sites

Gagabol
Én igen, bár nem annyit, mint a Gothicokkal.

Na hála az égnek,hogy van valaki rajtam kívül!Hol tartasz benne?

Link to comment
Share on other sites

GubZol

Na hála az égnek,hogy van valaki rajtam kívül!Hol tartasz benne?

Az alapot végigvittem, háromszor, a Sout egyszer a Hordest még nem.

És te?

Link to comment
Share on other sites

Gagabol
Az alapot végigvittem, háromszor, a Sout egyszer a Hordest még nem.

És te?

Én is végigvittem a HOTU-n kívül mindkettõt,de elromlott a gépünk,és újra kell kezdenem,úgyhogy most sehol nem tartok. sad.gif A HOTU-ban hol akadtál el?

Link to comment
Share on other sites

GubZol
Én is végigvittem a HOTU-n kívül mindkettõt,de elromlott a gépünk,és újra kell kezdenem,úgyhogy most sehol nem tartok. sad.gif A HOTU-ban hol akadtál el?

Igen veled! Épp csak elkezdtem, amikor gépet cseréltem, most újra nyomom az egészet.

Link to comment
Share on other sites

Gagabol

Neked hanyas szintû volt a karaktered,és milyen kasztú?Az enyém 23.szintû lovag/harcos/mágus volt.

Link to comment
Share on other sites

GubZol
Neked hanyas szintû volt a karaktered,és milyen kasztú?Az enyém 23.szintû lovag/harcos/mágus volt.

23 barbár harcos

Link to comment
Share on other sites

GubZol

Na meg blackguard akarok lenni, csak kell hozzá hide (lehet nem jól írom) az meg nem kasztképesség.

Az az egy zavar, hogy ha elrakom a fegyvert, eltûnik...

Egyébként nekem nagyon bejön a játék!

Link to comment
Share on other sites

Gagabol

Na meg blackguard akarok lenni, csak kell hozzá hide (lehet nem jól írom) az meg nem kasztképesség.

Az az egy zavar, hogy ha elrakom a fegyvert, eltûnik...

Egyébként nekem nagyon bejön a játék!

Ja igen,a fegyveres problémát én is ismerem.Sok sikert a blackguarddé váláshoz!A hide-t akkor lehet fejleszteni,ha szintet lépsz,nem?Szóval öld szorgalmasan a szörnyikéket!Ha meg valahol elakadsz a HOTU-ban,akkor írd le ide,szívesen segítek.

Link to comment
Share on other sites

GubZol
Ja igen,a fegyveres problémát én is ismerem.Sok sikert a blackguarddé váláshoz!A hide-t akkor lehet fejleszteni,ha szintet lépsz,nem?Szóval öld szorgalmasan a szörnyikéket!Ha meg valahol elakadsz a HOTU-ban,akkor írd le ide,szívesen segítek.

Azt tom, hogy mikor lehet fejleszteni, csak nem kasztképesség, és én meg sajnálom rászórni a pontot, mert akkor kettõ pontért fejlõdik egyet... de majd csak ráveszem magam...

Link to comment
Share on other sites

Gagabol
Azt tom, hogy mikor lehet fejleszteni, csak nem kasztképesség, és én meg sajnálom rászórni a pontot, mert akkor kettõ pontért fejlõdik egyet... de majd csak ráveszem magam...

A blackguardért megéri,hidd el.Egyébként neked melyik kiegészítö tetszik jobban?

Link to comment
Share on other sites

soldier20

(Pont tegnap gondolkoztam,hogy nyitok egy ilyen topicot. wink.gif )

Nemrég kezdtem el játszani az alapjátékkal.A börtönlázadást levertem.Jelenleg a zombik kiírtásán fáradozok.

Link to comment
Share on other sites

Horakme

Nekem is tetszik a játék. Bár én egyiket se vittem végig.

Most az alappal játszok a harmadik fejezetben járok, már csak egy Hatalom Szót kell megszereznem a tûzóriásoktól.

Karakterem: Mágus lvl:5

Vörös Sárkány Tanítvány lvl:9

Link to comment
Share on other sites

Horakme
(Pont tegnap gondolkoztam,hogy nyitok egy ilyen topicot. wink.gif )

Nemrég kezdtem el játszani az alapjátékkal.A börtönlázadást levertem.Jelenleg a zombik kiírtásán fáradozok.

Javaslom, hogy minden mellékküldetést fogadj el és csinálj meg.

Link to comment
Share on other sites

soldier20
Javaslom, hogy minden mellékküldetést fogadj el és csinálj meg.

Azon vagyok.Amúgy a zombi helyen volt egy bebörtönzött csávó,akit szabadonengedtem.Jól tettem?(a szövegébõl annyit sikerült lefordítanom,hogy õ se bírja a zombik fõgóréját)

Link to comment
Share on other sites

Gagabol
Nekem is tetszik a játék. Bár én egyiket se vittem végig.

Most az alappal játszok a harmadik fejezetben járok, már csak egy Hatalom Szót kell megszereznem a tûzóriásoktól.

Karakterem: Mágus lvl:5

Vörös Sárkány Tanítvány lvl:9

Egy Hatalomszót?Várnak még rád meglepetések.A kiegészítök megvannak a játékhoz?

Link to comment
Share on other sites

Gagabol

Azon vagyok.Amúgy a zombi helyen volt egy bebörtönzött csávó,akit szabadonengedtem.Jól tettem?(a szövegébõl annyit sikerült lefordítanom,hogy õ se bírja a zombik fõgóréját)

Persze,hogy jól tetted.Kaptál érte xp-t,nem?(ha jól emlékszem,ö egy városör)

Link to comment
Share on other sites

Gagabol

Neked milyen a karaktered?

Link to comment
Share on other sites

soldier20

Persze,hogy jól tetted.Kaptál érte xp-t,nem?

Asszem nem.Egy kevés aranyért csatlakozott hozzám egy tolvaj.Hol vannak még NPC-k,akik csatlakoznának hozzám?Hány embert vihetek magammal?(Sorry,de láma vagyok még ehhez).A karakterem egy Harcos/Paladin.LVL4.

Link to comment
Share on other sites

Gagabol

Asszem nem.Egy kevés aranyért csatlakozott hozzám egy tolvaj.Hol vannak még NPC-k,akik csatlakoznának hozzám?Hány embert vihetek magammal?(Sorry,de láma vagyok még ehhez).A karakterem egy Harcos/Paladin.LVL4.

Egyszerre egy csatlósod lehet.(a HOTU-ban 2).A 2.fejezetben lesznek csak új csatlósok,akik tudnak csatlakozni hozzád,de az 1.fejezetben Tomi is jó.A 2.fejezetben meg lesz két bárd(Linu,Sharwyn),egy pap,egy tolvaj(Tomi),meg egy barbár(Daelan)(én a barbárt vittem,ö a legerösebb).

Link to comment
Share on other sites

soldier20
Egyszerre egy csatlósod lehet.(a HOTU-ban 2).A 2.fejezetben lesznek csak új csatlósok,akik tudnak csatlakozni hozzád,de az 1.fejezetben Tomi is jó.A 2.fejezetben meg lesz két bárd(Linu,Sharwyn),egy pap,egy tolvaj(Tomi),meg egy barbár(Daelan)(én a barbárt vittem,ö a legerösebb).

Kösz,akkor majd megkeresem ezt a barbárt. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest

Én az egész játékot kisírõ nélkül vittem végig. Nélkülük is meglehet oldani mindent.

Link to comment
Share on other sites

soldier20
Én az egész játékot kisírõ nélkül vittem végig. Nélkülük is meglehet oldani mindent.

Nekem kellett a tolvaj,anélkül elég nehéz(csapdák,zárak miatt)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...