Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Neverwinter Nights-sorozat


Gagabol

Recommended Posts

Kal

Megpróbálok 19:00kor feljönni, ezt a szervert keresd a Role Playnél ( szerepjáték )

név: GS MEETING

jelszó: HUN

csupa nagy betû minden

Link to comment
Share on other sites

Horakme
Megpróbálok 19:00kor feljönni, ezt a szervert keresd a Role Playnél ( szerepjáték )

név: GS MEETING

jelszó: HUN

csupa nagy betû minden

Én nem találok GS MEETINGet. sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Kal

Szia még sajna nem tok felmenni szervert kreálni úgyhogy a partyt napoljuk el, elnézésedet kérem ! Késöbb még írok

Link to comment
Share on other sites

Horakme
Szia még sajna nem tok felmenni szervert kreálni úgyhogy a partyt napoljuk el, elnézésedet kérem ! Késöbb még írok

Ok. Nem baj, majd máskor.

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Üdv!

Nekem az egyik kedvenc játékom az NwN, fõleg a lehetõségei miatt (modulok meg online játék). Az alapot egyszer vittem végig, a SoU-t kétszer, a HotU-t szintén 2-szer.

Link to comment
Share on other sites

lokids

Vaze egyszer én is kipróbálnám ezt hálóba, bár csak az alapot vittem végig a 2. kieg red dragon discipline-val. Sajna azóta havernál megsérült a cd.

De ha játszotok multiban, akkor megpróbálom beszerezni, mert mennék én is.

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone

Na bazz. Haver nyaral, még mindig nincs NWN-em, pedig a kiegje már megvan (A Mélysötét hordái)

Nemtom mikor kapom vissza, de ha multizni fogtok, feltétlen szóljatok be plz.

Link to comment
Share on other sites

BlackWood

milyen RPG ez?olyan Diabloszeru hack n slash,vagy inkabb Baldurs Gate?

Link to comment
Share on other sites

GubZol
milyen RPG ez?olyan Diabloszeru hack n slash,vagy inkabb Baldurs Gate?

Nem ismerem a Baldurs-t, de az biztos, hohy nem diablós

Link to comment
Share on other sites

soldier20
milyen RPG ez?olyan Diabloszeru hack n slash,vagy inkabb Baldurs Gate?

Hát,nem sokban hasonlít a Baldurs gatehez,itt ugyanis csak 1 NPC-t vehetsz fel magad mellé(a BG-ben meg 6 tagú partyval nyomulhat az ember).Ráadásul ez 3d-s.

Link to comment
Share on other sites

cyberfaust

Valaki lenne olyan kedves, hogy felsorolja nekem a kiegészítõjeit?

Link to comment
Share on other sites

soldier20
Valaki lenne olyan kedves, hogy felsorolja nekem a kiegészítõjeit?

Én csak egyet ismerek:shadow of undrentide

Link to comment
Share on other sites

cyberfaust
Én csak egyet ismerek:shadow of undrentide

Azt én is. Az jár az alap mellé.

Link to comment
Share on other sites

GubZol
Valaki lenne olyan kedves, hogy felsorolja nekem a kiegészítõjeit?

Van még a hivatalosból a Hordes of the Underdark. Az a legjobb mind közül, nem hivatalosból meg fel se lehetne sorolni szerintem...

Link to comment
Share on other sites

Leon121
Valaki lenne olyan kedves, hogy felsorolja nekem a kiegészítõjeit?

Szóval:

Shadows of Undrentide

Hordes of the Underdark

A SoU nem jár az alap mellé, legalábbis eredetileg nem járt. Mikor én vettem, még külön kiegészítõ volt.

Ezeken kívül vannak még az ún. Premium Modul-ok, amiket pénzért lehet tölteni a Bioware honlapjáról, de szerintem nem érik meg, hisz ingyenes modulból is van rengeteg kiváló minõségû. Ezek a Premium modulok:

Pirates of the Sword Coast

Kingmaker

Shadow Guard

Witch's Wake (ez korábban ingyenesen letölthetõ volt, ennek egy újabb változatát adják most valamelyik másik Premium Modul mellé)

Ennyi.

Link to comment
Share on other sites

Kal

Hi emberek, ha van kedvetek holnap esti partit megbeszélhetnénk. Olyan este 22:00 környékén ?

Akinek van kedve szóljon, megbeszéljük a játszandó modult is.

( amúgy nekem szerepjátékok közül a kedvencem a Neverwinter Nights ! )

Link to comment
Share on other sites

cyberfaust

A SoU nem jár az alap mellé, legalábbis eredetileg nem járt. Mikor én vettem, még külön kiegészítõ volt.

Most már jár mellé (már ahol).

Pl itt

Link to comment
Share on other sites

Leon121
Most már jár mellé (már ahol).

Pl itt

Besz**ás... Én darabonként 7-8 ezerét vettem (az alapot nem vettem meg rögtön, mert akkor 16 e volt, ami azért kicsit húzós...). Nemrég volt még valami Platinum kiadás, amiben mindhárom rész benne volt, nem? Az se volt drága, valami 4-6 ezer körül, ha jól emlékszem.

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone

no vééégre. Visszakaptam az NWN-t, majd vmikor játszok veletek egy este, asztali RPG-t úgyis rég játszottam, de legalább ez kárpótolni fog.

Holnap nekem valszeg nem jó, mert 24 órás focin leszek, de utána sztem ok. Addig felfedezem a tolvaj karik titkait, aztán reszkessetek biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

cyberfaust
Besz**ás... Én darabonként 7-8 ezerét vettem (az alapot nem vettem meg rögtön, mert akkor 16 e volt, ami azért kicsit húzós...). Nemrég volt még valami Platinum kiadás, amiben mindhárom rész benne volt, nem? Az se volt drága, valami 4-6 ezer körül, ha jól emlékszem.

A kérdés hogy hol. Mert nekem olyan hely kell ahol van házhozszállítás is, mert nem éppen Pest mellett van Móvár.

Link to comment
Share on other sites

Horakme
A kérdés hogy hol. Mert nekem olyan hely kell ahol van házhozszállítás is, mert nem éppen Pest mellett van Móvár.

A cdgalaxis mindenhova kiviszi a csomagokat. (legalábbis ezt állítják)

Én az alaphoz meg a 2 kieghez 5000Ft jutottam hozzá. (1000Ft spóróltam)

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone

Srácok, lenne egy kérdésem. Nekem megvan oridzsinálban az NWN, de most láttam, h milyen jutányos áron lehet kapni kieggel együtt. Nekem sajna csak a Hordes of Underdark van meg az ismerõsömtõl, ezért azt szeretném kérdezni, h szerintetek megéri-e megvenni ezt a 3000 Ft-os pakkot (mármint a kieg miatt)?

Na, amíg válaszoltok játszok egy kicsit. A változatosság kedvéért az NWN-nel biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Kal
szerintetek megéri-e megvenni ezt a 3000 Ft-os pakkot (mármint a kieg miatt)?

Hordes Of Underdark is eredeti ?

Amúgy ha igen akkor megéri a 3000 Fts pakk. Ha nincs meg a HOU eredetiben akkor a platinumot ajánlom smile.gif

Akkor ma játszunk emberek ? este 22:00kor kezdõdik a menet.

Link to comment
Share on other sites

Kal

Nem tudom ki mennyire használ magyarosítást a játékhoz, de ezen az oldalon elérhetõ az alap játék, SOU magyarosítása teljesen, a HOU-ból pedig egy jelentõsebb rész.

Itt az oldal: http://www.freespace.hu/nwnhu/

Aki akar este játszani szóljon !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...